Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

rys

trzy miesiące czekam na zapłatę faktury. Przestali odbierać telefony, a na pisma nikt nie odpowiada

@rys

Czy firma ta rozliczyła w końcu Twoją zaległą fakturę? Od Twojego wpisu minął już prawie miesiąc, dlatego też chciałem ustalić, na jakim etapie jest cała sprawa.

paulina

Pracodwaca usuwa lub moderuje niewygodne dla niego opinie na tym portalu.

Zaniepokojony

Uuuu...trzeba się przyjrzeć firmie, czy uwzględnia pracę w warunkach szczególnych, jak to powinno być robione w sektorze górniczym, i każdemu z was polecam :/

@Zaniepokojony

Z tego co wiem, to wszystko jest tak jak powinno być :)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w BUMECH S.A.?

Jaga

Angielski...? bardziej "bałkański"...

Lidia
@Jaga

@Jaga, opowiedz coś więcej. Czy odsetek obcokrajowców jest w BUMECH tak duży? Jak wpływa to na relacje w zespole?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chętny do pracy

A jak ma płacone za metry?i za ile są kartki?

elmutek

Witam , ja ze swojej strony dodam że firma ma swoje wady ,jak każda ... Ale ma też zalety ,żałuję że się zwolniłem ,bo w porównaniu do obecnej pracy dobrze się pracowało na K.W.K. ,,Murcki - Staszic "

Urszula
@elmutek

Jasne - każda firma ma zarówno zalety, jak i wady. Dobrze, że akurat Ty jesteś tego świadomy. Zachęcałabym Cię do tego, żebyś chociaż pokrótce opisał tu warunki pracy w Bumech. Mnie w szczególności interesowałyby warunki płacowe. Mogę zatem na Ciebie liczyć?

Witam potrzebują może wytaczarza cnc

@Michał

Witam, proszę o wysłanie cv na (usunięte przez administratora)

Panowie, jak dziś wygląda sytuacja na staszicu. Co dają na początek, jak płacą(w ratach czy inna forma), jak z ubraniem/sprzętem? Mam podpisać z nimi umowę? Warto?

bodek1309

szanowni panowie jest to firma , która mimo że nie przedłuży umowy to nie zapłaci za cały miesiąc ,o ubrania robocze i mydło trzeba chodzić cały rok i nic . firma nie solidna dla pracowników /panowie wysoko postawieni twierdzą że to poważna firma/. pierwszy raz spotkałem się że firma nie płaci ostatni ego miesiąca w całej kwocie /mimo że to firma zawaliła bo nie dostałem umowy o pracę w odpowiednim terminie/mimo że byłem 7 dni póżniej/ mojej rezygnacji z umowy nie było. tak właśnie traktują pracowników. wiem że tak postąpili z wieloma pracownikami. a jak płacą raz dobrze raz żle , ale i tak nie dowiesz się za co płacą bo to strasznie skomplikowana sprawa /mogą robić co chcą/ tak chłopie przemyśl

@bodek1309

Można jaśniej? W dziale marketingu należą się ubrania robocze?

johan

witam ile idzie zarobic na halebie?jakie sa kartki i premie?

W Bumechu bedzie dobrze jak zniknie dyrektor ADAM .B , tam gdzie on tam brak pieniedzy,a obiecanki są jak rzut kamieniem w wode. Naszczęscie ja odeszłem jak i moi koledzy, a inni niech pracują za grosze jak chcą

Dominika

@bumech skąd wiesz, że przyjęć nie będzie? Czy są to sprawdzone informacje? Są dość rozbieżne z tym, co można zobaczyć na stronie internetowej firmy. Według informacji na niej zawartych, Bumech S.A. poszukuje aktualnie kilku pracowników, w tym na stanowisko księgowego, czy też montażysty.

