Labo Print S. A.

Opinie o Labo Print S. A.

Czy w Labo Print S. A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Labo Print

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli pojawiają się konkursy, to owszem - z nagrodami :)

obserwator
@Labo Print

Ewidentny brak kompetencji w PRowych dzialaniach. Oczywiscie wszyscy wiemy kto jest autorem... W wielu odpowiedziach widoczne są kiepskie maniery i pogardliwe przeslania, nie tak to powinno wygladac.

north

...nie ,,żadnych ...mogą tylko zabrać premię

Nigdy

pszczułka

kierowniku zgłoś mikołaja na badania psychologiczne bo nie nadaje się na brygadziste ( duża wykańczalnia ) jest nie miły obraża innych przeklina a nie ma prawa tak mówić do innych pracowników ja jestem dziewczyną i się trochę go boję bardzo łatwo się unosi może w domu go biją

@pszczułka

Szanowna Pszczułko, bardzo dziękujemy za tę informację. To dla nas bardzo ważne, by wiedzieć o takich rzeczach, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Dzięki Twojemu zgłoszeniu, już podjęliśmy stosowne kroki w tej sprawie. Wszelkie tego typu zgłoszenia prosimy kierować, nawet anonimowo na adres gowork@laboprint.eu - każde zgłoszenie natychmiast rozpatrujemy, by wszystkim pracowało się lepiej. Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Osoba

Czy firma Laboprint akceptuje osoby (usunięte przez administratora) ? Czy raczej są one narażone na agresję że strony współpracowników ze względu na orientację ?

@Osoba

Cześć OSOBO, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy otwarci na każdego człowieka. Nie ingerujemy w czyjeś prywatne sprawy, a poglądy czy orientacja z pewnością do takich należą. Zapraszamy serdecznie wszystkich, a my dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się w LaboPrint komfortowo :) Zespół Labo Print

Katia

Czy jest sens iść tam pracować ?

M.Z.
@Katia

Warto spróbować na krótką chwilę i sprawdzić czy jest to ta praca o której się myśli

@Katia

Każdy bezsens ma sens

Pracownik Biurowy

Konkretne pytania...a nie rozmowa o d...maryni. Miła atmosfera.Rekrutujący bardzo na luzie.Propozycja finansowa dość atrakcyjna.Udało się i dostałem pracę.zobaczymy co będzie dalej

Brygadzisci nie raczą odpowiadać dzień dobry. Ignorują pracowników zatrudnionych przez agencję

Dziękujemy za pozostawienie opinii i ten niepokojący sygnał. Jeszcze dziś zwrócimy uwagę pracownikom. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i wierzymy, że była jednorazowa. Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Lukas

co tu duzo gadac, najwiekszy olew jest ze strony szefa KF - ten to nigdy dzien dobry nei mowi. w przeciwienstwie do drugiego szefa - Wiesław zawsze uprzejmy, nawet w drzwiach przepusci. Klasa vs brak klasy - ludzie to widzą!

Koza
@Lukas

Dokładnie! Ryba psuje się zawsze od głowy

Roman

W firmie promowane są osoby przeciętne. Jeśli studiujesz lub masz dyplom to nie awansujesz. Brygadzistami zostają osoby o wątpliwej kulturze wypowiedzi, nie zagrażające swoją wiedzą przełożonym( bo kierownicy oczywiście też bez szkoły) Mało tego, jeden z dyrektorów to też fenomen. Ale kto pracował ten wie. Są oczywiście też osoby bystre, studiujące i z pomysłami, ale niestety są blokowane i szybko odchodzą. Szkoda, że firma nie inwestuje w takich ludzi, bo jest potencjał w druku.

