Opinie o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akomex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akomex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Firma zaczyna się sypać jak domek z kart. Błędne decyzje do których góra nie chce się przyznać. Nowy system zamiast ułatwiać pracę to ją tylko paraliżuje w każdym aspekcie. Wódz pogubił się w decyzjach jednak nie może się do tego przyznać. W końcu nikt nie podcina gałęzi na której siedzi. Nie ma się co dziwić, że ludzie uciekają i co chwila pojawiają się nowe oferty do działu obsługi klienta... Okręt tonie.

Kasio
@były pracownik

To prawda…. Smutna ale prawda… Sytuacja nie do wytrzymania. Po tylu latach pracy przykro się na to patrzy. Szczególnie jak ktoś ma porównanie do jakości i atmosfery jaka była kiedyś a, tej tandemy i mierności jaka jest teraz… Przełożeni bez jakichkolwiek kompetencji i elementarnych podstaw kultury… Za to z niewyobrażalnymi pokładami chamstwa, fałszu i prostactwa. Dział jakości i handlowy NIE ISTNIEJE! Reklamacja goni reklamacje, szok szok szok!

Ciocia

Jak tam!.Jakie macie nowinki z firmy .?

@Wujek

Ty wujek to już wiadomo że to nie poprawi wizji firmy ale czy czasem nie będzie tylko dwóch zmian ???

Jak szefostwo w Akomex Sp. z o.o. traktuje ludzi?

@Ania

możesz proszę tylko wyjaśnić jak handlowcy mogą nie mieć prawka? to ich praca jak tutaj jest zorganizowana i czemu firma w zasadzie nie wymaga tego, żeby mogli autem sie przemieszczać? co z zachowaniem mobilności?

Kiedy ma być integracja podobno w czerwcu? Czy nie za dużo tego może coś zrobić dla dzieci dla całych rodziny imprezę z okazji tego a nie imprezę tylko dla pracowników znów lanie wódki itp. może góra pomyśli i zrobić dla całej rodziny coś dla dzieci i by było super ..

Grazia Nowy wpis

Na obsłudze już nie ma rotacji o ile w zasadzie była? pytaliście parę miesięcy temu o to stanowisko a widzę ze niczego nie wznawiali. Praca by mi leżała, bo oferowali wtedy model hybrydowy. podkreślali też ze można sobie systematycznie zwiększać kwalifikacje. W jakim zakresie?

Lucas Nowy wpis

Witam. Mam pytanie. Jakie są zarobki na stanowisku pomocnika operatora maszyn poligraficznych? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Bożena Nowy wpis

W niektórych miejscach pracy widziałam, że istnieje możliwość na prace wraz z pupilem prosto z biura, ale tutaj jakoś o tym nie było mi wiadomo? Na bieżąco tez już nie jestem wiec do czego tak właściwie może być to sugestia? I co na to sami pracownicy?

ktos pisał o błędnych decyzjach i sypaniu się firmy jak domku z kart. Jak do tego można się odnieść z perspektywy pracy jako technolog wdrożeń? Interesuje mnie oferta, która została jeszcze niedawno wrzucona na taki portal. Z czego wynikają te nabory? i jakie zarobki na start są teraz oferowane?

AJ

Czyli taka sama sytuacja co w sputniku w nowej wsi, biuro technologiczne się rozpadło. Dzięki za szczerą odpowiedź, przynajmniej wiadomo że nie ma sensu aplikować.

@AJ

Odpowiedź? Ja to chyba widzę zapytanie, interceptujesz je jako sugestię? Czemu sytuacje przyrównujesz do innej firmy? a jaką w zasadzie chodzi? tu było pytanie o technologa, a co z operatorem? Na DTP widzę, że wisi teraz oferta

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akomex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Kasio
@były pracownik

Ciocia

Jak tam!.Jakie macie nowinki z firmy .?

Ciocia

O brak zleceń to widać gołym okiem co jest .A o nowych nic nie słyszałam tylko że to byli pracownicy z Dovisty.A na halach cicho sza nic nie odbija wam się o uszy.

Ciocia

A tak o kim dokładnie mowa ludzi z łapanki.Bo trochę jest tych nowych na zakładzie.

Wujek

Ściągnięcie 2-3 osób z .2. nie poprawi sytuacji firmy. Źle się dzieje już od dłuższego czasu.

Izabela

Z łapanki? ;) Co masz na myśli? Teraz jest rekrutacja na specjaliste ds. transportu, ale trochę zaniepokoiłeś mnie tym brakiem zleceń. Jak firma sobie radzi teraz? Nie ma problemu z wypłatami?

@Wujek

Jak szefostwo w Akomex Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jurek

W sprzedaży fatalnie (usunięte przez administratora)dyrektorzy nie maja na nic wpływu ani decyzyjności a szkoda bo mają potencjał.

@Jurek

To kto podejmuje decyzje w firmie? Ktoś wyżej? Atmosfera przez to kuleje czy jednak w codziennej pracy jest spoko?

