Opinie o Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. w Lubzina Aleja Jana Pawła Ii 23

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. w Lubzina Aleja Jana Pawła Ii 23

Zainteresowany praca

Witam widziałem ogłoszenie na magazyniera jestem osobą pracowita wiek 30 ostatnie 7 lat pracowałem w Holandii nie miałem lekkiej pracy mam uprawnienia na wózki widłowe każdy typ i rodzaj i tak się zastanawiam czy warto składać CV proszę o szczere opinie oraz opis co robi magazynier jaka stawka jaki system zmianowy z góry dzięki za pomoc ps mieszkam w okolicy Sedziszowa Młp pozdrawiam

znafca
@Zainteresowany praca

Stawkę masz w ogłoszeniu..

ZNAWCA
@Zainteresowany praca

Absolutnie odradzam. ktoś tam na forum wypisuje że zarabiają po 3,500 hahahahaha nie rozumie czemu ktoś pisze takie bzdury. jak będziesz robił 15 palet po 700kg i zero pomyłek przez cały miesiąc i lizał du.... brygadzistom i kierowniczce to może zarobisz tyle ja do tego poziomu bym się nie zniżył. szukaj gdzieś indziej.piszą w ogłoszeniu że jeśli masz uprawnienia na wózek to jest atutem może i tak ale jeśli nie masz UDT to ciągniesz ręczną aż nie zdasz UDT ,to maże potrfać 2 miesiące, a pózniej nawet jeśli byś zdał to dalej ciągniesz ręczną kaczkę bo kierownictwu co siedzą w biurze nie chce im się wydać zielonej kartki która uprawnia cię do jazdy wózkiem w tej firmie.także tyrasz minimum 3mies na ręcznej. ja Cię rozumie jestem w twojego wieku i chociaż byś za granicą pracował na wózku i umiał wszystko to i tak w tej firmie będą cię mieli za nic, też tam pracowałem. pracowałem wcześniej na wózku a tam musiałem tyrać na ręcznej. to była masakra nie radze tam papierów składać

Zainteresowany pracą
@ZNAWCA

Dzięki za informacje

czarnyMaestro
@Zainteresowany praca

Dobrze gada , koles u góry zero szacunku dla pracownika czego kol wiek jak i na magazynie i produkcji liczą na Ciebie w sezonie a potem po sezonie oblewają ciepłym moczem takie firmy nie powinny istnieć ,wyzysk na ludziach i tyle , chyba ze ktoś ma rodzinę i plecy to będzie kimś w tej śmiesznej firmie pozdrawiam !

posezonowy
@czarnyMaestro

ja przyszedlem na sezon i zostalem bo chcialo mi się robić i duzo chlopakow tak zostalo, robotnych po sezonie nie puszczą, firma sie powieksza wiec jest opcja zostac, i nikogo nie musialem znac zeby tu pracowac już kolejny rok, jak sobie porownam do wczesniejszej firmy to bym tam wysłał tych wszystkich co narzekają, to bym polecał popracowac z miesiac gdzie indziej i by sie punkt widzenia moze zmienil, jeszcze nie widzialem zeby w pracy fizycznej placili za cos innego niz za pracę

mors

nie przepracowalem w firmie wiele czasu, ale rok tobedzie. I podoba mi się fakt ze jest socjal.Dogadac tez sie idzie z kazdym. Normalny grafik zmian - jedna po 8 ogdzin, a nie 12 jak gdzie indziej. ja nie narzekam

pracowałem w tej patologi

Odrazu na wstępie odradzam tam pracować , nie marnujcie czasu na ta firmę jak tam jest to szkoda gadać, brak szacunku do ludzi kierownictwo po znajomościach nie wykształcone , nie idzie się z nimi dogadać , liczą się palety na zmianę ,wszystkie dodatki zabrane dużo tu wymieniać po prostu istna dramaturgia!

rosa

Dla Kobiet polecam. Zero problemów z macierzyńskim albo karmieniem. Praca taka, że da się połączyć z normalnym życiem rodzinnym. No i dla dzieci są też fajne rzeczy w socjalu.

