Akomex Sp. z o.o.

Starogard Gdański

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 98 ocen.

Opinie o Akomex Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akomex Sp. z o.o.

Jtjgjf

Po komentarzach widać że dalej niezła patologia pracuje na produkcji - każdy na każdego donosi. ....

nick

każdy pisze o produkcji a co powiecie o nowych biurach dla kierownictwa i kj? w starych pomieszczeniach było im źle? kj to tym bardziej nie wiadomo po co tam siedzą i nic nie robią! tak samo zbunkrowani jak magazyn !!!!!!!!!!!!Wielkie gwiazdy !

Pracownik produkcji
@magazyn 11.09.2017, 22:30
Nie przesadzaj że ciągle kawka i kimanko w fotelu. Ja tam więcej niż 5 kaw na 8h pracy nie dam rady a i pospać dłużej niż 2h to...

Widzę co dla niektórych z magazynu posiadanie kwitka na wózek widłowy robi z nich odrazu uczonych...;-) konkurujecie wiedzą pewnie z logistykami;-) kamery w tej kanciapie wam brakuje i to z widokiem na monitory bo sobie jaja robicie z pracy.

Chłop
@magazyn 11.09.2017, 22:30
Nie przesadzaj że ciągle kawka i kimanko w fotelu. Ja tam więcej niż 5 kaw na 8h pracy nie dam rady a i pospać dłużej niż 2h to...

No tak dobrze nie mieli, w końcu musieli udawać że pracują przez pozostałą resztę godzin... (6h) Nie licząc ciągłych przerw na wspomnianą kawę. Kamery już niedługo.

Pracownik Skanem

Spoko. Sprawdzę za jakiś czas co tutaj sobie wypisujecie i czy będziecie zadowoleni po rządach Lisa. Tak, że trzymajcie się.

Pracownik Skanem

I jak tam wasz dyro LIS? Zadowoleni jesteście z jego rządów? Widzę, że cele już Wam podniósł i omamił nagrodą za przekroczenie ów celów? Spoko ważne, aby w CV się zgadzało. 4-5 lat i znów będziecie mieć zmiany, bo przyjdzie nowy.

Jhfd
@pracownikakomex 02.09.2017, 08:09
Cele podniósł, ale kasy dał 3x więcej. Nie wiem czemu na niego narzekasz. Robić u siebie ci się nie chciało , a teraz wpadłeś...

3x więcej to chyba biurowi dostali, a produkcja marny grosz.

pracownikakomexu
@Jhfd 02.09.2017, 11:34
3x więcej to chyba biurowi dostali, a produkcja marny grosz.

Nie, ja słyszałem , że dostali 5 x więcej, ale nie jestem pewien to mówię za nas z produkcj czyli 3x więcej :). Uwielbiam takich narzekaczy jak ty. Nie kumasz o czym piszę do pracownika Skanem to lepiej bądź cicho i udawaj mądrego zamiast się odzywać i rozwiać wątpliwości. Tłumaczę. Co by nie było to brudy pierzemy u nas a nie piszemy do konkurencji.

Zuzanna

Przypominam, że komentarze nie mogą naruszać regulaminu portalu. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniacie Akomex jako pracodawcę. Nie jest to jednak miejsce na dyskutowanie pracy konkretnych pracowników firmy. Niedopuszczalne są między innymi wpisy zawierające wulgaryzmy oraz naruszające dobra osobiste innych. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu.

Tak

Kajtek był normalnym zwykłym pomocnym facetem nie chodził i nie płakał w biurze jak coś nie wyszło. Fakt pomysły były dziwne i zbędne ale zarządzać ludzmi potrafił. Robił co musiał i tyle w sumie to szkoda ze idzie.. zbyt wielu odchodzi.

asd

nie raz mi pomógł

Oleee

Lepszy spokojny i normalny Kajtek niż chaotyczna i nieobliczalna Lampionowa :)

Pracownica

Słyszałam że stanowisko brygadzisty się zwolniło... Szkoda bo chyba tylko on miał pomysł na funkcjonowanie tej firmy... Z jego doświadczeniem i wiedzą to chyba było pewne że nie bedzie tu długo siedzieć. Kiedy nasze ukochane kierownictwo się obudzi? Czy wszyscy dobrzy pracownicy muszą odejść?

