Opinie o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akomex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akomex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akomex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Operator

Przede wszystkim powinni zdyscyplinowac pracowników, bo niektórzy dalej robią schadzki i zwiedzanie zakładu.

@Operator

Zazdrość to weź też przykład i zrób zwiedzanie zakładu. Jak ktoś ma się zarazić to sie zarazi. Powinni zamknąć zakład na jakiś czas. Z biura pracują w domu a my musi pracować ... Ktoś może nie miec gorączki a ma i może zarazić.. (usunięte przez administratora)

Czy Akomex Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik Akomex

Na produkcji, magazynie tak - 3 zmiany.

Kiedy będzie oficjalna wiadomość kto jest nowym właścicielem firmy?

@Zainteresowany

wielka tajemnica

Chyba ktoś nie zrozumniał ukrytego przekazu treści ;)

@Zainteresowany

To możesz napisać wprost a nie jakies głupie komentarze.. Pozdrawiam

Aktywny

Chyba wiecie o kogo chodzi, czy udajecie nie winiątka? To był temat numer jeden w tej firmie.

@Aktywny

Ona już nie pracuję i dajcie ludzie spokój w nowej firmie ma dosyć żonatych..I zajmij sie swoim życiem daj jej spokój dziewczynie!!!!!Idą święta zajmij się sobą.....

@Aktywny

To był temat numer jeden dla ciebie a nie w tej firmie. Tylko pod różnym nikiem pisałeś. Zrozum dziecko, że ona nie dla ciebie. A teraz wrzucasz tematy aby ktoś coś napisał o niej. Masz kontakt do niej na fejsbuku to działaj jak masz odwagę a nie zawracaj (usunięte przez administratora)

@789

A czemu nie mam odwagi za byle co sie nie biore bo szału nie ma.. A tamci nie wiem co w niej widzieli..Ale pani ma narzeczonego to po co mam sie mieszać taka zakochana że śmiechu wartę.. Poz.

Poz

Niech sobie będzie szczęśliwa kogo to intersuje.. A co ciebie interesuje czy pani R odetechnela i jest szczęśliwa zajmijcie się wkoncu swoim życiem a nie kogoś.. Kurw... Dorośli a jak dzieci nie dorośli .. I chyba to nie sa tematy na forum... Szok co za ludzie.. Kazdy ma swoje życie i co wam do tego kto z kim i o której.... Stare a głupie....

Poz

Czy ty człowieku dobrze sie czujesz nawet wigilie szok.. Kogo to intersuje gdzie On odjeżdża czy sa szczęśliwy.. Weź wkoncu skończ bo nikogo to nie intersuje. A jak ciebie intersuje czy sa szczęśliwy czy sa razem gdzie jeździ i itp to napisz wprost a nie nie (usunięte przez administratora) Piszesz na forum pod różnym nickem bo jesteś żałosny albo żałosna. To jest forum na temat pracy a nie wypisujesz nie wiadomo co.. Nikogo nie intersuje.. Zajmij sie swoją rodzinna a nie kogos życiem.. Zawistny człowiek szok.. Myslisz że wygrasz coś tym..... Wesołych Świąt..

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akomex Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Akomex Sp. z o.o.?

Pracownik Akomex

To raczej kadra zarządza nami, a nie my kadrą. Ale może coś się zmieniło

Aktywny

No no no, co za tematy.... O zarobkach, o pracy....mega udajecie świętych! Ostatnimi czasy były ciekawsze tematy, już Was nie interesują? No tak bo tej pani już nie ma....

@Aktywny

No tak a ty spać nie możesz napisz coś ciekawego...Kto z kim gdzie i o której... A co do Pani jest czy nie ma kogo to interesuje...Nie ta to inna. I Zajmij się pracą albo swoim życiem nudnym ...

Chętna

Jestem młoda dziewczyna,przeprowadziłam się do Starogardu, zastanawiam się jakie wynagrodzenie oferuje firma dla pracownika bez doświadczenia na produkcji. Czy najniższa krajowa ? Warto się tam zatrudnić ? Jaki system pracy obowiązuje, na jakiej postawie są wyliczane premie. Dziękuje za odpowiedz.

