Druk-Pak

Aleksandrów kujawski

Opinie o Druk-Pak

Luiza

Bardzo bym chciała zacząć pracę w Druk-Pak i dlatego proszę o kilka informacji. Jaka jest atmosfera w firmie?

Hanna

Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Druk-Pak?

Pracownik 124

Czy by mógł ktoś mi powiedzieć czy raz w miesiącu jest wolna sobota i niedziela

barry

o to byłaby już naprawdę oferta warta rozważenia .

Poszukiwacz

Hmmm tak czytam opinie o zarobkach... jakieś 4 lata temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i oferowano mi 16 zl/godz plus premia.musiałem niestety odmówić .ciekawi mnie ile teraz dostałbym jako maszynista maszyn drukujacych ?

Ona

Chyba firmy pomyliłeś bo w druk paku nir pracuje żaden Piotr B., może u pack druku?

ktos_83

pracuje w pack-druk od kwietnia i nie narzekam. praca jak kazda inna. nadgodziny występują to prawda ale przynajmniej mozna sobie dorobic. jesli ktos nie chce pracowac to zawsze znajdzie sie jakis powod...

Stefan

Praca na klejarkach to masakra jakaś , kierownik Piotr B. to notoryczny kłamca, co innego mówi jednej osobie, co innego drugiej, do tego ciągłe zmuszanie do pracy po 12 godzin, a jak się nie chce zostać to grożenie, że zawsze znajdą osobę która chętnie podziękuje za te nadgodziny, jak masz dużo nadgodzin to obetną Ci premie za coś, więc i tak nie da się tam dobrze zarobić, mydlenie oczu możliwością przejęcia przez zakład, temperatury sięgające 55 stopni C. jak z łaską dadzą człowiekowi 2 dni urlopu bo musi na pogrzeb jechać, to później jest on wypominany przez pół roku tekstem " no zostań na nadgodziny ja ci wolne dałem jak chciałeś" .... jeżeli chcesz podupaść na zdrowiu fizycznym i psychicznym to praca idealna dla Ciebie, tutaj już nawet nikt nie chce pracować bo agencje pośrednictwa pracy wysyłają sms do pracowników typu " poleć koledze pracę w FUCK DRUKU" ....

50+

Dostarczono moje cv z poleceniem, ale opinia na moje była nastepujaca, ze "jestem za stary" życze weryfikatorom i władza społki aby szukali pracy w wieku 50+, z salego serca zycze.

Tomo

Kiedyś druk-pak był liderem rynku opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego, ale z tego co wiem w zeszłym roku firma Akomex niejako wykupiła druk-pak i nie wiem, czy aby przypadkiem teraz nie należy szukac pracy w Akomex. Wykupiono akcje firmy i to za kwotę 96 milionów złotych, czyli nie mało.

paweł

hehe, kolego, nie tylko dla Ciebie jest mało przejrzysta, bo dla mnie na chwilę obecną też. Ja to próbowałem ich ofert szukać ogólnie w internecie przez najzwyklejszą wyszukiwarkę, ale bez skutku, wiec nie wiem czy coś źle robię, czy po prostu Druk -Pak nie potrzebuje teraz nikogo do pracy do siebie i tyle

tomek

Ludziska, byłem na stronie Druk-Paku ale ona dla mnie jakaś mało przejrzysta jest. I żadnej wzmianki o ofertach pracy nie było tam więc gdzie szukacie ich ofert? gdzie warto zajrzeć? Liczę na to że ktoś jak sam znadzie to tu podrzuci, sam tak zrobie jak mi sie trawi. pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy.

barry

szkoda w takim razie, że szef nie jest po stronie pracownika. Niektórzy potrafią pójść podwładnym na rękę

mmm

To bierzesz na żądanie albo L4, a co myślałeś że 2 dni będziesz robił a 3 leżał na tapczanie hahah, jeszcze się nie zatrudnił a już myśli o wolnym, dobre

sadasd

Zmiana 1 : 6:00-14:00 Zmiana 2 : 14:00-22:00 Zmiana 3 : 22:00-6:00 System 4 brygadowy. 4 dni do pracy potem jeden dzień wolny i tak w kółko

r

A jaki jest system trzy czy czterobrygadowy i czy jest jakiś brygadzista na każdej zmianie? A ile zarabia taki pracownik nadzoru? brygadzista, kierownik zmiany, kierownik działu czy kierownik produkcji. W ogóle ile można zarobić w nadzorze?

r

anonim - 2013-06-07 11:04:28 Szukam informacji dla kuzyna na temat pracy w Druk-Pak nie wiem czy chce się zatrudnić czy jak w każdym razie poprosił mnie. Czy wiecie może w jakich godzinach są te zmiany? Wiecie o której się rozpoczynają i o której kończąA jaki jest system trzy czy czterobrygadowy i czy jest jakiś brygadzista na każdej zmianie? A ile zarabia taki pracownik nadzoru? brygadzista zmiany czy kierownik działu czy kierownik produkcji. W ogóle ile można zarobić w nadzorze?

mm.

