Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flame Employment Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

andrzej

Ładne bajki wypisałeś. Gratuluję bujnej wyobraźni.

Adi

hej, wysililem się na wyliczenie dla was: koszty: chata to 57 funtów..ja tak miałem z rachunkami, dojazdy 18, zarcie 25-30, tygodniowo to daje łacznie 100-110. Praca:kontrakt na 500h, wiec będzie 464h x 6,5 plus 2 banki 16x13, plus 20 overów x 9,75 czyli lacznie 3419 za sam kontrakt... po podatkach będzie to ok.2900 na ręke. Czyli 2900 - 1000 na koszty daje to 1900 funtów. Ja dostałem rok temu coś koło jeszcze 240 za urlopy niewykorzystane plus 850 bonusa.Moze być więcej nadgodzin i więcej bonusa więc jeszcze wiecej się zarobi :). Bez chlania wielkiego około 2800 - 3000 funa przywieziesz. Jak ktoś jara i chleje to raczej mniej i to chyba jasne. No trzeba jeszcze wrócic do chaty to liczmy ryanaira za 50funtow i po sprawie. Mam nadzieję, że pomogłem.

Ile f wynosi dniowka, i ile dni pracuje sie w tygodniu iile godz w dniu

To tak przy zacisnietym pasie ile mozna przywiesc pracujac 10 g dziennie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy

Czemu tak Malo ? Jak adi pisze ze samego bonusa dostal 850f odp

stały bywalec
@ja

Bonus jest dla nielicznych, a kasa jaka zostanie ci w kieszenie zależy jak będziesz pasa ściskał w uk.

zainteresieany

Krzychu ja tez 20 jade podpidac INTERNET moze wiesz Ciocia tam nas czekA

chetny

Witam mam pytanie ile mozna przywiesc kasy PO 10 tyg Pracy

stały bywalec
@chetny

Po 10 tygodniach przywieziesz ok 600 - 700 funtów

Messi

Może ktoś wie z jakich miast organizowane są wyjazdy do UK? Czym się podróżuje,busem,autokarem,samolotem? W ofercie przejazd jest bezpłatny,a niektórzy piszą że trzeba płacić,jak to jest naprawdę czy ktoś wie i korzystał z usług tej agencji?

zainteresowany

Witam 20 11 2014 jadę do warszawy zawieść dokumenty do tej firmy może ktoś mi podpowie czego lub jakich pytań mam się spodziewać z góry dziękuję

zainteresowany

proszę o szczegółowy opis pracy na magazynie co sądzicie na temat tej firmy , płatności i ile da rade wyciągnąć w 10 tyg

monia
@zainteresowany

Myślę, że 500 funtów za 10 tyg. przywieziesz do pl.

PiOtR

PiOtR

Krychu

JA jadę już z nimi drugi raz do NEXT, obsługa bez zarzutu, wszystko wyjaśnione,w kontrakcie nie ma żadnych haczyków, wszystkie kwoty, które musisz zapłacić wymienione. Wiem ze oddają kase, bo mój kumpel jechał teraz 12 listopada i od razu na miejscu w kopercie miał zwrot.

gosc
@Krychu

Witam wybieram sie do Warszawy na podpisanie kontraktu. Znajomy byl i mowul ze nie bylo az tak zle jak opisywane jest na forach....

Adi

Hej, Ja jadę bo już byłem rok temu. Ogólnie praca jest OK, gwarantują godziny, płacą na czas jest dużo overtimów. Mieszkania są różne ale da się żyć. Bonus w zeszłym roku mi wyszedł 850 funtów :), teraz liczę na więcej. Teraz pierwszy raz zwracają kasę za wyjazd. Ja jadę 4 grudnia więc tu się nie wypowiem, ale ogólnie było rok temu tak jak mówili, więc tu raczej też będzie OK. Najważniejsze jest, że jest gwarancja godzin i to dużo oraz jest chata. Samemu da się znaleźć ale trzeba się nabiegać i landlord sie wkurza jak mówisz że chcesz chate na 3 miechy i wtedy mają opory z wynajmem.

miras

Mnie interesuje jedno: czy ci, którzy już wyjechali z tą firmą wpłacali wcześniej za przejazd czy było to jakoś inaczej organizowane, bo chcą równowartość ok. 100 funciaków wpłaty za transport? Ta kwota ma być ( niby ) zwracana od razu po przyjeździe "do ręki". Jak to jest faktycznie?

jola

podbijam pytania wczesniejsze. do mnie dzownili dzisiaj i poszukuą pracowników do magazynów, brać to, czy to jakis haczyk?

w

Witam Mi powiedziano ze agencja gwarantuje 10 tyg kontrakt i co najwazniejsze rowniez gwarantuje 500 godzin pracy. Sa to magazyny Next'a w poblizu Lancaster.Zalatwiaja rowniez lokum 50-60£ tydz. Ktos ma jakies doswiadczenie z ta agencja? Badz jest/przebywa aktualnie w tym miejscu. Zwracaja rowniez koszty podrozy do U.K tak mi powiedziano. Prosze bez przeklenstwa i marudziarzy konkretne odpowiedzi jakie pieniazki/jakie lokum/jaka praca i czy to wszystko sie oplaca. z gory dziekuje W.

pat

Również jestem ciekawy zakwaterowania. Jak to wygląda po ile osób mieszka w pokoju?

dada

ktoś wie jak wygląda to zakwaterowanie? nie chciałabym mieszkać w 10 osób na 1 lodówkę i jeszcze pewnie chodziliby najebani caly czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.