Opinie o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akomex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akomex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Jerzy

Słyszałem, że to dobra firma. Podpowiecie czy potrzebują nowych pracowników?

Antoni
@Jerzy

Dobra firma, wynagrodzenia też wporzadku tylko jak w każdej firmie znajdzie się kilku mniej mądrych ludzi ;-)

Black M

Zgadzam się 100%

J....

Nie S o tobie heheh Pozdrawiam..... Znów udaje kochające małżeństwo Pan (usunięte przez administratora)szok ale zaraz znajdzie następna w pracy hihi... Pozd

Alfa 3
@J....

Toć ludzie dajecie im spokój co was interesuje kogoś małżeństwo zajmijcie się swoim życiem a nie cały czas życiem Pana T.... Pozdrawiam

Obserwator

Wszyscy tacy mądrzy tylko na forum masz odwagę to napisz a nie tylko siać ploty.... Ile można macie dowody to pokażcie.... Gadają z tobą a za plecami ci (usunięte przez administratora) malują.... Każdy ma swój rozum i wie co robi a jak wam to nie odpowiada wasz problem.. Każdy ma swoje życie i niech się nim zajmie.....

Z...
@Obserwator

Chcecie to ja mam dowody i sms jak piszą że sobą i nie mam do ukrycia wpierdala się komuś w małżeństwo......

T

Ale ja mam dowody o starej parce jak pisze do niego a ona twierdzi że już jest wolna i może komuś rozwalac małżeństwo szok co za dziewczyna...Się nie przejmuje że sam małe dzieci takie nie mają sumienia za grosz...

premia

Jaki system premiowy obowiązuje u Was w firmie? Sa to zadowalające kwoty czy raczej marne grosze?

robot

wysłałem do Akomexu CV na pozycje operator maszyny sztancującej i nic zero odezwu nie rozumiem .... to po co codziennie zamieszcza firma te oferte ???

OLO
@robot

Każdy pracodawca odzywa się do pracowników których chce zatrudnić . Robi to na podstawie CV. Jak nie masz czym się pochwalić to się nie dziw że nikt się nie odzywa. Potrzebujemy osób które chcą pracować a nie skaczą z kwiatka na kwiatek i nie wiadomo czego szukają. W każdej pracy coś im przeszkadza i nigdzie nie zagrzewają miejsca na dłużej. Chciałbyś zatrucnić takiego pracownika?

Filip Adamowicz
@OLO

Hallo OLO, to bardzo interesujaca odpowiedz co do pracownika ktory zlozyl u was CV. W niemczech nawet do ostatniego durnia sie mile wyraza i odpowiada. Moze w zyciu sie jeszcze profesionalizmu nauczysz i przestaniesz prostych i waznych dla firm robotnikow obrazac. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akomex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
EROS

Mam proste pytanie czy ktoś zechciałby tu napisać wprost ile można liczyć na start w Akomexie ??? Stanowisko operator maszyny laminującej , ile podstawy , czy możliwe nadgdziny i jak płatne oraz czy jest dodatek za nocna zmiane .

Obeznany
@EROS

Już biegnę z odpowiedzią.. 2100 brutto, nadgodziny możliwe, płatne jak prawo nakazało, dodatek nocny jest. Coś więcej dla jaśnie pana? Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną a dowiesz się szczegółów.

Wyplata
@Obeznany

Chyba slabo obeznany..

Obeznany
@Wyplata

Ty mało bystry gościu, to była ironia. Każdy wie że na start w naszym zakładzie dają więcej niż najniższa krajowa. Ale jeśli ktoś chce się przyjąć to CV i Pani Kierownik czeka na myślących ludzi

Gregory
@EROS

Nie ma dodatku nocnego ponieważ jest tylko jedna ranna zmiana ;)

Natalia

Forum nie jest miejscem na prywatne dyskusje. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem serwisu. Liczą się tu rzetelne opinie, które pomagają potencjalnym pracownikom dowiedzieć się więcej o firmie. Zachęcam do powrotu do tematu i udzielenia informacji o aktualnych warunkach zatrudnienia.

Produkcja

Nie liczcie na podwyżki, jeśli pracodawca zatrudnia pracowników z Ukrainy, to tylko w jednym celu, ekonomicznym.