Eve

A co z tzw zapleczem socjalnym? Jak to wygląda???

@Eve

Witam po co zaplecze socjalne trzeba robić a nie liczyć ze ktoś coś ci da... Wygodna widać jestes żeby robić ale sie nie narobić i żeby jeszcze dobrze płacili i socjal..(usunięte przez administratora)

@Eve

Masz na myśli zaplecze socjalne czy świadczenia socjalne? Zaplecze jest: szatnia prysznice stołówka nawet kibelek się znajdzie????

Kolega
@Pracownik Akomex

Zaplecze socjalne stołówkę może ci pokazać pan(usunięte przez administratora) On tak lubial brać swoja Koleżankę ze zmiany hehe a teraz nie ma kogo może mu wpadniesz w oko.. Poz..

Uu
@Kolega

Taka zazdrość, że Ciebie nie oprowadzał? Nie rozumiem tego drążenia przy każdym wątku. Widać, że ktoś ma ładną obsesję

Eve
@Pracownik Akomex

Tak źle ujelam pytanie. Chodziło mi o tzw socjal czyli składki od każdego pracownika na tzw imprezy integracyjne czy też paczki dla dzieci tych pracowników które je mają.

Kolega
@Eve

Wystarczy pensja a nie jakieś socjale.. Paczki śmiechu warte w państwowych nie ma a u tu ma być. Premia na święta i nic wiecej ..A imprezka raz na pare lat i tyle.. I trzeba (usunięte przez administratora)...

@Eve

Cały czas coś tam wymyślają. Z różnym skutkiem ale próbują. Impreza jest teraz co roku (wczasniej raz na kilka lat), fajna bibka z nagrodami nie byle jakim: od tv i roweru do tandety za parę zl. Kasa na swięta, premia trochę słaba, ale można żyć. Warunki ogólne raczej bardzo dobre (czysto ciepło ciuchy wypiorą buty dadzą i wszystko na czas)

Tam przynajmniej stołówki na klucz nie zamykają ;)

Nowy88

@szybki Bill a potrzebują jeszcze do gralla i po jakim czasie zarobki 3300? Bo opłaca się nawet dojeżdżać

pracownik_prod

Praca jest bardzo wymagająca, najważniejsza jest wydajność. Są duże braki ludzi, więc często trzeba iść na inny dział lub maszynę.Pracuję tu od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że praca nie jest zbyt atrakcyjna. Brygadziści czepiają się o wszystko. Co mnie zdziwiło, to obowiązki operatora maszyny, gdzie trzeba robić konserwację maszyny samemu. Nie spotkałem się z tym w żadnym zakładzie, zawsze robił to mechanik, to chyba jest nawet niezgodne z kodeksem pracy, bo trzeba mieć odpowiednią wiedzę i wyszkolenie. Jeszcze taka sprawa, że niektórzy są lepiej traktowani, pewnie wiadomo dlaczego.

###

Dokładnie i l4 na tzw. katarek albo inny wymysł

@###

Sie czepiasz o chorobowe to tez się wybierz bo masz cos z glowa jak piszesz takie glupoty.. Niby koledzy a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiaja.. Nie dogodzisz wszystkim taki świat.. Pozdrawiam lekarz co dzien przyjmuję wiec możesz na l4

@###

Dokladnie do pracy to chorzy i na l4 ale po mieście i w centrum handlowym to zdrowi są... Niech wkoncu zrobią z nimi porządki....

Hi hi hi
@pracownik_prod

Tak konserwację maszyny w wiekszości firm przeprowadza dział utrzymania ruchu ale nie jest to regułą że tak musi być to operator zna najlepiej maszynę i on powinen przeprowadzać podstawie czynności obsługi maszyny i jest to jak najbardziej zgodnie z kodeksem pracy. Pozdrawiam ;)

@Hi hi hi

No właśnie obsługa maszyny, a konserwacja to dwie różne rzeczy.

