C-Trade Sp. zo.o

Jarocin

Opinie o C-Trade Sp. zo.o

Zapukać do drzwi oraz odpowiadać za to mogą również regionalni którzy jako nasi przelozeni odpowiadali za nas, a później również chetnie podpisali aneksy by wziac kasę za 3 miesięczne wypowiedzenia

zniesmaczona

Dlaczego nikt z TV nie puka do drzwi szumnego Bartosza, który tak kozaczył na wizytacjach i w korespondencji i zajmował stanowisko szefa HR? Do drzwi Diany, która taka ważna była i straszyła w mailach za pierdoły? Jak to możliwe że nikt nie pociąga do odpowiedzialności szefa HR że sam sobie wystawił wypowiedzenia i dostał odprawę a ludzi bez wypowiedzeń, świadectw i pieniędzy zostawił?

centro123

u nas cała załoga miała się składać na ten prezent pfff żarty jakieś ! całe to szefostwo to jakaś pomyłka, sztuczne uśmieszki i lizanie d. na wizytacjach

centro

Pani M ,wielka regionalna ze śląska ,ty kłamczucho,ty złodziejko!nie licz na to ,że gdziekolwiek znajdziesz pracę,tyle ludzi tak załatwiłaś!!!!!jak ci nie wstyd !!!!

mua
@centro 25.08.2015 11:42

A jeszcze w grudniu dyrektorzy składali się jej na taki drogi zegarek. Powinna go teraz oddać!

wawa1

na dyrektorów nikt nie pracował :) istna samowolka

wawa1

wracając do tematu "Gdzie trafiały pieniądze z utargów, których nie odbierali już konwojenci? cisza............ bo wiadomo gdzie

iii
@wawa1 24.08.2015 16:25

No wiadomo do kogo...Całe pół roku pracowaliśmy na nich...

mm

Zawsze to lepsze niż siedzieć i nic nie robić, ja też idę złożyć pozew. Miejmy nadzieję że im więcej będzie rozpraw tym szybciej dojdzie do ogłoszenia upadłości i dostaniemy kasę z Funduszu.

aga

Ja już sprawę założyłam czekam.

aou
@aga 24.08.2015 10:05
Ja już sprawę założyłam czekam.

Na co? Na pozytywny wyrok, który oprawisz sobie w ramkę? Bo pieniędzy z pewnością nie zobaczysz...Bo z kogo komornik je ściągnie??

ja

polecam na stronie interwencji polsatu obejrzec materiał o firmie c trade :)

???

Gdzie trafiały pieniądze z utargów, których nie odbierali już konwojenci?Leżały sobie w sejfie a u nas regionalny zabierał co z nimi robił???????Do Rosji wysyłali?

ddd
@??? 22.08.2015 22:56

Mam wypisać nazwiska osób, do których trafiły pieniądze? Niestety zostaliśmy oszukani przez rodaków...Kilka osób dla siebie zgarnęło gigantyczne pieniądze,a my zostaliśmy bez niczego.

Aneta a otrzymalas wypowiedzenie umowy

@mari 19.08.2015 22:05
Aneta a otrzymalas wypowiedzenie umowy

tak otrzymałam wypowiedzenie, oczywiście z wpisem "likwidacja stanowiska pracy"- sprawa trafiła do sądu.

a

A ją dzisiaj szkoda że cały czas ciągle i posylam L4 a oni twierdzą że normalnie Była w normalnie w pracy żałosne to jest

ppp

Brawo polska centralo (kilka osób, które zostały tam do końca).Fantastycznie uknuliście sobie ten plan, aby dla siebie jak najwięcej kasy zgarnąć, a ludzi ze sklepów okraść. Brawo regionalni za wasz dar przekonywania, że wszystko będzie dobrze i żebyśmy zostali do końca.Brawo Moniko, Łukaszu, Diano, Bartku i kto tam jeszcze był...dobrze się teraz bawicie? To jeszcze chwilę się pobawcie...bo niebawem zapuka do Was wszystkich prokuratura!!!

@ppp 19.08.2015 15:54

Na pewno ktoś (ktosie) za ten bajzel z kadrami i płacami odpowiedzialność wziąć musi.

Pewnie

Ja sobie pobralam dokumrnt rmua z adp bez problemu wczoraj. Normalnie moglam się zalogować.

Ania

Sprawa jest taka: 1. Nie mam dostępu do konta adp - coo oznacza, że druków żadnych nie mam 2. Pieniędzy na koncie nie widze - mają wszystko w 4 literach

aneta

dziś otrzymałam potwierdzenie ze list który wysłałam do KEPUCE został odebrany, wysłałam go we wtorek tydz temu- wygląda to tak jakby ktoś odbierał listy tylko raz w tygodniu.