Pr sklejarek
@xyz 08.08.2017, 22:06
Kto Kajetan? Nie żartuj, jakie doświadczenie w opakowaniach? Te jego śmieszne pomysły, maszyna stoi 5 minut to przerzuca ludz...

Może i nie ma doswiadczenia w opakowaniach ale umiejetnie potrafi zarządzać produkcją, nie raz to pokazał. Ludzi przerzuca na inne działy bo umiejętnie wykorzystuje dostępny personel. Teraz wszystkie nieroby z jego zmiany mogą wylewać żale. W internecie łatwo pisać głupoty a w realu nikt mu nie podskoczy! Szkoda ze odchodzi!!! Ja nigdy nie mialem z nim problemów, robię swoje i koniec.

PATRYCJA

Komentarze niektórych osób są śmiechu warte, a Tobie szanowny SW polecam zakład opieki zdrowotnej znajdujący się przy ul. Skarszewskiej, może jest dla Ciebie jeszcze jakas iskierka nadziei. Z gorącymi pozdrowieniami środkowym palcem PATRYCJA.

Co dał!

Kto zgadnie jaki etat się zwolnił w ostatnim tygodniu w firmie Akomex? Czy to nie przypadek? że potrzebują technologa. Brawo dla starej nowej pani kierownik Krysi i wszystkich świętych. Ten cudowny rodzinny grajdołek się sypie panie Sebastianie. A może tak ma być ;)

xyz
@Co dał! 03.08.2017, 18:43
Kto zgadnie jaki etat się zwolnił w ostatnim tygodniu w firmie Akomex? Czy to nie przypadek? że potrzebują technologa. Brawo d...

Nie tylko technolog...

kejtu
@xyz 04.08.2017, 22:54
Nie tylko technolog...

A kto jeszcze?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Obecnie dostępna jest oferta pracy w Starogardzie Gdańskim na stanowisku Elektromechanika. Czy ktoś z Was pracował na tym lub podobnym stanowisku w Akomex Sp. z o.o.? Wszelkie informacje o warunkach pracy oraz zatrudnienia będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertą pracy.

...

a tego"rudego" jeszcze u Was trzymaja?

Lipa

Kolejny doświadczony pracownik magazynu polożył wypowiedzenie. Operator wózków widłowych między innymi na wysokim składowaniu. Rok czasu prosił o złotówkę więcej na godzinę.

Iryt
@Ale mu dał 25.07.2017, 07:41
I w zwiazku z tym ...Trzy osoby w ostatnich 2 miesiącach poszło z magazynu które pracowały po kilka lat . A może ta złotówka ni...

Jesteście ślepi i g.... Do własnej interpretacji... Jak taki jeden dostanie podwyżkę to nie będzie trzymał buzi na kłódkę tylko od razu wielkie chwalenie się. Pójdą następni którzy też będą chcieli i nie dostaną, i co? Zwolni się kto inny :-) Nie macie pojęcia o zarządzaniu i finansach. Myślicie tylko aby dostać jak najwięcej a robić jak najmniej. Siedzicie w tej swojej kanciapie i zboczone filmiki oglądacie. Złota praca magazyniera w Akomex.

Ha..
@Iryt 30.07.2017, 14:32
Jesteście ślepi i g.... Do własnej interpretacji... Jak taki jeden dostanie podwyżkę to nie będzie trzymał buzi na kłódkę tylk...

Czy się stoi czy się leży piętnaście magazynierowi za tak ciężką pracę się należy. Trzeba było się uczyć.

Rrrrrr

Kieronik magazynu akomex się zwolnił bo nowy prezes stwierdzil że jest najbardziej nielubiana i nie zorganizowana osobą w zakładzie o czym świadczą opinie pracowników. Jezeli to jest prawda to łapka w górę.

Hihi
@Rrrrrr 28.06.2017, 21:40
Kieronik magazynu akomex się zwolnił bo nowy prezes stwierdzil że jest najbardziej nielubiana i nie zorganizowana osobą w zakła...

