Labo Print S. A.

Opinie o Labo Print S. A.

Jaro

Witam Zanim wyślę CV, mam pytanie - praca w jakich godzinach?, mowa o produkcji.

@Jaro

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Produkcja pracuje u nas w trybie trzyzmianowym. Zachęcamy do odwiedzin podstrony "Najczęściej zadawane pytania", gdzie znajdzie Pan więcej odpowiedzi na temat funkcjonowania firmy. Z pozdrowieniami, Labo Print

Kierownicy powinni być szkoleni jak traktować pracowników bo obecnie to jakaś farsa traktują ludzi jak roboli.

LaboSzympek

Można zrozwinąc swoją myśl? Wszyscy są ciekawi myśli

Szanowna/y "JA", z przykrością czytamy tego rodzaju opinię. Zawsze powtarzamy, że ludzie są motorem napędowym naszej firmy. Prosimy o przesłanie na adres: gowork@laboprint.eu, szerszej informacji nt. wspomnianego traktowania, byśmy mogli zbadać sprawę i podjąć jakiekolwiek kroki. Z pozdrowieniami, Labo Print

Zbyszek

kto pracował w Labo Print ten w cyrku się nie śmieje ????

Bartosz
@Zbyszek

Co to za stwierdzenie? Mógłbyś bardziej zrozumiale wyrazić swoje zdanie? Pamiętaj, że wątek odwiedzają również osoby, które nie mają doświadczeń związanych z danym miejscem pracy. Twoja wypowiedź jest, mało zrozumiała, dlatego zachęcam do wyjaśnienia dodanych słów.

Zbyszek
@Bartosz

w poniższych komentarzach masz wszystko wyjaśnione od A do Z.

Bartosz
@Zbyszek

Pewnie, dużo się dowiedziałem, ale interesuje mnie jeszcze kwestia zawieranych umów z nowymi pracownikami, Są długotrwałe i stabilne, czy raczej zlecenie? Znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownik biurowy z językiem francuskim. Może ktoś był już na rozmowie rekrutacyjnej i może napisać jakie warunki trzeba spełnić żeby się dostać?

Uxw

kamery, kamery, wszędzie kamery

Flow
@Uxw

Bezpieczeństwo, wszędzie bezpieczeństwo

lol
@Flow

hahah przecież kamery tam NIE są dla bezpieczeństwa

Czarny
@Uxw

Dlaczego jest tak malo kamer? Taki skarb trzeba chronic!

Pracownik Biurowy

Konkretne pytania...a nie rozmowa o d...maryni. Miła atmosfera.Rekrutujący bardzo na luzie.Propozycja finansowa dość atrakcyjna.Udało się i dostałem pracę.zobaczymy co będzie dalej

John Smith

Na szczęście już tam nie pracuję, nie odpowiadała mi atmosfera tworzona przez kierownika działu. Wiem, że są działy, na których kierownicy dbają o współpracowników i bronią ich.(usunięte przez administratora)Podwyżek na tym dziale nie ma, premia była raz, już po moim odejściu. Praca super, ekipa super, kasa słaba ale da się znieść. Niestety kierownictwo to loteria

Nik

Jako pracownik, który niedawno zakończy pracę w tej "drukarnii" chciałbym zapytać kogoś kompetentnego. Co musiałoby się stać, aby drukarnia zaczęła płacić nadgodziny jako 100% i szanowala pracowników?