@Dominika

Co Cie to obchodzi zatkajj sie i (usunięte przez administratora) nie zawracaj mam swoje informacje i nie interesuj sie

trochę grzeczniej matole

@Karol

Matoła to se znajdź w tej firmie pawulonow

@bumech

Trzeba sobie jakoś tłumaczyć swoje nieróbstwo. Jakbyś pracował to byś dobrze zarobił. Ciulu.

@Karol

(usunięte przez administratora) mam inna prace zwolnilem sie z bumechu bandy pawulonow i tępego dozoru jak kierownik Nowak bu

@bumech

widać cie wywalili a nie się zwolniłeś

@Karol

podlizywacz kierownika to zarobi i się chwali

@Karol

A wy róbcie dalej za jalmuznw

Pitbull
@Karol

Się dziwię że nie idziesz pod kopalnię tylko z bandą pawulonów robisz za takie śmieszne pieniądze

Jonasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Czy udaje się wyjść z kłopotów?

Ostrzegam wszystkich, którzy zamierzają współpracować z ta firma ! Nie placa za faktury ! Omijac szerokim łukiem ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

Mariusz D

a mnie sie dobrze pracuje, ja polecam firmę

@Mariusz D

lizpdupom się fajnie pracuje jak kierownikowi podlizują sie

@....

Wystarczy pracować , nie lizać (usunięte przez administratora) i już jest ok. Wszelcy opierdzielacze winią wszystkich dookoła, tylko nie siebie.

@Mariusz D

zwłaszcza jak zarabiacie na trzy razy a potem emerytury tys zl

K

Witam, czy bez doświadczenia jest szansa się dostać na Staszic?, chciałbym zacząć przygodę z Górnictwem. Pozdrawiam

Jaga
@K

Jasne stary! Wal jak w dym! Jestes potrzebny

Czy na Staszicu nadal są przyjęcia? Bo chętnie złożył bym CV. Proszę o maila na którego mogę wysłać CV. Mam uprawnienia na kombajny i wiertnice. Pozdrawiam

BMC
@Marek

Na stronie głównej bumech możesz to zrobić przez formularz aplikacyjny w podzakładce praca. Wcześniej był podany numer telefonu ale dzwoniło tam mnóstwo osób niezwiązanych z szukaniem pracy. Gdyby ktoś nie odezwał się w przeciągu 1-2 dni to podam Ci swój priv mail to Cię pokieruję. Ale odpowiadając na Twoje pytanie: Tak potrzebują ludzi do pracy jak obecnie większa część firm w Polsce. Na Staszicu też znajdzie się miejsce. Na razie załoga skompletowana do obsługi bieżącej realizacji kontraktu, ale chcemy się rozwijać.

@BMC

Udało się, dzięki

Seba
@BMC

wy sie rozwijac zaplaccie ludziom na raz a nie na trzy sknerzy i zerujecie na ludziach

Praca@bumech.pl

Bryan

Praca@bumech.pl widziałem na Facebooku

Arek1320
@Marek

Witam jestem zainteresowany zatrudnieniem na staszic sa przyjecia

@Arek1320

Witam, są przyjęcia, proszę zgłosić się na Staszic do biura, bądź bezpośrednio do firmy,

Montenegro .

Poszukują aktualnie do pracy w Czarnogórze dzwonić do Bumech katowice ilość miejsc 5 ,

Zbigniew A.

Pracowałem kiedyś pod JSW i po prostu zrezygnowałem. Nie mam zakazu pracy w JSW ale coś chyba olewaja moje CV. Umiem chyba wszystko. Uprawnienia na wiertnice, kombajny etc. Czy mógłbym liczyć na pracę i was? Jestem z Katowic.

@Zbigniew A.

witam, proszę wysłac CV na praca@bumech.pl

Zenobiusz

A ja dostałem decyzję ZUS i jestem od maja na emeryturce i mogą mnie wszyscy cmoknąć w mój szanowny zadziec niech se prezes sam jedzie na dół i z xxxxxx ala przy bananach i na guziku ....

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.