Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

Dominika

Czy w Bumech w Warszawie szukają obecnie pracowników? Ktoś z Was był może ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej? Podzielcie się proszę opinią o tym, jaka panuje atmosfera w firmie. Czy można liczyć na wynagrodzenie za szkolenie, czy jest ono bezpłatne? Podzielcie się opiniami.

Wiktor

Czy udało się uniknąć upadłości?

Gornik

Bumech to p...na swiniarnia

zzz

szkoda

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ONA

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Przekręty na porządku dziennym, przydupasy prezesa tylko dobrze zarabiają, reszta się nie liczy. Gorszej firmy w naszym kraju nie ma. Nie polecam!!!

Mik
@ONA

Za słaba byłaś i dlatego odpadłas

Ewka

Poszukiwani pracownicy dozoru wyższego (nadsztygar maszynowy , energomaszynowy, górnicy, elektrycy, ślusarze) , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, świadczenia pracownicze (wysługa lat, jubileusze, nagroda Barbórkowa, premia, kartki itd), możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu , wysłania CV : kadra.kopalnia@gmail.com

zainteresowy
@Ewka

Rozumiem, że nabór do innej firmy

Konar
@Ewka

Co wy macie Barborki ? Jubilaty ? Dlaczego Pani z kadr klamie na forum ? Zenujaca firma zgubili pile powietrzna na Pniowku to 2 ludzi jak murzyni byli oddelegowani na oddzial GZL w celu odpracownia zagubionego sprzetu. Ci powie JUBILEUSZE .. ZENADA

@Konar

dla Konar - dałam ogłoszenie nie do Firmy BUMECH dlatego proszę nie zarzucać kłamstwa, adres do kontaktu osób zainteresowanych zmianą pracy jest aktualny: kadry.kopalnia@gmail.com

Ślusorz
@Ewka

Moge wiedziec na jakich kopalniach firma wykonuje roboty Pani Ewo?

@Ślusorz

Aktualnie roboty na KWK ROW i Rudna, prowadzone również były na Ziemowit, Piast, Bolesław Śmiały, Bobrek-Piekary

pracownik1

Zgadzam sie z poprzednikiem,nie wiem kto pisze te pochlebne opinie.Takiego traktowania i kantowania na pieniadzach nie widzialem w zadnej fimie.I sprawdzcie sobie panowie skladki bo kilka pozwow o nieplacenie juz wplynelo.

Czarek

Zastanawiam się kto pisze na tym forum? Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Bumech to najgorsza firma w jakiej pracowałem w dotychczasowej karierze zawodowej. Tak jak się oklamuje i nieszanuje firmy współpracujące, tak samo jest w stosunku do pracowników. Najgorszy dział to księgowość, księgowe zmieniają jak rękawiczki. Ludzie inteligentni i rozsądni nie mają racji bytu w tej firmie. Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy.

Prac

Zgadzam się z tą opinią. Pracowałam tam niestety i nikomu nie polecam tej firmy. Dba się tylko o przydupasów prezesa, reszta ludzi to dla nich śmieci.

Majkel

Nie polecam nikomu tej firmy zarabiają tylko przydupasy Nowaka Jaskot Marek i Ciastek reszta zadawala się ochłapami.Jaskot to największy przydupas szefa robot.Konfident numer jeden olac gnoja chcecie za 2500 to przyjmijcie sie

Robol
@Majkel

Bravo. Umowa- 2100 brutto, (usunięte przez administratora), nawet ukraincy nie chca tam pracowac.

anitka

bumech w iwiny tam byl jakis czas temu niezly wypadek, prokuratura i kontrol niezle (usunięte przez administratora) !!! doigrali sie dziady ...... truli srodowisko bez zezwolen, pracownicy bez uprawnien , niezle (usunięte przez administratora) i debilizm zaklad jak z komuny w srodku lata 70 te komputery z 2000 rok masakra same dziadki nurki podpite i cwaniaki kreca walki i oszukuja omijajcie tych ludzi i to coś !!!!!!!!!!!

Matteusz

Witam czy sa przyjecia aktualnie do firmy na Staszic lub Wesola albo Wieczorek? Prosze o kontakt 514 234 020.

acc
@Matteusz

32 789 38 50 dzwoń

alek

Chłopaki, czy ktoś zw as jedzie do roboty do Czarnogóry?

Tomi

Bumech największy oszust jaki znam, naciąga kontrahentów, nie płaci, okłamuje. Nie polecam współpracy ani pracy tam.

dołowy

Jakie dodatkowe benefity?! Nie płacom na bierząco, do dzis nie ma wypłaty, co miesionc na dwa albo na trzy razy!!! Na kasie w lidlu moja ma tyle samo

dołowy

Wiercik
@dołowy

To idź do lidla pracowac

Pogotowie ortograficzne
@dołowy

*co miesiąc

lekoatletyka

Elektryk z papierami dostanie na pniówku więcej niż 2300-2400?

elektryk
@lekoatletyka

ponad 3 tys lekko a w przodku 4-5 tys dostaje.

antek

takiej kasy elektrycy czy nawet górnicy na kopalniach nie mają po 5 tyś

elektryk
@elektryk

g...o prawda .Mam wszystkie uprawnienia i staż pracy .Pracuję w przodku i zarobek 2500 - 3000 z kartkami

mariusz

Wiecej nie zarobisz bo prezes musi sobie 40 wyciagać

Pedro

Dobrzy pracownicy nie narzekają i nie piszą na forum!!!!

@Pedro

Widziałeś tam dobrych pracowników? Bo ja nie ;)

Jaga

mówisz o lizakach?!

Pedro
@Jaga

Lizaki za 10 tys. miesięcznie nie mogą przecież narzekać

Rafi
@Pedro

Tak jak lizaki wchodzą sobie w (usunięte przez administratora) bez mydła to nie widzialem jeszcze w żadnej innej firmie

Rafal

Uwaga na tą firme, (usunięte przez administratora) i naciągacze. Nie płacą za usługi, czekam na pieniądze ponad pół roku i marne szanse że je odzyskam. Telefonów nie odbierają, jak już sie dodzwonie to rżną głupa

marcin

Bumech firma dramat, moja znajoma jest 6 osobą która odeszła z księgowości w ciągu pół roku. Daje to wiele do myślenia. Nacharować się trzeba, zarobki minimalne. Płacą tylko wygodnym klakierom dobrze.

EDI
@marcin

A ja pracuje w Bumie od pół roku i jest mi dobrze. Wszyscy się tu znają. Może ktoś zarzuci że kolesiostwo ale patrząc na poprzednie pracę tutaj jest lepiej. Kasa może nie odbiega od tego co gdzieś indziej ale jak robisz swoje to i zarobisz. Mam nadzieję że nasi bracia z Lubelskiego się podniosą. Trzymamy kciuki!

Daro
@marcin

Żona tam pracowała, syf i gnój, wyzysk i pomiatanie ludźmi. Zadowoleni tylko Ci co tańczą jak im szef zagra za odpowiednią kasę.

@Daro

Zgadzam się z tobą, nawet najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracy za biurkiem

Cichociemny

HMMM I gdzie te wypłaty co Prezes obiecał na zebraniu z ludzmi

Ghuy
@Cichociemny

To co w każdej swojej firmie. Bajki

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.