IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

Toniemaznaczenia

Ludzie wy po prostu jesteście (usunięte przez administratora) W internecie każdy mądry, przyjdźcie do biura do foodu i powiedzcie kieronikom w twarz to co tu wypisujecie.. siedząc przed komputerami czy telefonami to każdy umie wygarnąć wszystkie swoje żale i negatywy. Co do zartow(usunięte przez administratora) (Jak to tu piszecie po literkach..) jak się nie umie żartować to się nie zartuje. Wszyscy na kuchni śmieszkują, kazdy ma poczucie humoru, kazdy inne, bo ludzie są różni. Jeśli ktos nie lapie zartow to wystaczy powiedzieć, ze to nie na miejscu i tyle!! Jakie (usunięte przez administratora) molestowanie???!!!! Nie wiem kim jestes, ale musisz miec naprawdę smutne zycie skoro masz czas wchodzić na te forum i pisac takie brednie.. jesli chodzi zas o (usunięte przez administratora) To jest to naprawdę wspaniała osoba, nie jako 'szef' tylko po prostu jako człowiek. Ludzka, pomocna i wartosciowa. Nie wiem kto i z jakich powodów chce namieszać w foodzie, ale moge wam tylko przekazać tyle, ze nie damy sie zlamac, bo food trzyma sie razem i jestem niemal pewna ze figter w necie piszący te wywody nie należy do naszego działu, albo (usunięte przez administratora) się potrafi kamuflować... Dodam jeszcze jedno, wyciąganie spraw osobistych kierowników jest po prostu chamskie, to chwyt poniżej pasa, nie wiem jakim mozna być podłym pisząc ze (usunięte przez administratora) dostał awans w taki a nie inny sposób. Nie pracuje w tej firmie od wczoraj i wiem jaki proces trzeba przejść i ile pracy włozyc w to aby otrzymać awans. Nieraz zawala się życie prywatne, poświęca czas, który mozna spożytkować znacznie przyjemniej na siedzenie przed kompem i załatwiania spaw związanych z firmą. Wstydem nazywacie to co sie dzieje na foodzie a wstyd to sa te komentarze, żeby cala firma i ludzie z zewnatrz musieli czytac co się dzieje w Ikea kato.. naprawdę, dorośli ludzie a gorzej niz dzieci...

Nie ma znaczenia?
@Toniemaznaczenia

Jakie przyjście do biura i powiedzenie w twarz? Żeby stracić pracę? Dziękuję za takie rady. Widać, że pisał to ktoś z biura. Ale nie martw się kierowniku, i tak pewnie zostanie to zamiecione pod dywan.

@Nie ma znaczenia?

Co za bzdury.. Jakie stracić prace?! Widać, że nigdy nie było Cie stać na chwilę szczerości i spokojna rozmowę, więc dlaczego wypowiadasz się na tematy, w których nie masz żadnego doświadczenia. Osobiście zdarzyło mi się poruszyć niewygodny temat z kierownictwem.. I wiesz co? Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, moje uwagi zostały wzięte pod uwagę i na koniec dostałam szczere podziękowanie za odwagę i chęć rozmowy. Więc, wpisywanie anonimowo takich bzdur mnie po prostu śmieszy

Toniemaznaczenia
@Nie ma znaczenia?

Otoz i tu sie zdziwisz, ale z tej strony nie żaden kierownik a zwykła kasjereczka. Ale dzięki dzięki, moze kiedyś ;) nie pisal tego nikt z biura, bo nie muszą tego robic. Ja natomiast postanowiłam się odezwać, bo zwyczajnie po ludzku jest mi wstyd za takie zachowanie drugiego człowieka. Co to zmieni w twoim życiu, ze wejdziesz na ten portal i wylejesz pomyje na kierownikow? Da ci to cos? Poza oczywiście satysfakcja, o (usunięte przez administratora) jaki to ja fajny jestem bo obsmarowalem (usunięte przez administratora) kierownikom? No nic ci to nie da poza problemami, bo pamiętaj że nikt w Internecie nie jest anonimowy i bezkarny. Życzę miłego wieczoru i wiecej pokory. Odloz telefon i spedz ten czas z rodziną czy przyjaciolmi, naprawdę szkoda zycia i energii na takie akcje. ;)

