Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flame Employment Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

ania

Ja dzwoniłam wczoraj i mnie zapisali, ale nie wiem kiedy jade. Może zrobimy jakąś grupe na fb? :)

@ania

Daj znac kiedy jedziesz i czy jednak Cie pytali ;) Sama jedziesz czy z kims? Zaczynam sie troche bac tego wyjazdu :D

adelka

Podobno po spotkaniu w Warszawie mialo nie byc juz miejsc na wyjazd. Ciekawe...

Lax

autokar...? nie mam pojęcia...nikt nic nie wie..jestem na FB: Chromex Łukasz pozdr o

@Lax

Lax napisałem Ci wiadomość na fb;)

LaX

350 funa ja biore,ale nie wiem..a Ty adelka skąd jedziesz?

@LaX

Chce z Warszawy, mam nadzieje, ze nic nie zmienia. Wiesz moze, o ktorej autokar 4.12?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
ania

w bydgoszczy nie bedzie testów :)

LaX

350 funa starczy chyba.Ponoc ekipa która jedzie 4.12.2014 będzie miała te same zmiany...

@LaX

350? Mialo byc minimum 200. A wiesz cos o mieszkaniach? Gdzie, za ile? Jak daleko do pracy?

adelka

I jak tam? Kto po testach? Kto sie szykuje do wyjazdu? Ile kasy bierzecie?

Jimmy

Ten test to chyba jakaś tajemnica państwowa. Wszyscy o nim mówią, tylko nikt go nie widział.

iksi

Jakie pytania były na tych testach ?

adelka

Ania, a czy Ty wypelnialas ten test psychologiczny po angielsku? Bo jak taki test ma mnie czekac na zywo, to ja dziekuje.

@adelka

wypełniłam, chyba z godzine go wypełniałam wczoraj, adelka może na priv się zgadamy?

iwona

Dacie rade, bez obaw. Nic nie powtarzaj luzzzz. Jesteście po studiach/liceach?

@iwona

Ja po studiach, w pon jade do bydgoszczy złożyć dokumenty i nie wiem co to za testu znowu się spodziewać...? Iwona możesz zdradzić co to był za test?:)

ania

ale w sensie pisemne? o co w nich chodzi? i ktoś mi powie o co chodzi z tym wyciągiem z konta??

iwona

Ostatnio kilkanaście osób odpadło, niestety i był lament.

@iwona

a co to za testy? trudne?

@adelka

Nie są trudne. Dasz radę jak coś tam kumasz.

@iwona

Pytania sa czysto gramatyczne? Bo jak tak, to chociaz sobie czasy powtorze ;) Kiedy wyjezdzasz do Anglii?

adelka

i co? ktos rozwiazywal juz ten test? ktos odpadl przez niego? ciezko wydac kase na wyjazd do warszawy, a potem sie dowiedziec, ze jednak nic z tego....

Southtech

Na początku jest szybki automatyczny kontakt taka Maska (atrapa), potem dno, a później jeszcze 3 metry mułu. Firma nie jest rzetelna i na wszystkim chce bezwzględnie zarobić. Dajcie sobie spokój, wiele osób miało rację.

ania

Hej, a wiecie co to za test który jest podczas spotkań przeporwadzany?? I kto jedzie w grudniu z Was?:)

tomek
@ania

Weź się nie ośmieszaj jak 10 funtów na dzień to mega dużo a co do płacy nawet jak wychodzi trochę więcej niż wyliczyła osoba wyżej to powiedzmy 1500 fontów za 2,5 miesiąca pracy to dużo !??... Do mnie też dzwoniła ta Kobieta wypełniłem ten śmieszny test ale ona nie była w zasadzie w stanie udzielić podstawowych informacji. Nie wiem gdzie miałbym jechać z kim umowę podpisać na jakich zasadach bo umowa z pracodawcą dopiero w Anglii. Dowiedziałem się tylko że 500 godzin gwarantowanych aczkolwiek na forum czytam że nie zawsze ale to sprzed lat kilku tak czy siak brzmi to słabo a adi to może jakiś naganiacz bo gdzie gwarancja tego bonusu czy nadgodzin

tomek
@tomek

To była oczywiście odpowiedz na post nijakiego adiego a nie Ani

@tomek

Ja gadałam z babeczka i wszytsko mi powiedziała co potrzebowałam, a też raczej nie biore pod uwage wpisow sprzed kilku lat tylko te najnowsze

Jechać czy nie jechać ?

Ja jadę z Zamościa. Możemy się umówić i razem pojechać z Lublina do Warszawy. Jak coś to pawel.popik@yahoo.pl

pat
@Jechać czy nie jechać ?

Ok, spoko.

Adi
@Jechać czy nie jechać ?

hej, dales 70 funtów na tydzein na jedzenie?? masakara chyba w restauracjach...zapomniałes o bank holidayach za 13 funtów za godzinę oraz o nadgodzinach, gdzie jest gwarantowane ich minimum 20...więc dodaj 195 za nadgodziny i 208 za bank holiday plus urlopowe ze 200 i odejmij od kosztów ze 300 na żarcie bo 70 tygodniowo to mega dużo.

pat

Z jakich miast jedziecie??? Ja z okolic Lublina mam nadzieję, że trafię na normalnych spokojnych ludzi w Uk.

Jechać czy nie jechać ?

Hej Wszystkim. Jak koledzy i koleżanki wyżej ja również wybieram się w czwartek na spotkanie do Warszawy. Przeglądając fora, opinie na temat Flame nie są takie złe, więc można spróbować i zaryzykować wyjazd. Kolega wyżej podał wyliczenie ile można zarobić. Nie wiem czy to jest prawda, ale wydaje mi się, że trochę przesadził. 10 tyg. x 6 dni w tyg. x 8 godz to daje nam 480 (pod warunkiem, że będzie praca). Mnożąc 480 x minimalną stawkę 6,5 daje nam kwotę 3120 brutto. Od tej kwoty należy odliczyć mieszkanie (10x60=600), dojazd(18?x10=180), wyżywienie (10?x7x10=700)i inne (np dojazd do Warszawy i powrót do domu ok. załóżmy 100). Razem 3120 - 600 -180 - 700 - 100 = 1540 brutto. 1540 - podatek 20%(ok. 308 od kwoty 1540)= 1232 netto. Wydaje mi się, że na taką kwotę można liczyć. Pozdrawiam

Mcdouble

Niech wypowie się ktoś jeszcze , ja też mam jechać w czw do wawy ale jak za 10 tygodni miałbytm przywiesć 700 funtów to gra nie jest warta świeczki pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.