Opinie o Septic Emilia Sałkiewicz w Owadów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Septic Emilia Sałkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Septic Emilia Sałkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Septic Emilia Sałkiewicz w Owadów

Robert Nowy wpis

Zakupiłem piwniczkę od tej firmy kompletną ze schodami i drzwiami, od chwili montażu prawie rok temu, zaczął się koszmar tym sprzedawcą, piwniczka notorycznie zalana wodą ponad 40 cm, całość popękana, nieszczelna, wykonana fuszerka, reklamacja do chwili obecnej nie zakończona, przysłali swoich pracowników, którzy®zy we wiaderku za pomocą szpachelki coś tam wymieszali zamazali na brudną nieoczyszczoną powierzchnię i sprawa załatwiona, do pierwszego deszczu, wszystko odeszło i jest jeszcze gorzej, produkt praktycznie nie może być używany ponieważ gromadzi się w nim woda. Kontakt praktycznie zerowy, kasa skasowana nawet paragonu nie dostałem ani potwierdzenia, to teraz kolejne zlewanie klienta. Nigdy nie polecę tego sprzedawcę wręcz będę odradzał, sprawa zapewne skończy się w sądzie bo za dużo wydałem pieniędzy by od tak to odpuścić. Zdecydowanie nie polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Septic Emilia Sałkiewicz?

Endriu

Dobrze że mnie olali :) Dzwoniłem pan przyjął zamówienie do tygodnia będziemy, zleciało już tych tygodni z 8 nadal nikogo nie ma i nikt nie dzwoni. Dobrze że mnie olali. NIE POLECAM

@Endriu

Masz szczęście my tyle nie mieliśmy.

Mindek Nowy wpis
@Endriu

Mam i ja podobne szczęście, napisałem wiadomość, potem próba kontaktu tel i bez odzewu. Dzięki temu ich zlalem i nie wpadłem w podobne problemy.

Grand Solar Nowy wpis

Jestem głęboko rozczarowany jakością obsługi, jaką otrzymałem od firmy Septic Emilia Sałkiewic. Zamówiłem zbiornik betonowy do mojego projektu budowlanego, ale doświadczenie to okazało się być bardzo frustrujące. Mimo że zbiornik został dostarczony, firma nie wywiązała się z obowiązku jego montażu. Kontakt z przedstawicielami firmy okazał się wyjątkowo trudny, a moje próby uzyskania pomocy i wyjaśnień pozostały bez odpowiedzi. Zgodnie z umową, byłem uprawniony do dostawy i montażu zbiornika betonowego, a jednak firma nie wywiązała się z tych zobowiązań. Jestem zaniepokojony brakiem profesjonalizmu i skutecznym podejściem firmy do obsługi klienta. Rezultatem tego doświadczenia jest moje głębokie rozczarowanie i niezadowolenie z usług świadczonych przez firmę Septic Emilia Sałkiewic. Mam nadzieję, że inne osoby unikną podobnych problemów w przyszłości.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Septic Emilia Sałkiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w Septic Emilia Sałkiewicz pracuje się na open space?

Ilona

Widzę, że zakup produktów w Septic skończył się dla Ciebie wieloma problemami. Napisałeś, że dostałeś zbiorniki z innego gatunku betonu, niż zamówiłeś. A czy nie ma możliwości złożenia reklamacji?

Gal
@Ilona

Reklamacji? Oni nie znają takiego słowa. Twierdzą ze chcemy wyłudzić od nich pieniądze

GAL

Nie skończyła się i raczej szybko się nie skończy. Zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

Dariusz

Witam. Prosze o kontakt na email dariusz.zarzecki1986@gmail.com

Kris
@Ilona

Pani Emilia Sałkiewicz z SEPTIC - Owadów 22A, 26-631 Jastrzębia myli pojęcie pięcioletniej gwarancji, którą zgodnie ze swoim oświadczeniem udziela od rękojmi na którą po dwóch latach się powołuje. Jest to specjalne i perfidne działanie niezgodne z prawem polskim. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Szamba mimo zamówienia z montażem na klej, są montowane na pianę, która nigdy nie jest szczelna. Praktycznie każde (usunięte przez administratora) przecieka zanieczyszczając fekaliami grunt klienta i sąsiadów.

kot
@Gal

Reklamacje firma moze nie przyjąc pod byle pretekstem. RĘKOJMA jest od tego. Towar nie zgodny z opisem. Piszcie w takich sytuacjach na stronie unii europejskiej do rozstrzygania sporów. Dostaną porządną kare to skonczy sie cwaniakowanie. Przez takie firmy wody gruntowe w kraju są zanieczyszczone a i klienci płacą latami za opróżnianie zbiornika z wody gruntowej zamiast szamba.