Przecież masz u góry jak byk napisane wszystko to co się pytasz.

gość

No ja takich tam znam co mają po 2800 np., na sklejarkach ci młodzi mają po 2000 koła na łapke a ty może jesteś maszynistą wózka widłowego to masz te 1500 , bez urazy, ale co z ciebie za fachman jak godzisz się robić za te 1500 , w biedronce mają więcej, może czas coś zmienić a nie narzekać i płakać, pozdro

maszyniści

Który maszynista dostanie 2000???? Świątek, piatek, nadgodziny, lojalka, zagrożenie karami, naganami, albo tym że kase będziesz oddawał za to że ktoś inny spartolił robote i modlisz się żeby 1500 dostać. FIRMA MA PRACOWNIKÓW GŁĘBOKO (usunięte przez administratora) "POWARZANIU".

wyluzowany

Dostaniesz 1200 na łape , na 3 zmiany, jak na produkcje bez fachu, jak na maszyne jako maszynista to może 2000 koła wyjdziesz, robią tam naprawde dobrzy facowcy kilkanaście lat i nie wyjdą więcej jak 3000 koła na 3 zmiany, z nadgodzinami można wyść nawet 4,5 koła ale to na palcach jednej ręki można takich ludzi policzyć, to są ludzie którzy tam robią baardzo długo, atmosfera nieciekawa, wszystkiego się czepiają, można bardzo szybko wylecieć, kilka osób w tym 2 z baardzo długim stażem pracy wyleciało za bzdurne rzeczy ale nie będe o tym pisał , pozdrawiam produkcje

Jakaja

A to napisał/a zdradzona czy zdradzony? A może dostałes/aś kosza??

chyba nieżle się tam pracuje,ludzie mają i tak za mało roboty,Ten zakład to jeden wielki burdel,ciągle jakieś romanse i kurestwo się tam szerzy.Małżeństwa i związki się tam rozpadają,wyślij tam swoją kobietę do pracy a się przekonasz.Teraz na topie jest (usunięte przez administratora) ,znam gościa którego ona odpaliła dla niego,co najlepsze oboje w związkach(on nadal,ona już nie).Dziwię się tylko że kierownictwo się tym nie interesuje,nie mówiąc już o tym że np.mistrzowie też obracają panie w zamian za lepsze względy w pracy.Ten zakład jest chory,naprawdę nie polecam.

jones

Pracowałem w polfie prawie dwa lata i niestety uciekłem bo nie było wyjścia. Praca za najniższe stawki, 3 zmianowa, teraz jakieś kamerki porobili. Pracownicy najnizszego szczebla traktowani są jak nieroby i kombinatorzy. Szacun dla tych babek na pakowaniu, które pracują tam po 15 i wiecej lat. Hałas i kurz na pewno zdrowiu nie pomoże. Poza tym na awans mogą liczyc tylko znajomi kierownictwa. Pamietam jak taki starszy koles awansowal na maszyniste maszyny do skladania ulotek bo był po rodzinie ze znajomym prezia. Albo kolo, ktory studiow we wloclawku nie moze skonczyc dostaje robote w biurze... Podobno teraz absurdow jest jeszcze wiecej. Co do plusow to na pewno terminowosc wypłat, zawsze na jakies male socjalne mozna bylo liczyc no i jesli wpadlo sie na zgraną ekipę to można było znaleźć przyjaźń do konca życia ;)

Mirek

Jestes z biura parówko , a tam macie dobrze wszystkie problemy spadaja na produkcje przez wasze pomylki i nie zgodnosci ... tylko musimy na wasze wyplaty pracowac a nic nie robicie zastepca zastepcy zastepcy jest was tyle ze az 70% nie potrzebna ...

edi

szajsowata firma - nie polecam

xxx

Gdyby kazdy zajął się tym co powinien robic w pracy byłoby naprawde ok wrecz super.A nie plotki i zazdrośći lub kto ile zarabia. Każdy zarabia tyle na ile pracuje.

Mikrobi

Witam. Kochani napiszcie jak się Wam pracuje w Druk Paku.

Dołączam opinie o Druk-PAK nie stety . Doszło do tego jeszcze zastraszanie pracowników kamery sa już wstawione ,pracownik co by nie zrobił to i tak jest nazwany przez(usunięte przez administratora) brakorobem i nierobem.a wszystko temu jest winna zła organizacja brak rozmów z pracownikiem . Z pracownikiem sie nie rozmawia pracownikowi sie tylko nakazuje . Nawiązując jeszcze do zarobków wymysleli premie motywacyjne ,ale takie normy są ustalone że niestety są nie osiągalne w naszej branży . Załogę mają swietną i wykwalifikowaną niestety(usunięte przez administratora) nie chce tego zauważyć bo obstawia sie idiotami (usunięte przez administratora) ..a jest .Jest to klient który twierdzi że pracownicy to są sami złodzieje. jest to nie prawda !! ,pewnie sam kradł jak to robili ubecy .(usunięte przez administratora) takich uwielbia .w każdym dziale jest wprowadzana rywalizacja .Pozdrawiam p.Znamierowskiego też emeryta to był najlepszy szef produkcji umiał rozmawiać z pracownikiem i go szanował

kalbar he he heh

niestety wcale niejest dobrze tylko by batem nas poganiali kamerki chca instalowac a Zok jest nienormalny jakis czub kto go zatrudnil w firmie zaloga jest spoko ale mili i sympatyczni koledzy kolezanki mam nadzieje ze bedzie mozna zarobic tu wiecej bo teraz jest kicha a obiecuja zlote gory i sliwki na wierzbie kazdemu kto sie upomni o wieksza kase nieslowne kierownictwo i ogulnie jakos wrogo nastawieni na dzial produkcij choc sa male wyjatki ale male podkreslam zarobkod njnizszej do 3.5tysi na produkci ale tylko wyjatki ja mam 2.2 po ponad 10 latach pracy wtym zakladzie i niestety uwarzam ze zbyt malo pozdrawiam Jacka emeryta

brak mozliwości awansu, zła organizacja pracy,brak podwyzek

Zostaw opinię o Druk-Pak - Aleksandrów kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Druk-Pak