Haha, nowy kierownik jest jeszcze bardziej niezorganizowany i jeszcze bardziej nielubiany.

na szczęście już były pracownik
@Hihi 29.06.2017, 06:40
Haha, nowy kierownik jest jeszcze bardziej niezorganizowany i jeszcze bardziej nielubiany.

Naprawdę macie wszyscy jakieś problem sami ze sobą. Domyślam się że w kościele w pierwszej ławce siedzicie i do Komuni biegiem z językiem na wierzchu już s pod chóru biegniecie. Spójrzcie sami na siebie... Ale miło tu wejść i popatrzeć jak się nawzajem wyrzynacie :)

nowy drukarz

Chcę się tam zatrudnić jako maszynista, Mam doświadczenie na maszynach 6-8 kolorów, ale nie drukowałem w technice UV-metaliza itp. Czy macie maszyny drukujące w technologi UV ? Bo może to być dla mnie problem.

Nick
@nowy drukarz 10.05.2017, 14:43
Chcę się tam zatrudnić jako maszynista, Mam doświadczenie na maszynach 6-8 kolorów, ale nie drukowałem w technice UV-metaliza i...

Żeby się zatrudnić w firmie wystarczy przyjść trzeźwym na rozmowę kwalifikacyjną i mieć chęci do pracy. Pozdrawiam;)

na szczęście już były pracownik
@Nick 23.05.2017, 19:53
Żeby się zatrudnić w firmie wystarczy przyjść trzeźwym na rozmowę kwalifikacyjną i mieć chęci do pracy. Pozdrawiam;)...

A jeśli chcesz mak. 2000 zł brutto to robotę już masz na telefon - bez przychodzenia na rozmowę.

Kilkuletni

Cześć. Musiałem wejść i napisać bo sporo tu narzekaczy... Akomex to dobra firma i jak w każdej losy są różne, ale mniejsza. 1. Co masz na myśli poprzez cięcia? Ludzie się zwalniają bo chcą zarabiać więcej. 2. Szansa jest, jeśli będą widzieć że jesteś sumiennym i przykładnym pracownikiem, który z byle powodu nie bierze urlopu na żądanie... 3. Władza chodzi po halach. Znamy ich osobiście, mniej lub bardziej. Jeśli robisz swoje to i na Ciebie patrzą przychylnie. Nikt nie wie jak jeszcze wiele u nas się zmieni i czy to będzie droga w lepszą stronę, czy wręcz przeciwnie.

kandydat
@Kilkuletni 14.04.2017, 00:43
Cześć. Musiałem wejść i napisać bo sporo tu narzekaczy... Akomex to dobra firma i jak w każdej losy są różne, ale mniejsza....

Odnośnie 1- to moje (tylko moje i może złe) wnioski z informacji powyżej o cięciach premii i zwiększaniu norm. Czyli zasada równaj w górę do najlepszego (a taki zawsze jest w każdym zakładzie). Jak zwolnisz na trudniejszej operacji to nikt nie patrzy dlaczego tylko ilości się liczą. Czy prawidłowo myślę?

Kilkuletni
@kandydat 14.04.2017, 07:02
Odnośnie 1- to moje (tylko moje i może złe) wnioski z informacji powyżej o cięciach premii i zwiększaniu norm. Czyli zasada rów...

Nikt nie skacze Tobie do gardła z wielkim wyrzutem i pretensjami, dodatkowo z oburzeniem dlaczego coś robisz wolniej niż Ci najlepsi. Jest wyrozumienie, całkiem do młodych stażem. A premie można zrobić.

