Argis

Radom

Opinie o Argis

BYŁA

Mała rodzinna firma, w której produkuje się gumowe uszczelki tylko dla kilku klientów którzy różnie zamawiają. Czasami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się po 12 godzin albo i więcej, a później wyganiają do domu bo niema co robić. Potwierdzam że w firmie niema takiego czegoś jak płatne nadgodziny.

Były

Nigdy więcej pracy w tej firmie

Alicja

Jesteś zatrudniony w Argis? Opowiedz nam więcej o warunkach pracy, atmosferze w firmie. Jakie benefity zapewnia pracodawca swoim pracownikom? Podziel się z przyszłymi kandydatami swoimi doświadczeniami.

Els

Jak dla mnie to te pensje są raczej dobre i chyba nie ma co za specjalnie próbowac wmówić nikomu, że jest inaczej

ania

średnie ogolne....

ja

powiem krótko ludzie się przewijają w tym zakładzie powodów jest wiele ale jak człowiek chce pracować to będzie pracował a nie wymagania stawiał pracodawcy. jest wypłacalny i to jest najważniejsze !!!!

ania

No ale z tego co rozumiem ,to produkują tutaj uszczelnienia gumowe, i kobiet tutaj nie potrzebują w tej branży prawda?

dno

(usunięte przez administratora) tak bym nazwał tą firmę. lepiej już ulotki roznosić przynajmniej wiesz ile zarobisz i nikt z ciebie murzyna nie zrobi na każdym kroku.

zenada

3/4 firmy moze i nawet cala dostaje w lape pod stolem swoja marna reszte wyplaty aby ta wielka korporacja nie musiala placic skarbowego.Zabieraja pracownikowi delegacje z calego miesiaca nie placac ich tak jak byc powinno placa nizsza niz najnizsza krajowa i maja zalosne podejscie do szkolenia jak i szanowania pracy drugiego czlowieka,dlatego nigdy nikt obcy nie pracowal tam i nie bedzie na dluzej oprocz rodzinnego ukladu ktory po calosci zajmuje stanowiska kierownicze a wiedze o tym maja nikłą i nawet sie nie pala do tego by cos z tym zmienic.

@ żenada
@zenada 04.11.2015 20:31

Coś w tym jest nie pracowałem tam ale widać że co jakiś czas szukają. Jest ogłoszenie na produkcje przez jakiś czas potem znika bo kogoś znajdują i potem znowu pojawia się ogłoszenie. Niestety wszędzie tak jest w Radomiu i bardzo ciężko jest znaleźć normalną prace.

opinia
@zenada 04.11.2015 20:31

Od nowego roku 12zł/h brutto,to już powinni się na to nastawiać,za miesiąc koniec roku.Jeżeli nie płacą najniższej krajowej to do sądu pracy,na umowę o pracę musi dąć ci do ręki minimum 1260 zł.Nadgodziny pierwsze dwie 50%następne 100% i to bez łaski,chyba że robisz na czarno.Przy zwolnieniu wpadasz do sądu pracy i wszystkie nadgodziny przedstawiasz,i ma ci obowiązek zapłacić.A za najniższą krajową wiadomo że nie będzie najwyższej klasy praca i zaangażowanie chyba że zrobić chce z ciebie legalnego niewolnika.

Zostaw opinię o Argis - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argis