Opinie o Carina Konrad Kaliszczak w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carina Konrad Kaliszczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carina Konrad Kaliszczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carina Konrad Kaliszczak w Radom

Anonimowy Nowy wpis

Miła atmosfera, pracuje od niedawna i wszystko jest w porządku.

Marika Nowy wpis

Wszyscy tu narzekacie na tą dyrektor, ale widzę, że ona już nie pełni swej funkcji. To powiedzcie może coś o obecnym zarządzającym? Czy jest poprawa?

Anonim Nowy wpis

Wszystkie komentarze dotyczące byłej Pani Dyrektor to jedna wielka BZDURA. Ta kobieta poświęciła kilkanaście lat swojego życia na pracę w tym miejscu, to dzięki niej chciało się przychodzić do pracy, to ona dbała o pracowników i ich dobre imię, to ona poświęcała im czas na tłumaczenie nowych zagadnień czy to recepcjonistką czy dziewczynom z restauracji, to ona zawsze elegancka, uśmiechnięta, emanująca dobrocią, szczerością i pozytywnym nastawieniem witała nas każdego dnia, to z nią można było o wszystkim porozmawiać, to właśnie ona wszystkich broniła. Nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł by ją oczerniać, każdy kto miał styczność z Tą kobietą dobrze wie jak dobrym i oddanym człowiekiem jest. Bardzo się cieszę, że odeszła z tego miejsca i rozwija biznesy ludziom którzy na to zasługują. Chyle czoła tej kobiecie za jej wytrwałość i profesjonalizm. Co do pracodawcy to nawet nie chce mi się wypowiadać, ja osobiście odradzam pracy w tym miejscu ale każdy zrobi jak uważa.

anonimowa

Pracowałam niemal od samego początku w firmie Carina Konrad Kaliszczak. Wszystkie złe wspomnienia jakie wyniosłam z tej firmy związane są z Panią dyrektor, która bardzo skutecznie wprowadzała nie miłą atmosferę wśród pracowników. Gdy tylko wyczuła, że pracownik może jej zagrażać natychmiast był źle traktowany, po czym ta osoba sama się zwolniła albo ona ją zwalniała. Jej chora rywalizacja doprowadziła do wielu nie miłych sytuacji. Niestety właściciel hotelu nie reagował na skargi innych pracowników.

Była pracownica
@anonimowa

Nie dziwie się, bo Pani dyrektor pracowała od początku istnienia firmy i na pewno cieszyła się jego zaufaniem. Wiem że w końcu przejrzał na oczy, bo ta Pani już nie pracuje, ale niestety smród którego narobiła jeszcze długo będzie się za nią ciągną. Szkoda bo najbardziej ucierpiał na tym właściciel hotelu, i wielu pracowników.

@Była pracownica

Od samego początku ta kobieta wprowadzała niezdrową rywalizację między pracownikami hotelu a restauracji.

@anonimowa

Również poznałam Pani a dyrektor była jak była ale chociaż opiekowała się recepcja i porządkiem hotelu. Właściciel tylko karcil za wszystko i wszystkich

@Anonim

Robił to na jej polecenie, jak już się na kogoś uwzięła to było więcej niż pewne że ta osoba nie będzie pracować.

Anonim Nowy wpis
@anonimowa

To ona wykonywała jego polecenia A nie odwrotnie. Tacy ludzie jak on się nie zmieniają.

Czy po rozmowie w Carina Konrad Kaliszczak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

A ja pracowałam niedawno, co prawda kilka miesięcy ( studia w innym mieście ) i miło wspominam, fajna atmosfera pomiędzy pracownikami. co do pracodawcy nie mam zastrzeżeń, fajna praca polecam.

Była pracownica
@Kasia

Witam Kasia, niestety ale nie kojarzę cie Z okresu ubiegłych dwóch lat.

A.

jak czytam większość komentarzy to mam wrażenie że ludzie piszą o innej firmie ja pracowałem i wszystko było porządku polecam

@A.

W ostatnich kilku latach pracowały tam kobiety. Więc skoro" pracowales "to być może w lepszym okresie tego pracodawcy.

Doskonale widać iż ostanie kilka komentarzy z listopada są ustawione. Dodawane w krótkim odstępie czasu. Rozumiem że osoba dowodząca aktualnie restauracja chce poprawić ocenę pracodawcy jednak ludzie nie są glupcami którzy dadzą się nabrać na sztuczna reklamę :) Miałam styczność z tym pracodawcą i naprawdę jedynie kto może dla niego pracować to koń który da się ponizac, ja niestety nie pozwoliłam sobie na to i rezygnacja była najlepszym krokiem jaki wykonałam. Długo znosiłam humory i upokorzenia, na pewno już nigdy sobie nie pozwolę pracować u kogoś tak bezczelnego.

