Tymon Nowy wpis

Jak obecnie z warunkami dla doradców klienta?

ezok Nowy wpis

Najbardziej kuszące oferty są na doradców klienta, bo pewnie dają tutaj jakieś fajne zarobki z premiami.

ela Nowy wpis

To daj znać jak ten fundusz Ci zapłaci, bo mydlic oczy to można każdemu. Również dostałam wyroki ale to nie znaczy ze juz wszystko zalatwione! Pytales się z jakim wypowiedzeniem można otrzymać pieniądze z funduszu? Bo przyczyna zwolnienia ma tu duże znaczenie. I przepraszam ale ja nikogo nie obrazam, ale Ciebie to kultury nikt nie nauczył.

kolor

nie opowiadaj głupot są wreszcie pierwsze wyroki sądu, z którymi można się kierować do FŚG. nikt nie oczekuje że centro nam wypłaci kasę tylko fundusz, ale jesteś za głupia żeby to ogarnąć

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ela

Nikt pieniędzy nie dostał i nie dostanie. Trzeba się z tym pogodzić w końcu. Firma ma milionowe długi z kogo maja ściągnąć? Od wyroków są ciągle odwołania. Nie ma sensu juz to wszystko. Płacić za komorników, jeździć do innego miasta na rozprawy ile jeszcze dolozymy do tego? I tak państwo nic nam nie pomoże bo żyjemy w chorym systemie.

Czesochowa/poczesna

Czy ktos juz dostala zalegle pieniadze po wygraniu sprawy ?? prosze o info bo zastanawiam sie nad komornikiem ale lepiej wziasc jednego w kilka osob !! a moze juz ktos uchomil komornika chetnie sie dolacze ...

kraków

dzis dostałam pita tak ze w koncu etap z tą firmą zakończony :))

sandra

ja dzwonilam do skarbowki i do nich dotarl wrazie gdybym nie otrzymala mam zglosic sie do nich po kwoty

abro

do mnie dziś dotarł pit od ADP więc czekajcie na swoje!!!

???

a jak nie mam wszystkich RMUA? CO WTEDY JEST JESZCZE INNA MOZLIWOSC A TEN DRUK RP7 CO DOSTALISMY Z adp

ijka

dobra księgowa rozliczy wam 2015 na podstawie RMUA za wszystkie przepracowane miesiące...

anka

dostał ktoś już piT za rok 2015 bo dzis juz 25 a pitu jak nie było tak nie ma:/ co robić w tej sytuacji?

Tak pity mają zostać nadesłane przez ADP za okres w którym byliśmy zatrudnieni w firmie. takie informację uzyskałam po długiej rozmowie z pracownikiem ADP z działu kadr i przy straszeniu ich kontrolą ze skarbówki jeśli takiego rozliczenia nie otrzymam. moja rada jeśli do 5.03 nie będzie pitów to trzeba będzie się udać z donosem do skarbówki

@Były pracownik

Zeznanie podatkowe złożyć należy do: 29 lutego 2016 r. : PIT-40 (za pracownika)

Aga

Czy ktoras z bylych pracowników wie czy jest szansa na dostanie pitow od firmy czy jest jakas szansa

IDZ SIE LECZYC z tym spamem

Pomocna Nowy wpis

Ogłosiła likwidację. Teraz nazywa się Kepuce Sp. z o.o. w likwidacji adres do korespondencji al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Proszę śledzić na IMSiG. Likwidatorem jest prezes zarządu.

xxx

hej, znacie może imię i nazwisko komornika / syndyka który zajmuje sie odzyskiwaniem należności od firmy Kepuce ??

Eve

Czytam i nadziwić się nie mogę ludzkiej naiwności. Już w zeszłym roku polskie służby miały informacje, że to firma krzak. I nie zrobiły nic. Może to i złośliwe, ale z ciekawości zapytam, czy wiecie kto jest likwidatorem firmy? No bo pewnie upadłości nie ogłosiła :-)

mops

Tak, przychodziły z datą wystawienia 12.09

mc

To ktoś dostał w ostatnim czasie wypowiedzenie????

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

C-Trade Sp. zo.o