ARTMET ROMAN POLAK

Opoczno

Opinie o ARTMET ROMAN POLAK

Opuściłem branżę :)

Czyli jak widać w profilach podobny klimat u wszystkich producentów siedzących (śmierdzących) razem w jednej kupie. Łódzkie Janusze wiejskiego byznesu.

mark

dokładnie, a wiele chętnych na taką posadę na pewno jest

aaa

Nikt nikogo na łańcuchu nie trzyma

bolek

moi przedmówcy piszą prawdę. pierwszego dnia pracy trzeba zrobić norme i pracodawcy nic to nie obchodz. nawet nie ma douczenia które powinno być, każdy chodzi jak na szpilkach. nie ma czasu nawet na śniadanie bo trzeba zrobić norme. nie płatne sprzątanie po godzinach. atmosfera do bani. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ (chyba że chcesz po 5-ciu latach iść na rete

chcialaleniewyrobil28

strasznie wysokie normy.... totalnie niskie zarobki... obiecali umowe i.... trzy miesiace na czarno za 1200 netto.... przepraszam do łapy bo przeciez skladek nie było.... generalny wyzysk. mierny tylko dlatego ze lepsze to niz zeeerooo o.

ONA12
@chcialaleniewyrobil28 08.11.2015 17:23

zgadzam sie z przedmówcą, normy strasznie wysokie, zastanawiam sie kto wymysla coś takiego, chyba tylko ktoś kto nigdy w życiu nie pracował fizycznie,ogólnie atmosfera w zakładzie nie ciekawa, każdy na każdego donosi,większośc pracowników to włazidupy i lizusy.Wynagrodzenie mierne, ale jak powiedział kolega lepsze to niż 0!!

Zostaw opinię o ARTMET ROMAN POLAK - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTMET ROMAN POLAK