@Roman

Dziękujemy za pozostawienie opinii, mimo wszystko. Prawdę mówiąc przykre, że tak oceniasz swoje koleżanki i kolegów. Wykształcenie owszem jest bardzo ważne, ale równie mocno liczy się przecież zaangażowanie, umiejętności i pracowitość. Informacje, które przekazujesz są i nieprawdziwe, a przede wszystkim krzywdzące dla osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu, objęły kierownicze stanowiska. A dodam tylko, że większość awansów w firmie odbywa się w wewnątrz struktur. Szkoda Roman, że czujesz się niedoceniony przez bezpośredniego przełożonego, ale jeśli masz rzeczywiście pomysły o których piszesz i odwagę, napisz na gowork@laboprint.eu i przekonaj się, że firma potrafi docenić kreatywne rozwiązania. Powodzenia i zapraszamy do rozmowy :) Zespół Labo Print

roger
@Labo Print S. A.

Serio taka odpowiedz? Ty, ktory piszesz odpowiedzi - popatrz jakich brygadzistow macie, jak elokwentnie sie wypowiadaja i jaką wizytówke firmie robia. Jak chcecie utrzymac pracownikow faworyzując takie osoby? Wulgarni, chamscy, bezczelni. Proste - wiecie, ze taki nei odejdzie i dlatego dostaje stanowisko.

Aga

Witam, Dlaczego usuwane są informacje, które są jak najbardziej merytoryczne i mówią o metodach wypłacania wynagrodzenia? To dość istotny aspekt dla potencjalnych kandydatów. Sama pracowałam w LaboPrint i te informacje były prawdziwe. Czy to forma 'dobrej' współpracy portalu i Labo? Kiepsko to wygląda. Platforma w swoim założeniu ma być obrazem złożonym z opinii, a nie nacisków i wpływów firm. Sama miło wspominam Labo, fajni ludzie, dobra atmosfera, można sobie dorobić jeśli ktoś potrzebuje. Tych nadgodzin naprawdę sporo się robiło i dla mnie to było na plus bo druga wypłata niekiedy wpadła. Kierownik jest jaki jest, ale można trafić gorzej ;)

@Aga

Szanowna Pani Ago, dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii. Nie wiem na jakiej podstawie sądzi Pani, że usuwane są jakiekolwiek opinie, ale spieszę z informacją, że GoWork może moderować tylko takie wpisy, które są niezgodne z regulaminem, dotyczą personalnie poszczególnych osób wymienionych z nazwiska, czy są zarzutem popełnienia przestępstwa etc. Skoro zatem jakieś wpisy zostały zmoderowane, najwyraźniej łamały któreś z postanowień regulaminu. Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani czas spędzony w naszej firmie ;) Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Lilianna

Czy ktoś może powiedzieć jakie są stawki dla szwaczek?

@Lilianna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Stawki każdorazowo są uzależnione od doświadczenia i realnych umiejętności. Proszę aplikować na wybrane ogłoszenie i jeśli zostanie Pani zaproszona na rozmowę, wówczas uzyska Pani odpowiedzi na wszelkie, nurtujące pytania :) Pozdrawiamy i zapraszamy

Gold

Hej, co myślicie o pracy jako konstruktor opakowań? Jaka atmosfera na dziale?

Jarosław
@Gold

Atmosfera to jedno, ja bym się też dowiedział ile płacą? Chociaż czwórka będzie?

@Jarosław

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Stawki każdorazowo są uzależnione od doświadczenia i realnych umiejętności. Proszę wybrać interesujące Pana ogłoszenie, aplikować i jeśli zostanie Pan zaproszony na rozmowę, wówczas uzyska Pan odpowiedzi na wszelkie, nurtujące pytania :) Pozdrawiamy i zapraszamy

DD

Dzień dobry, Od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na Operatora DTP . Jakie są widełki zarobków na UOP oraz kontrakcie B2B? Jaka panuje atmosfera w zespole grafików? Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników? W jaki sposób funkcjonują graficy w trybie pracy hybrydowej?

Masmedia

Poszukuje pracy w systemie jedno zmianowym spore doswiadczenie z ludzmi call center 'menager od spraw organizacyjnych.Oraz moze jakas oraca na zamowieniach.Cos z klientem biznesowym.Lub w praca biuro asystent itp.Poszukuje cos na poziomie rozwojowego.Produkcja nie koniecznie .Dzial marketing 'reklama sprzedaz doractwo itp .Jestem z okolic piatkowa .Jaka placa .zarobki czas pracy i umowa .proszę o odp.

