C-Trade Sp. zo.o

Jarocin

Opinie o C-Trade Sp. zo.o

Paulina

@ezok wspominasz o pracy na stanowisku Doradcy Klienta. Kto z Was jest pracownikiem C-Trade Sp. zo.o? Jakie macie doświadczenia z pracą na wspomnianym wcześniej stanowisku? Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy firmy?

ezok

Najbardziej kuszące oferty są na doradców klienta, bo pewnie dają tutaj jakieś fajne zarobki z premiami.

ela

To daj znać jak ten fundusz Ci zapłaci, bo mydlic oczy to można każdemu. Również dostałam wyroki ale to nie znaczy ze juz wszystko zalatwione! Pytales się z jakim wypowiedzeniem można otrzymać pieniądze z funduszu? Bo przyczyna zwolnienia ma tu duże znaczenie. I przepraszam ale ja nikogo nie obrazam, ale Ciebie to kultury nikt nie nauczył.

kolor

nie opowiadaj głupot są wreszcie pierwsze wyroki sądu, z którymi można się kierować do FŚG. nikt nie oczekuje że centro nam wypłaci kasę tylko fundusz, ale jesteś za głupia żeby to ogarnąć

ela

Nikt pieniędzy nie dostał i nie dostanie. Trzeba się z tym pogodzić w końcu. Firma ma milionowe długi z kogo maja ściągnąć? Od wyroków są ciągle odwołania. Nie ma sensu juz to wszystko. Płacić za komorników, jeździć do innego miasta na rozprawy ile jeszcze dolozymy do tego? I tak państwo nic nam nie pomoże bo żyjemy w chorym systemie.

Czesochowa/poczesna

Czy ktos juz dostala zalegle pieniadze po wygraniu sprawy ?? prosze o info bo zastanawiam sie nad komornikiem ale lepiej wziasc jednego w kilka osob !! a moze juz ktos uchomil komornika chetnie sie dolacze ...

kraków

dzis dostałam pita tak ze w koncu etap z tą firmą zakończony :))

sandra

ja dzwonilam do skarbowki i do nich dotarl wrazie gdybym nie otrzymala mam zglosic sie do nich po kwoty

abro

do mnie dziś dotarł pit od ADP więc czekajcie na swoje!!!

???

a jak nie mam wszystkich RMUA? CO WTEDY JEST JESZCZE INNA MOZLIWOSC A TEN DRUK RP7 CO DOSTALISMY Z adp

ijka

dobra księgowa rozliczy wam 2015 na podstawie RMUA za wszystkie przepracowane miesiące...

anka

dostał ktoś już piT za rok 2015 bo dzis juz 25 a pitu jak nie było tak nie ma:/ co robić w tej sytuacji?

Tak pity mają zostać nadesłane przez ADP za okres w którym byliśmy zatrudnieni w firmie. takie informację uzyskałam po długiej rozmowie z pracownikiem ADP z działu kadr i przy straszeniu ich kontrolą ze skarbówki jeśli takiego rozliczenia nie otrzymam. moja rada jeśli do 5.03 nie będzie pitów to trzeba będzie się udać z donosem do skarbówki

@Były pracownik 21.01.2016 16:24

Zeznanie podatkowe złożyć należy do: 29 lutego 2016 r. : PIT-40 (za pracownika)

Aga

Czy ktoras z bylych pracowników wie czy jest szansa na dostanie pitow od firmy czy jest jakas szansa

IDZ SIE LECZYC z tym spamem

Pomocna

Ogłosiła likwidację. Teraz nazywa się Kepuce Sp. z o.o. w likwidacji adres do korespondencji al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Proszę śledzić na IMSiG. Likwidatorem jest prezes zarządu.

xxx

hej, znacie może imię i nazwisko komornika / syndyka który zajmuje sie odzyskiwaniem należności od firmy Kepuce ??

Eve

Czytam i nadziwić się nie mogę ludzkiej naiwności. Już w zeszłym roku polskie służby miały informacje, że to firma krzak. I nie zrobiły nic. Może to i złośliwe, ale z ciekawości zapytam, czy wiecie kto jest likwidatorem firmy? No bo pewnie upadłości nie ogłosiła :-)

mops

Tak, przychodziły z datą wystawienia 12.09

mc

To ktoś dostał w ostatnim czasie wypowiedzenie????

ass

Przelewy też by mógł podpisać...

mari

Wypowiedzenia podpisuje teraz prezes Vlodek

asik

Niewiecie kto wysyła teraz wypowiedzenia? Szybko sobie przypomnieli...

cobra

Teraz walczymy aby odzyskać kasę z funduszu. Innej możliwości już nie ma. A towarzystwo z zarządu oraz hr, regio czyli osoby które zgotowały nam ten los odpowiedzą przed sądem cywilnym.

zmartwiony

Hey piszcie prosze jak macie nowe informacje!!??? ktos cos już wywalczył ?? czas mija a tu nic się nie zmienia:-( i chyba tak juz zostanie....wyrolowanie!

bob

Do jakiego 23.09 pieniądze? A którego roku?

elle

Ja juz dostalam sadowny nakaz zaplaty w ciagu 2 tyg od daty wydania wyroku :-)))) czekam na kase

bbb
@elle 15.09.2015 22:12

To czekaj...na tym się skończy. Już są osoby z takimi wyrokami. Czekaja już miesiąc.

siwa
@bbb 16.09.2015 13:59

hej dostalas pieniadze zgodnie z wyrokiem ???

ttt

Hey co z waszymi sprawami w sadzie?? macie jakies info piszcie prosze udało wam się cos załatic?? ja słyszałam ze sady sa tak zawalone roznymi sprawami ze pół roku może nie wystarczyc na zapoznanie sie przez nich ze sprawa:-///// p.s jest ktos kto jeszcze sprawy nie złożył??????