Firma Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
roger

Witam, Jestem zainteresowany pracą jako PH na rejon zachodnio-pomorski, możecie napisać jak wygląda praca, ile można zarobić, jaka atmosfera, co z planami, jak z samochodem proszę o rzetelne info. Pozdrawiam

g. ines

Stabilna praca z przyzwoitym wynagrodzeniem i dobrym socjalem(dobry pakiet dla dzieci i wycieczki). Są wymagania, ale jak ogarniasz to nikt ci krzywdy nie robi, wrecz przeciwnie. Mi pasuje, od 3 lat nie narzekam. Ogolnie polecam.

cyc
@g. ines

O czym Ty piszesz? Stabilna praca z dobrym wynagrodzeniem? Na to dobre wynagrodzenie trzeba zapier....Jasne dostaniesz poza 2 kawałki ale musisz mieć 14 palet ja tyle robiłem ,ale pomyśl o innych i to jeszcze ktoś młody co jedzie na ręcznej bo jeszcze nie zdążył UDT zrobić.A imbecylom co siedzą w biurze nie spieszy się żeby im wydać zielony papier .Lepiej siedzieć za biurkiem.A młodzi muszą ciągnąć palety po600kg lub więcej.I to wcale nie stabilna praca możesz wylecieć za byle co, a zwłaszcza jak nie jesteś z rodziny. Tam pracuje rodzina i znajomy znajomego. Wystarczy po nazwiskach popatrzeć.Mają tam ludzi za byle co.Pozytywnych opinij nie bierzcie pod uwagę to są podstawione osoby by podciągnąć morale firmy.absolutnie nie polecam tam iść pracować najgorsza firma jaką znam

WXX

Praca na magazynie jest ciężka (jak to na każdym magazynie) i tudno się dziwić, że zarobki są uzależnione od wyników... I tak na magazynie nei ma tak wielkeigo szamba jak na surowcach. Kierowniczka naprawde walczy o podwyżki dla ludzi i chce jak naj lepiej... praca jest ciężka ale socjal i wypłaty są zawsze na czas

cda
@WXX

Pisanie, że wypłaty są na czas i to jest jakaś korzyść dla pracownika to jakiś kabaret! Żyjemy w państwie prawa, albo nie.

MIS
@cda

W państwie prawa albo nie sie nie przekonales jeacze chyba jak to jest czekać na pieniądze

g. ines
@WXX

Dokładnie. Robisz to masz i , nie robisz to hejtujesz

Jadzia

A jak jest w laboratorium? Proszę o opinię

:-)
@Jadzia

Tak szybko się nie dowiesz Jadzia. To są imbecyle boją się cokolwiek powiedzieć na temat tej zasranej firmy. Ja Ci coś powiem nie zawracaj sobie głowy szukaj gdzieś indziej.Nie polecam Ci pracowałem tam. Praktycznie tam sami znajomi i rodzina. Gdyby doszło do zwolnień to lecisz pierwsza. Swoich nie ruszą. Słyszałem z magazynu że brygadzista nie wiedział jak jest po rosyjsku dwa. haha nie wiedział jak mu wytłumaczyć żeby podjechał na drugą rampę. to jest ich poziom jeśli chciała byś wiedzieć.Rozmawiając z nimi pasowało by się położyć na ziemi, wtedy była byś na równi z ich poziomem.

PILU
@:-)

Masz racje. nie chciał bym tam pracować. może i zarobki są wyższe niż gdzieś indziej bo premie masz jeśli dobrze składasz no ale trzeba tyrać.,,PRACOWAŁO SIĘ W TEJ FIRMIE'', A co do ich poziomu to masz racje trzeba by się położyć na podłodze.A Ty Jadzia jak byś chciała więcej info. to daj znać. jakoś się zgadamy ja Ci pow. wszystko. Ale nie pchaj się tam nie radze Ci. szukaj gdzieś indziej. Nie radze nikomu tam rozpoczynać pracy , TIKKURILA jest lepsza sto razy niż ta firma. A kierowniczka powinna być zwolniona już dawno ona pociąga ten magazyn na dno. Jej pomysły to masakra.

