Opinie o C-Trade w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy C-Trade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C-Trade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade w Tarnów

didi - Bonarka Nowy wpis

Cześć. Pracowałam w Centro w Bonarce pod DS Anią Kowal na stanowisku KZ jakiś czas temu przez kilka miesięcy i super wspominam współprace z Anią. Niestety musiałam zrezygnować, ponieważ Pan Dyrektor ŁT wykończył mnie psychicznie i zdrowotnie. Pracowałabym tam dalej, bo bardzo wiele nauczyłam się od Ani i dostałam mnóstwo fajnych rad, które podniosły moja wartość i przydały się w następnej pracy. Nikt nie zdaje sobie sprawy co tam się dzieje przy tym facecie i co ta biedna dziewczyna przechodzi!Dziwię się do tej pory, że Ania dalej pracuje i nie zgłosiła tego do sądu... twarda dziewczyna. To co ten chory człowiek robił nie mieści się w głowie ! ściągał nas na noce na sprzątanie sklepu, na przekładanie z miejsca na miejsce kartonów, kłamał, że będzie wizytacja z Rosji, że Pani Diana przyjeżdża, że to, że tamto. Kazał się trzymać grafiku a potrafił bez skrupułów ściągać nas na 36 godzin do pracy!!!!i dalej wszystko źle, wszyscy do wyrzucenia i ciągle obelgi, wyzwiska i te chore zebrania w biurze przy zamkniętych drzwiach i straszenie i wyzwiska i żeby się Ania wreszcie zwolniła. Broniła swój personel jak mogła, ale ciągle jej się pytał..kiedy wyrzucisz w końcu tą a kiedy tamtą i ściągał ją z wolnego a raz nie miała z kim dziecka zostawić i powiedziała, że z nim przyjedzie i przyjechała, a on jej powiedział, że już go nie ma i że się spóźniła!!!cham!na sklepie- zamknij się do niej przy klientach! wszyscy - tumany!POZIOM ZERO PANIE DYREKTORZE! Mieszał ją z błotem dzień w dzień, tysiące telefonów- gdzie jesteś, co robisz, chcę Cię widzieć za 20min w sklepie!nocka za nocką, nadgodziny za nadgodzinami, a o zapłaceniu mowy nie ma!!!mącił, próbował wszystkich skłócić, kłamał, robił podchody i zwolnienia, które Ania musiała dawać!!Co WY ludzie wiecie jak się tam pracuje przy Tokarzu!!!na samo wspomnienie mi ciarki przechodzą!Jak można kogos tak oczerniać nieznając!!!pewnie te słowa piszą Ci ludzie, którzy zostali zwolnieni!tylko ja i administratorka była w tym gównie i widziala co on z Anią wyprawia!dużo by tu sytuacji opowiadać i dziwię się, że centrala nie reaguje na takie zachowania, bo dopóki ten psychpata tam będzie to nigdy nie będzie tam normalnie!!!pracowałam w handlu wiele lat i różnych miałam Regio i dało się żyć a tu był OBÓZ AUSCHWITZ I HITLER LT, który mnie tak zniechęcił do pracy w sklepie, że nie wiem czy już kiedyś do tego wrócę-mam teraz super normalną pracę !!!Aniu dziękuję Ci za wszystko i na pewno wpadne Cię kiedyś odwiedzić, ale UCIEKAJ stamtąd, bo się marnujesz !!!!Musiałam to napisać, bo krew się gotuje w żyłach jak czytam te oszczerstwa!!1Pozdrawiam!

Potrzebuje pilnie nr badz mail do regionalnego z małopolski, bardzo była bym wdzieczna

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade - Tarnów

C-Trade