Ble ble ble
@Produkcja

Źle myślisz na rynku brakuje pracowników z jakimkolwiek doświadczeniem w poligrafii.

No ja nie wiem
@Produkcja

A pracownicy z Ukrainy mają doświadczenie w poligrafii? Nie dość, że pojęcia o poligrafii nie mają, to w dodatku nie potrafią porozumiewać się w języku polskim. Lepszy pracownik bez doświadczenia, który rozumie co się do niego mówi :) więc nie zgodzę się z teorią, że to ze względu na brak pracowników.. tylko z oszczędności

Ja nie nazekam jestem sasiadem nowego wlascicielandobrze zarabiam i to szanujene i co tu duzo muwic szok9

xxx
@anonymous

mówić

Haha
@anonymous

Nowa teoria? Sąsiedzi lepiej zarabiają?

Złoto

Ile prawdy jest w tym że nasza firma ma być sprzedana?

Sceptyczny
@Złoto

Kiedyś był taki temat na tapecie, ale pewnie tak jak teraz to tylko plotki. A gdyby nawet to dla zwykłego pracownika wiele się nie zmieni

@Złoto

Na 1000%. Tylko czy w tym roku czy za 10 pewnie nikt tego nie wie. Jakbyś nie zauważył to zostaliśmy dawno sprzedani i Akomex nie jest już firmą rodzinną.

Gosc

Somsiady majom najlepiej

Gosc2

Dołączam się do pozdroeien

gość

w przyszłym roku sami goście ze wschodu bedą pracować w akomexie

gość

firma ma być sprzedana, to pewne

Co za patola. Jakiś czas temu pojawił się temat kto jakim samochodem czy motorem do pracy dojeżdża i ile musi zarabiać. Na szczęście tu admin szybko zadziałał i po kilku godzinach nie było tematu. Ten post jest dla (usunięte przez administratora). Może tutaj się wykarzesz i wywalisz to co zbędne i zaśmieca forum

Ucieleśniony

Usunęli naszych chłopców! Ale zawsze pozostaną w naszych sercach...

Natalia

@Nick 2, a może w ostatnim czasie pracownicy rozmawiali z kierownictwem na temat podwyżek? Czy planowane jest podniesienie wynagrodzenia? Co mógłbyś powiedzieć o swoich doświadczeniach, czy podoba Ci się praca w firmie?

Nick 2
@Natalia

A Natalie nie powinno to interesować.Zajmij się inną firmą a od nas słówek nie wyciągaj.

Slowik

Kierowniczka to jest totalnie do (usunięte przez administratora) obiecanki cacanki a pracownicy zarabiaja dwa tysiace z trzy letnim starzem zamiataja wszystko podbiurko zeby prazes nie wiedzial i sa tacy pracownicy ktorzy odchodza ponat 10 lat psychicznie wykanczaja ludzi 0

@Slowik

Bo sami sobie robicie pod górkę wyścigi szczurów itp. Trzeba się zebrać i postawić niech prezes wie jak jest a nie że ręka rękę myje. I zasuwacie za innych a oni się smieją z waś.

@Slowik

A zarobki to wina kierowniczki? Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego. No może poza bizonem. Gorszego trudno znaleźć. Pieprzy gość jak potłuczony. Ten to psychicznie wykańcza. Polecisz sztancą 10 tys to też zada pytanie czy szybciej się nie da.

Nick 2

W kwestii zarobków kierowniczka ma najwięcej do powiedzenia...

Natalia

@Kilku letni pracownik, dziękuję za szczegółowy komentarz. Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz? Napisałeś, że dobrze oceniasz firmę, co podoba Ci się najbardziej w pracy w tym miejscu? @pracownik, wspominasz o miłej atmosferze, czy można liczyć na wsparcie innych pracowników?

Flooł

Witam. Czy to prawda że firma jest firmą "rodzinną" tzn. że większość jest przyjmowana po znajomości ????? I że pani kierownik ma swoich "pupilków" i choć nasrali by na środku to i tak wszystko ucichnie?????