RZ4272708757777777
@Nik

SĄD PRACY URZĄD SKARBOWY PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

LaboXYZ

Atmosfera między pracownikami na najlepszym poziomie. Premii brak - raczej mają ją tylko brygadziści i kierownicy Premii na Święta brak kierownicy czepiający się o każdą głupotę (usunięte przez administratora) nadgodziny pod presją, że musisz przyjść bo inaczej nie otrzymasz urlopu pomysły pracowników przywłaszczane przez kierownictwo, że niby oni to zrobili a nie podrzędny pracownik duża rotacja pracowników swiadcząca o niskiej kompetencji kadry kierowniczej Nie polecam Moje sugestie dla Labo Print S. A.: Niech firma zacznie szanować pracowników, płacić im należycie, a nie marne grosze. Nadgodziny 100 % i premie muszą być zauważalne a nie tylko zatrzymujące się w kieszeniach kierowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek dla pracowników, nadgodziny 100 %

@LaboXYZ

Dziękuję Ci za ten niewątpliwie merytoryczny komentarz. Z całą pewnością posłuży on wielu użytkownikom, którzy zastanawiają się nad wybraniem tego pracodawcy jako swojego. Nadmieniłeś, iż premie uzyskują tylko Ci, którzy są zatrudnieni na stanowisku brygadzisty i kierownika. A Ty jaką posadę obejmujesz w Labo Print? Może wypadałoby po prostu porozmawiać z Szefem na temat podwyżek dla wszystkich pracowników. Myślisz, że takie działanie mogłoby przynieść zamierzony efekt?

LaboXYZ
@Joanna

@Joanna Pracownik produkcji z wieloletnim doświadczeniem. Rozmowa z Szefem nic nie da, odpowiedź będzie jedna zawsze: "nie ma na podwyżki". Ostatnio zwolniono trzy osoby na dziale Drukarnia. Nie najlepiej się dzieje.

Czarownik
@LaboXYZ

Zgadzam się. Problem główny firmy to brak szacunku do pracowników, brak zarządzania tzw zasobami ludzkimi. Ponadto brak wizji i planów długoterminowych. Brak kompetentnej kadry kierowniczej. Dużo jest braków. Firma z potencjałem, na pierwszy rzut oka rozwojowa, ale to cały czas zapyziała, staroświecka drukarnia banerów.

@Joanna

Nie bo z nimi nie da się sensownie rozmawiać

@LaboXYZ

To dziwię się że jeszcze istnieją

@LaboXYZ

Nic dodać nic ująć . Z naciskiem na szacunek względem pracowników oraz czepianie się kierowników o każdą głupotę. Tylko się tym ośmieszają.

pracown1k
@LaboXYZ

Zgadzam się ze wszystkim! Benefitów brak, premii brak, ludzi czasem też brakuje. Ale kto chce pracować za taką pensję. Firma dobra raczej dla studentów. Prędzej dostanie się kopa w (usunięte przez administratora) niż pochwałę od kierownictwa. Jedyny plus, tak naprawdę, to tylko atmosfera między pracownikami [produkcyjnymi].

Ma7
@pracown1k

Niestety potwierdzam, bardzo duża rotacja, niekompetentna kadra kierownicza oraz zarządzająca produkcja. Karny za palenie papierosów po za ustalonymi godzinami. (usunięte przez administratora)

Pracowalam kiedys w Labo i uwazam ze nie jest zle. Jest duza swoboda dzialania jezeli chodzi o prace w sprzedazy i mozna dobrze zarobic . Nowo zatrudnieni pracownicy sa wspierani przez kadre. Polecam te prace osobom ktore chca zwiazac sie z firma na dluzej.

@Monika

A niby kto ich tak wspiera , traktują ich jak dzieci na które można pokrzykiwać. Kadra kierownicza uważa się za wszystkomogących. Ludzie nie są na posyłki .Jakby zaczęli ludzi traktować bardziej po partnersku to może by było fajniej.

aga

Jakie sa zarobki dla kobiet na 3 zm i jaki socjal czy kobieta u was zarabia koło 3 tys zł na reke tak mniej więcej bądź 2500zł na reke.

@aga

Bliżej 2000zł (może i nieco mniej, na start), a 2500-3000zł to tylko z nadgodzinami, bo premii nie ma.