kandydat

Dziękuję wszystkim. Moje przemyślenia to: 1. "Czapka z głów" to jeden z Was. -dziekuje za spokojne opinie z których myślę że wynika : 2. Robota jak każda inna, płaca napoczątek ok. 2 tys (jak wszędzie) ,narzekaczy u Was dużo co im ciągle mało (jak wszędzie), ale też zadowolonych kilku (jak wszędzie). 3. Zmieniła się władza i tnie kasę dorzucając roboty. 4. Rządzi się za pomocą cyferek Gdyby można jeszcze odpowiedzi: 1. Czy cięcia tylko dotyczą najsłabszych pracowników czy to ogolnie? 2.Czy ktoś ma szansę być docenionym (po czasie-finansowo), czy nikt tego nie zauważy? 3. Czy władza przejdzie się czasem po stanowiskach pracy czy tylko rządzi zza biurka (czy znacie prezesów osobiście czy tylko ze zdjęcia)? Jeśli powyższe odpowiedzi będą raczej "na nie" to myślę że u Was dobrze to już było i raczej nie spróbuję bo chyba czeka Was druga Polpharma. Kiedyś u nas było dobrze, pracownik był majątkiem firmy i dbało się o nas lepiej jak o maszyny, ale to kiedyś dlatego szukam firmy która nie ma nawyków wielkiego biznesu. Teraz to traktuje sie nas jak maszyny ale chińskie - wyekslploatować , wyrzucić i kupić drugiego chinola.

Obiektywna

Jeżeli pracownicy z długoletnim stażem zaczynają rezygnować z pracy, a powodem nie jest czas odejścia na emerytury, czy nie znaczy to, że w firmie dużo się zmieniło i wcale nie są to zmiany na lepsze...? Niedocenianie i brak szacunku dla pracownika to chyba wystarczający powód do podjęcia decyzji o zmianie miejsca pracy, powód niedosrzegany przez dyrektora.

Czapka z Głów
@Obiektywna 12.04.2017, 22:19
Jeżeli pracownicy z długoletnim stażem zaczynają rezygnować z pracy, a powodem nie jest czas odejścia na emerytury, czy nie zna...

Coś w tym jest, ale prawda ma dwa oblicza. Niestety Dyrektor za wiele już w tej firmie nie może, choć zapewne sporo chciałby zrobić. Teraz rządzi Rada, prezesi czy jak tych państwa nazwać. Oni patrzą na cyferki, czy to złotówki czy ilość wykonanej pracy. Mają gdzieś nazwiska i tu jest ich błąd, bo ciężko teraz będzie znaleźć równie dobrych i lojalnych pracowników nie pisząc o lepszych ;-)

100% normy

Kajetanku awansowałeś na pucowanie pudełek? Już Ciebie nie lubią w kadrach? Zrozum to nie dla Ciebie, marnujesz się tutaj, a pochwaliłeś się wszystkim jaką karierę zrobiłeś we Flexie i dlaczego tam już nie pracujesz?

AKMX

Dobra opinia kogoś z biura :) Jeżeli nie wyrobisz normy to wg nie dostaniesz premii a jeżeli wyrobisz to dostaniesz marne grosze. A podwyżek w tym zakładzie nie ma i nie będzie. Prosta sprawa nie ma podwyżek nie ma ludzi do roboty dla tego się zwalniają i to nawet starsze stażem osoby nie tylko młodzi.

kandydat
@AKMX 05.04.2017, 12:00
Dobra opinia kogoś z biura :) Jeżeli nie wyrobisz normy to wg nie dostaniesz premii a jeżeli wyrobisz to dostaniesz marne gros...

To Czapka z Głów to wg was ktoś z biura ? Przepraszam że dopytuję. Mam pracę i naprawdę zależy mi aby nie zamienić na coś gorszego. Będę wdzięczny za więcej opini. Wszystkich przecież nie przekrzyczą.

Czapka z Głów
@kandydat 05.04.2017, 16:37
To Czapka z Głów to wg was ktoś z biura ? Przepraszam że dopytuję. Mam pracę i naprawdę zależy mi aby nie zamienić na coś gorsz...