@Flooł

Nie, nieprawda. Na chwilę obecną to przyjmowani są wszyscy bo tylko niektórzy z tych wszystkich nadają się do roboty. A co do pupilków to każdy kierownik w każdym dziale ma swoich. Ale wynika to z tego co powyżej. Pupilkiem jak to nazwałeś zostaje się jak dobrze robisz swoją robotę. I nic innego tu nie wchodzi w grę. Po prostu kierownik może liczyć na Ciebie to Ty możesz liczyć na kierownika (premię, urlop kiedy potrzebujesz i wszystko to co wiąże się z szeroko rozumianym przywilejem pupila). Ja jestem takim pupilkiem, byłem i będę w każdym poprzednim i następnym zakładzie. A wszelkie bzdury o układach to piszą ci których celem jest ściema (chorobowe, nagłe urlopy, soboty czy nadgodziny to nie), a potem pretensje że kierownik się czepia.

Kappfa

Nie,to nie prawda..

XD

Tak prawda prawda.

Natalia

W Waszych komentarzach znajduje się wiele zastrzeżeń co do warunków pracy oraz wynagrodzenia, jednak piszecie też o tym, że atmosfera jest przyjazna. Możecie powiedzieć, czy są organizowane jakieś wyjścia integracyjne? Dostrzegacie jeszcze jakieś plusy? Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kompetencje pracowników?

Ambitny znudzony.
@Natalia

Czy całkowita wina leży w wynagrodzeniu niepowiedziałbym. Brak motywacji, monotonia, brak normalnego kontaktu z góra,brak możliwości rozwoju. Tylko szybko szybko i dlaczego tak wolno... Maszyny to już babcie technologia sie rozwija a My stoimy. Mało inwestować i ludzi wypompować psychicznie i kobiety fizycznie. Moim zdaniem gdyby pracownik pracował na 3 podstawowych stanowiskach po 4-5 lat znałby cały proces i wykonywał go tak jak książka pisze. A nie tylko wydajności i na każdym etapie produkcji coraz wiecej kąplikacji bo ktoś nie wie jak wyglada kolejny etap... Znalazłoby sie kilku pracowników ambitnych którzy chcieliby zmieniać stanowiska aby sie rozwijać i urwać monotonie tylko jest ich garska. Od reszty byloby tylko jedno wielkie marudzenie a do kasy pierwsi. O kierowniku i bizonie sie nie wypowiadam bo niżej jest już to opisane... Szkoda Tylko że nawet dyrektor trafił pod koło bizona i podkula ogon. Ale jesli masz kogoś takiego nad sobą i chcesz pracować musisz sie poddać... Brak słów ale może ktoś sie w końcu obudzi i ruszy jak za dawnych lat. Nawet zlecenia są układane tak żeby wygladało że jest robota i w biurze cuferki zgadzały. Są słubki mamy konserwacje nie ma to zapierniczamy żeby sie zgadzały.. Pozdrawiam dużo byłoby można pisać ale czy warto?...

PracownikAkomex
@Natalia

Natalia, ale uparłaś się na ten Akomex. Nie masz innych zakładów do moderacji? Wrzucasz tu zaczepki, a jak dostajesz normalną odpowiedz to ją usuwasz. Pozostawiasz tylko takie, które pisane są na kolanie w palarni przez garstkę frustratów. Odpuść sobie bo twoje zaczepki i posty tych kilku krzykaczy całkowicie zmieniły prawdziwy obraz naszej firmy. Wywal lepiej te wpisy co odnoszą się bezpośrednio do osób bo niekoniecznie są prawdziwe

@Ambitny znudzony.

Nasze maszyny to babcie? Chyba jesteś nowy i naszych maszyn nie widziałeś. Nie jedna firma chciałaby mieć taki sprzęt. Cały czas coś jest dokupywane za dużo kasy. Praktycznie co roku staje coś nowego

kjkn
@Pracownik Akomex

To co nowa co rok a ma wyposażenie podstawowe jak z lat 90 :D:D

@kjkn

Wyposażenie jest takie jakie potrzebne do danej roboty. Gazet nie drukujemy to wyposażanie inne

Hgr
@Pracownik Akomex

Dla tego wszystko się robi ręcznie a nie tak jak w lepszych wyposażonych maszynach po naciśnięciu jednego guzika. Jak by tak było to by była jeszcze lepsza wydajność ????

Kappfa
@Natalia

Jesteś w porządku to inni są dla ciebie w porzadku proste firma jest dobrą firmą jak dla mnie 4,5 na 5

Zostaw merytoryczną opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Akomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akomex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akomex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 120 ocen.

Akomex Sp. z o.o.