Czy w firmie Carina Konrad Kaliszczak są regularne szkolenia pracownicze?

Nigdy z inicjatywy pracodawcy nie odbywały się żadne szkolenia . Pracodawca jesli ma wydać pieniądze na pracownika odmawia. Jedyne szkolenia które pamiętam to takie które odbywały się w gronie pracowników z ich własnej inicjatywy

Wanda

@Były pracownik A kto pokrywał koszta szkoleń zorganizowanych poprzez pracowników Carina?

@Wanda

Szkolenia prowadziła osoba kierująca w tamtym czasie grupa kelnerów. Nigdy nie odbyło się żadne szkolenie z inicjacje właściciela. Bynajmniej nie w ciągu ostatnich 3 lat.

M.K

Praca jak każda, atmosfera w pracy była spoko no i kasa na czas, polecam

nie bez powodu jest to firma działająca i zatrudniająca pracowników w Radomiu od wielu lat. Warto zdystansować się do negatywnych komentarzy oceniających Szefa, z którym co poniektórzy nawet nie pracowali. Przyszłym pracującym mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem.

Kamil

Bardzo pozytywnie wspominam pracę z Panem Konradem.

dobrze wspominam pracę, miła atmosfera bez stresu.

pracodawca jest w porządku, nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy na jego temat, potrafi docenić dobrego pracownika, kasę wypłaca na czas.

Magda

świetna atmosfera nie na leży wierzyć opinią sama się przekonałam i śmiało mogę polecić pracę w tej firmie

Mk.

Serdecznie nie polecam, do dziś dnia źle wspominam współpracę z tym pracodawcą. Nie zna znaczenia szacunku dla drugiego człowieka

Pracowita

Szczerze nie polecam miałam w ostatnim czasie możliwość współpracy z tym panem. Potraktował mnie i moje koleżanki gorzej niż źle. Zero szacunku nawet do osób które w ostatnim czasie robiły wszystko co w ich mocy aby bylo dobrze. Człowiek nie ma szacunku nawet do osoby która pomimo dużego doświadczenia długo wytrzymała jego krzyki i poprowadziła wiele imprez. Nigdy za nic nie usłyszała słowa dziękuję. Krzycz nerwy i stres

Dawid

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania.

Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami które niestety w postaci negatywnej nabyłam pracując w tej firmie . Pracodawca (usunięte przez administratora) na pieniądzach, potraca za wszytsko co się da. Nie liczy sie z faktem że np restauracja była czynna dłużej z powodu gości. Nie liczy nadgodzin. Traktuje pracowników gorzej niz źle , delikatnie mówiąc krzyczy i nie panuje nad sobą. Jeśli tylko coś nie idzie po jego myśli zgania winę na pracownika . Dodatkowo oklamuje innych, jeśli ktoś się zwolni źle wypowiada sie na temat danej osoby . Nie ma szacunku, nie lubi jeśli ktoś mu się przeciwstawia. Po kilku miesięcy pracy i dawania sporo szans GORACO NIE POLECAM TEGO OBIEKTU POMIMO ZADOWOLENIA GOSCI NIE MA ZA GROSZ KULTURY. Z chęcią opowiem prywatnie jak wyglądają niektóre kwestie u tego pracodawcy.

Lena86

Pracowałam u tego Pana za czasów gdy prowadził sklep Terranova,pracownice kablowały na siebie nawzajem co do kultury i ogłady tego Pana to lepiej się nie wypowiadać bo on nie wie co to jest

Łukasz
@Lena86

Na forum nie wypowiadamy się o konkretnych osobach, a ogólnie o pracy w danym miejscu - w tym przypadku w firmie Carina Konrad Kaliszczak. Czy może są na forum osoby, które obecnie zatrudnione są u tego pracodawcy? Napiszcie, jak Wam się pracuje w Carina Konrad Kaliszczak i czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy.

Cecylia

Niektórzy niestety tylko narzekać potrafią!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carina Konrad Kaliszczak - Radom

• Jak się pracuje w Carina Konrad Kaliszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Carina Konrad Kaliszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carina Konrad Kaliszczak?

Carina Konrad Kaliszczak
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 11
    26-600 Radom