To piszą Ci co zawsze mają mało. Zarabiają 2000, mało. Zarabiają 3000, mało. Zawsze mało. Dostanie premie 100, 200, 300, mało... Poszukaj zakładu który da więcej i spadaj z tej firmy skoro taki dobry jesteś. Gdybyście byli mistrzami (pracownik, AKMX) to już dawno by was z nami nie było. Naucz się języka obcego, zrób dobrą szkołę lub choć kurs i startuj do innej pracy gdzie zarobisz kokosy. Albo najlepiej otworzcie coś swojego i zobaczcie jaki to lekki przecież kawał chleba. Co do Ciebie kandydat, jeśli masz pracę, czujesz się dobrze i zarabiasz 2000 lub więcej na rękę co miesiąc to nie fatyguj się wcale do nas. Jak pisałem wcześniej, 1700 na początek, potem jeśli zaczniesz robić na maszynie i będziesz dobry to stawka może skoczyć na 2000-2200. Ale minie pewnie rok zanim otrzymasz podwyżkę. Co do tego że niby jestem z biura... Mógłbym tu zacząć pisać imiennie kto kim jest ale po co :-) Nawet nie wiecie jak blisko was jestem, który z kolegów jest zadowolony z firmy choć idealna nie jest i mogłaby zadbać lepiej o dobrego pracownika. Teraz się zastanawiajcie czy może już dawno powinienem spać bo idę na rano, czy może leżę w łóżku bo jestem po południowej zmianie, a może siedzę w szatni i piszę tą treść z pracy? Powodzenia

Akomex

Premie i podwyżki są mega. Tylko wydajność się teraz liczy. Powodzenia

kandydat
@pracownik 04.04.2017, 10:44
Widzę ze biuro prężnie próbuje poprawić opinie firmy hahaha

I właśnie takich jak ty zamierzam olewać i robić swoje. Potwierdzasz swoimi wypowiedziami słowa Czapki z Głów.

kandydat
@pracownik 04.04.2017, 10:44
Widzę ze biuro prężnie próbuje poprawić opinie firmy hahaha

I właśnie takich jak ty zamierzam olewać i robić swoje. Potwierdzasz swoimi wypowiedziami słowa Czapki z Głów.

~skonczony

Kierownik serwisu do zwolnienia. Łapka w góre!

zainteresowany

W Starogardzie druk tylko ofsetowy czy jak to wygląda?Jakiś social jest?

Inny były pracownik
@Pracownik poprzedniej firmy SL. 30.01.2017, 10:27
Jeżeli mają socjal, to mogą o nim zapomnieć z Nowym Dyr. SL. Pozdrawiam

A jak do tego wprowadzi jeszcze te debilne oceny i grupy, to się pozabijają i zarobią...

Dyrektor
@Inny były pracownik 30.01.2017, 23:15
A jak do tego wprowadzi jeszcze te debilne oceny i grupy, to się pozabijają i zarobią...

A Ciebie widzę koledzy ze Skanem skutecznie uciszyli na swoim portalu, to przeniosłeś się do nas? Sami ocenimy pracę nowego Prezesa. Jak słusznie Twoi koledzy zauważyli, że wszem i wobec głosisz swoje niezadowolenia, a jakoś przetrzymałeś kadencję Pana Lisa i nadal pracujesz. To świadczy, że wcale tak źle nie było. Jakiś rozsądny głos Cię na Twoim portalu skutecznie podsumował, podpisujemy się pod nim. Nie psuj opinii naszej firmie.

Czapka z głów

Polak to zawsze musi narzekać. Lepiej zainteresujcie się swoją pracą, a raczej skupcie się by wykonywać ją dobrze. Chcesz mieć gdzie pracować to daj coś od siebie. Mamy spory potencjał i Góra niech lepiej zrobi wszystko by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszych opakowań. Aby nowych jak i starych zleceń przybywało a nie odwrotnie. Akomex to dobra firma. Zbyt dobra dla niektórych ;-)

100%_normy

Nasze mechaniki tak ogarniają, że maszyna po remoncie wymaga remontu bo się rozsypała. Jak się im zgłasza awarię, to przyjdą popatrzą i mówią, że wszystko działa, taki to serwis.

Big
@100%_normy 20.01.2017, 20:24
Nasze mechaniki tak ogarniają, że maszyna po remoncie wymaga remontu bo się rozsypała. Jak się im zgłasza awarię, to przyjdą po...

Święta racja. Brawo ty. Psełdo mechanicy

Pracownik
@Big 23.01.2017, 17:31
Święta racja. Brawo ty. Psełdo mechanicy

Zgadza się, chodzą jak święte krowy. Ubiór bhp chyba ich nie obowiązuje, Panie Januszu przepisy bhp są dla wszystkich, czy tylko dla wybranych, dlaczego nie zrobi Pan z nimi porządku?

zainteresowany

Witam może ktoś napisac jaki macie park maszynowy chodzi mi o stan maszyn czy trzeba walczyć z nią codziennie czy serwis wszystko ogarnia? Pozdrawiam

D4R0
@zainteresowany 20.01.2017, 10:16
Witam może ktoś napisac jaki macie park maszynowy chodzi mi o stan maszyn czy trzeba walczyć z nią codziennie czy serwis wszyst...