@Masmedia

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do udziału w rekrutacji, wszystkie aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami, oczekiwaniami i ofertą, znajdziesz na platformie Pracuj.pl ;) Zapraszamy do współpracy Zespół Labo Print

@Lena

Dzień dobry Czy zatrudniacie cudzoziemców?

@@Lena

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście, zatrudniamy cudzoziemców. Ze względu na specyfikę pracy, warunkiem jednak jest znajomość języka polskiego. Zapraszamy ;) Zespół Labo Print

Aga

Czy praca jako krawcowa w tej firmie jest wygodna?

Wanda
@Aga

może ktoś się wypowie czy krawcowa ma wygodnie? :D bo aż sama jestem ciekawa haha

@Wanda

Na szwalni jest bardzo nieprzyjemny kierownik. Nie polecam.

Bzdura, jak w ogóle możesz tak pisać :( Nie jednej dziewczynie pomógł na szwalni. Jest super kierownikiem który stoi za pracownikami murem, zawszę kwiatki przynosi na dzień kobiet :) Na spotkaniu integracyjnym też było super i w ogóle. Chłopaki na dole raczej też nie mają na co narzekać. Nie ma w ogóle co gadać ponieważ rotacja na szwalni praktycznie żadna i pracuję się tu dobrze. Wszystko jest też fajnie zorganizowane i widać że szwalnia idzie "do przodu"

Wanda

dobry kierownik to podstawa udanej współpracy :) a tutaj widzę, że pracownicy nie mają się z nim źle. chociaż zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. piszesz, że szwalnia idzie do przodu, może wiesz coś o nowych zatrudnieniach?

Real

Dzień Dobry Czy jest dział produkcyjny w którym byłaby możliwość pracy na dwie zmiany?

@Real

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pracę produkcyjną na dwie zmiany, można u nas podjąć w działach: liter przestrzennych, packsize, produkcji żagli, a także w działach magazynu i logistyki. Wszelkie aktualne oferty pracy zawsze na bieżąco w Pracuj.pl Zapraszamy Zespół Labo Print

Real
@Labo Print

Czy w wymienionych działach na dwie zmiany to oferta pracy także dla kobiet?

@Real

Oczywiście ???? Zapraszamy do śledzenia ogłoszeń w internecie Zespół Labo Print

Aktualność
Poznański Labo Print S.A. z najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce!

W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych Labo Print S.A. pojawiły się wpisy o kolejnych inwestycjach. Pokazano wielkie skrzynie oraz znacząca ilość miejsca, przeznaczonego na instalację tego, co w nich zawarte. Treść mówiła o rozwoju, jednak nie zdradzała szczegółów.
Obecnie wiemy już, że Labo Print S.A. po raz kolejny poczyniło znaczące inwestycje w rozwój. Park maszynowy wzbogacił się o dwa nowoczesne urządzenia, pierwsze tego typu w Polsce. Dzięki poczynionym zakupom, Spółka wyraźnie postawiła na rozwój dwóch segmentów – etykiet cyfrowych oraz opakowań e-commerce i produktów z tektury.
Pierwsze z urządzeń - Konica-Minolta, które zasiliło dział produkcji etykiet to maszyna, która z niezwykłą precyzją i co ważne – cyfrowo – pokrywa etykiety wybranymi typami uszlachetnień. Złocenie, srebrzenie, lakier wybiórczy, folia z efektem 2D i 3D, a to wszystko w technologii roll to roll.
Wspomniane możliwości w połączeniu z najwyższej jakości ploterem drukującym oraz laserem tnącym w jednej linii, tworzą bardzo wydajną i najbardziej nowoczesną linię produkcyjną etykiet cyfrowych w kraju. Dzięki technologii LED, niskiemu zużyciu energii i minimalnych stratach materiałowych, zakupione przez firmę urządzenie jest zdecydowanie PRO-ekologiczne.

Drugim urządzeniem, o które wzbogacił się park maszynowy spółki, rozstawionym na ponad 100m² powierzchni, jest ultranowoczesna, pierwsza tego typu maszyna w Polsce – ZUND BHS150!

