Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

polis

za najniższą krajową nie pracuje się w kopalni tylko u szewca a i on płaci więcej na umowie

@polis

jaka firma taka płaca

Bartek

Bumech to super firma i jeśli ktos tego nie widzi i nie chce docenić to powinien zmien ić pracę!!!

Seba
@Bartek

Chyba dla ciebie co jestes przydupasem kierownika i lubisz za ochlapy robic jestescie ludzmi bez przyszlosci

Przyszłość

Już niedługo Bumech wyleci z PGG za opóźnienia w drążeniu chodników na Staszicu Mają do zapłacenia 600 tysięcy kary pójdziecie bez wypłat A poza tym kto to widział pracować za najniższą krajową w kopalni , babka na poczcie czy piekarz mają więcej na umowie Jesteście frajerami będziecie szukać emerytur w śmietniku koło domu prezesa Bumechu

lolo

Im jaśniejszy kask na głowie ( zametanowanej zresztą) tym ciemniejszy umysł . Metan pieniądze i gorzała to bardzo złe połączenie co widać i na ulicy i w kopalni na ulicy zwłaszcza na pierwszy rzut oka widać że gość gleba żadnej kultury i dobrych obyczajów

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
olo

dzicz , zwykła emerytowana dzicz , zdychają jeden po drugim a żonki mają po nich szmal i szaleją po galeriach i łóżkach młodych ogierów , zresztą zanim kopnie w kalendarz one robią to samo a ci dalej po metry włażąc w zad prezesom których żonki też nie próżnują i naprzód .....

j23

Witam na jaki zarobek może liczyć emeryt w w/w firmie? jakies dodatki itp,oczywiscie praca poza przodkiem

@j23

Emeryt tobie mało na ochronę idz a nie na dol sie pchasz daj młodym zarobić a nie pokazujesz jaką to masz sile idz ringi nosić a nie wylezec i wyspać się na kneflu

@j23

Dodatki haha to nie jest państwowa firma tylko prywatna dostaniesz ochłapy i rob

Maxiu

Tylko (usunięte przez administratora) sie przyjmuje do bumechu stawka najnizsza krajowa plus premia a emerytury będziecie szukać w śmietniku

Edek

Warto się przyjąć do Bumechu? Jaki dozór ? Jakie zarobki bez świąt? Jak długo pofedrują na KWK Staszic? Proszę o konkretne opinie

Wodzu
@Edek

Nie warto za 2400 nie sa warte zdrowia te pieniadze.Dozor koerowniki same pawulony dopóki mają chodniki pofedruka a jak skoncza moze beda

Edek
@Wodzu

Dziękuje za opinię ale 2400 to ja zarabiam na myjni KZK GOP przy autobusach myślałem że jak kopalnia to ze 3500 dostanę za szare dni.

litosci

LUDZIE!!! 3200 w kopalni!!! to już wolę 2500 na powierzchni!

elmutek

Witam , czy są aktualnie przyjęcia na KWK Staszic ? Na jakie zarobki może liczyć elektromonter pod ziemią ?

bumech
@elmutek

Nie ma i nie będzie za 2 tys sie nawet tam nie pchaj na powierzchni więcej zarobisz

Dominika

Widzę, że opinie na temat pracy w Bumech S.A. są podzielone. Jak przedstawia się proces rekrutacyjny w firmie? Czy jest to czas, w którym można negocjować warunki zatrudnienia? Widzę, że część osób nie jest zadowolona z poziomu wynagrodzenia, a czy ono zmienia się wraz ze stażem pracy w firmie? Są to informacje dla wielu osób kluczowe, które pomagają podejmować odpowiednie decyzje w sprawie rekrutacji.

Filip

Świetna firma to pewnie trudno jest się dostać tu do pracy?

@Filip

he he he to chyba prezes pisze , bo mu tu od lat dobrze i też miał trudno się do firmy dostać ale pomógł mu ktoś, to teraz jest

hajer
@Filip

czyżby

petio9876

Do Pana Prezesa firmy górniczej Bumech S.A.Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować P.Halinie Redo kierownikowi działu kadr oraz jej pracownikom za pomoc w otrzymaniu pewnych archiwalnych dokumentów które były mi bardzo potrzebne.Były pracownik Waszej firmy!Brawo taka kadra to sukces!!!

@petio9876

nie pomyliłeś firmy????

wentyl89
@petio9876

To jest ich obowiązkiem wygrzebać Twoje dokumenty !!!

Dostałem propozycję w Staszic, mam pytanie jakie warunki, wrażenia? Proszę o rzetelną informacje, osób które pracują aktualnie.