Food3

To co się dzieje w foodzie do dłuższego czasu woła o pomstę do nieba. Na pełny etat nie masz co liczyć, bo masz być na każde zawołanie, więc jak ktoś weźmie L4 i dzwonią do Ciebie, żebyś przyszedł, spróbuj powiedzieć, że nie możesz przyjść bo masz już plany (w końcu grafik jest miesiąc wcześniej) to (usunięte przez administratora)bez problemu podsumuje Cię w nie wybrednych, często wulgarnych słowach. Wyśmiewanie przez kierowników lub żarty w stylu "pod biurkiem się zmieścisz wtedy pogadamy" są na porządku dziennym, czy to czasem (usunięte przez administratora)nie podchodzi pod molestowanie? Na kuchni są dwie grupy pracowników podzielone przez kierownika - pupilki i robole, zależy czy kierownik Cię lubi. A Pani (usunięte przez administratora)? Chyba wygodnie jej tego wszystkiego nie widzieć, przecież są wyniki.

Ad.3
@Food3

Zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te osoby, które są wściekłe na komentarze są tymi pupilkami albo kierownikami I dają NIE wrogim buzkom nizej???? I tak to prawda że (usunięte przez administratora) udaje że nic widzi bojąc się o własną (usunięte przez administratora) i niech tak będzie do czasu.

Ad. 3
@Food3

Zgadzam się Te wszystkie wściekłe buźki poniżej są klikane przez kierowników i pupilkow. Lepiej pisać tutaj bo inaczej trzebaby było szukać innej pracy a to nie o to chodzi. Zmienić można trochę podejście (usunięte przez administratora)

Food3

To co się dzieje w foodzie od bardzo długiego czasu woła o pomstę do nieba. Na pełny etat nie masz co liczyć, bo masz być na każde zawołanie, więc jak ktoś weźmie L4 i dzwonią do Ciebie, żebyś przyszedł, spróbuj powiedzieć, że nie możesz przyjść bo masz już plany (w końcu grafik jest miesiąc wcześniej) to (usunięte przez administratora)bez problemu podsumuje Cię w nie wybrednych, często wulgarnych słowach. Wyśmiewanie przez kierowników lub żarty w stylu "pod biurkiem się zmieścisz wtedy pogadamy" są na porządku dziennym, czy to czasem (usunięte przez administratora)nie podchodzi pod molestowanie? Na kuchni są dwie grupy pracowników podzielone przez kierownika - pupilki i robole, zależy czy kierownik Cię lubi. A Pani (usunięte przez administratora)? Chyba wygodnie jej tego wszystkiego nie widzieć, przecież są wyniki.

Food2

Jeśli mowa o food to również i ja powiem co myślę. Wstyd za takich "kierowniczkow" którzy robią z ludźmi co chcą ... ile można się prosić o zwiększenie etatu ?? I słuchać ciągłej odpowiedzi że brak godzin po czym nowe osoby dostają pełen etat od ręki lub zatrudnia sie kolejnych nowych pracowników no ale przeciez jak zawsze pomyślimy.....(usunięte przez administratora) Wstyd, wstyd czemu powstrzymujecie pracowników przed rozwojem ?? Nadchodzi czas zmian może (usunięte przez administratora) coś zmieni, zresztą zawsze można zadzwonić na telefon zaufania ciekawe czy dalej będziecie wtedy tam gdzie jesteście pamiętajcie że kierownikiem się bywa i zawsze możecie wydawać hot dogi. A co do wyśmiewania i obgadywania pracowników przez zespół kierowniczy na foodzie jest to na porządku dziennym. Brakuje dawnego Dawida - ludzkiego, wyrozumiałego, wspierającego w trudnych chwilach

Człowiek z Foodu
@Food2

Nie wiem kim jesteś, ale masz 100% racji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IKEA Retail? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Food

Co tu się (usunięte przez administratora)! Nie polecam tego działu każdy gada na każdego zero szacunku do siebie Z tego co wiem na innych działach aż takiej niewspolpracy nie ma. Ostatnio zostałam wysmiana za to na co wydaje pieniądze! (usunięte przez administratora)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w IKEA Retail?

Nocka

Rada jest prosta… przymilaj się kierownikowi. Łaź z nim na kawkę, przepuszczaj przez drzwi i najlepiej zbieraj punkty za p.. innych. Najlepiej z grubej rury za 100 pkt.

Naprawdę polecam pracę w tym miejscu i fakt odejścia w ostatnim czasie wielu pracowników z wieloletnim stażem o niczym nie świadczy.

Ktoś z nocki

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku, jest git pozdrawiam całą IKEA Katowice, wszystkich prawilnych chłopaków i niech sie to trzyma dobry przekaz leci

Fajnie bylo ale sie skonczylo

Byla naprawdę fajna ekipa do pewnego czasu poza wyjatkami, rozbic ekipe i uciec z tonacego statku prawdziwy przywódca ????

Wózkowy
@Fajnie bylo ale sie skonczylo

A. sympatyczny chłopak, miły, uśmiechnięty, zawsze dzień dobry na klatce mówił... no, ale fakt na kierownika po prostu się nie nadawał.

Bynio

Ludzie bojkotujmy ten sklep i wyrzućmy ich z Polski. Niech w (usunięte przez administratora)- każdy katolik tak powinien postąpić, nie bujmy się, nie dajmy się zaszczuwać, walczmy o Nasze chrześcijańskie korzenie. Każdy pracownik będący KATOLIKIEM i pracujący w tym bagnie powinien złożyć wypowiedzenie, tak upadnie ich mit o LBGT w Polsce. Nie pracujcie dla nich.

jadkow
@Bynio

Dzięki za ostrzeżenie też mam takie zdanie

Rob
@Bynio

Witam. Zapomniał Pan jeszcze dodać katolik alkoholik, bo wszędzie gdzie pracowałem i miałem do czynienia z katolikami, to każdy walil wódkę z grubej flaszki, więc zajefajna z Was katolicy, dajcie sobie siana z tym Waszym fajansem

wózkowy??

Aplikowałem na stanowisko operatora wózka widlowego, jednak podczas rekrutacji dowiedziałem się ze w okresie próbnym i tak bedę musiał kompletować zamówienia, a jak to wygląda w praktyce?? Czy wózkowy to wozkowy który jeździ na wózku czy picker który od czasu do czasu ściągnie palete?

oczywiscie
@wózkowy??

poki nie dostaniesz zgody szefa sklepu bedziesz lecieć z paleciakiem, paru magazynierów przyjeli, ale do dziś latają z paleciakiem...

Empu

Praca w logistyce nie jest taka ciezka. Na ogol jest spokojnie i jest czas nawet na kawę czy papierosa. Wiadomo, są czasem dni, że trzeba mocniej popracować, ale też nikt nie pogania. Kierownicy są w miarę ok. Wiedzą, że nie mamy kokosów, dlatego patrzą z rozsądkiem i nie gonią. Polecam

Fhu
@Empu

Chyba ci się magazyny pomyliły Skoro masz czas na fajkę i kawkę to nie dziwię się twojej opinii, lecisz po prostu w (usunięte przez administratora) jak większość takich " pracowników "

Empu
@Fhu

(usunięte przez administratora)rozum ze trzeba pracować na luzie, bez zbednego pospiechu. Pracujesz 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Jakby policzyć to polowe życia spędzasz w pracy, wiec po co się przemęczać? Dziewczyny w HR siedzą w biurze i udają, że robią coś pożytecznego, a ty zapierdzielasz, dzwigasz, łamiesz kręgosłup za mniejsze pieniądze i masz biegać po tym magazynie?

