Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

???

Gdzie trafiały pieniądze z utargów, których nie odbierali już konwojenci?Leżały sobie w sejfie a u nas regionalny zabierał co z nimi robił???????Do Rosji wysyłali?

mari

Aneta a otrzymalas wypowiedzenie umowy

@mari

tak otrzymałam wypowiedzenie, oczywiście z wpisem "likwidacja stanowiska pracy"- sprawa trafiła do sądu.

a

A ją dzisiaj szkoda że cały czas ciągle i posylam L4 a oni twierdzą że normalnie Była w normalnie w pracy żałosne to jest

ppp

Brawo polska centralo (kilka osób, które zostały tam do końca).Fantastycznie uknuliście sobie ten plan, aby dla siebie jak najwięcej kasy zgarnąć, a ludzi ze sklepów okraść. Brawo regionalni za wasz dar przekonywania, że wszystko będzie dobrze i żebyśmy zostali do końca.Brawo Moniko, Łukaszu, Diano, Bartku i kto tam jeszcze był...dobrze się teraz bawicie? To jeszcze chwilę się pobawcie...bo niebawem zapuka do Was wszystkich prokuratura!!!

@ppp

Na pewno ktoś (ktosie) za ten bajzel z kadrami i płacami odpowiedzialność wziąć musi.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Pewnie

Ja sobie pobralam dokumrnt rmua z adp bez problemu wczoraj. Normalnie moglam się zalogować.

Sprawa jest taka: 1. Nie mam dostępu do konta adp - coo oznacza, że druków żadnych nie mam 2. Pieniędzy na koncie nie widze - mają wszystko w 4 literach

aneta

dziś otrzymałam potwierdzenie ze list który wysłałam do KEPUCE został odebrany, wysłałam go we wtorek tydz temu- wygląda to tak jakby ktoś odbierał listy tylko raz w tygodniu.

Madzia

Ja mogę zalogować się do ADP, ale ciągle mam BRAK DOSTĘPU :/

a

Część archiwum hr było w zewnętrznej firmie archiwizującej. Nie pamiętam jej nazwy. Ale można to znaleźć. Nie wiem tylko co się z tym archiwum stało/dzieje teraz po tym jak firma przestaje płacić. Poza tym tylko wybrane osoby miały upoważnienia do pracy z tym archiwum.

rita

Czy ktoś wie gdzie centro ma swoje archiwa.prosze napiszcie

gfgre

mnie się udało dostać do ADP przez chwilkę działało i znów mam błąd na stronie ale wydruki mam

a

moje L4 stoi na poczcie w Warszawie co wysłałam do firmy a o piśmie do Zusu Z-66 też nie wspólne bo także leży na poczcie w Warszawie bez odbioru i co robić nie wiadomo.Ją bym chętnie pojechała do tego Lublina ale jestem na ostatnichnogach na dniach moge urodzic a poza tym zaco tu jechac. Ale nie siedzenia na (usunięte przez administratora) bo załatwiam i szukam rozwiązania tutaj

pajka

Ja dostala dzis haslo do programu jednak nie wydrukowalam nic bo jest jakis błąd. Jestem na macierzynskim. Zus z-3 wyslany 7 sierpnia do dzis nie dotarl do ZUS w moim miescie tylko lezy w wojewodzki..

g

chetnie bym pojechala tylko za coo????juz i tak pozyczylam kase na zycie

rozczarowana

Tak, w internecie to każdy z was jest mądry. Bo czemu nic nie wiemy, bo nam tak źle, kto nam pomoże? itd. itp. Dzisiaj była duża szansa nagłośnić sprawę. "Interwencja" polsat robiła reportaż w Lublinie, zapraszano wszystkich poszkodowanych i co? 500 osób bez kasy, kto z was ruszył tyłek? Przed monitorem będziecie walczyć o swoje? bo się wam należy? W gębie wszyscy mocni- polska polityka.

kg
@rozczarowana

Jak zapewne wiesz, nie dostalismy kasy! wiec za co dojechac na drugi koniec Polski....

@rozczarowana

mój druk Z-3 został wysłany do Zus i już otrzymałam pierwsze l4 z ZUS, ale łatwo nie było- najpierw wysłałam do adp list o wypełnienie druku to mnie olali, później Zus wysłał list na Ogrodową o wystawienie druku,ale tam nikogo nie było wiec podałam im adres do ADP, ja również wysłałam wysłałam do nich wezwanie do wystawienia druku Z-3 i dopiero to poskutkowało.

druk

CZY SĄ JUŻ DOSŁANE WASZE DRUKI Z-3 DO ZUS-U ????? :/

Pewnie

Ja caly czas wysylam do adp zwolnienia. Nie wiem czemu kazali ci gdzie indziej

natalia

Hej otrzymałam wypowiedzenie dnia 02.07 i jestem na 3-miesiecznym okresie wypowiedzenia do konca wrzesnia ale tak jak wszyscy z nas nie otrzymuje wypłaty a najgorsze to ze nie moge nic z tym zrobic co wy na to

Pewnie

Zwolnienia wysylasz do Adp caly czas. Juz teraz jestem sama glupia bo dzis w zusie pani mi mowila co innego. Tez mnie sie wydaje ze mysimy miec dokumenty aby nas zus przejol. Ja bede wysylala do adp zeby mi wypełnili i odeslali do zusu. Nie mam zamiaru im podarowac macierzynskiego ze nie bede brala. Wypowiedzenia i tak mi dac nie moga. Zobaczymy czy z dniem porodu rozwiaza umowe.

@Pewnie

Ale jak do Adp bo zas tam twierdza ze do Kepuce mam wysylac L4 a poco im to wysylav jak nie placa:( 2miesiac w plecy bedziemy

Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o