S-k

Hej, czy ktoś wygrał z nimi sprawę ? Może jakieś rady? U nas tak jak zostawili (usunięte przez administratora) tak stoi od roku. Pełne wody gruntowej, czekamy na rozprawę. Kontakt do nas: 690*004*136

GAL

Długo myślałem czy wystawić poniższą opinie. Nie mniej jednak po rozmowach z rzekomym nieoficjalnym właścicielem firmy nie mógłbym postąpić inaczej niż napisać opinii na temat tej "wspaniałej i uczciwej firmy" Kilka miesięcy temu zamówiłem produkty w powyższej firmie. Co prawda na początku Pani, która sprzedała zbiorniki twierdziła, że są firmą lokalną. (usunięte przez administratora)Jednak wykop uszykowany, dość spory nie wyobrażałem sobie by pozostawić wykop i szukać innej firmy. Teraz tego bardzo żałuję. Powinienem nie odebrać tych zbiorników i szukać bardziej rzetelnej firmy. Zacznijmy od początku. Zamówiłem zbiornik betonowe przyjechała ekipa ustawili w wykopie i pan zabiera się za uszczelnianie wieka pianą montażową ;). po zwróceniu uwagi Pan opryskliwie stwierdził, że się nie znam i że Piana jest bardziej wodoszczelna niż np. klej elastyczny (śmiech) oczywiście postawiłem na swoim i kazałem kleić na klej mrozoodporny. Zbiorniki zamontowane pieniądze przekazane panowie szybko do auta i w długą! Po kilku godzinach od montażu zajrzałem do zbiorników a tam ku mojemu zdziwieniu woda! Zszedłem do środka i doznałem szoku. W każdym zbiorniku spękały dna i ścianki. Oczywiście kontakt do firmy 1 przyjazd serwisu polepili w środku klejem zbiorniki już bardziej szczelne lecz dalej przeciekały 2 przyjazd serwisu przyjechali popatrzyli stwierdzili że już lepiej nie zrobią i pojechali ;) W między czasie kontakt z właścicielem celem wyjaśnienia sprawy. Kiedy byłem miły to i właściciel był miły i nawet miałem wrażenie, że chce rozwiązać sprawę ale w pewnym momencie stwierdził, że może przypuszczać że jest to próba oszustwa z mojej strony i chcę wyłudzić pieniądze od ich firmy . ;) Przestałem być miły i wzajemnie o czym nie mam już nawet ochoty opowiadać. Nasz kontakt się urwał. Zleciłem laboratorium Betonu przeprowadzenia badania betonu. Zostały poprane próbki i wykonane badanie. Wiedziałem w głebi duszy że beton jest słaby ale nie przypuszczałem, że jest aż tak źle. Wyniki to beton B10 zamiast C25/25 chudziak na posadzce ma większą wytrzymałość niż zbiorniki tej firmy. Nie Polecam!

@GAL

I jak się zakończyło? Jak sprawa wygląda teraz?

azor
@GAL

nie reklamuje się w takim wypadku tylko rękojma jest od tego. Na reklamacje firma moze nie odpowiadac, a narękojme juz musi.

@azor

I rękojmia zawsze pójdzie do skutku? Czy tu też niestety średnio na cokolwiek można liczyć?