Park maszynowy wyposażony jest w maszyny i urządzenia poligraficzne wysoko zautomatyzowane. Stan techniczny większości maszyn jest dobry .Nie brakuje jednak takich ,które potrafi narobić sporo kłopotów. Awaryjność maszyn uzależniona jest od wielu czynników: profesjonalne ,inteligentne operowanie maszyn ma tu kluczowe znaczenie .Nie da się ukryć,że czasem jednak tych zalet co niektórym brakuje. Serwis wewnętrzny większości rzeczy ogarnia ,wzmacnia swoje doświadczenie na coraz to nowych zadaniach .Istnieje też serwis zewnętrzny, który w większości wykonuje naprawy gwarancyjne . UR od dłuższego czasu w wielu przypadkach zapobiega interwencji serwisu zewnętrznego . Zdarzają się też porażki -to nieuniknione .Nie ma tego złego co na dobre nie wychodzi.Najlepiej można nauczyć się na własnych błędach. Fajna, rozwijająca praca .Pozdrawiam.

xyz

nie dajcie się zwieść pięknym, pustym słowom !!

Crazy Rita

Co to za forum jak komentarze są usuwane???

Starogard

Nie dajcie się nabrać na to piękne przemówienie. Akomex to jego 11 firma w karierze, wyciśnie ile się da, bo z tego dostanie nie małą premię i zmieni firmę na inną. Firma w pierwszej 20ce w kraju milionowe zyski netto dzięki pracownikom, i co za to mamy? Normy podkręcone na 300% i nic więcej.

Pracownik poprzedniej firmy SL.

Dobra, dobra. Jak Wam się podoba nowy dyrektor zarządzający - prezes - SL? Jak będziecie zainteresowani to za jakiś czas coś więcej napiszę. Mieliśmy okazję z nim pracować.

obecny pracownik S.L.
@Pracownik poprzedniej firmy SL. 10.01.2017, 07:31
Dobra, dobra. Jak Wam się podoba nowy dyrektor zarządzający - prezes - SL? Jak będziecie zainteresowani to za jakiś czas coś wi...

Za jakiś czas to sami Ci napiszemy coś więcej. Masz wiadomości to nie bądź jak Polak. Podziel się, nic nie tracisz

Pracownik poprzedniej firmy SL.
@obecny pracownik S.L. 11.01.2017, 18:11
Za jakiś czas to sami Ci napiszemy coś więcej. Masz wiadomości to nie bądź jak Polak. Podziel się, nic nie tracisz...

Witam, widzę, że wasze forum żyje. SL bardzo ładnie opowiada, ale i tak zrobi jak najlepiej dla firmy (nie dla Was), dla celów jakie ma przed sobą i dla rocznej premii. Więc u nas zlikwidował stażowe. Jeżeli u was jest to Wam zlikwiduje, więc nie zgadzajcie się. Zlikwidował fundusz socjalny. Tak że zapomnijcie o pożyczkach z FS, jeżeli takowy macie. My ulegliśmy ładnej mowie. Przez cały okres nie było podwyżek. Możliwe, że wybrańcy (góra) je miała. Większość z pracowników nie. Pozmieniał system wynagrodzeń tak, że większość miała w ciągu roku mniej. Porówna wasze płace do branży i na podobnych stanowiskach i będzie Wam mówił, że część jest przepłacana, a ci co mają mało będą mieli więcej. Wychodzi na to, że Ci co mieli mało to nadal mieli mało, a Ci co byli przepłacani mieli mniej. Chyba, że dochodzi do sytuacji, w której za daną kwotę już nie może znaleźć pracownika. To wtedy jest szansa, że coś da więcej. Tak, że uważajcie i bądźcie czujni. Myśmy ulegli urokowi i jest gorzej. Da Wam cele produkcyjne i tym sposobem też będziecie mieć mniej. Ale jak marchewkę proponuje wypłatę dodatkowej premii z przekroczenia celu, jaki ma firma. Czyli szarpiecie, przekraczacie cel w zysku powiedzmy o 2mln zł. I z tych 2mln macie po 400-500 zł premii za cały rok, by ten cel przekroczyć. Ale może być tak, że przekroczycie cel w niewielkiej ilości i wtedy nic nie będzie. Oczywiście zawsze musicie pamiętać o tym, że firma może powiedzieć coś o inwestycjach i wtedy znów nic. W pewnym momencie dochodzicie do momentu, gdzie celu już się nie przekroczy. Ale na zmiany opisane wyżej, już się zgodziliście (wynagrodzenia, stażowe, socjalne) . Tak to wygląda. A jak już wszystko pozmienia i więcej nie wyciągnie (osiągnięcie celu i premii dla siebie) poszuka czegoś innego. Tak, że się trzymajcie.

