Akomex Sp. z o.o.

Adres: Jabłowska 71, 83-200 Starogard Gdański

NIP: 5922231727 KRS: 0000358550

Akomex Sp. z o.o.
3 109 265 5 1

Opinie o Akomex Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Przypominam że to jest forum na temat pracy a nie tematy prywatne.. Proszę zapoznać się z regulaminem...

Black m
@Obserwator 27.06.2019 12:57

Admin to jakiś niedorozwój.Usuwa jakieś pojadyńcze zdania zamiast wywalić w całości te bzdury o jakimś panu sres i pani x żygać się chce.Niektórzy chcieli by jednak opinii o firmie

Guh
@Black m 28.06.2019 20:27

Jak czytam te wszystkie opinie ta mam wrażenie że nie tylko admin ;)

@Guh 10.07.2019 15:00

Nalegam, żebyście zaczęli już dyskutować na nieco ważniejsze tu tematy. Na forum GoWork.pl wchodzą bowiem osoby poważnie zainteresowane tym pracodawcą, a więc dobrze byłoby im przekazać jakieś rzetelne informacje o nim. Udało mi się dowiedzieć, że firma Akomex wszystkim swoim pracownikom oferuje interesująca pracę pełną wyzwań. Możecie powiedzieć coś więcej, jeśli chodzi o tę kwestię?

Tak1Nie1
Grzybiarz
@Natalia 17.07.2019 12:21

Emocje jak na grzybobraniu. Tyle emocji że ludzie szukają ich tutaj..

Hehe
 Opinia

Dziś dostał auto chyba był miły.. Hahaha Ciekawe jak długo będzie chyba, że kolejna zdobycz będzie z pracy ciekawe która się skusi...

TakNie11
 Opinia

Wkoncu się układa Pan T masz super rodzinne i ładna żonę zdjęcia piękne pasujecie do siebie..... Pani S żebyś znów nie namieszala między nimi.. Zajmij się swoim życiem i daj im święty spokój w pracy też nie lataj do niego.. Pozdrawiam..

Tak7Nie3
Pff
@Obserwator 22.06.2019 14:55

Jak piękne zdjęcia to skomentuj zdjęcie a nie zaśmiecaj forum. Widać, że ktoś bardzo przeżywa i ta sama osoba komentuje pod innymi nickami.

Tak6Nie4
Super firma
 Opinia

Akomex najlepsza firma !!!komu nie pasuje bayyy

Tak6Nie5
@Super firma 21.06.2019 23:06

Dla tych co donoszą i włażą w d*** kierownictwu. Pracowałem tam kiedy firma była jeszcze na zblewskiej. Kiedy firmę wykupili Amerykanie, to się zaczęło, najważniejsza wydajność i kablowanie, dlatego już tam nie pracuje i z tego co wiem to zostało tam tylko kilku starych operatorów, reszta się pozwalniała.

TakNie3
Super
 Opinia

Firma super zarobki super lecz dużo ludzi nie powinno tam już pracować chyba zbyt długo w jednej firmie myślą ze wszystko mogą

Tak2Nie5

Tak1Nie3
EM
 Opinia

Ludzie jacy zawistni jesteście. Skoro chwilowo jest jedno auto w rodzinie to chyba logiczne , że auto bierze ten kto bardziej je potrzebuje . Już czepiacie sie wszystkiego .

Tak6Nie1
Rada
 Opinia

Weź się dobrze rozpędź i walnij łbem o ścianę

Tak6Nie3
Operator
@EM 17.06.2019 20:19

Szkoda gadać kto pisze takie głupoty od kilku miesięcy.. Do kocborowa zapraszam.

Znajacy sprawe
 Opinia

Pani S ma jak widzicie faceta ,niczego sobie a wy ciagle o niej ,jak nienormalni i to dorosli ale widac jebnieci ludzie...

Tak1Nie6
Znający Sprawe
@Znajacy sprawe 19.06.2019 15:09

Pan (usunięte przez administratora)ma żonę i niczego sobie i też wiecznie o nim piszą szkoda słów...

Tak7Nie1
 Opinia

Kiedy wam to zbrzydnie pisanie i mieszanie teraz rodzinn ich w to????? Może admin wkoncu zrobi z tym porządek... Teraz będą licytować która ładniejsza.. Zostawcie jego żonę w spokoju a nie wypisywać głupoty... Ludzie ogarnijcie się wkoncu..!!!!!!!!

Koleżanka
 Opinia

Super Panie T wkoncu poszedles po Rozum i walczysz o swoją rodzinne.. Nie ma co jeść fastfood na mieście... Masz swoją rodzinne to walcz teraz żebyś nie stracił... Zdjęcia super i takie spontan z rodzinna.. Trzymam kciuki za was......

Tak7Nie2
Ha ha

Jak tam nowa parka? Widzę bawią się dobrze :D

Tak2Nie5
Jerzy
 Opinia

Słyszałem, że to dobra firma. Podpowiecie czy potrzebują nowych pracowników?

Tak5Nie3
Antoni
@Jerzy 11.06.2019 19:07

Dobra firma, wynagrodzenia też wporzadku tylko jak w każdej firmie znajdzie się kilku mniej mądrych ludzi ;-)

Tak7Nie4
Black M

Zgadzam się 100%

Tak3Nie1
J....
 Opinia

Nie S o tobie heheh Pozdrawiam..... Znów udaje kochające małżeństwo Pan (usunięte przez administratora)szok ale zaraz znajdzie następna w pracy hihi... Pozd

Tak5Nie4
Alfa 3
@J.... 04.06.2019 07:51

Toć ludzie dajecie im spokój co was interesuje kogoś małżeństwo zajmijcie się swoim życiem a nie cały czas życiem Pana T.... Pozdrawiam

Opinia

Wszyscy tacy mądrzy tylko na forum masz odwagę to napisz a nie tylko siać ploty.... Ile można macie dowody to pokażcie.... Gadają z tobą a za plecami ci (usunięte przez administratora) malują.... Każdy ma swój rozum i wie co robi a jak wam to nie odpowiada wasz problem.. Każdy ma swoje życie i niech się nim zajmie.....

Z...
@Obserwator 04.06.2019 11:51

Chcecie to ja mam dowody i sms jak piszą że sobą i nie mam do ukrycia wpierdala się komuś w małżeństwo......

T
 Opinia

Ale ja mam dowody o starej parce jak pisze do niego a ona twierdzi że już jest wolna i może komuś rozwalac małżeństwo szok co za dziewczyna...Się nie przejmuje że sam małe dzieci takie nie mają sumienia za grosz...

premia
 Opinia

Jaki system premiowy obowiązuje u Was w firmie? Sa to zadowalające kwoty czy raczej marne grosze?

robot
 Opinia

wysłałem do Akomexu CV na pozycje operator maszyny sztancującej i nic zero odezwu nie rozumiem .... to po co codziennie zamieszcza firma te oferte ???

OLO
@robot 03.12.2018 22:35

Każdy pracodawca odzywa się do pracowników których chce zatrudnić . Robi to na podstawie CV. Jak nie masz czym się pochwalić to się nie dziw że nikt się nie odzywa. Potrzebujemy osób które chcą pracować a nie skaczą z kwiatka na kwiatek i nie wiadomo czego szukają. W każdej pracy coś im przeszkadza i nigdzie nie zagrzewają miejsca na dłużej. Chciałbyś zatrucnić takiego pracownika?

Tak7Nie

Filip Adamowicz
@OLO 04.12.2018 11:30

Hallo OLO, to bardzo interesujaca odpowiedz co do pracownika ktory zlozyl u was CV. W niemczech nawet do ostatniego durnia sie mile wyraza i odpowiada. Moze w zyciu sie jeszcze profesionalizmu nauczysz i przestaniesz prostych i waznych dla firm robotnikow obrazac. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

EROS
 Opinia

Mam proste pytanie czy ktoś zechciałby tu napisać wprost ile można liczyć na start w Akomexie ??? Stanowisko operator maszyny laminującej , ile podstawy , czy możliwe nadgdziny i jak płatne oraz czy jest dodatek za nocna zmiane .

Obeznany
@EROS 05.11.2018 15:42

Już biegnę z odpowiedzią.. 2100 brutto, nadgodziny możliwe, płatne jak prawo nakazało, dodatek nocny jest. Coś więcej dla jaśnie pana? Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną a dowiesz się szczegółów.

Wyplata
@Obeznany 05.11.2018 21:53

Chyba slabo obeznany..

Obeznany
@Wyplata 07.11.2018 09:37

Ty mało bystry gościu, to była ironia. Każdy wie że na start w naszym zakładzie dają więcej niż najniższa krajowa. Ale jeśli ktoś chce się przyjąć to CV i Pani Kierownik czeka na myślących ludzi

Gregory
@EROS 05.11.2018 15:42

Nie ma dodatku nocnego ponieważ jest tylko jedna ranna zmiana ;)

Opinia

Forum nie jest miejscem na prywatne dyskusje. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem serwisu. Liczą się tu rzetelne opinie, które pomagają potencjalnym pracownikom dowiedzieć się więcej o firmie. Zachęcam do powrotu do tematu i udzielenia informacji o aktualnych warunkach zatrudnienia.

Produkcja
 Opinia

Nie liczcie na podwyżki, jeśli pracodawca zatrudnia pracowników z Ukrainy, to tylko w jednym celu, ekonomicznym.

Ble ble ble
@Produkcja 25.09.2018 12:31

Źle myślisz na rynku brakuje pracowników z jakimkolwiek doświadczeniem w poligrafii.

No ja nie wiem
@Produkcja 25.09.2018 12:31

A pracownicy z Ukrainy mają doświadczenie w poligrafii? Nie dość, że pojęcia o poligrafii nie mają, to w dodatku nie potrafią porozumiewać się w języku polskim. Lepszy pracownik bez doświadczenia, który rozumie co się do niego mówi :) więc nie zgodzę się z teorią, że to ze względu na brak pracowników.. tylko z oszczędności

Tak7Nie

anonymous
 Opinia

Ja nie nazekam jestem sasiadem nowego wlascicielandobrze zarabiam i to szanujene i co tu duzo muwic szok9

xxx
@anonymous 06.10.2018 23:02

mówić

Haha
@anonymous 06.10.2018 23:02

Nowa teoria? Sąsiedzi lepiej zarabiają?

Złoto
 Opinia

Ile prawdy jest w tym że nasza firma ma być sprzedana?

Sceptyczny
@Złoto 05.10.2018 11:00

Kiedyś był taki temat na tapecie, ale pewnie tak jak teraz to tylko plotki. A gdyby nawet to dla zwykłego pracownika wiele się nie zmieni

@Złoto 05.10.2018 11:00

Na 1000%. Tylko czy w tym roku czy za 10 pewnie nikt tego nie wie. Jakbyś nie zauważył to zostaliśmy dawno sprzedani i Akomex nie jest już firmą rodzinną.

Gosc

Somsiady majom najlepiej

Gosc2

Dołączam się do pozdroeien

gość
 Opinia

w przyszłym roku sami goście ze wschodu bedą pracować w akomexie

gość
 Opinia

firma ma być sprzedana, to pewne

Nick
 Opinia

Co za patola. Jakiś czas temu pojawił się temat kto jakim samochodem czy motorem do pracy dojeżdża i ile musi zarabiać. Na szczęście tu admin szybko zadziałał i po kilku godzinach nie było tematu. Ten post jest dla (usunięte przez administratora). Może tutaj się wykarzesz i wywalisz to co zbędne i zaśmieca forum

Ucieleśniony
 Opinia

Usunęli naszych chłopców! Ale zawsze pozostaną w naszych sercach...

Opinia

@Nick 2, a może w ostatnim czasie pracownicy rozmawiali z kierownictwem na temat podwyżek? Czy planowane jest podniesienie wynagrodzenia? Co mógłbyś powiedzieć o swoich doświadczeniach, czy podoba Ci się praca w firmie?

Nick 2
@Natalia 24.09.2018 11:08

A Natalie nie powinno to interesować.Zajmij się inną firmą a od nas słówek nie wyciągaj.

Slowik
 Opinia

Kierowniczka to jest totalnie do (usunięte przez administratora) obiecanki cacanki a pracownicy zarabiaja dwa tysiace z trzy letnim starzem zamiataja wszystko podbiurko zeby prazes nie wiedzial i sa tacy pracownicy ktorzy odchodza ponat 10 lat psychicznie wykanczaja ludzi 0

Marcin
@Slowik 13.09.2018 17:46

Bo sami sobie robicie pod górkę wyścigi szczurów itp. Trzeba się zebrać i postawić niech prezes wie jak jest a nie że ręka rękę myje. I zasuwacie za innych a oni się smieją z waś.

Nick
@Slowik 13.09.2018 17:46

A zarobki to wina kierowniczki? Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. No może poza bizonem. Gorszego trudno znaleźć. Pieprzy gość jak potłuczony. Ten to psychicznie wykańcza. Polecisz sztancą 10 tys to też zada pytanie czy szybciej się nie da.

Nick 2
@Nick 19.09.2018 13:28

W kwestii zarobków kierowniczka ma najwięcej do powiedzenia...

Opinia

@Kilku letni pracownik, dziękuję za szczegółowy komentarz. Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz? Napisałeś, że dobrze oceniasz firmę, co podoba Ci się najbardziej w pracy w tym miejscu? @pracownik, wspominasz o miłej atmosferze, czy można liczyć na wsparcie innych pracowników?

Flooł
 Opinia

Witam. Czy to prawda że firma jest firmą "rodzinną" tzn. że większość jest przyjmowana po znajomości ????? I że pani kierownik ma swoich "pupilków" i choć nasrali by na środku to i tak wszystko ucichnie?????

@Flooł 25.07.2018 23:29

Nie, nieprawda. Na chwilę obecną to przyjmowani są wszyscy bo tylko niektórzy z tych wszystkich nadają się do roboty. A co do pupilków to każdy kierownik w każdym dziale ma swoich. Ale wynika to z tego co powyżej. Pupilkiem jak to nazwałeś zostaje się jak dobrze robisz swoją robotę. I nic innego tu nie wchodzi w grę. Po prostu kierownik może liczyć na Ciebie to Ty możesz liczyć na kierownika (premię, urlop kiedy potrzebujesz i wszystko to co wiąże się z szeroko rozumianym przywilejem pupila). Ja jestem takim pupilkiem, byłem i będę w każdym poprzednim i następnym zakładzie. A wszelkie bzdury o układach to piszą ci których celem jest ściema (chorobowe, nagłe urlopy, soboty czy nadgodziny to nie), a potem pretensje że kierownik się czepia.

Tak6Nie1

Kappfa

Nie,to nie prawda..

XD

Tak prawda prawda.

Opinia

W Waszych komentarzach znajduje się wiele zastrzeżeń co do warunków pracy oraz wynagrodzenia, jednak piszecie też o tym, że atmosfera jest przyjazna. Możecie powiedzieć, czy są organizowane jakieś wyjścia integracyjne? Dostrzegacie jeszcze jakieś plusy? Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kompetencje pracowników?

Ambitny znudzony.
@Natalia 06.07.2018 01:08

Czy całkowita wina leży w wynagrodzeniu niepowiedziałbym. Brak motywacji, monotonia, brak normalnego kontaktu z góra,brak możliwości rozwoju. Tylko szybko szybko i dlaczego tak wolno... Maszyny to już babcie technologia sie rozwija a My stoimy. Mało inwestować i ludzi wypompować psychicznie i kobiety fizycznie. Moim zdaniem gdyby pracownik pracował na 3 podstawowych stanowiskach po 4-5 lat znałby cały proces i wykonywał go tak jak książka pisze. A nie tylko wydajności i na każdym etapie produkcji coraz wiecej kąplikacji bo ktoś nie wie jak wyglada kolejny etap... Znalazłoby sie kilku pracowników ambitnych którzy chcieliby zmieniać stanowiska aby sie rozwijać i urwać monotonie tylko jest ich garska. Od reszty byloby tylko jedno wielkie marudzenie a do kasy pierwsi. O kierowniku i bizonie sie nie wypowiadam bo niżej jest już to opisane... Szkoda Tylko że nawet dyrektor trafił pod koło bizona i podkula ogon. Ale jesli masz kogoś takiego nad sobą i chcesz pracować musisz sie poddać... Brak słów ale może ktoś sie w końcu obudzi i ruszy jak za dawnych lat. Nawet zlecenia są układane tak żeby wygladało że jest robota i w biurze cuferki zgadzały. Są słubki mamy konserwacje nie ma to zapierniczamy żeby sie zgadzały.. Pozdrawiam dużo byłoby można pisać ale czy warto?...