Maszyna jest ostatnim elementem linii produkcyjnej do produkcji opakowań z tektury, która zautomatyzuje cały proces w zakresie cięcia tektury czy innych, miękkich materiałów wielkoformatowych, jak choćby polipropylen czy spienione PVC. Dodatkowo, dzięki dwóm systemom tnącym oraz dwóm ruchomym trawersom, cięcie materiałów będzie znacząco szybsze, a podaż i następnie odbiór prac, będą się odbywać w pełni automatycznie. Dzięki tak skonfigurowanym urządzeniom w jednej linii produkcyjnej, Labo Print znacząco zyska na wydajności w tym obszarze, co przełoży się bezpośrednio na jeszcze większy komfort klientów i dostępność produktów z tektury.

Jaka umowa obowiązuje w Labo Print S. A. podczas okresu próbnego?

Labo Print

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Podczas okresu próbnego obowiązuje umowa o pracę na okres próbny, najczęściej jest to 3 miesiące. Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Cora

Firma jest nierzetelna wykorzystuje pracowników,wiekszosc pracowników sama ucieka lub firma zwalnia a w swiadectwie jest napisane ze nie wykonuje sie ich poleceń a to jest nie prawda.A dyrektor z kijewa J.K.sceptyczny "kawał (usunięte przez administratora) "

@Cora

Anonimowo rozsiewasz bardzo niemerytoryczne i jednocześnie krzywdzące, bo nieprawdziwe informacje, obrażając przy tym i używając prostackiego języka, który administrator portalu musiał ocenzurować. Dodatkowo stawiasz poważne zarzuty o fałszerstwa w dokumencie. Rozmowa na tym poziomie nie wchodzi w grę i pamiętaj, że w sieci nikt nie jest anonimowy i bezkarność w tym zakresie to już dawno mit

Czy Labo Print S. A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Biura pracują w godzinach 9-17, natomiast produkcja pracuje na trzy zmiany

Mirabelka

Witam...jaki firma ma stosunek do pracowników i jakie są zarobki? Czy jest socjal?jakie profity dla pracownika?

@Mirabelka

Szanowna Mirabelko, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Warunki zatrudnienia są zależne od stanowiska i umiejętności kandydata. Jeśli chodzi o stałe profity, udostępniamy pracownikom możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej LuxMed, a także (poza okresem pandemicznym, kiedy kluby sportowe są zamknięte) z programu Multisport. Zapraszamy ;) Zespół Labo Print

Mentos

Totalny brak profesjonalizmu i rekrutacja rozwleczona w czasie całego miesiąca! Oczywiście brak odpowiedzi zwrotnej. Gość prowadzący rekrutację w ogóle nie ogarniał, kandydaci mijali się dosłownie w drzwiach, kiedy przyszedłem, ktoś jeszcze siedział w gabinecie, a w czasie mojej rozmowy przybył już kolejny! Dosłownie hot seat. W ogóle nie rozumiem uporu przy takim trybie rekrutacji w obecnych czasach, miałem kilka rozmów w tym roku i wszystkie odbywały się zdalnie. Siedzenie w maseczce przez godzinę przy stole z wodą, której i tak nie wolno się napić. Warunki i specyfika pracy na tym stanowisku dziwna. Ogólnie nie polecam i radzę unikać.

@Mentos

Szanowny Mentosie, dziękujemy za czas poświęcony na napisanie komentarza. Przykro nam, że zderzyłeś się z takim przyjęciem, nie otrzymując odpowiedzi zwrotnej. Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Niepokoi także fakt, że twierdzisz, że nie miałeś wyboru trybu rekrutacji, gdyż podkreślamy rekruterom znaczenie rekrutacji zdalnej, zwłaszcza w obecnych czasach. Rzeczywiście wyszło niefortunnie, przepraszamy. W miarę możliwości poprosimy o krótką wiadomość na adres: rekrutacja@laboprint.eu ze wskazaniem stanowiska, na które Pan aplikował, byśmy mogli wyjaśnić sytuację i podjąć stosowne kroki, zapobiegając tego typu zdarzeniom w przyszłości. Zespół Labo Print

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.