Opinie o Argis w Radom

Argis
2 11 25 5 1
Nowy Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i uważam, że większość negatywnych opinii nie znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Jak do tej pory nie spotkałem się z niczym co mogłoby wzbudzić mój niepokój.

Ona Nowy wpis

Witam. Mam pytanie, czy kobiety również są przyjmowane na produkcję? Jeżeli tak, to czy są jakieś szczególne wymagania?

OK Nowy wpis
@Ona

Na produkcji też pracują kobiety. Wymagania myślę że chęć do pracy...

Janusz Nowy wpis

Dlaczego ma być źle skoro firma ma dobre opinie to za coś je otrzymała!!

TakNie1
PATI

Minie w tej firmie pracuje się dobrze. Czy mogę polecić pracę w tej firmie? Myślę, że tak. Ludzie otwarci, pomocni ogólnie atmosfera przyjazna. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Ogólnie jest ok, można z tą firmą wiązać się na dłuższy czas.

Tak1Nie2
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Tak7Nie

Alicja

Powiedz mi proszę, czy często zdarzały się takie sytuacje, że w firmie Argis brakowało zamówień i pracownik musiał iść na przymusowe wolne? Na jakiej podstawie firma Argis zatrudnia swoich pracowników? Jest to umowa o pracę, czy może zlecenie?

AR

Ja pracowałem w tej firmie.... Byłem solidnym pracownikiem i dlatego byłem wykorzystywany. (usunięte przez administratora) Odradzam szczerze.

Tak5Nie

@AR

Jak dokładnie wyglądało wynagrodzenie za pracę w firmie Argis w Twoim przypadku? Mógłbyś przybliżyć również, jak wyglądały obowiązki, które miałeś na zajmowanym stanowisku? Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat.

Masa

Lubię atmosferę w Argis za: Słowo - Solidny pracownik - ta ocena należy do ludzi postronnych którzy z tobą współpracowali, a nie się poddawać jednostronnie samoocenie.

Norbert

Raczej jak się idzie do pracy to po to żeby pracować. Jeśli uczą człowieka różnych tematów to tylko z korzyścią dla mnie

Alicja

@Michał, a czy oprócz stałego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe profity od firmy Argis? Czy istnieje pakiet socjalny? Zachęcam również innych pracowników firmy do aktywności na forum, gdyż każda merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób poszukujących pracy w Radomiu.

Michał

Wyobraź Sobie: Zatrudniają cię na odpowiedzialne stanowisko, masz 3 miesiące szkolenia... I musisz umieć projektować, obsługiwać maszynę CNC, spawać, wiercić... Musisz chodzić na spotkania firmowe, które trwają 60 minut, a zapraszają Cię 15 minut przed końcem i traktują jak Inżyniera z 10 letnim doświadczeniem... Chcesz robić katalog dla firmy po godzinach, więc musisz skopiować dane na pendrive... (usunięte przez administratora) Wdrożeniowca, Inżyniera z 2 letnim doświadczeniem, który ogarnia wszystko dają na produkcję na 3 miesiące i są zdziwieni, że odchodzi. Dają wypowiedzenie kolesiowi, a jak przychodzą zamówienia to stwierdzają, że jednak nie dają mu wypowiedzenia... Jak zamówienia się kończą to znowu mu dają wypowiedzenie... Prezes robi zaoczne studia, a tak to robił w jakimś komisie z samochodami... (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu...

Tak15Nie

Alicja

@Były, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego masz taką opinię o Argis? @BYŁA, czy, w związku z tym, że Argis jest małą firmą, nowe oferty pracy w tej firmie pojawiają się rzadko? W oparciu o jaką umowę współpracowałaś z tym pracodawcą?

anonymous

Rodzinna firma niedouczonych i nie wykształconych tumanów

Tak8Nie
BYŁA

Mała rodzinna firma, w której produkuje się gumowe uszczelki tylko dla kilku klientów którzy różnie zamawiają. (usunięte przez administratora)

Tak10Nie

Były

Nigdy więcej pracy w tej firmie

Tak4Nie

Alicja

Jesteś zatrudniony w Argis? Opowiedz nam więcej o warunkach pracy, atmosferze w firmie. Jakie benefity zapewnia pracodawca swoim pracownikom? Podziel się z przyszłymi kandydatami swoimi doświadczeniami.

Els

Jak dla mnie to te pensje są raczej dobre i chyba nie ma co za specjalnie próbowac wmówić nikomu, że jest inaczej

Tak8Nie

ania

średnie ogolne....

ja

powiem krótko ludzie się przewijają w tym zakładzie powodów jest wiele ale jak człowiek chce pracować to będzie pracował a nie wymagania stawiał pracodawcy. jest wypłacalny i to jest najważniejsze !!!!

Tak6Nie1

ania

No ale z tego co rozumiem ,to produkują tutaj uszczelnienia gumowe, i kobiet tutaj nie potrzebują w tej branży prawda?

dno

(usunięte przez administratora) tak bym nazwał tą firmę. lepiej już ulotki roznosić przynajmniej wiesz ile zarobisz i nikt z ciebie murzyna nie zrobi na każdym kroku.

Tak2Nie1

zenada

3/4 firmy moze i nawet cala dostaje w lape pod stolem swoja marna reszte wyplaty aby ta wielka korporacja nie musiala placic skarbowego.Zabieraja pracownikowi delegacje z calego miesiaca nie placac ich tak jak byc powinno placa nizsza niz najnizsza krajowa i maja zalosne podejscie do szkolenia jak i szanowania pracy drugiego czlowieka,dlatego nigdy nikt obcy nie pracowal tam i nie bedzie na dluzej oprocz rodzinnego ukladu ktory po calosci zajmuje stanowiska kierownicze a wiedze o tym maja nikłą i nawet sie nie pala do tego by cos z tym zmienic.

Tak12Nie

@ żenada
@zenada

Coś w tym jest nie pracowałem tam ale widać że co jakiś czas szukają. Jest ogłoszenie na produkcje przez jakiś czas potem znika bo kogoś znajdują i potem znowu pojawia się ogłoszenie. Niestety wszędzie tak jest w Radomiu i bardzo ciężko jest znaleźć normalną prace.

Tak4Nie

opinia
@zenada

Od nowego roku 12zł/h brutto,to już powinni się na to nastawiać,za miesiąc koniec roku.Jeżeli nie płacą najniższej krajowej to do sądu pracy,na umowę o pracę musi dąć ci do ręki minimum 1260 zł.Nadgodziny pierwsze dwie 50%następne 100% i to bez łaski,chyba że robisz na czarno.Przy zwolnieniu wpadasz do sądu pracy i wszystkie nadgodziny przedstawiasz,i ma ci obowiązek zapłacić.A za najniższą krajową wiadomo że nie będzie najwyższej klasy praca i zaangażowanie chyba że zrobić chce z ciebie legalnego niewolnika.

Zostaw opinię o Argis - Radom

Chcę opublikować: