Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flame Employment Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

zibi

hej, byłem u nich w biurze w Bydgoszczy. pytałem o zamieszanie z tym kontraktem i mówili, że niestety też są zależni od klienta i tak wyszło tym razem. Przepraszali na FB. Ne ten moment szukają do tych mebli, cieśli szalunkowych i kierowców C i CE. Kierowcy dobry angielski muszą mieć. Reszta niekoniecznie. Szkoda, że ciesla nie jestem bo stawka 15 funtów na godzinę jest :).

AnnaK

Ludzie opanujcie się! To jest agencja pośrednictwa pracy i nie jest winą Flame, że ich klient rezygnuje nagle z rekrutacji lub zmienia zasady na jakich maja być zatrudniani pracownicy -nie maja na to wpływu! Skoro nie znacie wszystkich faktów to nie obrażajcie firmy za coś na co nie mają wpływu. To też są ludzie którym zależy, żeby znaleść stanowiska pracy dla nas. Umiecie tylko krytykowac? a pochwalić, że wypłaty sa na czas, ze w ogóle znalazła się praca, ze obsługa biura jest uprzejma i stara sie jak tylko może znaleśc rozwiązanie dla każdej ze stron ( dla klienta pracodawcy i klienta pracownika) ! Tak zdarzają się pomyłki ale to są tylko ludzie! kazdy sie kiedyś pomylił , Wy jesteście tacy doskonali?! FLAME to świetna ekipa starająca sie sprostać ogólnym warunkom na rynku pracy które są zmienne i trudne do pokonania, ale się nie poddaja i starają sie pomóc

jk
@AnnaK

Tak błędy zdarzają się każdemu i są sytuacje które trudno przewidzieć,tylko dlaczego ta świetna ekipa nie informuje ludzi wprost,że nie ma wyjazdu bo klient bądź klienci sie wycofali,tylko zwodzi ludzi przez kilka tygodni i do samego końca kłamie.

lll
@AnnaK

Pochwalić,że wypłaty są na czas? Wypłaty muszą być na czas bo to jest obowiązek pracodawcy.Żyjecie dzięki tym ludziom, więc róbcie wszystko żeby chcieli z wami współpracować.

aha
@AnnaK

to rozumie ze ty z flame jestes ... ta z biura...

oszukany

Ha,ha,ha teraz wymyślili bajke,że rekrutacja do magazynów już sie zakończyła bo potrzebowali 50 osob.Jeśli ktoś jedzie to niech cos napisze gdzie i kiedy.A co z rekrutacją dla kierowców,też już sie zakonczyła....zanim jeszcze sie zaczęła....żenada!!!

zaza

Odmówiłem innej firmie bo chciałem jechac z nimi do Angli licząc na kontrakt a teraz siedze bez pracy i musze szukać od nowa.Może Flame odniesie się do tej sytuacji i przeprosi ludzi dzięki pracy których przecież żyje.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
vcxz

a mi dzisiaj powiedziała ,być może inna dziewczynka,że zaczynają robić rekrutacje ....ale nie są pewni czy wogóle będą wyjazdy ,no i co wy na to ?

bga

Wiedzieli wszystko w czerwcu ,a teraz nie wiedzą nic,nie wiedzą kiedy dokładnie zacznie sie rekrutacja ,kiedy zaczną sie wyjazdy,czy trzeba będzie stawić się gdzieś na spotkanie.Zawracają ludziom dupe ,ktoś coś planuje z czegoś rezygnuje a później zostaje na lodzie bo flame robi sobie żarty

karaczan

Wyjedziesz z tą firmą ale na księżyc,to zwykli(usunięte przez administratora)dostają same ochłapy te prace u Angoli których nie chcą nawet Rumuńskie agencje zatrudnienia ,to dno jest,ja ostrzegam,raz popełniłem ten błąd.Wielkim ryzykiem są wyjazdy z agencjami,nie tylko z tą z innymi również,najlepiej samemu znaleźć pracę lub z polecenia.

dsa

ogłaszają się że prowadzą rekrutacje na wyjazd do Angli.Wjazdy początek września,a rekrutacja miała zacząć sie z końcem lipca.Kiedy dzwoniłem na początku lipca tak mi powiedziano,jakiś czas później to miał być przełom lipca i sierpnia,a teraz to ma być połowa ,koniec sierpnia.Już widze że wyjady będą dużo później może koniec września.Jeśli już teraz są takie poślizgi to boje sie co bedzie później

Ja pracowałam we Flame na tymczasówce a teraz chcę wyjechać z nimi do Nex. Panie w biurze są bardzo fajne, faktycznie mnie tez zwolnili, ale to nie ich decyzja. Jeżeli decydujesz sie na prace tymczasowa to musisz miec swiadomośc ze nie bedzie to praca na stale. Ja polecam i nie rozumiem niektórych komentazy.