Praca

Ponieważ kończy mi się umowa zlecenie ( a nie chce jej przedłużać) szukam pracy i stąd pytanie o zarobki w IKEA. Wyczytałem tylko tutaj że na magazynie 20 zł brutto + dodatek nocny, a jakaś premia? A jakie zarobki na innych działach? Na kasie czy przy obsłudze klienta? Jakie są profity? Z góry dziękuję za odpowiedź. Ps. Amazon też oferuje 20 zł brutto+ premia do 15 %, darmowy transport, obiady za 1 zł + dodatek nocny i możliwość co najmniej raz w tygodniu wzięcia nadgodzin, gdzie stawka jest podwójna i za dzień dostaniemy 400zl brutto (praca po 10 godzin) + ewentualna premiera od tego, z socjalu jest za darmo bogaty pakiet Medyczny w LUXMED, jest też opcja płatna dla partnera za chyba 60 zł, oraz opcja dla partnera i dziecka chyba za 100 zł, oraz darmowe ubezpieczenie grupowe, z opcją jego rozszerzenie za 20 zł. Sam się zastanawiam nad Amazonem ale to wielka loteria gdzie i na jaką zmianę się trafi, no i druga kwestia, jeśli miesięcznie przyjmują minimum 400 nowych osób to dlaczego nie przedłużają umów pracownikom tylko wciąż zatrudniają nowych, ale nawet gdybym skusił się na Amazon to obecnie przyjęcia są wstrzymane (ponoć do kwietnia)

kutea

Ta robota to jest dla typowych korpo-lemingo-szczurów którzy będą z uśmiechem na ustach zasuwać z tymi skandynawskimi sklejkami bo meblem tego nazwać nie można. Rekrutacja wieloetapowa, długa, bezsensowna już na samej rozmowie telefonicznej stracicie około godziny czasu odpowiadając na pytania które są zarazem autoreklamą Ikea, żebyście nawet jak nie dostaniecie pracy to na drugi dzień pojechali tam na zakupy. Normalni ludzie nie dostaną się nigdy do tej firmy tutaj panuje ten typ co to odmawia sobie mięsa żeby wypić kawe w Starbucksie i cyknąć kilka fotek na instagrama. Pozatym wśród kierowników połowa jest homo i polują na młodych zdrowych...

Ile zarabiają tu osoby na magazynie?

Juhc
@Marcin

Starzy, doświadczeni pracownicy dostają mniej, więc jeśli chcesz się zatrudnić to zapraszamy Pomimo tego, że nic nie potrafisz przyjdź i pchaj paleciak za dużo więcej niż osoby które ogarniają proces i maja kompetencje do dowodzenia zmianą

I jak tam logistyka po podwyżkach? Zasłużone co nie? Ciężka pracą, tonami w plecach i poświęceniem się " dla firmy " Tak właśnie wygląda szacunek dla waszej osoby

śmiechu warte

taa... zadowoleni .... 1 zł to taki szacunek dla wszystkich którzy zarzadzaja zmianami ogarniają ten (usunięte przez administratora) na magazynie zewnetrznym , jezdza ze smiesznymi przerzutami, wydaja towar i go rozkladaja, a potem dostajesz 0,60 gr brutto dla Wszystkich pracowników "wywalczone"przez solidarność to od jednostki dorzuca jeszcze 0,40 gr i wyjdzie CAŁA ZETA .... śmiechu warte. Ludzie w logistyce niedoceniani zarówno finansowo jak i kompetencyjnie.... brak słów... Pan A (kierownik całego dziadostwa,które sam stworzył) dąży do pracy bez osób kompetentnych !! Ile osób się ostatnio zwolniło? Ile wózkowych? Jakieś awanse za nich wewnątrz? Żadnych !! Lepiej dać nowym wiekszą stawke i wpuścić ich na wózek za 5-6 miesięcy - śmiechu warte, jedyna firma w której spotykam się z tym, że wózkowy mając uprawnienia musi czekać tyle czasu na jakieś wewnetrzne zezwolenie, to powinno dziać się od razu przy przyjęciu ! A tak to chłopaki ciągną paleciak za wyższą stawke niz starsi pracownicy...ile? 23/h brutto -można się zdziwić, ale tak jest. Nie wiem czy (usunięte przez administratora)) który troche odsunął się w cień po aferze własnie na tym portalu, jak Prezes przed wyborami, chce aby to wszystko dalej tak działało i jaki w tym ma interes???!!... nie polecam pracy tam, zjedziecie sobie tylko plecy, nerwy - bo sam dział logistyki to paranoja....ludzie sami na siebie donoszą, zazdroszczą i alienują ludzi jak ktoś ma inne zdanie i nie jest z nimi w tej całej ich głupocie i nakręcaniu się.... w tym padole może jest pare osób, które są w porządku, ale natłok tego pospólstwa jest na tyle duży, że gdzieś nikną w tłumie...smutne... poza tym wszystkim na pewno odczujesz tam,że jednych traktuje się lepiej a innych gorzej, jedni są odpowiedzialni za wszystko, a inni no coż przód,tył,same nocki = dodatek do każdej godziny, i w miare wolne weekendy .... tak Panie G. nic Pan innego nie robisz jak tylko to wraz z przyklaskiem tych wyżej mimo tego, że jakościowo woła ta Pana praca o pomste do nieba, ale kiedyś to było co?? wieczny narzekacz... jeden mądry chciał to jakoś ugryźć i coś z tym zrobić ale i jego zachukali, więc czlowieku jak chcesz pracowac w Ikea Katowice...szczerze współczuje.....

