Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

Jaga

O co tak naprawdę chodzi Bumechowi z tą Silesią? Gdzie tu jest hak? Co Bumech chce zrobić z kopalnią i załogą? A co sie stało z Balamarą, która była mocno zainteresowana PG Silesią? itd, itp Same pytania, odpowiedzi brak...

jcg
@Jaga

doprowadzi do bankructwa

Kot
@Jaga

Chodzi o to by sprzedać wszystko co jest na tej kopalni maszyny urządzenia bo tam wszystko nowe. A ludzi potraktuje tak jak na Halembie jak (usunięte przez administratora) ściera i zero. Silesia fajna kopalnia aż szkoda ze jest w rękach (usunięte przez administratora) Bumech. Porostu to będzie pralnia brudnych pieniedzy

dvd

KLĘSKA I POŻOGA radzę tu nie przychodzić

Skąd pieniądze na zakup PG.SILEZJA jak nie ma na narzędzia, zaplacic zalegle zobowiązania firmom czekam

@0018

Ze Szwajcarii - tam mają pieniądze, Condair Group

Michal

Mam z nimi podpisać umowę na czas próbny. Sama firma wydaje się w porządku, chodzi o rozmowę w sprawie pracy itd. Ale czytając niektóre opinie już sam nie wiem. Czy firma nie placi? Bo nie wiem czy ten wpis na forum jest podyktowany zawiscią czy rzeczywiście są problemy? Co to oznacza że firma jest w restrukturyzacji? Bo taką informację znalazłem w internecie o tej spółce. Wolę się upewnić niż potem mieć problem.

Bryan
@Michal

Witam, pracuje na Staszicu zarobek bardzo dobry, ci co piszą że mały yo przodka nie widzieli, każdy spokojnie bez świat zarobi 3000zl netto, każdy kto zarabia mniej to siedzi pół miesiąca na L4, pisać prawdę a (usunięte przez administratora) nie

@Michal

Wiele firm płaci w ratach, ale ważne że płaci. Część może w różnych formach i na różne spółki. zarobki nie odbiegają od średniej w firmach usługowych w górnictwie. Spółka Bumech jest w restrukturyzacji poprzez postępowanie układowe z wierzycielami zatwierdzone przez sąd, a to dlatego , że nie miała płynności finansowej i nie mogła wywiązywać się z zobowiązań wobec firm którym była winna jak też wobec innych instytucji . Powody są zazwyczaj różne - spółki węglowe nie płacą za wykonane usługi, ceny usług zbyt niskie, niefortunne decyzje zarządzania itp. Ogólnie firma niezła.

Miner
@Bryan

Robilem w przodku- 2900 z 2 sob. Bumech- Super(he-he).

Przodowy

bodek1309

2400 zarobi ukrainka w biedronce /spytaj kolegów z ukrainy

Baba Jaga
@Michal

zajrzyj sobie na listy długów to się dowiesz na każdej inny dług albo te same

Borys
@Bryan

3000 netto? Aha czyli najniższa krajowa plus kartki żywnościowe, plus ekwiwalent za pranie, plus umowa o dzieło i plus karta przedplacowa, faktycznie zarobek jak (usunięte przez administratora) Ile z tego jest ozusowane? Firma dla emerytów,

@Borys

Możecie napisać, jaką faktycznie umowę proponują? Sporo tu niejasnych głosów a zastanawiam się czy to 3000 netto to jest podstawa, czy kwota już z jakimiś dodatkami?

nick
@Bryan

3000 To jest dużo ? Tyle ma moja żona na produkcji zamkow do BMW, ktora sie opierdziela i nic prawie nie robi.. Stoi i smaruje zamki... i nie jakiegoś pośpiechu... (usunięte przez administratora)

@Michal

Jaka kasa na start w firmie ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MRE

KIEDY BEDE MIAL OBIECANO PODWYRZKE

pg-13

ile jest spraw w sadach o zaplate czy ktos wie???? czekam

akf

brak pieniedzy na zakup narzedzi a tu kopalnie sie kupuje

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BUMECH S.A.?

xenia

A która firma w tych czasach organizuje takie rzeczy???

Krecik

Ja pojedziesz za darmo do lupczy

Jse

Słyszałem że chce kupić PG.SILEZJA???? Czy będzie tak jak z firmą KOBUDEM upadlosc

Na

Czy???firma płaci na czas swoje zobowiązania, zakupy narzędzi na termin płatności np.30dni.czekam na odpowiedz

balbina

Szykują się jakieś przyjęcia do Bumechu po nowym roku?

Bob górnik

Witam Panowie robię w Czechach na kopalni już ponad 5 lat i myślę żeby iść do Polski pod firmę mam polskie kursy górnika technika górnika sekcyjnego i kombajniste na jakie zarobki można liczyć w tej firmie

@Bob górnik

Na dzisiaj wiarygodne firmy sa dwie na rynku, duzy linter, maly klimer. Obie sa uczciwe i uczciwie placa. Polecam na pewniaka, jako ich dostawca

Czy firma BUMECH S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia,? Oni nie mają kasy na wypłaty dla nas, (usunięte przez administratora) na składkach i podatkach. Tylko spaślak tam dobrze zarabia.

Jaga

To sie zarząd szarpnął w dół z tym obniżeniem sobie pensii....żeby tylko wyżył

Hajer

Jak teraz wyglada sytuacja w firmie? Interesuje mnie KWK Pniowek ,słyszałem ze wygrali przetarg i będą otwierać drugi przodek. Jak z zarobkami ,czy wypłaty są na czas ,po ile kartki i czy są jakieś inne dodatki

Rodo

Dalej nie macie wypłat

Rodo

Jakie wypłaty na kopalniach oni maja postojowe bumech

Elektryk
@Rodo

Nic nie dostali, kazali im pójść na darmowy urlop.

Co jaki okres czasu w BUMECH S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Dołowy

Zapomnij, że w ogóle dostaniesz.

Chciałbym się dowiedzieć czy sa przyjęcia na Staszica lub wesołą mam gornika kombajniste i ile mi moga zaproponować

Ryl
@Nowy

Na Staszicu już nie ma szans bo skończył się kontrakt.

Syla

Firma nie daje pasków na czas, okrada składki, nie dotrzymuje umowy, sąd, sąd i jeszcze raz sąd

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.