Madzia

Ja mogę zalogować się do ADP, ale ciągle mam BRAK DOSTĘPU :/

a

Część archiwum hr było w zewnętrznej firmie archiwizującej. Nie pamiętam jej nazwy. Ale można to znaleźć. Nie wiem tylko co się z tym archiwum stało/dzieje teraz po tym jak firma przestaje płacić. Poza tym tylko wybrane osoby miały upoważnienia do pracy z tym archiwum.

rita

Czy ktoś wie gdzie centro ma swoje archiwa.prosze napiszcie

gfgre

mnie się udało dostać do ADP przez chwilkę działało i znów mam błąd na stronie ale wydruki mam

a

moje L4 stoi na poczcie w Warszawie co wysłałam do firmy a o piśmie do Zusu Z-66 też nie wspólne bo także leży na poczcie w Warszawie bez odbioru i co robić nie wiadomo.Ją bym chętnie pojechała do tego Lublina ale jestem na ostatnichnogach na dniach moge urodzic a poza tym zaco tu jechac. Ale nie siedzenia na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo załatwiam i szukam rozwiązania tutaj

pajka

Ja dostala dzis haslo do programu jednak nie wydrukowalam nic bo jest jakis błąd. Jestem na macierzynskim. Zus z-3 wyslany 7 sierpnia do dzis nie dotarl do ZUS w moim miescie tylko lezy w wojewodzki..

g

chetnie bym pojechala tylko za coo????juz i tak pozyczylam kase na zycie

rozczarowana

Tak, w internecie to każdy z was jest mądry. Bo czemu nic nie wiemy, bo nam tak źle, kto nam pomoże? itd. itp. Dzisiaj była duża szansa nagłośnić sprawę. "Interwencja" polsat robiła reportaż w Lublinie, zapraszano wszystkich poszkodowanych i co? 500 osób bez kasy, kto z was ruszył tyłek? Przed monitorem będziecie walczyć o swoje? bo się wam należy? W gębie wszyscy mocni- polska polityka.

kg
@rozczarowana 18.08.2015 17:27

Jak zapewne wiesz, nie dostalismy kasy! wiec za co dojechac na drugi koniec Polski....

@rozczarowana 18.08.2015 17:27

mój druk Z-3 został wysłany do Zus i już otrzymałam pierwsze l4 z ZUS, ale łatwo nie było- najpierw wysłałam do adp list o wypełnienie druku to mnie olali, później Zus wysłał list na Ogrodową o wystawienie druku,ale tam nikogo nie było wiec podałam im adres do ADP, ja również wysłałam wysłałam do nich wezwanie do wystawienia druku Z-3 i dopiero to poskutkowało.

druk

CZY SĄ JUŻ DOSŁANE WASZE DRUKI Z-3 DO ZUS-U ????? :/

Pewnie

Ja caly czas wysylam do adp zwolnienia. Nie wiem czemu kazali ci gdzie indziej

natalia

Hej otrzymałam wypowiedzenie dnia 02.07 i jestem na 3-miesiecznym okresie wypowiedzenia do konca wrzesnia ale tak jak wszyscy z nas nie otrzymuje wypłaty a najgorsze to ze nie moge nic z tym zrobic co wy na to

Pewnie

Zwolnienia wysylasz do Adp caly czas. Juz teraz jestem sama glupia bo dzis w zusie pani mi mowila co innego. Tez mnie sie wydaje ze mysimy miec dokumenty aby nas zus przejol. Ja bede wysylala do adp zeby mi wypełnili i odeslali do zusu. Nie mam zamiaru im podarowac macierzynskiego ze nie bede brala. Wypowiedzenia i tak mi dac nie moga. Zobaczymy czy z dniem porodu rozwiaza umowe.

@Pewnie 18.08.2015 13:36

Ale jak do Adp bo zas tam twierdza ze do Kepuce mam wysylac L4 a poco im to wysylav jak nie placa:( 2miesiac w plecy bedziemy

Tak.

@mari 18.08.2015 09:26
Chodzi mi o to ze jesli konczyla Ci sie umowa i miałaś przedluzona do momentu porodu to przejmie Cie później ZUS...

Czyli jesli ja mam umowe do 21 wrzesnia a rozwiazanie moge miec na dniach to Zus mimo tego ze niemam dokumentow wyplaci mi Macierzynski a gdzie dalej L4 dostarczac jak pisma do Kepuce leza na poczcie w Warszawie??Juz poprostu niemam sily na to co z nami robia z jednego urzedu do 2 i nigdzie niechca pomoc odsylaja z kwitkiem

Pewnie

To sie przedłuża automatycznie. Ogolnie mam do 3 grudnia. A Ty?

mari

Pewnie a do kiedy masz umowę, masz przedluzona do czasu porodu?

