Opinie o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akomex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akomex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Crazy Rita

Czepianie się o dwie minuty przedłużonej przerwy podczas gdy niektórzy mają półgodzinną lub dwie przerwy to jest śmiech.Jest kamera,są możliwości,a sprawiedliwość musi być.

Czapka z głów

@Drukarnia - Stępień, czy to Ty? :D @Palarnia - częściej i dłużej tam przesiadujcie to będzie zamknięta Palarnia :D

Palarnia

Prezesie, dziękujemy za tę długo oczekiwaną kamerę, na pewno będzie ona czuwała nad naszym bezpieczeństwem, pozdrawiamy z mocą Pi Aj Pi.

Drukarnia

Skad sie wzial nowy szef techniczny? Gosc ledwo wie jak sie nazywa. Chodzi po hali jak cien, zero z nim kontaktu. Krystian, wracaj! Blagamy!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akomex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
c0e

no to ciekawe jednak czy z czasem można jakoś przejść z tej umowy śmieciowej jednak na bezpośrednią umowę z firmą

produkcja

Byłoby jako tako, gdyby nie Janusz. Jak tak dalej będzie robił, to tylko Ukraina pomoże.

produkcja2
@produkcja

Widzę, że nie tylko ja tak sądzę. Ten pan to niestety najsłabsze ogniwo zarządzania. Zaszedł tak wysoko chyba tylko dlatego, że pracuje tam od zawsze. Innej opcji nie widzę. A wystarczy jedna taka osoba i niema się chęci iść do pracy.Reszta jeśli chodzi o Akomex to OK

Eks pracownik

Niby taka dobra firma a przez agencje zatrudniają. Mają gdzieś że rodziny człowiek nie utrzyma. Sa zlecenia to potrzebuja ludzi. A za chwile zlecenie sie konczy i ludzie na agencji nie maja pracy zarabiając 800 zl na miesiac. Fakt pracownika dobrze traktuja ale jak jest im potrzebny a jak jest zwolniony to nawet nie powiedzą że jesteś bez pracy. I śmieją siw w twarz.

Eks pracownik

Produkcja

Rotacja ludzi coraz większa, więc to wiele mówi o zakładzie.

@Produkcja

Rotacja w obecnych czasach (gdy to pracownik wybiera pracodawcę a nie odwrotnie) nic nie mówi o zakładzie. Więc trzeba korzystać póki czas bo to nie potrwa długo. A że 100 zł więcej plus kolejna stówka i 2h zaoszczędzone na dojazdach to zmieniam robotę. A jeszcze trzeba u nowego pracodawcy renomę sobie wyrobić, aby w przypadku zwolnień nie było na zasadzie "ostatnio przyjętego" tylko najgorszego (czyli nie mnie :-) ). Ale to jest forum o pracodawcy, a nie prywatnych planach. Szkoda, że tak mało wpisów z konkretnymi zarzutami/pochwałami. Na pewno czyta to "czapka" i mogliby wyciągnąć odpowiednie wnioski

kandydat

Student- jak Ci poszło? Też złożyłem aplikację, ale odpadłem, może za małe doświadczenie. Czy stanowisko zostało już obsadzone? Pytam z ciekawości bo może Tobie powinienem pogratulować. Czy ktoś z zewnątrz miał w ogóle szanse, czy tylko swoich wybierali?

@kandydat

Chyba jeszcze nikogo nie wybrali (utrzymanie ruchu). Przynajmniej nikogo nowego tam nie widać. Ale widzę, co wpis to inna opinia. Firma jak firma, swoje trzeba robić. Ja nie narzekam ale zawsze może być lepiej. A że nie potrafię prosić o podwyżkę (zresztą chyba nie ma z kim o tym rozmawaić) to niedługo zmienię pracę. Ale nie dlatego, że coś mi nie pasuje. Gdzie indziej oferują lepsze pieniądze i będę miał bliżej do pracy. I chyba zaczyna się wyścig szczurów a to mi nie pasuje.

Student

Mam zamiar kandydować na stanowisko kierownika utrzymania ruchu, czy ktoś może powiedzieć jakie są perspektywy w tej firmie? Czy kadra zarządzająca to ludzie, z którymi da się pracować?

xyz

Pewnie jest kierownikiem :D

Kasa

Ludzie co wy narzekacie, pracuję tam od nie dawna. Praca lajtowa, ściema na maxa, a wogóle w soboty, łazisz cały dzień i nic nie robisz a oni ci jeszcze za to płacą. Poprzednio pracowałem w hurtowni, tam to był zapier.....

akomex

Zapewniają umowę po 3 miesiącach, a na początek to przez agencję. Zapewniają szkolenie, pewnie ale jakie szkolenie? Żadnych profesjonalnych szkoleń nie ma, starsi stażem szkolą nowych, a jak coś spartolisz po takim szkoleniu to ci odliczą i jeszcze naganę dostaniesz.

Chudy dzik

2 tysiaki, też coś. Pracowałem tam, nie polecam. teraz pracuję w Wędkowach i mam na początek 2500 z premią i praca nieporównywalnie lepsza.

xxxx
@Chudy dzik

Tak tak wszyscy wiedzą jak się pracuje i jak płacą w Wędkowach

xxxxx

2 tysiące jest ok jak na pomocnika a jak komuś mało to nie sobie znajdzie inną prace gdzie na początek dostanie 20 000 jako pomocnik

AKOMEX

Nawet jak sie ma nadgodziny mozna zarobic 5 tysiecy

@AKOMEX

Tak ale jak jest się kierownikiem....

xxxxx

narzekasz bo ty leniwa jesteś i się pracować Ci się nie chce

Ludzie odradzam, czekam tylko na wygaśnięcie umowy, cyrk nie zakład, popracujecie zobaczycie. To co się tu dzieje, to podchodzi pod mobbing, napisałem już pismo do inspekcji. Niektórzy myślą, że jak zatrudniają przez agencję pracy, to wszystko im wolno, na szczęście są jeszcze kontrole państwowe.

Xxx

ChybA praca na produkcji 3 zmiany lub oszukana 4 brygadówka wyzyskowa

Zostaw merytoryczną opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Akomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akomex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akomex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 120 ocen.

Akomex Sp. z o.o.