F.P.H. Polkrys Krzysztof Wróblewski

@Rubb 15.04.2015 01:44
Dramat nie polecam

tragedia

aktualny_pracownik

Miła atmosfera, z kierownikami idzie wszystko załatwić, wynagrodzenie zgodne z kodeksem pracy, z urlopami nie ma problemu, jak ktoś chce i ma aspiracje może awansować na lepsze stanowisko, oferują szkolenia na każde stanowisko, na okolice jedna z lepszych propozycji.

kris

Więc tak najniższa krajowa, świątek piątek niedziela (usunięte przez administratora)

Vik

Pracowałam- nie mam zastrzeżeń

sami

Witam! Mam szanse podjęcia pracy w tej firmie tzn. Polkrys.Prosiłbym jak wygląda praca w tej firmie na dzisiaj?

Zostaw opinię o F.P.H. Polkrys Krzysztof Wróblewski - Aleksandrów Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H. Polkrys Krzysztof Wróblewski