@pracownik

Często zdarzają się nadgodziny, jeżeli chodzi o pracę w firmie Labo Print? Są one dla osób chętnych, czy może każdy z zatrudnionych pracowników zostaje w określone dni dłużej? Mógłbyś napisać również, jak ocenisz atmosferę, która panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Proszę o rzetelne informacje na ten temat.

Lonia
@Edward

Rozumiem, że mówicie o stawkach netto? A nadgodziny często są dostępne?

@Edward

Zależy ile zleceń danego dnia ;) Raz są nadgodziny, raz nie ma, zależy od sezonu. Oczywiście są dla chętnych. A atmosfera jak najbardziej OK.

Były

Co tam się dzieje, że akcję lecą na dnoo...

nota
@Były

Bo ludzie zmieniają się jak rękawiczki, nie ma zgranej załogi bo kierują nimi nieodpowiedni ludzie mało empatyczni raczej traktujący ludzi jak popychadła do zbierania np. petów wokół firmy itp. Żeby mieć dobrą załogę trzeba ludzi szanować i dobrze im płacić. Wszystko zależy od tych , którzy kierują ludźmi.

Laboshit
@nota

Zgadzam się z tobą w 100 % nie szanują ludzi, a wymagania jakbyś zarabiał 3-4 koła. Tak jak już pisałeś jesteś od zbierania i wynoszenia jakiegoś syfu, bo oni mają (usunięte przez administratora) i ty to zrobisz. Szkoda słów na tą firmę i na Filipka. Nie polecam tej gównianej firmy wręcz odradzam.

@Laboshit

Rozumiem, że możesz mieć takie zdanie, jednak proszę, abyś na przyszłość nie używał słów, które według regulaminu forum są zakazane. Zapoznaj się z regulaminem, aby na przyszłość używać odpowiedniego słownictwa https://www.gowork.pl/regulamin Mógłbyś napisać szczegółowo, jak wyglądają zarobki, które oferuje firma Labo Print zatrudnionym pracownikom?

@Laboshit

@nota/@laboshit Czy ktoś Was zmuszał, żebyście zatrudnili się na stanowiskach pomocniczych? Chcecie powiedzieć, że za 4 koła to już możecie zbierać pety i spełniać wymagania, tak? Wolelibyście, żeby to kierownicy wykonywali za Was tę pracę, tak? Nie wiem gdzie Wy pracowaliście wcześniej, ale wygląda, że raczej nigdzie. Dokształćcie się, zdobądźcie doświadczenie, trochę kultury i sami zostańcie kierownikami. Będziecie się mogli idealnie popisać empatią. Powodzenia

Stały pracownik
@Laboshit

Czasy PRL już dawno się skończyły. Do pracy przychodzi się pracować nie leżeć. Już dawno skończyły się czasy w których funkcjonowało powiedzenie "Czy się stoi czy się leży trzy tysiące się należy"! - Znacie to przysłowie, zrodzone z obyczajów w niektórych fabrykach i przedsiębiorstwach państwowych z dawnych lat. Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, faktycznie mogli by więcej płacić pracownikom którzy faktycznie dobrze pracują i są zaangażowani ponieważ muszą być konkurencyjni, z tego co widzę kierownicy starają się podwyższać stawki dobrym pracownikom.

kal
@Medi

Wystarczy być człowiekiem i szanować drugiego mimo wszystko. Zapewne jesteś kierownikiem skoro tak się wzburzyłeś.

tsk
@Były

no właśnie, czasy PRL się skończyły... rynek pracy się powiększył, ale jeśli chodzi o płace, to dalej 100 lat za Murzynami. Nie docenia się tutaj pracowników, nie zauważyłem tego. Premie raz w roku, na święta też pewnie nicość. Roboty czasami więcej, niż rąk do pracy. Harówka, a żadnych korzyści. Podwyżka? Trzeba się upominać 5 razy.

@kal

@kal Nie wzburzyłem się, wytknąłem jedynie rzeczy, które nie trzymają się kupy w ich wypowiedziach. Niestety jak ktoś już wspomniał, pokutuje roszczeniowy tryb, że coś się komuś należy i tyle. Szacunek? Okazywanie go wynika bezpośrednio z kultury osobistej. Jeśli jej ktoś nie ma, to są metody żeby skutecznie zwrócić takiej osobie uwagę. Piszecie o braku szacunku, rzucacie ogólnikami i biadolicie jak stare przekupy na targu, zamiast wziąć się do roboty. Nie pasuje w Labo to zatrudnijcie się w innej firmie, ale nie latajcie po forach jak cieniasy i nie wypłakujcie się obcym ludziom w rękaw, bo to strasznie cienkie jest. Tyle.

@Medi

Możecie przedstawić, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Labo Print? Czy firma w okresie zimowym również zatrudnia nowych pracowników? Są szanse, aby osoby bez doświadczenia zawodowego również mogły aplikować do tego miejsca pracy?

@Edward

Prowadzimy aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukujemy zarówno specjalistów z doświadczeniem, jak i osób na stanowiska pomocnicze, gdzie doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkiego chętnie nauczymy. Charakter pracy jest zmianowy (produkcja), bądź w przedziale 9-17 (biura) i tu również zależy od stanowiska, na jakie się aplikuje. Często pojawiają się tutaj pytania o wynagrodzenie. Zależy ono wprost proporcjonalnie od charakteru wykonywanej pracy, umiejętności, zaangażowania, indywidualnych cech, więc nie sposób odpowiedzieć, jak chyba niektórzy by oczekiwali : "na stanowisku ..... będziesz drogi Kazimierzu zarabiał..... PLN". Nie dajmy się zwariować. Przecież nawet rekruter nie wie, ile jest gotów Ci zapłacić za Twoje umiejętności, wiedzę, dopóki Cię nie pozna, nie porozmawia, nie sprawdzi kompetencji. To chyba jasne, prawda? Jesteśmy naprawdę otwartą, nowoczesną i pozytywnie nastawioną firmą. Jeśli więc już zainteresowałeś się pracą tutaj, to wyślij aplikację, przyjdź, porozmawiaj i zobacz na co możesz u nas liczyć ze swoimi umiejętnościami, a nie czytaj opinie frustratów na forum. Przecież nikt Ciebie do pracy nie będzie zmuszał. Przyjdź, sprawdź i SAM/A oceń, czy jest Ci z nami po drodze. Zapraszamy

@Medi

A jak w takim razie zmienić dział?

Eustachy
@Masakracja

Gonią cię do pracy i chcesz zmienić dział :D He He

Eustachy
@nota

A te pety to skąd się biorą :D Są wyznaczone miejsca do palenia a ciężko zgasić papierosa w popielniczce....

Dokształcony
@Medi

Rozumiem, że dokształt nie równa się wykształceniu jeżeli wspominamy już owe stanowiska kierownicze ?

@Eustachy

A może te całe lanie wody mi nie pasuje? Naucz się odpowiadać na pytania, jak nie to do widzenia.

@Masakracja

Masz pomysł na jaki? Chciałbyś aplikować do jakiegoś konkretnego? Wewnętrzne przesunięcia zdarzają się w firmie, więc to nic nadzwyczajnego. Jeśli chcesz, sprawdź jakie są ogłoszenia i aplikuj bezpośrednio, lub jeśli to nie jest dla Ciebie problem, porozmawiaj z kimś nad Twoim przełożonym, albo bezpośrednio z kierownikiem działu, do którego chciałbyś się przenieść. Jeżeli Twoje umiejętności na to pozwalają, myślę że nie powinno być większego problemu. Powodzenia

@Dokształcony

Doprecyzuj proszę, co dokładnie masz na myśli, żebyśmy się dobrze zrozumieli.