Pewnie

Skoro jestesmy pracownikami firmy jeszcze i nie dali nam wypowiedzenia bo nie moga to niech wypełnia dokumenty. Chyba ze z dniem porodu dostaniemy wypowiedzenia dopiero.

kwa

mam dokładnie taka samą sytuacje. Bez wypowiedzenia sie nie da uzyskać pieniędzy od ZUS-u.

Pewnie

To juz wiem. Ciekawe tylko czy dostaniemy to wypowiedzenie. Bede dzis w zusie to moze sie czegos dowiem jeszcze. Pozniej na mscierzynskim to nas zus przejmuje.

mari

"pewnie" ja jestem w podobnej sytuacji nie mam wypowiedzenia ani świadectwa za ostatni miesiąc nie dostałam zasilku chorobowego. Kontaktowalam sie w tej sprawie z Adp i niestety póki pracodawca nie da nam wypowiedzenia z adp nie przekażą żadnych dokumentów do zusu bo nadal mamy status pracownika

Pewnie

Ostatnio jeszcze jak pytalam sie adp o zwolnienia dlaczego nie sa wysylane do zus to pani mi odpisala ze jeszcze jestem pracownikiem c trade i dopiero jak pracodawca rozwiaze ze mną umowę to moje ostatnie zwolnienie i druk z 3 wysla do zus. Ty juz wyslalas te dokumenty do nich?

@Pewnie 18.08.2015 08:27
Ja jestem w tej samej sytuacji. Nie mam wypowiedzenia ani swiadectwa. Ciekawe czy Adp mi wypełni dokumenty na mscierzynski....

no wlasnie oto chodzi czy chociaz w tym nam moga pomoc

rusłan

Cymbały robić Wam się chciało u ruska to macie teraz,nie wymagał Rusek to pogrążyliście go. Polskie firmy to Polskie wymagają to i istnieją na rynku heh Nie żałuje Was ani trochę. Za sto złoty więcej wypłaty polecieliście do Putina. Takimi jak wy to gardzić tylko , w Anglii jeszcze Was nie było ,to jazda szukać lepszej kaski tylko że tam też wymagają .

fff

U mnie juz adp wyslalo druk z3 do zusu

Pewnie

Hej ja nic takiego nie dostalam. Bylam tylko w zusie sie dowiedziec czy pracodawca odprowadzil skladki za lipiec i w czwartek jeszcze nie byly doprowadzone. Pani mi powiedziala ze ma czas do 17 sierpnia na to. Ide jutro wiec się dowiedzieć czy sa. I zapytam się czy otrzymali ten dokument.

beata

Witam, czy ktoś (lub jego odział ZUS) dostał od ADP wypełniony formularz ZUS Z-3 potrzebny do wypłaty zasiłku chorobowego i macierzyńskiego?

@beata 17.08.2015 21:48

Nie orientujesz sie czy jak ja niemam wypowiedzenia ani swiadectwa pracy czy ADP moze wyslac mi druk Z-3 zebym chociaz macierzynski dostawala.

poczta do Kepuce

Pocztę do kepuce wysyłamy na adres: GoldPlace Business Center Al Jana Pawla II 27 Adres ten sam co w krs Z dopiskiem Kepuce śp zo.o w likwidacji Tylko pod takim adresem poczta zostanie odebrana. Firma Gold place świadczy 'usluge' wirtualnych biur. Kepuce ma z nimi umowę. Potwierdzone telefonicznie z firma Gold

rmua

Rmua za lipiec można uzyskać z ADP. Email: ctr@adp.com i info_u20@adp.com. prościej nie tylko o hasło ale o odblokowanie dostępu do pasków. Jest w nich wszystko wyliczone wraz z odprawa. Odprawa się należy w 100% w całości. Są tez ekwiwalentu za urlop itd. Piszcie na 2 adresy

kg
@rmua 17.08.2015 21:22

Czy jest ktos jeszcze komu udalo sie uzyskac RMUA? Ja pisze na te adresy i jakos odpowiedzi brak...

fff

Mi rowniez pani powiedziala ze fundusz nie wyplaci bo jest likwidacja a nie upadlosc

mozna

Tak mozna

???

Hej, można zgłaszać wnioski do FGŚP czy nie bo, w sądzie powiedzieli że jak jest likwidacja to nie?! I sama już nie wiem...

emeralda

też dostałam, tylko że to można uznać tylko za papier toaletowy...hahahah nam RMUA jest potrzebne bo nawet nie wiadomo jak wynagrodzenia naliczyli w adp. Czy można kogoś prosić o podanie maila do ADP. dzięki:)

nick

tak:)tez dostałam

Zostaw opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o