Opinie o Verkatto Sp. z o.o. w Opoczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verkatto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verkatto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verkatto Sp. z o.o. w Opoczno

Jak wygląda ścieżka kariery w Verkatto Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Bubu
@Alicja

Nie ma takiej potrzeby. To wynika z wielu czynników. Ci którzy pracują wiedzą o czym mówię

Dusia Nowy wpis

Wiecie czy warunki dla handlowców zmieniają się w czasie? Pominę już fakt, że mało kto odpowiadał na pytania sprzed ponad roku… Mnie także interesują chociażby auta, które teraz dają, oraz zasady ich użytkowania. W tym roku jakie wychodzą targety? Oraz premie?

Huehuehue…

w tej firmie nie ma ścieżki kariery :,)

Alicja
@Huehuehue…

A jakieś awanse są możliwe czy w ogóle ich nie ma? Można zmienić stanowisko na wyższe jak się pracownik stara?

Ex Nowy wpis
@Alicja

Nie możesz to rodzinna firma i rządzą tu układy

Bubu Nowy wpis

Ex

Nie polecam pracy w tej firmie do póki nie zmienia kierownika Sebix nie zna się kompletnie na narzędziach które firma ma w ofercie dodatkowo nie potrafi dogadać się z ludźmi tylko ich dzieli. Brak szacunku do ludzi. Zastanówcie się dwa razy zanim pójdziecie na rozmowę kwalifikacyjną

Mirosław
@Ex

Rozumiem, że to z tym kiero byłaby rozmowa? Napiszesz, czy niedogodności kontaktu z nim rekompensowane są zarobkami i jakiej jego postawy można się spodziewać już w trakcie rekrutacji?

@Mirosław

Na początku wszystko będzie wyglądać dobrze. Zarobki są ok wszystko uzależnione od tego jak będziesz sprzedawać. Trzeba tylko odpowiedzieć sobie na to na ile wyceniasz swoją godność.

Bożena
@Ex

a jak często dochodzi tu do rotacji na tym stanowisku? jak kogoś wybierają to biorą z zewnątrz czy jest szansa na awans?

Ex Nowy wpis
@Bożena

Z zewnątrz

Niestety nie polecam procesu rekrutacji.. Nawet nie dali znać czy pracę otrzumuje czy też nie. Straciłem ponad godzinę swojego cennego czasu i nawet nie dostałem info,że mnie nie chcą. Trochę nieprofesjonalne.

Przedstawiciel Handlowy

Tragedia, zero profesjonalizmu. Zmarnowany czas. Na rozmowie już widać brak szacunku do człowieka. Oczywiście brak odzewu, czy pracę się otrzymało czy nie. Zresztą nie chciałbym tam pracować nawet gdyby mi dopłacali. Pan Sebastian dziwne teksty, siedział z nosem w telefonie. Drugi Pan dyrektor - bez zarzutu.

Nic konkretnego.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Ile po rozmowie kwalifikacyjnej czekaliście na odpowiedź o dalszym etapie rekrutacji?? Na przedstawiciela handlowego.

Dariusz
@Gość

A co, sam już jesteś po rozmowie? Jeśli tak to może napiszesz jak przebiegała?

@Dariusz

Rozmowa bardzo profesjonalnie przeprowadzona na najwyższym poziomie!! Dwóch panów,którzy bardzo szybko rozładowali mój stres. Rozmowa trwała około godzinę. Ale dwa tygodnie temu więc już raczej nie liczę na telefon :( Ale ogólnie po rozmowie jeszcze bardziej chciałam tam pracować.

Bożena
@Gość

A może jednak do teraz odpowiedzieli? :( Bo teraz to trochę się smutno robi, bo widać, że zadowolona z rozmowy byłaś. Ja to bym się chyba jednak delikatnie upomniała...

PH

Początek był trudny,jak w każdej nowej i młodej budującej swoją markę firmie.Teraz jest już stabilnie,warunki pracy i płacy są bardzo dobre.Towar którym handluje firma jest dobrej i bardzo dobrej jakości.Linia V-Plus to linia premium bi warto zapłacić cenę która i tak nie jest wygórowana.A, że starą konkurencję trafia jasny szlag,odczułem to już kilkukrotnie co dopinguję mnie do jeszcze lepszej pracy.Hue,hue,hue . Pozdrawiam całą ekipę z terenu i wszystkich odbiorców i użytkowników produktów VERKATTO ! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Dario
@PH

Jakie auta dla PH? Jaka kasa -podstawa?

@Dario

Szkoda, że nikt Ci nie odpowiedział. Może dowiedziałeś się czegoś poza forum?

toolmaker

Marka kompletnie nie znana, szukają ph na całą Polskę, zastanawiam się czy aplikować na region Poznań? Jaka podstawa netto, jakie auto, jaka baza klientów?