Dzięki za info ;) pozdrawiam

kaziu
@Medi

wcale nie takie cienkie warto wiedzieć co nieco o pracodawcy jeśli chce się zatrudnić. W każdym tekście jest coś prawdy .Poza tym wszędzie dobrze tam gdzie nas niema

Joanna

@Olafinho, czy poza stałą stawką, którą przedstawiłeś w komentarzu firma Labo Print zapewnia jeszcze jakieś dodatki, które podnoszą końcowe wynagrodzenie? Dla sumiennych i rzetelnych pracowników są przewidziane premie bądź nagrody? Może firma Labo Print prowadzi inne systemy motywacyjne, które motywują pracowników do wydajniejszej pracy? Napisz, jak to wygląda.

Olafinho
@Joanna

Nie byli chętni dać dodatkowo 300 zł na dojazdy , więc wątpie żeby jakaś motywacja jeszcze tam była.

Joanna

@Były, może masz jakieś przypuszczenia, dlaczego akcje firmy Labo Print S. A. uległy spadkowi? Jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to chętnie poznamy to, jak wyglądała praca w tej firmie za czasów, kiedy tam pracowałeś. Odpisz, jakie masz doświadczenia na ten temat.

Joanna

@Stary, za co konkretnie bijesz sobie brawo? Ma to jakiś związek z firmą Labo Print? Uaktywniłeś się w wątku opinii o pracy w firmie Labo Print, dlatego przypuszczam, że masz jakieś informacje, które mogą być pomocne dla czytelników tego wątku. Przedstaw nam, co wiesz o tym miejscu pracy.

Joanna

@Labo, co konkretnie chciałeś przekazać swoją wiadomością? Chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Labo Print? Napisz swoją opinię o tym miejscu pracy, aby pomóc użytkownikom, którzy rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Olafinho

Nic ciekawego ogolnie - pomocnik drukarza stawka 2700 brutto na start. Zrezygnowałem bo muszę dojeżdzaćdo Poznania i musi mi się opłacać a tam na pewno nie. Z tego co widziałem to ciągle kogoś szukają na te same stanowiska zle to swiadczy.

Joanna

@Dzulja, czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź w temacie opinii o pracy w firmie Labo Print? Są obecnie jakieś problemy w firmie, które mógłbyś przedstawić? Sprecyzuj to, co napisałeś w swoim komentarzu. @Ktosiuuu, jak oceniasz tę kwestię, którą wspomniałeś w swoim komentarzu? Firma Labo Print w żaden sposób nie docenia pracowników, którzy wykazują się sumiennością i zaangażowaniem? Jak to wygląda? @Bg, możesz napisać, jak konkretnie firma Labo Print docenia pracowników zaangażowanych i lojalnych w stosunku do firmy?

Produkcja

Firma jest ok :-), jeżeli pracownik przykłada się do pracy to jest doceniany, jeżeli przychodzi odbębnić swoje 8h to nie, firma szanuję dobrych lojalnych pracowników, jest dobra atmosfera jak na produkcję, kasa zawszę na czas, nadgodziny + premie(dla osób zaangażowanych). Dużo stałych pracowników od lat, oczywiście jest też dużo nowych osób które "rotują" ponieważ nie łatwo znaleźć dobrego pracownika. Firma rozwojowa, dużo w niej jest jeszcze do zrobienia ale idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Ktosiuuu
@Produkcja

Doceniają pracownika?? Nie wierzę w to co czytam, nie znam tego

Bg
@Ktosiuuu

Doceniają lojalnych i zaangażowanych pracowników, widocznie się nie zaliczasz do tej grupy...

Robson

Dalczego tak myślisz? przecież się rozwijamy i jest coraz więcej maszyn itp

Róża

Witam,mam pytanie...czy szukają u Was też zwykłych pracowników?jaki macie system pracy?czy wekendy są wolne?Pracuję w drukarni opakowań na Podolanach zarobki są dobre,ale pracujemy w wekendy i to jest minus.Pracuję w takim systemie 20lat i mam dość...

Anastazja

Witam, jakie są godziny pracy na produkcji? Sa trzy zmiany, dwie czy jedna?