Czapka z głów

Pani Kierownik jest po prostu normalna, człowiek dla człowieka :-) Co do Palarni, dla niewtajemniczonych... Jeśli myślicie, że po zgaszeniu światła was nie widać to grubo się mylicie :-D

Crazy Rita

Nowa Pani Kierownik-potrafi z każdym się przywitać,pochwalić lub opie...a także wysłuchać i wyciągać wnioski,co sprawia że lepiej się pracuje.Można?Wielki szacun.

Crazy Rita

Czepianie się o dwie minuty przedłużonej przerwy podczas gdy niektórzy mają półgodzinną lub dwie przerwy to jest śmiech.Jest kamera,są możliwości,a sprawiedliwość musi być.

Czapka z głów

@Drukarnia - Stępień, czy to Ty? :D @Palarnia - częściej i dłużej tam przesiadujcie to będzie zamknięta Palarnia :D

Palarnia

Prezesie, dziękujemy za tę długo oczekiwaną kamerę, na pewno będzie ona czuwała nad naszym bezpieczeństwem, pozdrawiamy z mocą Pi Aj Pi.

Drukarnia

Skad sie wzial nowy szef techniczny? Gosc ledwo wie jak sie nazywa. Chodzi po hali jak cien, zero z nim kontaktu. Krystian, wracaj! Blagamy!

c0e
użytkownik zarejestrowany

no to ciekawe jednak czy z czasem można jakoś przejść z tej umowy śmieciowej jednak na bezpośrednią umowę z firmą

produkcja

Byłoby jako tako, gdyby nie Janusz. Jak tak dalej będzie robił, to tylko Ukraina pomoże.

produkcja2
@produkcja 29.09.2016, 20:18
Byłoby jako tako, gdyby nie Janusz. Jak tak dalej będzie robił, to tylko Ukraina pomoże.

Widzę, że nie tylko ja tak sądzę. Ten pan to niestety najsłabsze ogniwo zarządzania. Zaszedł tak wysoko chyba tylko dlatego, że pracuje tam od zawsze. Innej opcji nie widzę. A wystarczy jedna taka osoba i niema się chęci iść do pracy.Reszta jeśli chodzi o Akomex to OK

Eks pracownik

Niby taka dobra firma a przez agencje zatrudniają. Mają gdzieś że rodziny człowiek nie utrzyma. Sa zlecenia to potrzebuja ludzi. A za chwile zlecenie sie konczy i ludzie na agencji nie maja pracy zarabiając 800 zl na miesiac. Fakt pracownika dobrze traktuja ale jak jest im potrzebny a jak jest zwolniony to nawet nie powiedzą że jesteś bez pracy. I śmieją siw w twarz.

Eks pracownik

Niby taka dobra firma a przez agencje zatrudniają. Mają gdzieś że rodziny człowiek nie utrzyma. Sa zlecenia to potrzebuja ludzi. A za chwile zlecenie sie konczy i ludzie na agencji nie maja pracy zarabiając 800 zl na miesiac. Fakt pracownika dobrze traktuja ale jak jest im potrzebny a jak jest zwolniony to nawet nie powiedzą że jesteś bez pracy. I śmieją siw w twarz.