Hi hi hi
@123

123 ale matoł z ciebie w zakres obsługi codziennej, miesięcznej itd. maszyny wchodzi konserwacja maszyny, może warto było by czasem zajrzeć do instrukcji obsługi... Że też ktoś zatrudnił takiego fachowca .. Szok!!

Jak to
@321

I zmyślają ze ktos z bliskiej rodziny zachorował , muszą pójść do domku . Za takie nieobecnosci dokument od lekarza powinien byc usprawiedliwieniem .

@Jak to

Uuu co ty nie powiesz !!! Co taki zazdrosny ze ty nie mozesz..Dorosli ludzie a jak dzieci .. Nie twoj interes to po co piszesz takie rzeczy na forum.. Ogarnij sie wkoncu bo raz dwa mozna wiedziec kto to pisze....pozdrawiam produkcje.. Koledzy kolezanki a za plecami gadaja i pisza na forum chory zaklad pracy i ludzi w nim....

@pracownik_prod

O taaak cięzko , niektórzy tacy spracowani przy kartonikach co ważą naprawde niewiele w porównaniu do innych produktów z produkcji innych firm , ze nie mają siły wracać do domu . A presja wyrobienia normy to wszedzie tak jest , widocznie nie nadajecie się do pracy na produkcji. Brygadzisci sie czepiają bo ich czepia się góra .

No to idź sobie po odbierać te nie wiele ważące kartoniki a nie pisz głupot na forum i wtedy zobaczymy jak fajnie rączki bolą.

@321

:) Uuu co ty nie powiesz!!! No niestety taka prawda .... To idź sobie sprawdzaj kto to pisze nikogo tu nie zastraszysz..

@321

Dorosli ludzie jak dzieci pisza komentarze..... Zajmij sie praca a nie piszesz glupoty. Widac ze masz duzo czasu zeby pisac i oczerniac ludzi.... Nudne masz swoje zycie i interesujesz sie zyciem pracownikow dorosnij..... Pozdrawiam

@321

No właśnie moim zyciem się nie interesuj. Ludzie sami się chwalą że symulują nikt nikogo nie oczernia. Może pracodawca powinien zacząć spawdzać każde zwolnienie.

@321

Tak samo jak ty sie nie intersuj kogos zwolnieniami .. Niby kolezanka albo kolega a pisze takie rzeczy... (usunięte przez administratora)

Jolanta
@321

Jeżeli nie zgadzacie się z krytyką osoby, która założyła ten wątek, to fajnie, gdybyście przedstawili jasno, jakie zalety pracy w Akomex widzicie.Czekam na informacje.

Operator

Skoro tak się czepiacie o czepki, to zacznijcie od DURu, bo tam to już nie ma żadnej kontroli.

Ach te choróbska hi hi hi

Lord

Hej wszystkim. Myślę o złożeniu CV do firmy Akomex na dział produkcji druku. Orientujecie się czy jest ogólnie zapotrzebowanie? Jaka atmosfera w tym dziale? Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Bdsm
@Lord

Ogólnie jest spoko,ale jak trafisz na zmianę z rudą to serdeczne wyrazy współczucia

Agent
@Lord

Hej. Jeśli mowa o druku to na chwilę obecną jest nas więcej niż potrzeba także zapotrzebowania chyba nie ma. Może kadra kierownicza myśli inaczej :-) Atmosfera spoko. Nikt z płaczem do domu nie wraca :-)

Agent

@Bdsm

U Lysego jest spoko :) :) :)

To teraz wszyscy przychodźmy na kilka godzin do pracy a nie wyjątki jakies .

Co zazdrosc ze ty nie mozesz przyjsc na pare godz...Czlowieku ogarnij sie a nie zmieniasz nicki i piszesz glupoty.. Napisz w prost o co ci chodzi a nie jakiesz glupie kometarze wszyscy sa dorosli i wiedza co maja robic .. Widocznie nie mozesz pracowac w takiej duzej firmie jak masz ze wszystkim problem.... Pozdrawiam

Wow dzieje sie !!

