Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

mama

Hej dziewczyny, a jak sprawa macierzyńskiego?

hmm

Do qwe: A co w tym piśmie od Kepuce jest dokładnie napisane? I na ile jest ono wiarygodne? Poza tym firma nie może zostać zamknięta jeśli są otwarte pozwy w sądzie - a te nie tylko dotyczą braku wynagrodzeń ale również bałaganu w kwestiach kadrowych.

qwe

Jak złożylo się pozew o zapłatę do sądu to dostało się pismo od Kepuce :)

aaa

Galerie też ich szukają, wytaczają pozwy a spółka leci im po kilkaset tysięcy i też są bezsilni...

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
omg

Do 23.09.2015 mają być uregulowane wszelkie zaległości wobec pracowników.

abc
@omg

Tak, jasne...już teraz nikogo nie ma, a 23.09 to już w ogóle nie będzie ani śladu po spółce.

g
@omg

skad taka informacja ? ze do 23.09??????????

Pewnie

Dostaniesz dopiero swiadectwo jak minie termin umowy.

mc

Ja wiem że ADP. Tylko czy mi wydadzą? Umowa kończy mi się w październiku, teraz nie mogę dostać bo nie mam wypowiedzenia.

mc

Nie mogę doprosić się od ADP odpowiedzi. Czy jeśli kończy mi się umowa mogą mi wystawić świadectwo pracy? Był ktoś w takiej sytuacji?

basia
@mc

Tak, to ADP wystawia świadectwa.

tojA

hey macie wypłaty za lipiec?? paski na adp przesłane a gdzie pieniadze??!!

sasza
@tojA

Tak, mamy wypłaty, ekwiwalenty, odprawy i jeszcze super bonusy! No ja cię proszę...walczymy o każdy grosz.

a

Zdecydowanie powinno się zapukać do ww. drzwi!!!

Zapukać do drzwi oraz odpowiadać za to mogą również regionalni którzy jako nasi przelozeni odpowiadali za nas, a później również chetnie podpisali aneksy by wziac kasę za 3 miesięczne wypowiedzenia

zniesmaczona

Dlaczego nikt z TV nie puka do drzwi szumnego Bartosza, który tak kozaczył na wizytacjach i w korespondencji i zajmował stanowisko szefa HR? Do drzwi Diany, która taka ważna była i straszyła w mailach za pierdoły? Jak to możliwe że nikt nie pociąga do odpowiedzialności szefa HR że sam sobie wystawił wypowiedzenia i dostał odprawę a ludzi bez wypowiedzeń, świadectw i pieniędzy zostawił?

centro123

u nas cała załoga miała się składać na ten prezent pfff żarty jakieś ! całe to szefostwo to jakaś pomyłka, sztuczne uśmieszki i lizanie d. na wizytacjach

centro

Pani M ,wielka regionalna ze śląska ,ty kłamczucho,ty złodziejko!nie licz na to ,że gdziekolwiek znajdziesz pracę,tyle ludzi tak załatwiłaś!!!!!jak ci nie wstyd !!!!

mua
@centro

A jeszcze w grudniu dyrektorzy składali się jej na taki drogi zegarek. Powinna go teraz oddać!

wawa1

na dyrektorów nikt nie pracował :) istna samowolka

wawa1

wracając do tematu "Gdzie trafiały pieniądze z utargów, których nie odbierali już konwojenci? cisza............ bo wiadomo gdzie

iii
@wawa1

No wiadomo do kogo...Całe pół roku pracowaliśmy na nich...

mm

Zawsze to lepsze niż siedzieć i nic nie robić, ja też idę złożyć pozew. Miejmy nadzieję że im więcej będzie rozpraw tym szybciej dojdzie do ogłoszenia upadłości i dostaniemy kasę z Funduszu.

aga

Ja już sprawę założyłam czekam.

aou
@aga

Na co? Na pozytywny wyrok, który oprawisz sobie w ramkę? Bo pieniędzy z pewnością nie zobaczysz...Bo z kogo komornik je ściągnie??

polecam na stronie interwencji polsatu obejrzec materiał o firmie c trade :)

???

Gdzie trafiały pieniądze z utargów, których nie odbierali już konwojenci?Leżały sobie w sejfie a u nas regionalny zabierał co z nimi robił???????Do Rosji wysyłali?

ddd
@???

Mam wypisać nazwiska osób, do których trafiły pieniądze? Niestety zostaliśmy oszukani przez rodaków...Kilka osób dla siebie zgarnęło gigantyczne pieniądze,a my zostaliśmy bez niczego.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o