Produkcja

Rotacja ludzi coraz większa, więc to wiele mówi o zakładzie.

pracownik
@Produkcja 23.08.2016, 23:09
Rotacja ludzi coraz większa, więc to wiele mówi o zakładzie.

Rotacja w obecnych czasach (gdy to pracownik wybiera pracodawcę a nie odwrotnie) nic nie mówi o zakładzie. Więc trzeba korzystać póki czas bo to nie potrwa długo. A że 100 zł więcej plus kolejna stówka i 2h zaoszczędzone na dojazdach to zmieniam robotę. A jeszcze trzeba u nowego pracodawcy renomę sobie wyrobić, aby w przypadku zwolnień nie było na zasadzie "ostatnio przyjętego" tylko najgorszego (czyli nie mnie :-) ). Ale to jest forum o pracodawcy, a nie prywatnych planach. Szkoda, że tak mało wpisów z konkretnymi zarzutami/pochwałami. Na pewno czyta to "czapka" i mogliby wyciągnąć odpowiednie wnioski

kandydat

Student- jak Ci poszło? Też złożyłem aplikację, ale odpadłem, może za małe doświadczenie. Czy stanowisko zostało już obsadzone? Pytam z ciekawości bo może Tobie powinienem pogratulować. Czy ktoś z zewnątrz miał w ogóle szanse, czy tylko swoich wybierali?

pracownik
@kandydat 11.08.2016, 11:17
Student- jak Ci poszło? Też złożyłem aplikację, ale odpadłem, może za małe doświadczenie. Czy stanowisko zostało już obsadzone?...

Chyba jeszcze nikogo nie wybrali (utrzymanie ruchu). Przynajmniej nikogo nowego tam nie widać. Ale widzę, co wpis to inna opinia. Firma jak firma, swoje trzeba robić. Ja nie narzekam ale zawsze może być lepiej. A że nie potrafię prosić o podwyżkę (zresztą chyba nie ma z kim o tym rozmawaić) to niedługo zmienię pracę. Ale nie dlatego, że coś mi nie pasuje. Gdzie indziej oferują lepsze pieniądze i będę miał bliżej do pracy. I chyba zaczyna się wyścig szczurów a to mi nie pasuje.

Student

Mam zamiar kandydować na stanowisko kierownika utrzymania ruchu, czy ktoś może powiedzieć jakie są perspektywy w tej firmie? Czy kadra zarządzająca to ludzie, z którymi da się pracować?

xyz

Pewnie jest kierownikiem :D

Kasa

Ludzie co wy narzekacie, pracuję tam od nie dawna. Praca lajtowa, ściema na maxa, a wogóle w soboty, łazisz cały dzień i nic nie robisz a oni ci jeszcze za to płacą. Poprzednio pracowałem w hurtowni, tam to był zapier.....

akomex

Zapewniają umowę po 3 miesiącach, a na początek to przez agencję. Zapewniają szkolenie, pewnie ale jakie szkolenie? Żadnych profesjonalnych szkoleń nie ma, starsi stażem szkolą nowych, a jak coś spartolisz po takim szkoleniu to ci odliczą i jeszcze naganę dostaniesz.

Chudy dzik

2 tysiaki, też coś. Pracowałem tam, nie polecam. teraz pracuję w Wędkowach i mam na początek 2500 z premią i praca nieporównywalnie lepsza.

xxxx
@Chudy dzik 01.04.2016, 22:54
2 tysiaki, też coś. Pracowałem tam, nie polecam. teraz pracuję w Wędkowach i mam na początek 2500 z premią i praca nieporównywa...

Tak tak wszyscy wiedzą jak się pracuje i jak płacą w Wędkowach

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

xxxxx

2 tysiące jest ok jak na pomocnika a jak komuś mało to nie sobie znajdzie inną prace gdzie na początek dostanie 20 000 jako pomocnik

AKOMEX

Nawet jak sie ma nadgodziny mozna zarobic 5 tysiecy

xxxxx
@AKOMEX 29.03.2016, 16:44
Nawet jak sie ma nadgodziny mozna zarobic 5 tysiecy

Tak ale jak jest się kierownikiem....

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

xxxxx

narzekasz bo ty leniwa jesteś i się pracować Ci się nie chce

Zostaw opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akomex Sp. z o.o.