Opinie o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akomex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akomex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

2 maja ach co za piekny dzien i mile spotkanie.

@111

Nikogo to nie obchodzi tragedia co za ludzie. Już na ciebie czekają ....

@234

Mowie o nowym koledze a Wy chyba jeszcze o starych pierdolach. To juz przezytek teraz jest nowe ciacho

@111

Ale nikogo nie interesuje nawet nowe ciacho zostaw to dla siebie. Bo jak dzieci.

Rozbawiony
@111

Zamiast zajmować się pierdolami to za robotę się weźcie...

Natalia
@Rozbawiony

Muszę powiedzieć, że trochę odbiegliście od najistotniejszych tu tematów. Warto byłoby porozmawiać na temat aktualnych warunków, na jakie można liczyć, podejmując pracę w firmie Akomex. Mnie szczególnie ciekawią tamtejsze zarobki. Co możecie o nich powiedzieć?

@Natalia

Ciekawość pierwszy stopień do piekła

Wesoła

Co to za kolega ,który był na naszej zmianie na sztancy w piątek(na drugiej)?

@Wesoła

A co, chrapkę na kolegę masz?

@123

Przeciez mowie ze 2 maja to byl piekny dzień

Czy pracodawca Akomex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Inny

Jeśli nie miałeś styczności z stanowiskiem np sklejarki / sztance / itp. zostaniesz odpowiednio przeszkolony by być wstanie pracować samodzielnie. Są tez dodatkowe szkolenia, np. na temat papieru ( szkolenie było dla drukarni ) było też szkolenie na wózki widłowe.

Szkolony
@Inny

Odpowiednio? Najlepsi szkolą nowych, potem ci najlepsi odchodzą i nowi są najlepsi i to oni szlolą nowych i tak dalej. Kilka lat temu to byli u nas fachowcy, ale odeszli. Szkolenie na maszynie tydzień a powinno kilka Nawet na sztaplarki szkolenie powinno trwać min 20 godzin a trwało kilka. Niestety ale szkoleń brakuje. Dla kierownictwa to jest strata czasu i kasy.

@Szkolony

Fachowcy odeszli bo są firmy gdzie lepiej płacą i klimat też lepszy a że kierownictwo słabo się stara żeby poprawić klimat na niektórych działach to jest jak jest.

Pracowity pracownik

Ludzie narzekajo a nie majo o co paliwo najtańsze od 15 lat po galerii nie łazisz nie wydajesz pieniędzy masz kaszel siedzisz w domu ludzie wy się radujta że jeszcze nie ma mandatów za wychodzenie do roboty. Ja się tylko zastanawiam do jakiego pojemnika wrzucić ta karta dziesiątego czy do surowców czy do zmieszanych hej trzymajta sie

Heheh

(usunięte przez administratora).. W czoło człowieku. Co cię to obchodzi czy ktoś ma łyse opony szok masz coś z głową człowieku .. A może takie lubi? co siedzisz w jego portfelu czy czy go nie stać na nowe bo mi się wydaje że już ma nowe tego nie wiesz to weź okulary sobie kup...Więc może ciebie nie stać na okulary. Jak cię interesuje nawet kogoś opony. Skarszewska działa się zapisz heheh pozdro.

@Heheh

Tobie też radzę się zapisać do tej poradni może jeszcze nie jest za późno.

@Hehe

Już się zapisałem.. Jak dzień kobiet w pracy....

Hi
@Hehe

Do pracy przychodzi się pracować, a nie bajerować. Za robotę się weż.

@Hi

Robota nie (usunięte przez administratora) może stać cały tydzień:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akomex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Ala

Dziewczyny czy dzisiaj dawali kurtki i czapki pozyytywnie *****

Operator

Wypłata zawsze na czas i tu koniec pozytywów. Właśnie zostało zwolnionych pięć osób z produkcji ponieważ ośmieliły sie wykożystać swoje prawo do wybrania jednego dnia zaległego urlopu jako urlopu na żądanie. W gronie tych osób byli tacy, którzy nie kożystali z tego prawa nigdy w życiu. Jako argument podano, że nie otrzymali zwrotnej wiadomości ze zgodą na wykorzystanie urlopu. Pragnę zwrócić uwagę kadrze kierowniczej, że nie było wiadomości z odmową wybrania dnia wolnego na żądanie. Przypominam, że brak odpowiedzi jest traktowany jako domniemana zgoda. Zakład jak wiele innych, w którym robol będzie zawsze robolem.