Gruuu
@Anastazja

Anastazja, godziny są różne jedni na jedna a inni na trzy zmiany ale to nie ty o tym decydujesz i zapomnij o dodatkowej zapłacie za nadgodziny czy nocną zmianę

Trelo

Masz problem z ludźmi innej narodowości? Skoro poleciałeś, a solidni pracownicy z Ukrainy nadal pracują, to sam sobie odpowiedz, kto robi lepszą robotę. Ja tu pracuję obok osób z ukrainy, głuchoniemych, a czasem też niepełnosprawnych. Wszyscy się szanują i traktują na równi. Skoro Ty jak widać tego nie rozumiesz, to bardzo dobrze, że cię już z nami nie ma. Długo nie pociągnie? Pociągnęło kilkanaście lat przed Tobą Syneczku, to tym bardziej bez kogoś z takim podejściem do kolegów wszystkim będzie lżej...

My
@Trelo

Ręka rękę myję, jasne skoro są dochodowi dla firmy, to są najlepsi, a mam przytoczyć starszą wypowiedz innej osoby, ze dobrych fachowców firma się pozbywa, nie szanuje i zatrudnia tanią siłę robiczą bez diświadczenia, jaka szanująca się firma tak postępuje. Samochwalstwo przez was przemawia.

Buhaaa
@Trelo

No pociągniesz na pewno, całą robotę, syneczku, jak się chyba czymś wzmocnisz....hehehe

Uwaga
@Trelo

Przytoczę kilka starszych wpisów : Zyk 04.11.2017 18:30 Firma bez perspektyw Pieniądze marne. Każdy teraz woli iść do konkurencji Niedoceniaja pracowników. Kierownicy którzy nie wiedzą na czym polega pracy ich pracowników. Super zapowiadając się premia 100% której nigdy na oczy nie zobaczysz. Nie polecam. menago 20.11.2017 11:32 Jako były pracownik wyższego szczebla mogę tylko powiedzieć że ich misterny plan ma w głębokim poszanowaniu pracowników i ich zasługi. Chodzi o nadmuchanie sprzedaży do 100 mln rocznie i sprzedaż całości innej firmie. A co zrobi firma która stanie się nowym właścicielem wiadomo już dzisiaj restrukturyzacja,cięcia,zwolnienia. Wróżka prawdę Wam powie.. 05.11.2017 11:07 Firma z ogromnymi perspektywami. Cóż z tego, jak szefowie nadal mentalnie siedzą w latach 90'. Zarobić, ale kosztem taniej, anonimowej siły roboczej. Teraz warunki doskonałe, przy napływie robotników i robotnic z Ukrainy. Labo Print już się nie rozwinie, ale zostanie sprzedane póki ma jeszcze dobre notowania na GPW. W firmie brakuje prawdziwego menadżera oraz działu zasobów ludzkich, którzy tchnęli by w tą organizację ducha zarządzania ludźmi i strukturami wewnętrznymi. Dalekowzroczność szefów skutkuje upadkiem Labo. Dla zainteresowanych: firma pozwala odchodzić wieloletnim, dobrym, wykwalifikowanym pracownikom, nie mając odwagi i honoru uścisnąć im dłoni i publicznie podziękować za dotychczasowy wkład w rozwój firmy. Powinni się wstydzić (i pewnie wstydzą), ale wolą udawać, że mają ich w du..e, bo TAKA firma jak ich, poradzi sobie bez Krysi, Marysi, czy Mietka. Przekonamy sie Panowie. :D

W
@Trelo

Kilkanaście lat temu to ciebue nue było chyba jeszcze na świecie, sądząc po tym, jakim kulturalnym językiem się posługujesz, pisząc nawet nie wiedząc do kogo. Nie zazdroszczę i współczuję.

Titi
@Trelo

I nie pogrążaj się więcej człowieku, bo ośmieszasz siebie i swoją firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.