Emilia
@toolmaker

Zatrudniłeś się? Mam nadzieję że w końcu jakaś świeża opinia od pracownika będzie :) Jak twoje wrażenia?

Witam. Widzę ,że firma szuka kilkunastu handlowców. Pytanie dotyczy ,jak wygląda system premiowy, na jakim programie pracuje handlowiec,jakie są warunki zatrudnienia ( ogólnikowo) ,jak wygląda struktura firmy. Więcej szczegółów . Pozdrawiam

Gabriela
@Zainteresowany

Podbijam, też jestem zainteresowana tematem. A czemu akurat ta firma Cię interesuje?

Arunx

Badziew i nędza. Tarcze verkatto to wątpliwej jakości towar. Niewytrzymałe. Słabo tną.

@Arunx

Głupoty piszesz.Jakoś v-plus jest okej.

V-Plus.
@Arunx

Kto ci płaci za ten marny hejt ? Dedra czy Stalco ? Uciekło trochę z obrotu ? To walcz uczciwie jakością, ceną to może coś zyskasz,nie hejtem gamoniu.

Miś

AR.M NIE ODPUSZCZA...

Yogibabu

Ogłoszenie o poszukiwaniu ph, co kilka miesięcy (np. na woj. podlaskie), czyli problem w samej firmie, lub potrzebują po kilku ph na jeden teren :D

Witold
@Yogibabu

Powtarzająca się oferta rekrutacyjna może świadczyć o rozwoju firmy i poszukiwaniu większej ilości pracowników. Czy jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i zdecydowałeś się na złożenie CV? Chętnie się tego dowiem.

Yogibabu
@Witold

Wiktorze: primo: nie szukam pracy na kilka miesięcy, na śmieciówce secundo: nie stać Was tertio: nudzi nas, że musimy się przyzwyczajać często do nowych p.h. Varkato, tak szybko odchodzą :D Pozdrawiam

V-Plus.
@Yogibabu

Co firma ma do tego ? Kandydatów pytaj dlaczego chcą gotowca .

Miś
@Yogibabu

Problem w PH. Spójrz na inne tereny czy poszukują.

Kinga

Zadają jakieś skomplikowane pytania na rozmowie?

Dinozaur ?

Patka

@yogibabu gdzie takie ogloszenie?

Zadowolony

Bardzo dobre produkty z linii vplus, oby więcej tego w waszej ofercie

Gregor

Profesjonalna obsługa, miła przedstawicielka, dobrej jakości narzędzia. Polecam.

PH

Jeśli ktoś chciałby pracować w firmie Verkatto jako PH to z całego serca polecam! Wynagrodzenie jest proporcjonalne do tego jak angażujesz się do pracy. PH, któremu idzie dobrze zawsze jest nagradzany i premie tez są adekwatne do osiągnięć. Ktoś tu napisał, że „Trzeba opylac byle towar ile wlezie. Inaczej lecisz.” Raczej na tym polega praca PH by sprzedawać jak najwiecej i robić to dobrze! Jak ktoś tego nie rozumie to raczej nie nadaje się do tej pracy. Życzę każdemu takich pracodawców i dyrektorów jak w tej firmie. Dbają o pracownika i mimo ze firma jest dosyć niedługo na rynku to bardzo szybko się rozwija i jest konkurentem dla niejednej „starszej” firmy z branży budowlanej.

Renata
@PH

Chciałam dowiedzieć się więcej o premiach w Verkatto? Są tylko uznaniowe czy jakieś regulaminowe też?

Martyna

Cześć, jak tam zarobki w firmie? Dobrze się pracuje ?

@Martyna

Trzeba opylac byle towar ile wlezie. Inaczej lecisz.

Jan
@Ex

Masz tutaj na myśli, że zakres obowiązków jest dosyć szeroki i naprawdę trzeba się napracować, żeby dobrze zarobić? Możesz podać jakieś konkrety? Jaka podstawa i umowa?

Jak wygląda praca w tej firmie?

Zwolniony
@Nowy

Zwolnili.

Igor

Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy? Jak przeprowadzają rekrutacje?

Renia

Fajnie, że firma docenia pracowników. Szkoda, że nie klientów.

Arek ...

Jeśli dobrze pracujesz i się nie obijasz i masz wyniki. To firma zawsze doceni. Wypłata i premia wszystko na papierze. Firmę polecam .A jak ktoś niechce pracować to niech nie narzeka .Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o Verkatto Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Verkatto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verkatto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verkatto Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verkatto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verkatto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verkatto Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Verkatto Sp. z o.o.