@Operator

To idź to kierownictwu powiedzieć . Powiedziałeś czy tylko tu potrafisz pisać ? (usunięte przez administratora) Akomex ma bardzo dobre warunki i nie dziwie się, ze pozbywa się tych, którym się nie chce. Brawo !!!

@123

Firma z bardzo dobrymi warunkami nie zmusza pracowników do pracy w wigilię. Brawo !!!

@Operator

Trochę naciągana ta historia. Urlop na żądanie się oznajmia pracodawcy a nie wnioskuje. A na takie zwolnienie to żaden pracodawca sobie nie pozwoli. Za dużo by kosztowało. Więc najpierw dowiedz się co było przyczyną a potem brednie wypisuj

@456

Wigilia to jakieś święto? Może 10 dni wolnego z powodu każdego święta się należy? Najlepiej się zwolnij. Będziesz miał wolne ile chcesz

Seven
@7

:* a ile potrzeba żeby się firma zregenerowała od jednej 7 ?

@7

Jeśli jeszcze do niego nie chodzisz w co wątpię proponuję Ci odwiedź dobrego psychiatrę przyda Ci się i to bardzo. Oraz naucz się czytać ze zrozumieniem! Po twojej odpowiedzi widać że reguły życia społecznego dla Ciebie nie istnieją jak i szacunek dla innych. Żenada....

Hi
@Operator

Podajcie proszę inicjały osób zwolnionych albo pierwsze litery imienia .

Kamil

Jakie są powody tego, że firma ta może zacząć zwalniać pracowników? Nie ukrywam, że bardzo zainteresowała mnie ta informacja, więc może napiszecie coś więcej? Z góry serdecznie dziękuję.

kandydat-ka

Mam pytanie:czy sa aktualnie jakieś oferty pracy w Akomex , bo szukam pracy ?

@kandydat-ka

Nie nie ma

@kandydat-ka

Skoro uważasz że to dobre miejsce na znalezienie odpowiedzi na twoje pytanie to powodzenia życzę w poszukiwaniach

Kandydat-ka
@Heheh

Dziękuję za odpowiedź.

Kandydat-ka
@Pracownik Akomex

Dziękuję bardzo, Zdrówka życzę!

Jakie są mocne strony pracodawcy Akomex Sp. z o.o.?

Pracownik Akomex

Zastanawiasz się nad złożeniem kwitów do nas? Firma się rozwija, ma pozycję na rynku, w miarę nowe maszyny, właściciel (od niedawna większościowy) jest też założycielem firmy co zapewnia utrzymanie kierunku.

A co. Nie dotrzymałeś im tempa że jesteś już byłym pracownikiem?

Haha
@Pracownik Akomex

Moja maszyna jest w moim wieku ????

Produkcja

Powiat starogardzki był dzisiaj na drugim miejscu w pomorskim pod względem wykrytych przypadków, a w zakładzie dalej co niektórzy nie wiedzą jak używać maski, jeśli dyrekcji nie zaostrzy dyscypliny higienicznej, to jest kwestia czasu, kiedy zakład będzie na kwarantannie.

@Produkcja

Sytuacja jest znacznie gorsza. Całej prawdy i tak nie poznasz. Np zakażeni z ub. tygodnia wysłani z SOR Stg. do Gdańska zostali zaliczeni do zachorowanych w Gdańsku bo tam ich przebadali. Wyszło teraz w Stg tyle zachorowań bo z chorymi z ROPSu nie da się zrobić wałka. A tam jest teraz ognisko.

Kfhk
@Produkcja

Nie no najlepiej op1 zakładajcie tak będzie bardzo bezpiecznie.

A kogo to intersuje co to była za noc szok....

Ha ha
@321

A interesuje . Ci co widzieli wiedza co sie dzialo

Nowa.stg

Cześć. Chciałabym sie zapytać jak wygladają godziny pracy w Akomex? I czy jest praca zmianowa?

Nowa.stg

A czasem nie ma albo 3 zmiany albo czterobrygadówka? Z tego co wiem to nie może być to i to razem.

@Nowa.stg

Oczywiście że nie dotyczy to tych samych osób. Zależy od działu na jaki trafisz. "Czwórka" dopiero wchodzi. Głównie 3 zmiany

Robol

Te maski, które dostałeś to możesz sobie wsadzić. Zobaczymy czy za trzy tygodnie bedziesz taki mądry.