XDX

Witam w styczniu 2022 mam rozprawę w sądzie z tą firmą Septik mi też popekalo dno ściany oraz zekoma płyta najazdowa. Zbiornik nabiera w dobę 12tys litrów wody mam go zabezpieczone żeby nikt nie wpadł bo to jest zagrożenie życia. Proszę o osoby (usunięte przez administratora)przez firmę Septic E. Salkiewicz, Pok-bet, Kamal - bet te firmy to jedna szajka w moim odniesieniu proszę o kontakt hce jak najwięcej dowodów przectawic w sądzie podam e-maila proszę napisać nr telefonu i oddzwonię mam nadzieję(usunięte przez administratora)

@XDX

Hej, hej! Styczeń 2022 już minął, ciekawa jestem czy ta rozprawa w końcu się odbyła? Jaki wynik?? Udało się też zebrać o wiele więcej dowodów od innych ludzi?

Katarzyna
@XDX

mam podobny problem tylko jeszcze próbek nie badaliśmy bo na razie zakładam że nam się pokrywą wlewa prosze o kontakt tel: 6x0x6x4x1x8x6x9x4

Septic pablox

Septic pablox jak się tam to zwie to (usunięte przez administratora) sprzedają bubel nadający się na przekrusz na utwardzenie terenu .Kupiłem od nich zbiorniki za 40tys złotych które są popekane krzywe ,apekniecia zaszpachlowane gipsem a pozatym wystawiają certyfikaty na ten bubel że są szczelne po napełnieniu kilku z nich po ok 3godzinach były prawie puste.Podalem ich do sądu A pozatym ktoś powinien się zająć tymi dokumentami jakie są wystawiane na to ich badziewie.

@Septic pablox

A czy Ty w ogóle weryfikowałeś firmę przed zakupem? Bo negatywne opinie o nich były tu już wcześniej, widziałeś je? I kiedy podałeś dokładnie ich do sądu? Bo ciekawa jestem jak to się wszystko rozwinie...

olaf

krótko i węzłowato. dużo pracy w najbliższych trzech tygodniach więc z wyprzedzeniem umawiam termin. 7 dni do realizacji transportu szmba na wszelki wypadek potwierdzam transport. wygląda, że idzie jak z płatka więc potwierdzam finalnie koparkę i ekipę hydraulika. dzień przed terminem dzwonię jeszcze raz (to jest dom letniskowy więc 2H jazdy dla mnie) i tutaj pojawia się problem. pracownik tłumaczy że musi potwierdzić termin który mamy przecież potwierdzony od trzech tygodni. zaraz ma oddzwonić i oczywiście nie odbiera potem telefonów bo oddzwonić pewnie zapomniał. oddzwania późno popołudniu i obwieszcza, że się nie uda. Acha łaskawie mówi że jutro raniutko potwierdzi kiedy najwcześniej się uda. no i oczywiście nie dzwoni. i tak sobie myślę, że zamówię ten transport i jakoś o nim zapomnę. tak zrobię i polecam innym bo (usunięte przez administratora) i ignorancje w biznesie trzeba tępić. i tyle w temacie

@olaf

I po takich właśnie akcjach z dnia na dzień coraz bardziej tracę wiarę w ludzi. A potem się dziwią niektórym firmom, że obcym nie ufają i cały czas patrzą na ręce. Ile bezsensownych kosztów w sumie na to wszystko musiałeś ponieść??

XDX

Sory nie podałem e-maila Karolciab2@amorki.pl proszę pisać może sobie na wzajem pomuc jestem (usunięte przez administratora)klientem i wiem że nie jeden z was ma taki śmietnik wkopany w ziemi lub niezdazyl zasypac, czekam na info pozdrawiam

Niezadowolony klient

Ponad 3 tygodnie temu zostało zamontowane (usunięte przez administratora) (zbiornik na nieczystości). Po jego zalaniu wodą okazało się, że jest dziurawe! Złożyłem reklamację i w ciągu 3 tygodni miałem czekać na odp. Zadzwonili z informacją, że dziś o 8mej rano przyjadą naprawić. Wziąłem urlop i czekam. Godzina 11ta nikt nie przyjechał, nikt nie odbiera pod żadnym z dostępnych numerów telefonów. Brak słów. Sprawa zostanie zgłoszona do rzecznika praw konsumenta. (usunięte przez administratora) i naciągacze!!!

@Niezadowolony klient

Witam, mam podobna sytuację. Obawiam się że zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę. Po złożeniu reklamacji nie odpowiadają. Brak kontaktu. Już na montaż nie zjawili się w wyznaczonym terminie.