ycy

No panowie z magazynu za niedługo wrzesień, zeszyty kupione? podobno 1 września macie mieć spr. hahahahahahahaha. Dobrze że już tam nie pracuje. Mogę tylko Wam współczuć. Dalej macie te sprawdziany takie jak w ubiegłej zimy? Teraz podobno macie składać palety na oceny pod okiem kierowniczki. Pomyłeczka kochani i ocenka w dół. bo już naukę wam proponowała wspólną na UDT dla tych co mieli problem zdać. Niech to wybierający się tam do pracy czytają i niech wiedzą jaki tam jest cyrk

JAN

Brygadziści mówią co innego robią jeszcze coś innego, a najlepsze jest to że kierowniczka goni wszystkich pijusów z parkingu firmowego a to nic nie daje boi tak nawet brygadziści którzy świecą przednią za przykład po drugich zmianach stoją z resztą chłopaków i chleją równo z nimi to za stanowisko to za podwyżkę i tak na okrągło a kto z nimi nie stanie to ku.....as i (usunięte przez administratora)

byku
@JAN

Masz rację. Brygadziści sami chleją z pracownikami na parkingu po drugich zmianach. Ale co to dla nich dwie flaszeczki to 3 min i po zawodach. Każdy dostanie po pełnym kubku i do domu.Nawet brygadziści nie jeżdżą swoimi autami do pracy tylko z pracownikami. A szofer brygadzisty zawsze ma lepszą prace np. w biurze. Brygadziści w tej firmie to patałachy wątpię żeby który po angielsku gadał. Po prostu dobrze liżą kierowniczce broszkę ,a za jej plecami np. na parkingu to mają dużo na nią do powiedzenia. A skoro jesteśmy przy kierowniczce to jest inny temat ta znowu ma lepszy sposób na wyciągnięcie informacji od brygadzistów i pracowników. To jest bardzo prosty sposób , po prostu robi się wycieczkę z firmy na parę dni np. za granice i tam się wszyscy upijają i każdy gada na każdego do kierowniczki a ona wysłuchuje żale wszystkich.Wystarczy im dać trochę wódki.Nie radze tam nikomu pracować na prawdę to jest masakra.

XRC

Osoba na magazynie ktura ma wyzsze wyksztalcenie a nie jest z rodziny jest nie mile widziana a o jakims lepszym stanowisku to znaczy wsiasc na wuzek czy do biura do pomocy to czeby zapomniec. Jak sie wychylisz z szeregu zwyklego robola to jest pewnie ze pozostali pracownicy zgnoja taka osobe a brygadzisci w tym pomoga zeby oni tylko stolka niestracili.

lewis

Młodzi nie róbcie głupstwa i nie pracujcie tam, w niedługim czasie na kolanach będą prosić żeby ktoś tam pracował, wiem co pisze pracowałem tam. Już mają problem ze znalezieniem dobrych pracowników każdy lepszy odchodzi bo go nie szanują. będą przyjmować samych JOKERÓW. Nie którzy wiedzą co mam na myśli. pomyślcie cały magazyn JOKERÓW. Zimą gdy składania nie było{a zdarzało się to bardzo często} kazali liczyć palety na całym magazynie, ile jest palet.Nie polecam tam pracować nikomu.Zła organizacja, słabe oświetlenie na magazynie, czytników brak zacinają się i wyłączają.tragedia po prostu nie ma tam na czym pracować Ci którzy brali pod uwagę rozpocząć tam prace to radze im nawet nie zawracajcie tym sobie głowy.Szkoda czasu i waszych nerwów

cda

Miałem taki przypadek kolego i potrafiłem to załatwić. Jeśli ty tego nie potrafisz to już jest twój problem.