To prawda
@śmiechu warte

NOWE OSOBY DOSTAJĄ NA START WIĘCEJ NIZ LUDZIE KTÓRZY ZAPIER... A RESZTA MA CO? ZIKO ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA KLEPCIE SIE DALEJ PO PLECACH PANOWIE M. D. I A. UDAWAJCIE ZE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU

Adrian

2godziny 15minut wydawanie produktu z magazynu PORAŻKA

@Adrian

Jak się przychodzi w 2.11 na zakupy to czego się gościu spodziewałeś?

jest okej

Witam. Nie uwazam żeby w naszej firmie bylo aż tak zle jak wszyscy tutaj pisza. Faktycznie jest pare mankamentow ale wszyscy maja dobre intencje. Dodam ze jestem innej orientacji niz wiekszosc kolegow z działu logistyki, a nie odczuwam zadnej dyskryminacji. Wszyscy mnie wspieraja szczególnie, gdy mamy nocne zmiany, a sam kierownik to czuły wrażliwy i sympatyczny chłopak. Pytał mnie nawet czy wole się witać przez podanie reki czy buziaka

What?
@jest okej

W jaki sposób koledzy hhhm..wspierają Cię w nocy ?????

Logistyk
@jest okej

A jak długo tam pracujesz?

Olga
@Logistyk

Też jestem ciekawa. Twój nick sugeruje, że pracujesz w dziale Logistyki Ikea praca, mam rację? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia.

Praca w Ikea to jeden wielki żart na rozmowie wstępnej kierownik (były pracownik Decathlonu) mówi ci że będziesz zarabiał 2600-2800 z nockami do 3000 bo dodatek nocny na rozmowie wstępnej usłyszałem że to jest 6zl na rękę do godziny a tak naprawdę jest brutto a w rzeczywistości przy moim najlepszym miesiącu gdzie miałem kilka nadgodzin i nocek zarobiłem aż 2650 a reszta miesięcy oscylowała w granicach 2200 dodam że na nocki czekałem 3 miesiace. Na magazynie jest kilku życzliwych kolegów którzy z wielką chęcią napiszą na ciebie maila lub podejdą do kierownika że skarga który w tym momencie siedzi w biurze i na komputerze kontroluje ile zrobiłeś zamówień i ile miały kilo. Jest jeszcze kilka minusów ale nie chce mi się już rozpisywać wolę jak najszybciej zapomnieć o pracy w ikea ponieważ to było kilka miesięcy pracy wyjęte z życia i godziwych zarobków za robienie po 20km dziennie zbierając zamówienia będąc wózkowym z doświadczeniem

Robert

Sklep jest drogi tandeta ,i ludzią każą chodzić w jedną strone jak w więzieniu na spacerniaku a gorąco i śmierdząco nie polecam nugdy więceji

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Katowice

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Retail