Jurek
@Ilona

Napisałem ale Akomex wykasował czesc wypowiedzi. Wyżej- oczywiście Pan co sie na wszystkim najlepiej zna. Atmosfera jest fatalna od roku dokładnie - od zmian w dziale sprzedaży. Kalkulacje kuleją, produkcja tez, wyniki wciaz za słabe, auta sie sypią i nowych nie bedzie… jest jeszcze kilka fajnych osób ale pewnie nie za długo.

@Jurek

A czemu w tych dwóch miejscach tu kuleją co konkretnie się tam dzieje?

Big John
@Jurek

To że zwalniają się starzy handlowcy (lub zostali zwolnieni) którzy budowali sukces firmy w krótkim czasie przełoży się na odejście obecnych klientów. A nowi handlowcy nie przynoszą nowego biznesu, wręcz przeciwnie...tracimy klientów.

Nikt
@Ilona

Napoleon podejmuje decyzje. Jednoosobowo, zapatrzony w swoją niezawodność

Nikt
@Ilona

Napoleon, jednoosobowo. Przekonany o swojej niezawodności

@Big John

Jacy nowi handlowcy? Juz nie ma nowych. Ci zatrudnieni rok temu juz nie sa nowi i powinni przynosic biznes ale nie przynosza bo sie kompletnie na tym nie znają pomijam, że niektorzy nawet nie maja prawa jazdy. Od roku, od czasu „świetnych” zmian prezesa dział handlowy to farsa. Wszyscy dobrzy odeszli no moze jeszcze Ula zostala…

@Ania

Biba

Tak się zastanawiam dlaczego na zakładzie nie ma ludzi którzy chcą współpracować że sobą w zgodzie ??Jeden na drugiego patrzy jak na wroga ....Nie lepiej pracowałoby się w zgodzie ??Po co skarży jeden ba drugiego człowieka nie lepiej rozwiązywać to samemu ...Dla mnie firma jest ok ???? Więcej uśmiechu pozdrawiam ...

Zuzia
@Biba

A nie ma tu u was nikogo do zarządzania atmosferą? Dodatkowo zastanawia mnie to zapytanie odnośnie tamtego komentarza o integracji czerwcowej. Jak ona w sumie wypadła? Nikt kompletnie się nie odniósł

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Akomex Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta? Pojawiło się 18 lipca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Lolka

Nie ma co narzekać zakład jest spoko trzeba szanować to co się ma....Bo za chwilę może być gorzej zawsze jestem tego zdania że ten kto chce pracować pracuje a inni wykorzystują ....Życie nie polega na wspólnym papierze więc nogi w krok i do pracy z uśmiechem, energia itp ...A nie miny grobowe...Pozdrawiam ....

Znalazłam na stronie firmy ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. Transportu. Oferują pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku. Powiedzcie mi, na początek jest organizowane jakieś szkolenie? Ile czasu ma pracownik, aby się wdrożyć tak, aby później faktycznie być samodzielnym i pozostawionym samemu sobie? Dodatkowo, czy może mi ktoś określić, co to jest atrakcyjne wynagrodzenie na tym stanowisku? Jakieś widełki? Nie wiem jak inni, ale dla mnie to atrakcyjne zarobki zaczynają się od co najmniej 5000 zł netto...

Krzysiek
@Ewa

Kolega odszedł bo miał za dużo obowiazkow i odpowiedzialnosci nie chcieli mu nikogo zatrudnic do pomocy. Przy takiem ogromie roboty to 8 tys netto najmniej.

@Krzysiek

To jedna osoba zajmuje się całym transportem? Nawet stażysty nie dadzą do pomocy? Trzeba siedzieć po godzinach albo w soboty? Jak to wyglądało jak pracował kolega?

Kiedy coś będzie dla dzieci pracowników. Imprezy dla pracowników lanie wódki za darmo. A kiedy coś dla naszych dzieci zrobicie jak inne zakłady??

Sztanca

WTF? Tylko słyszę, że robię swoje i do domu. I ok. Nic nie jestem winny pracodawcy. Umówiłem się z nim na konkretną robotę za konkretną kasę. Ale to działa w dwie strony. Pracodawca mi też nie jest nic winny więcej niż to na co się umówiliśmy. Dzieci to sprawa rodzica a nie jego pracodawcy

Hopeyoulikeit

Witam. Jakie przedziały wynagrodzen w poszczególnych działach? Istnieje możliwość pracy zdalnej? Pozdrawiam

@Hopeyoulikeit

Od 3,5 do 50 tys.

@Zorientowany

w których te 50 można na spokojnie otrzymać, a które by się zamknęły na ma powiedzmy 10? to jest netto czy brutto?

@Ilona

Na spokojnie to nigdzie. Trzeba się napracować jednak...

Zigi

50 000? Dobry żart :D

@Zigi

A myślisz, że prezes pracuje za mniej. To słaby prezes by był

No tak,jak wszędzie.