@ttt 15.09.2015 21:05

mam sprawę 5.11 pewnie sąd wyda nakaz zapłaty. oczywiście w otrzymanie kasy nie wierzę ale chociaż świadectwo pracy dostanę.

ddd

Skad masz informacje ze do 23.09 maja byc uregulowane zaleglosci???

www

dostałam dzisiaj wypowiedzenie od Kepuce więc może coś ruszyło. Ktoś ma jakieś nowe info?

kwa

Powiedzcie mi czy tą całą sprawą zajmuje się tylko sąd pracy w Warszawie? Taką informacje uzyskałam w PIP ,że wszystkie pozwy należy kierować do Warszawy ponieważ tam była siedziba. Czy może ktoś miał sprawe przekazana do swojego miasta bądz okolic?

@kwa 12.09.2015 10:48

PIP kieruje skargi do Warszawy bo tam była siedziba główna, ale sprawę do sądu kierujesz zgodnie z miejscem swojej pracy czyli np. sklep w Kielcach to pozew do Sądu Pracy w Kielcach. Musisz o tym wspomnieć w Uzasadnieniu w pozwie.

krecha
@kwa 12.09.2015 10:48

Pozew skladasz do sadu rejonowego w miescie gdzie pracowalas a nie gdzie byla siedziba firmy.

P

kochani podajcie mi link do ADP można się zalogować?

a kiedy był złożony ?

@P 09.09.2015 10:15
a kiedy był złożony ?

4.09

mc

mój pozew czeka w sądzie na decyzję.

P

coś wam powiem jesli chodzi o galerie to nie ze wszystkimi byli nierozliczeni bo u nas to normalnie zabrali cały sprzęt i towar już po zamknięciu się sklepu więc musieli się rozliczyć z galerią bo inaczej nie wpuścili by ich do środka Pan P.... przyjechał po to razem ze swoją panna

hej ludzie ktoś coś wie? czy ktoś miał już sprawę w sądzie? kase z utargu kazali nam wpłacać na jakieś inne konto

www

Odzyskał ktoś pieniądze?

xyz

A pisma? Wszystkie są tak wiarygodne jak to z 06.05...

mops

Galerie też się z nimi sądzą, więc napewno jest ogromna ilość rozpraw. Może się jeszcze wszystko poukłada i kasa przyjdzie na konto...

mama

Hej dziewczyny, a jak sprawa macierzyńskiego?

hmm

Do qwe: A co w tym piśmie od Kepuce jest dokładnie napisane? I na ile jest ono wiarygodne? Poza tym firma nie może zostać zamknięta jeśli są otwarte pozwy w sądzie - a te nie tylko dotyczą braku wynagrodzeń ale również bałaganu w kwestiach kadrowych.

qwe

Jak złożylo się pozew o zapłatę do sądu to dostało się pismo od Kepuce :)

aaa

Galerie też ich szukają, wytaczają pozwy a spółka leci im po kilkaset tysięcy i też są bezsilni...

omg

abc
@omg 04.09.2015 16:41
Do 23.09.2015 mają być uregulowane wszelkie zaległości wobec pracowników.

Tak, jasne...już teraz nikogo nie ma, a 23.09 to już w ogóle nie będzie ani śladu po spółce.

g
@omg 04.09.2015 16:41
Do 23.09.2015 mają być uregulowane wszelkie zaległości wobec pracowników.

skad taka informacja ? ze do 23.09??????????

Pewnie

Dostaniesz dopiero swiadectwo jak minie termin umowy.

mc

Ja wiem że ADP. Tylko czy mi wydadzą? Umowa kończy mi się w październiku, teraz nie mogę dostać bo nie mam wypowiedzenia.

mc

Nie mogę doprosić się od ADP odpowiedzi. Czy jeśli kończy mi się umowa mogą mi wystawić świadectwo pracy? Był ktoś w takiej sytuacji?

basia
@mc 03.09.2015 09:42

Tak, to ADP wystawia świadectwa.

tojA

hey macie wypłaty za lipiec?? paski na adp przesłane a gdzie pieniadze??!!

sasza
@tojA 31.08.2015 15:20
hey macie wypłaty za lipiec?? paski na adp przesłane a gdzie pieniadze??!!

Tak, mamy wypłaty, ekwiwalenty, odprawy i jeszcze super bonusy! No ja cię proszę...walczymy o każdy grosz.

a

Zdecydowanie powinno się zapukać do ww. drzwi!!!

Zostaw opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o