Pracownica

Dokładnie zwalniają się chyba maja coś na sumieniu heheh

Może coś wiecej napiszecie ????

Natalia
@Pracownica

Pracownica, możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedz proszę? Czy masz aktualne informacje odnośnie zwolnień w Akomex? Jakiego sektora one dotyczą? Proszę o rozjaśnienie tego tematu, będę wdzięczna.

Obserwator

Przypominam że to jest forum na temat pracy a nie tematy prywatne.. Proszę zapoznać się z regulaminem...

Black m
@Obserwator

Admin to jakiś niedorozwój.Usuwa jakieś pojadyńcze zdania zamiast wywalić w całości te bzdury o jakimś panu sres i pani x żygać się chce.Niektórzy chcieli by jednak opinii o firmie

Guh
@Black m

Jak czytam te wszystkie opinie ta mam wrażenie że nie tylko admin ;)

Natalia
@Guh

Nalegam, żebyście zaczęli już dyskutować na nieco ważniejsze tu tematy. Na forum GoWork.pl wchodzą bowiem osoby poważnie zainteresowane tym pracodawcą, a więc dobrze byłoby im przekazać jakieś rzetelne informacje o nim. Udało mi się dowiedzieć, że firma Akomex wszystkim swoim pracownikom oferuje interesująca pracę pełną wyzwań. Możecie powiedzieć coś więcej, jeśli chodzi o tę kwestię?

Grzybiarz
@Natalia

Emocje jak na grzybobraniu. Tyle emocji że ludzie szukają ich tutaj..

Lamus
@Obserwator

Wsadz sobie w 4 L te sywoje przypominanie.

Hehe

Dziś dostał auto chyba był miły.. Hahaha Ciekawe jak długo będzie chyba, że kolejna zdobycz będzie z pracy ciekawe która się skusi...

Black m
@Hehe

Weź ty już do domu (usunięte przez administratora) hehe

Pff

Jak piękne zdjęcia to skomentuj zdjęcie a nie zaśmiecaj forum. Widać, że ktoś bardzo przeżywa i ta sama osoba komentuje pod innymi nickami.

Super firma

Akomex najlepsza firma !!!komu nie pasuje bayyy

@Super firma

Dla tych co donoszą i włażą w d*** kierownictwu. Pracowałem tam kiedy firma była jeszcze na zblewskiej. Kiedy firmę wykupili Amerykanie, to się zaczęło, najważniejsza wydajność i kablowanie, dlatego już tam nie pracuje i z tego co wiem to zostało tam tylko kilku starych operatorów, reszta się pozwalniała.

Super

Firma super zarobki super lecz dużo ludzi nie powinno tam już pracować chyba zbyt długo w jednej firmie myślą ze wszystko mogą

EM

Ludzie jacy zawistni jesteście. Skoro chwilowo jest jedno auto w rodzinie to chyba logiczne , że auto bierze ten kto bardziej je potrzebuje . Już czepiacie sie wszystkiego .

Rada

Weź się dobrze rozpędź i walnij łbem o ścianę

@EM

Szkoda gadać kto pisze takie głupoty od kilku miesięcy.. Do kocborowa zapraszam.

Znajacy sprawe

Pani S ma jak widzicie faceta ,niczego sobie a wy ciagle o niej ,jak nienormalni i to dorosli ale widac jebnieci ludzie...

Znający Sprawe
@Znajacy sprawe

Pan (usunięte przez administratora)ma żonę i niczego sobie i też wiecznie o nim piszą szkoda słów...

Obserwator

Kiedy wam to zbrzydnie pisanie i mieszanie teraz rodzinn ich w to????? Może admin wkoncu zrobi z tym porządek... Teraz będą licytować która ładniejsza.. Zostawcie jego żonę w spokoju a nie wypisywać głupoty... Ludzie ogarnijcie się wkoncu..!!!!!!!!

Ha ha

Jak tam nowa parka? Widzę bawią się dobrze :D

Zostaw merytoryczną opinię o Akomex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Akomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akomex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akomex Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 120 ocen.

Akomex Sp. z o.o.