Maja

Hej, nie widzę informacji o wypłacie w tym ogłoszeniu na Inżyniera procesu. Ktoś wie, co oferują, jeśli chodzi o wynagrodzenie? Zwłaszcza na początek, zaraz jak się człowiek przyjmie.

Zibi

Widziałem ogłoszenie o kierownika działu utrzymania ruchu. Można coś więcej się dowiedzieć? Czy to nowe stanowisko, czy zmiana pracownika (odejście dobrowolne, na emeryturę, zwolnienie pracownika?)Jaki duży dział (ile osób), jakie faktycznie obowiązki (bo w ogłoszeniu to zakres dla kilku ludzi o różnych specjalizacjach). Bardzo proszę o informację.

@Zibi

Nawet nie wiedziałem, że znów zmiana na tym stanowisku, ale już nie nadążam. Spieszmy się kochać kierowników UR tak szybko odchodzą.

Druk

Nie musisz to odpuść.

Zibi
@Druk

Dziękuję, ale możesz rozwinąć wypowiedź? Przejrzałem forum i widzę raczej pozytywne Wasze opinie o zakładzie (może ostatnio trochę gorsze). Widzę też z wpisów, że zmiany na tym stanowisku się zdażyły. Co jest tego i Twojego wpisu przyczyną? Rozeznałem sytuację i Wasz zakład by mi odpowiadał, ale Twój wpis zniechęca... Ale i tak Dziękuję za odp.

Operator
@Zibi

Skoro czytałeś forum to pewnie widziałeś mój wpis że czas w Akomexie odmierza się nie latami a kolejnymi kierownikami technicznymi. A obecny wyjątkowo sxybko się poddał. Znajdź kontakt do obecnego lub któregoś wcześniejszego i zapytaj. Ale pamiętaj o tym co napisałem na końcu, że każdy stąd ucieka kto ma łeb na karku. Dobrze to już było... Twoja decyzja.

@Sztanca

A może zorganizujemy loterię? Stawiam stówkę że następny kier-dur nie wytrzyma nawet 2 lat. Kto wchodzi?

Maja

Cześć, widziałam ogłoszenie, że szukają technologa produkcji na pełen etat. Można wiedzieć, czy to oznacza praca po 8 h czy jakieś nadgodziny są u was? Jak ogółem pracujecie, ile godzin w miesiącu mniej więcej wyrabiacie itp, to bym chciała wiedzieć. I jak na tym wychodzicie rzecz jasna, dobrze płacą?

Nowa

Witam czy są jakieś paczki dla dzieci w zakładzie ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Akomex Sp. z o.o.?

xyz

Na wszystkie, jakie potrzebuje, a konkretnie o co Ci chodzi?

Dzieje się czy moze już nie

A pani Sandra dokończy choćby jeden temat -zdrowia ? Czy już AZ załatwiła jej inną posadę?

Zdziwiony
@Dzieje się czy moze już nie

Ten portal chyba służy do opinii o pracodawcy, aby ktoś szukający pracy mógł się rozeznać - a nie do szykanowania swoich współpracowników?! Komu ma służyć taki idiotyczny komentarz? O sprawach wewnętrznych firmy, które nie dotyczą postronnych osób można sobie przecież pogadać w pracy. Można też zadać pytanie danej osobie bezpośrednio. Po co oczerniać kogoś na forum? O co Ci chodzi człowieku? Brakuje Ci odwagi? Zajmij się swoją pracą i nie oceniaj innych, bo możesz komuś wyrządzić krzywdę swoimi uszczypliwymi uwagami. Lubisz sprawiać innym przykrość? Chciałbyś być tak potraktowany osobiście? Zastanów się co robisz! Nie warto rozlewać nienawiści, zło które rozsiewasz w końcu do Ciebie wróci. Wyrzuć te złe emocje z siebie, bądź miły, życzliwy, zobaczysz sam się lepiej z tym poczujesz i będziesz szczęśliwszy!

@Zdziwiony

Masz racje, ale pełno jest wokół sfrustrowanych ludzi. Powiesz mi jak się tu pracuje? Myślałem o tym żeby wysłać CV i starać się o pracę ale chciałbym wiedzieć na jaką umowę na początku mogę liczyć. Bo jeśli zlecenie to średnio jestem zainteresowany

Pukpuk
@Zdziwiony

Spokojnie Pani Sandro :-)))))

@Pukpuk

A ty znowu na ten temat? Może dodałbyś coś o warunkach pracy a nie ciągle o tym? Dasz radę?

pewex
@Grzegorz

Chyba nie da rady.

@Dzieje się czy moze już nie

Jaki temat, o co chodzi w ogóle?

Koleżanka
@Maja

Już sie nie dzieje. Pani Sandra na dluuuuuugim L4 pewnie dość ma tej wspaniałej organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Akomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akomex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akomex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 120 ocen.

Akomex Sp. z o.o.