JANKES

NIE ROZUMIE CZEMU WY LUDZIE NIE PISZECIE JAK JEST NA PRAWDĘ NA MAGAZYNIE.WSZYSCY TO CZYTAJĄ A NIKT NIE PISZE.WIELE PRACOWNIKÓW TO CZYTA BO WIEM BO ROZMAWIAŁEM Z NIE JEDNYM KTÓRY TAM PRACUJE. JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM MAGAZYNU. JEDNYM Z LEPSZYCH LECZ SIĘ ZWOLNIŁEM PO NIE CAŁYM ROKU PRACY. PISZCIE JAK TAM JEST NA PRAWDĘ ŻEBYM MŁODZI NAWET NIE TRACILI TAM CZASU PRACOWAĆ , LEPIEJ MICH OD RAZU ROBIĄ KARIERĘ GDZIEŚ INDZIEJ. TAM JEST SYF KIŁA I MOGIŁA.CAŁY CZAS TYLKO JAK NAJWIĘCEJ PALET ZROBIĆ TO JEST DLA NICH WAŻNE. PRACOWNIK SIĘ NIE LICZY. I WYMIANA ZESPOŁU I KOLESIOSTWO. NIE POLECAM TEJ FIRMY I TEJ PRACY NA MAGAZYNIE.WIELE OSÓB WIE O CZYM PISZE ALE NIKT NIE MA ODWAGI O TYM POW... POZDRAWIAM STARYCH PRACOWNIKÓW

XXX

Najlepsze było jak kierowniczka magazynu zrobiła sprawdzian na sali konferencyjnej, po wcześniejszym rozdaniu broszurek z materiałem o firmie.[kierowniczka to jakoś fachowo nazwała ale ja już nie pamiętam jak to się nazywało]Oczywiście obecność obowiązkowa.Nie było szans na wolne.Cały magazyn kuł na pamięć materiał.Dość że się tam ciężko pracuje to jeszcze uczyć się trzeba jak w szkole. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ. Tam jest jakiś cyrk. To było śmianie na cały magazyn. Zero szacunku dla dobrego pracownika.

Cotamcotam?

Piotr, a ktora oferta Cie interesuje? Jestes z branzy czy fmcg?

@Cotamcotam?

Przedstawiciel handlowy ds. Sieci. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to jest to handel pcv głównie rynek nowoczesny.

AA

Racja. I w dodatku 12 palet na zmianie. Średnio 400-500 kg to jest min. według kierowniczki a były takie co miałem 700. hahahahaha to jest paranoja.I kto szybciej i więcej.a potem pretensje że są pomyłki a sami każą szybko i dużo palet robić.Odradzam tam pracować.Zwolniłem się po 8 mies. pracy. Wyścig szczurów to nie dla mnie.

Pracowałem tam

Nie polecam nikomu tam pracować. Premia jest większa im głębiej wejdziesz w d.....tym co siedzą w chlywie.

Eryk

Witam, Jestem z konkurencji, noszę się z zamiarem złożenia swojej aplikacji na stanowisko przedstawiciel handlowy ds. sieci. Coś ostatnio zauważyłem że często pojawia się ogłoszenie na to stanowisko. Możecie coś więcej napisać jak wygląda praca, jaka jest możliwość wyrobienia premii bo widzę że na rynku robi się coraz ciężej, jaka jest atmosfera i ogólnie jak to u was wygląda???

Na szczęście były
@Eryk

Zastanów się dwa razy. Plany z kosmosu, gdyby praca była możliwa nie byłoby rotacji

@Eryk

Ponawiam pytanie Eryka, możecie napisać coś więcej o pracy handlowca, widzę że pojawiły się nowe oferty. Pozdrawiam

Former Employee

Do arni. Na chwile obecną ciężko napisać cokolwiek ponieważ firma zew. która robi totalną rewolucję w śnieżce wymyśla nowe rozwiązania i niektóre stanowiska likwiduje a inne zwiększa. 1. Jedna osoba ogarnia wszystko + badanie zdolności kredytowej. 2. Bez komentarza. 3. Zależy od doświadczenia i kilku innych czynników. W śnieżce są 3 stanowiska specjalistów (młodszy specjalista, specjalista oraz główny specjalista) 4. Nie. Samochód dostaniesz na zasadzie: musisz gdzieś podjechać to zgłaszasz, pobierasz kluczyki, załatwiasz i oddajesz. Ciężko napisać co teraz planują, kiedyś było 2 osoby potem 1 a może chcą zwiększyć dział... Kiedyś było znacznie inaczej obecnie firma idzie w kierunku Korporacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. - Lubzina

• Jak się pracuje w Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.?

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
2.3/5 Na podstawie 85 ocen.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.