Gornik
@Paweł

W przpdku z 2 sw. dostalem 2600. Kartki po 10, na umowie 2100 brutto. (usunięte przez administratora) i t.p. Nie polecam. Bumech to swiniarnia.

PrawdaBoli
@Paweł

Zależy jeszcze Paweł co będziesz robił. Jak ktoś nie ma prawie żadnych umiejętności to na wiele nie może liczyć i będzie narzekal. Jak ma doświadczenie to zarobi, jak nie ma umiejętności ale ma cierpliwość to jest szansa że się czegoś nauczy i też będzie zarabiał. Są też tacy co nic nie potrafią za bardzo i nie chcą się uczyć. Tacy tylko narzekają...

Gornik
@PrawdaBoli

Cierpliwosc, szansa... he-he, komuny juz dawno nie ma. Kilka pozwow o nieplaceniu juz wplynelo, to prawda. Moj pozew bedzie nastepny. Pozdrawiam, cebulaczki.

Mors
@Gornik

Pozwy? Ty śmieszny jesteś, nie pisz bzdur, ty napewwno pracownikiem firmy nie jesteś.

Gaweł
@Paweł

Z daleka od tej firmy nigdy nie wiesz ile dostaniesz może 2300 może 1900 a może 2500 zależy od kaprysu kierownika

Gaweł
@Paweł

Dostaniesz najniższą krajową te 1600 coś tam bo to ci muszą dać wszędzie nawet przy miotle i szmacie, a reszta to wypłata za soboty i niedziele

lola

Jadą równo po kasie, bez strachu i bez skrupułów z całkowitym brakiem szacunku do ludzi bo przecież znajdą się naiwni do pracy w tej firmie. A ja wam radzę omijajcie tę firmę z daleka .

JaGa

Zapraszamy g. kombajnistów, strzałowych, operatorów kolejek podwieszanych spalinowych, ładowarek, górników, elektryków, mechaników, dozór do przyjęcia do Firmy na oddz. Staszic. Drążenie na 2 kombajny na 2 lata z perspektywą dalszej pracy. Umowy o pracę na dobrym poziomie, pewne i dobre płace, możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju. Doświadczona kadra, dobra organizacja pracy, Firma ceniona na rynku usług górniczych i serwisu maszyn w kopalniach PGG KHW JSW. Nie zwlekaj! Zgłoś się do Firmy w oddz. Staszic, zaproś znajomych! (możliwe dodatkowe gratyfikacje ) Tel. 32 605 53 81; 881 928 138; 887 967 531; 662 236 215; 510 179 432; 600 969 478;

daro
@JaGa

kim ty jesteś że fanzolisz takie pierdoły nie wprowadzaj ludzi w błąd o super pracy dobrych wypłatach bo przecież jeżeli ktoś poczyta sobie inne opinie o firmie to wszystko jasne w jakiej kondycji finansowej jest firma

wróżka
@daro

dobrą wróżką, jak będzie załoga to perspektywiczne korzystne kontrakty naprawdę dadzą ludziom zarobić.

Szyna staszic

Chyba cie poj..balo

@JaGa

Na który telefon mogę zadzwonić w sprawie pracy na Staszicu?

Ciekawy
@JaGa

Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju Możliwe gratyfikacje Coś za dużo tych możliwości

Szyna .staszic

Pracuje w przodku zarobek ok 3200zl bez swiat (usunięte przez administratora) ma maxa zelazo 200 m od przodka...dla porownania kneflikasz 3100 z dwoma czerwonymi...metry ida jak burza ..wiec zarobek (usunięte przez administratora) nie urywa..aha jak pracuje ponad 7 mc gumiakow rekawic itp nie dostalem

rewa
@Szyna .staszic

Szyna powiedz ile można wyciągną poza przodkiem uboczne roboty itp i jak długo będą na Staszicu?

Szyna staszic
@rewa

To jest pytanie za 100pkt :) rozmawiam z chlopakami po boku zarabia nie mnie jak 2'5 tys jak na razie,ale to jest firama raz gorzej raz lepiej

Karol

Może trzeba spojrzeć bardziej pozytywnie na pracę w firmie?

@Karol

Już jest po firmie.... ledwie zipie

perez
@jaga

jak t p firmie to co na wypłaty im nie starczy

Bronek
@jaga

A skąd masz takie informacje ze firma upada nie mają pewnie już na wypłaty

Hmm?
@Bronek

A może ktoś upadł na głowę?

Wojtek

Czy jest szansa na poprawę sytuacji w firmie?

olo do Paweł

Na Staszic potrzebują piekarzy malarzy kierowców górnicy są im nie potrzebni

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.