Jubert sk
@Robol

I co minęły już dwa tygodnie .... ;)

Ela

Czy w tym zakładzie jest możliwość zatrudnienia na 1/2 lub 3/4 etatu na produkcji?

Max
@Ela

Nie sądzę żeby w tych czasach ktoś planował zatrudnić pracownika poza tym nie znam nikogo kto by pracował na pół etatu

@Max

To że szaleje epidemnia nie znaczy że firma nikogo nie zatrudni, wręcz przeciwnie jest okazja aby wymienić problemowych pracowników ;)

@Max

Masz na myśli siebie no pewnie że można hehe. Czas najwyższy sie zwolnić heheh

@@Max

Nie sądzę abym bym problemowym pracownikiem, ale sądząc po twojej pyskówce to ty tak.

Mario

Proszę o info, jak wygląda praca na drukarni, czy jest możliwość rozwoju zawodowego oraz jakie jest kierownictwo.

Stg

Skoro 3 tygodnie siedzimy w izolacji i chorych przybywa coraz więcej, to znaczy, że coś nie działa.

Maszynowy

Nie ma co panikować, na razie u nas jest spokój, jednak też myślę, że to kwestia dwóch trzech tygodni i będzie i u nas wykrywalność. Kadra kierownicza powinna wszystkich przeszkolić jak zakładać maseczki, bo jeśli ktoś zakłada tylko na usta to tylko marnuje taką maseczke.

YOUNG

Jak się przychodzi do pracy pracować a nie chodzić co chwile kawa fajka pogaduszki to małe prawdopodobieństwo żeby się zarazić. Osoba co chce zamknięcia zakładu niech idzie na chorobowe urlop czy coś bo po prostu się robic nie chce... Ale w Lidlu pewnie 2 razy dziennie i spacerek to nie przeszkadza. Trzeba cieszyć się że jest robota, dbać o higienę i nie siać paniki.

Robol

Przy takim zagęszczeniu pracowników to tylko kwestia czasu, dlaczego zarząd nie ogranicza ilości ludzi na produkcji?

@Robol

To proponuję ograniczyć Ciebie i takich jak ty. Ludzie ogarnijcie się. Nie problem zamknąć zakład. Zobaczcie co dzieje się w Polsce i na świecie. Ale nie w telewizji polskiej bo tam to wszystko (usunięte przez administratora) Zamiast cieszyć się że jest robota i kasa to narzekania. Nie chcesz robić to się zwolnij. Wszyscy się boją. O zdrowie, i robotę. Niedługo setki ludzibędzie stało pod drzwiami bo jedynie akomex i polfa będą w starogardzie co pracę mają. Więc maski na mordy i aby jak najdłużej nas to omineło

Covid
@Pracownik Akomex

To ty nic nie rozumiesz jeśli teraz nie ograniczą ludzi w zakładach to będzie jak na zachodzie. To jest ostatni moment. A ty co nie przeżyjesz miesiąc bez pensji? Żyjesz od pierwszego do pierwszego? To zacznij oszczędzać właśnie na takie czasy.

@Covid

To może wystarczy nie robić zchadzek? Na sztancach masz zagęszczenie? Może na drukarni? Chyba jedynie na złocie jest (usunięte przez administratora). Reszta spoko. Pretensje do zakładu a w czasie wolnym każdy przestrzega reguł? Zwolnij się. Będzie luźniej w robocie, inni będą mieli lepiej. Same zyski.

@Covid

Sami prezesi dookoła i wszyscy się znają najlepiej co zrobić. Bo jak zakmniesz zakład to klienci będą czekali az łaskawie przyjdziesz do roboty? Wtedy to już nie będziesz miał po co wracać. Prezo nawet podziękował za pracę. Niby nic ale przynajmniej to docenia. Więc wszyscy starajmy się przeżyć jakoś a nie tylko pretensje. Weź urlop, chorobowe, opiekę, co chcesz i nie przychodź do roboty. Nikt nie będzie za tobą płakał

Zaraza

2 metry odstępu nawet z rodziną, a na produkcji nawet po 5 osób w kupie.

Xyz

Te karty to chyba wymysł smoczycy, to prawda, że powinni ograniczyć ilość pracowników do niezbędnego minimum, ale jak pracują zdalnie to ich to nie dotyczy.Zamontują nam szyby przy maszynach i bedzie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Akomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akomex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akomex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 120 ocen.

Akomex Sp. z o.o.