ona

ta agecja ma pracowników głęboko w d....! Pani S.G I EWA SA BARDO FAŁSZYWE!!!patrzą tylko na pracodawce czyli fime a pracownik to dla nich popychadło.. nie ten to inny rano pisza smsa ze masz odebrac umowe a 14.30 do ciebie dzwonia ze masz przyjechac po swiadectwo pracy haha pedaly nie polecam

MagdaWu
@ona

Firma OK - pracuję od dawna Najpierw w jednej firmie, póżniej w drugiej. Zwolnili mnie z pierwszej , ale tu decyzje podejmują zakłady u których się pracuje, a nie Flame. Natomiast Panie z Flame od razu szukały dla mnie innego miejsca pracy i pomogły. Jak czlowiek chętny do pracy to Pomogą! Dziękuję Flame

ee...

no nie, nabiły im agencje, które się zajmują szeptanym marketingiem ;) sprawdź na allegro, dziś można kupić wszystko, nawet lajki ;P

tyrolska

za to na Facebooku mają ponad 1000 polubień, raczej sami sobie tego nie nabili :) https://pl-pl.facebook.com/pages/Flame-Employment-Polska-Sp-z-oo/561955623820524

roni

tutaj na forum te te dwie i pół gwiazdki dla Flame Employment raczej pozytywnie potencjalnych pracowników nie nastrajają

up

Taka prośba do pracowników (usunięte przez administratora)jeśli macie coś do przekazania pracownikom Next bądz potrzebujecie od nich jakichś informacji to róbcie to sami ,bo ci szeregowi pracownicy Next którym to zlecacie robia to źle,wprowadzają ludzi w błąd i robią ogólne zamieszanie

pop

Teraz prowadzą rekrutacje i pewnie kilku głupich sie skusi. Pisze głupich, bo wyjazd na dwa miesiące to dobra oferta dla desperatów.Przy tygodniówce około 230 F i kosztach utrzymania - mieszkanie 60,transport do pracy 20-25, życie cienko licząc 35, to daje 120F . Łatwo policzyć że można odłozyc 110F tygodniowo. Trzeba jeszcze odliczyć podróż do Angli i powrót, to ok 1000zł to gra nie warta swieczki

Flame

Witam, Takie przypadki należy zgłaszać bezpośrednio do biura firmy SSL w Wakefield lub ewentualnie do FLAME. Bez informacji bezpośredniej i oficjalnej z podaniem adresu, nazwiska itd. agencja nie ma szansy zareagowania i udzielenia pomocy czy wymuszenia na landlordzie prawidłowej współpracy. Zawsze staramy się naprawiać takie sytuacje i na przyszłość już nigdy nie korzystamy drugi raz z takiego landlorda. Proszę zgłaszać sprawę szybko i oficjalnie, gdyż nie mamy 3 zmysłu do wykrywania takich rzeczy bez sygnałów oficjalnych.

ina

Zrobil sie szum i chcial nie chcial czesc ludzi musial przeprowadzic do lepszych warunkow a reszte probowal przekupic tania wodka,niestety mu sie nie udalo...

asdfgh

Moze dzieki tym wpisom pracowenicy agencji zwroca wieksza uwage na prace (usunięte przez administratora)wyciagna wnioski na przyszlosc.

*****

Landlord z Bradford wspolpracujacy z agencja Flame to krotko mowiac oszust. Nie przestrzega warunkow umowy wynajmu pokoi a mianowicie podpisuje umowe z dzisiecioma osobami ,nastepnie po krotkim czsie wprowadza tam dodatkowe dwie osoby ,bez zgody lokatorow i bez podpisania nowej umowy ze wszystkimi lokatorami.Nazywajac rzecz po imieniu kwateruje ludzi na "dziko " zarabiajac dodatkowe pieniadze ,a to juz jest sprawa dla policji badz prokuratury.

jjj

Pracownicy agencji juz na etapie rekrutacji wprowadzaja kandydatow w blad,szczegolnie w kwestii zakwaterowania (mam na mysli przedswiateczna rekrutacje do pracy w magazynach Next ) Panie w biurze zapewniaja ze standard to max. piecioosobowe domki ,natomiast na miejscu okazuje sie ze domy sa dwunastoosobowe z jedna kuchnia i lazienka. pokoje brudne z odpadajaca tapeta. Landlord wspolpracujacy z agencja pobiera za taki dwuosobowy pokoj 115 F !!! gdzie cena rynkowa takiego pokoju w Bradford to od 60 do 80 F za tydzien.Teoretycznie kazdy moze zrezygnowac z uslug szanownego wyzyskiwacza landlorda i wynajac wlasny pokoj, jedak wtedy trzeba sie liczyc ze strata kaucj ze o grozeniu sadem nie wspomne (taki zapis jest w umowie o wynajem ) Kazdy kto bedzie w przyszlosci wyjezdzal z agencja niechniech unika kontaktu z Panem (usunięte przez administratora) (czlowiek bez skrupolow ), postara sie o wlasny pokoj a napewno zaoszczedzi duzo zdrowia ze o pieniadzach nie wspomne.

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.