Zamówiłem zbiornik i jestem bardzo zadowolony. Szybki transport - już dwa dni po złożeniu zamówienia zbiornik był zamontowany :) bardzo miła obsługa. Polecam.

Agata

To nie miejsce na reklamacje, tutaj tego nikt nie przeczyta.

@Agata

Warto czytać opinie innych,zawsze jest tam coś z prawdy.

Jasiek

Mam nadzieję, że dobra praca w firmie nie sprzyja zamieszczaniu opinii? Powiedzcie czy warto aktualnie starać się o pracę?

Niestety, wielka szkoda, że nie trafiłam na tę stronę zanim zostałam (usunięte przez administratora)przez firmę Septic. (usunięte przez administratora) to Zbiornik przyjechał uszkodzony, co okazało się od razu po montażu (napełniłam go wodą, okazało się że jest pęknięty w poprzek). Od tego momentu kontakt z firmą się urywa. Serwis ma przyjechać na naprawę, ale nie dojeżdża bo "zepsuł mu się samochód". Odstąpiłam od umowy zakupu. (usunięte przez administratora)

Montaż na piankę, a nie klej, zobaczymy czy nie będzie przeciekać. Nie wycinają w zbiorniku dziury na rurę spustową. A słyszałem od znajomego, że inne firmy montują na klej i dopasowują otwór na rurę. Kierowca, który montował zbiornik był niemiły, klnie jak szewc (nie każdy ma ochotę tego słuchać), nic mu nie pasuje. W dodatku miał do wydania ponad 50 zł, powiedział że nie ma wydać, a dobrze wiem że miał drobne. Bez żadnego przepraszam wziął kasę. Również poprawienie faktury stanowiło nie lada problem i oczywiście oburzenie i ogromne nerwy. Nie polecam chociażby ze względu na tą obsługę.

Natalia

Wszystko zapowiadało się świetnie podczas rezerwacji. Szambo było zamówione na wtorek, dzień przed przyjazdem otrzymaliśmy telefon od firmy, że nawaliło im auto i nie mogą przyjechać. Oczywiście musieliśmy kombinować bo koparka była zamówiona z innej firmy, gdyż firma "SEPTIC" nie udziela koparki ani też podłączenia szamba, więc fachowca do tego też musieliśmy przekładać. Udało się zorganizować wszystkich razem na PONIEDZIAŁEK następnego tygodnia. Kilka dni przed znów telefon z firmy "SEPTIC" żeby przypomnieć, że będą we wtorek. Czy ten pan robił z nas idiotów? Przecież umawialiśmy się na poniedziałek! Trudno, jakoś wytrzymam jeden dzień skoro wytrzymałam cały tydzień, ale znów świecenie oczami przed panem od koparki i fachowcem od podłączenia. Zapomniałam też dodać, że podczas pierwszej rezerwacji pytając panią o cenę z uwzględnieniem wszystkiego wyszło mniej niż cena końcowa. Ah, brakuje też kominów, które pani wymieniała przez telefon dając nam wymiary itp. Wtorek nadszedł, nadęty pan bruknal coś pod nosem, nawet go nie zrozumiałam, zabrał kasę, szambo wsadzili i pojechali, nawet dowodzenia klientowi nie powiedzieli. A to w końcu klient płaci im pensję... Sumując wszystko razem... Chyba wiele nie muszę mówić czy polecę tą firmę, a szkoda bo zapowiadało się tak dobrze i będąc inwestorem miałam nadzieję, że trafiłam na firmę, której będę używać częściej i polecać innym. Więc za strate czasu z ich winy nikt nawet nie pomyślał o zniżce, nie mówiąc o tym, że skasowali kasę za kominki których nie ma! Tak się nie traktuje klientów. Przykro mi, że po raz pierwszy w życiu napisałam taką opinię, ale niestety nikt nie chciał z nami rozmawiać jak dzwoniliśmy, a jeszcze robili z nas idiotów.

Zostaw merytoryczną opinię o Septic Emilia Sałkiewicz - Owadów

Septic Emilia Sałkiewicz
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 22A
    26-631 Owadów