PracownikAkomex
@Natalia 06.07.2018 01:08

Natalia, ale uparłaś się na ten Akomex. Nie masz innych zakładów do moderacji? Wrzucasz tu zaczepki, a jak dostajesz normalną odpowiedz to ją usuwasz. Pozostawiasz tylko takie, które pisane są na kolanie w palarni przez garstkę frustratów. Odpuść sobie bo twoje zaczepki i posty tych kilku krzykaczy całkowicie zmieniły prawdziwy obraz naszej firmy. Wywal lepiej te wpisy co odnoszą się bezpośrednio do osób bo niekoniecznie są prawdziwe

@Ambitny znudzony. 06.07.2018 04:16

Nasze maszyny to babcie? Chyba jesteś nowy i naszych maszyn nie widziałeś. Nie jedna firma chciałaby mieć taki sprzęt. Cały czas coś jest dokupywane za dużo kasy. Praktycznie co roku staje coś nowego

kjkn
@Pracownik Akomex 19.07.2018 20:20

To co nowa co rok a ma wyposażenie podstawowe jak z lat 90 :D:D

@kjkn 21.07.2018 22:55

Wyposażenie jest takie jakie potrzebne do danej roboty. Gazet nie drukujemy to wyposażanie inne

Hgr
@Pracownik Akomex 24.07.2018 00:12

Dla tego wszystko się robi ręcznie a nie tak jak w lepszych wyposażonych maszynach po naciśnięciu jednego guzika. Jak by tak było to by była jeszcze lepsza wydajność ????

Kappfa
@Natalia 06.07.2018 01:08

Jesteś w porządku to inni są dla ciebie w porzadku proste firma jest dobrą firmą jak dla mnie 4,5 na 5

Kilku letni pracownik
 Opinia

Pracuje tam od kilku lat i opiszę jak wygląda zakład z mojego punktu widzenia. Osoby które pisze że nie ma podwyżek chyba licza że nagle dostaną 10zl więcej. Podwyżki jakieś tam w ostatnim czasie były dla tych co zasłużyli (robia swoje i się staraja), naprawdę nie trzeba być jakimś tam ,,pupilkiem'' aby zarobić i dobrze żyć w zakładzie. Co do premi to faktycznie z tego co wiem to niektórzy mają kokosow ale nie jest chyba problemem podejść do Pani Kierownik i walczyć o swoje jeśli ktoś jest pewny że zasługuje na więcej (nikt nikogo tam nie zje ani nie okrzyczy ) uwierzcie mi ze naprawdę się tak zle nie rozmawia o takich rzeczach. Sa osoby które są bardzo zadowolone z premii między innymi Ja. Co mogę powiedzieć o pracy, fakt praca jest odpowiedzialna ale zakład naprawdę jest wyrozumiały i pomimo paru reklamacji nie byłem nigdy karany finansowo ani w żaden inny sposób . Co może z minusów to ciężko rozmawiać o dorobieniu nowych patentów. Naprawdę przydało by się wiele nowych rzeczy miedzy innymi na sklejarkach które znacznie usprawnily by produkcję i czas nastaw. Zakład mogę z czystym sumieniem ocenić 4,5/5.

Arcgtvh
@Kilku letni pracownik 27.08.2018 19:41

Wszyscy dobrze wiemy jak jest żal mi ciebie i dobrze wiemy kim jesteś Pupilek.....

Opinia

,,Kilku letni pracownik,, ma bardzo dużo racji w tym co napisał. Wiec nie rozumiem komentarza ,,Kolo,, który nic nie wniósł nowego do tematu. W zakładzie jest duża wyrozumiałość np. z telefonami gdzie nie gdzie tak dobrze nie jest ale oczywiście większość jest tych co wolą pisać same negatywy na forach. Kto chce coś robi to zarobi i posiedzi w miłej atmosferze.

Zostaw opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański