Agrosak

Łódź

Opinie o Agrosak

Edyta

Czy warto kontaktować się z firmą przez specjalny formularz na ich stronie internetowej? Czasami to jedyny możliwy sposób kontaktowania się z pracodawcą. Pytanie - czy faktycznie te aplikacje są następnie brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach w Agrosak?

Edyta

@emeryt to możesz powiedzieć, co skłoniło Cię do wieloletniej pracy w firmie? Każde konkretne przedstawienie plusów i minusów to dodatkowa wiedza o pracodawcy dla wszystkich zainteresowanych.

emeryt

Agrosak to jeden wielki syf, przepracowałem tam 16 lat, kierownik tkalni to wielki matoł, na niczym się nie zna miałem z nim do czynienia to jest głąb nad głąbami. pozdrawiam szeregowych pracowników. emeryt.

BYŁY
@emeryt 25.12.2016 21:10

hahaha no własnie ......tylko ten agrosak uratował mu zycie . bo to głab nad głabami z przyszywanym magistrem

BYŁY

w takich warunkach niechorowanie to cud , a WCALE NIE BIADOLIMY BO ZNALEZLISMY SOBIE INNE PRACE I MAMY POROWNANIE WIEC OSTRZEGAMY ,KTO MIAL ŁEB TO ZNALAZL ,ZOSTALA TYLKO TAM GARSTKA PROSTYCH PAROBKOW LACZNIE Z TWOJA ZNAJOMA KTOREJ BRAK ASPIRACJI

slaw

Nie rozumiem niektórych wpisów jak jest w tej firmie aż tak źle to co tam robicie znajdźcie sobie lepszą robotę a nie biadolicie i narzekacie ! Piszę dlatego bo znajoma tam pracuje i mówi że może to nie kokosy ale jednak pieniądze są na czas do tego chyba co kwartał dodatek za niechorowanie plus ta grusza 600 zł więc patrząc obiektywnie to chyba nie najgorzej

Majak A.

Co moja ostatnia opinia była niewygodna że ją usunięto.?ojj,oto,i@,y skąd wy posrancy jesteście co prezes płaci wam za pozytywne wpisy o firmie? Jeśli tak jesteście zafascynowani pracą w Agrosak miejsce na ekstruderach czeka ostatnio się miejsca zwolniły w tamtym roku zwolnili kilku ludzi w tym roku kilku samo odeszło jeśli podoba wam się praca w syfie, brudzie, kurzu, pyle, hałasie to wasze marzenia zostaną spełnione kasa też jest większa bo ludzi nie ma znajdą się ludzie to i premie zmaleją ja jak dotąd jedno co zyskałem to pylice, pokaleczone dłonie, itp praca na głupich czeka a wy cwaniaczki nie udawajcie że jesteście zainteresowani

ksiegowy

pieniedzy to ty chyba nie widziales.JEST SZANSA NA PODWYZKI NORM.

ksiegowy

tak najnizsza krajowa plus jakies grosze sa zawsze na czas ......

ksiegowy

tak najnizsza krajowa plus jakies grosze sa zawsze na czas ......

chory na agrosak

nie na 30- 31 rat placonych razem co miesiac ......mordega....syf, kila i mogila

sru sru

a gdzie tu poligrafia jest?????

salwatore

idz i daj od siebie ,kierownik Jed.... CZEKA na matołow

Lekarz onkolog

a kto lamentuje ???? prawde pisza ,swoje opinie a biznes to maja kadra i prezesi bo pracownicy to najwyzej moga miec szanse na pylice ,nowotwory i zszargane nerwy ot co >.

sru sru

fiu fiu co ty podstawiony pracownik biurowy ?????hahahah czytaj opinie a nie z takimi tekstami zachecajacymi .......doswiadczenie to posiadasz w sadzeniu kukurydzy ehhehehehe

dzoana

zapier...za 1450 zł dziekuje , zmienilam firme na inna i mam 1880 ....jakich ciezkich czasach ??/ firm placacych 1800 - 2400 jest juz duzo tylko trzeba poszukac . Moj maz pracuje za 2600 brutto plus premia,dodatki i jest szczesliwy odkad pare miesiecy temu poscil ta utopie .Ruszcie dupy i wiecej zaangazowania i wystarczy poczytac opinie powyzej . Choc sa tu tez opinie pisane przez biuro a pisanie ze 500zl za grusze to niebo to strasznie smieszne jest .

vincento del boske

male masz ambicje ,darmo robic? ja dziekuje

Najgorsza firma w okolicy

hahahah socjal ???? tam nie ma socjalu tylko 41,60 zl na miesiac czyli 500 zł pod grusza raz na rok ....haha tez mi socjal ... 1400 zl w takich warunkach ...kierownik kuta..magister z bozej laski ,halas ,brud smrod i stare , zaniedbane maszyny i starzy pracownicy zapieprzajacy na rympołow na gorze ktorzy od lat nie maja pieniedzy a kupuja drogie samochody , bo mlody pracownik to spier... z tamtad az mu zelowki dymia . Dno nie firma.

baltazar von baltazar

1300 +ZE 200 ZLOCISZY PRZY DOBRYCH WIATRACH ....szkoda czasu na ta firme

dzoana

hahahahahahaha pylice i zszargane nerwy chyba ,kupe tałatajstwa i brak ambicji

bzdura

Co Ty? frajerów z ludzi robisz? przecież wiadomo, ze nowe auta prezesów kupowane są na firmę a nie za ich prywatne pieniądze. Co to za prezes, które zamiast dbać o bezpieczeństwo pracowników, kupić nowe maszyny, inwestuje kapitał firmy w swoje prywatne potrzeby.

Miron

pracowałeś w tej firmie? nie to się nie wpi..dalaj i nie ucz nikogo jego obowiązków.Tutaj za swoje starania i ambicje nie dostaniesz złotówki więcej nawet słowa dziękuje wszelkie prawa nie maja tu zastosowania są łamane i omijane kodeks pracy,BHP po hali gdzie ludzie pracują jeżdżą wózki spalinowe.Nie liczą się z naszym bezpieczeństwem i zdrowiem ale co się dziwić jeśli nawet o maszyny nie dbają popracuj jak zwykli ludzie, zasmakuj ciężkiej fizycznej pracy jak my za żenująco niskie pieniądze i dopiero się wypowiadaj

vincento salazar
@Miron 30.08.2015 20:12

potwierdzam najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracowac....troche checi i ambicji a znajdzie sie cos innego niz na takich pastuchow tyrac .....ps. Dajcie tych ludzi ze szwalni na tkalnie ,starexy a beda spier...ac z tej firmy w podskokach....pozdrowienia dla kumatych

widzewiak

A co mi po umowie na stałe po paru latach jak zdrowie bedzie zszarpane.Poza tym Umowa na stałe nic nie daje, odprawki nie dostaniesz przy zwolnienach grupowych bo ja madrze obchodza .Wie po co to na stałe zeby porzyczke wziasc w banku???? z takich pensji to bank da ci na dropsy

MIKI

Jedno na plus to umowy tu nie pracujesz na jakiejś śmieciówie a po kilku latach masz szanse na umowę na stałe, pensje na czas i na tym chyba koniec pozytywów reszta wszystko tak jak wyżej na tkalni praca szkodliwa w hałasie i kurzu. Na szwalni akord szału nie ma Co do kierownictwa najgorszy kierownik tkalni kombinuje jak tylko jak zabrać pieniądze Jeśli ktoś liczy tu na podwyżki to się przeliczy to tyle

Były

Hmm, czyżby ktoś z góry zaczął czytać te opinie i się obruszył, robiąc PR że jest tak dobrze oczekuje, że ludzie będą się tłumaczyć z opinii jaką sobie firma wypracowała. Prezesi sobie autka nowe fundują a dla ludzi figa. Tylko w beznadziejnych warunkach, za byle jaką kasę napełniać im kieszenie. O szacunku do ludzi nie ma co mówić, bo prezesostwo musiałoby lekcji kultury i odbycia otrzymać a nie tylko szkolić się w robieniu dobrego wrażenia, górnolotnie zwanego PR.

Hehe

Praca w tej firmie jest od poziomu produkcji tkanin, szwalni, magazynów poprzez dział handlowy i wisienka na torcie całe kadry :) Firma jest 99% szansy że Cię wykorzysta i na koniec wycycka. Kasa jak zawsze nie za duża - podwyżki ? hahaha chyba obowiązków :)

paweł srodmiescie
@Hehe 27.10.2014 09:18

Przeczytaj opinie i wnioski wyciagnij sam a kierowcow nie potrzebuja chyba ze za darmo.Tak jak napisał: Hehe ,WYKORZYSTAJA I WYCYCKAJA

pracownica

choroby kregosłupa,pylica mozna sie dorobic - poryplopylen jest tez rakotworczy wystarczy poczytac.nie wiadomo jaki ma wplyw po latach na zdrowie ale jak zwykle wszystko w normie .Nie ma takich pieniedzy przeliczanych na takie zagrozenie.

student

Raczej? dorobic sie ? niewielu sie udało? hahahahahaahahah a komu sie udało? hehehe nie rozsmieszaj mnie .Ta firma jak i cała kadra zarzadzajaca wykorzystuje tylko naiwnosc prostych ludzi ktorzy tam pracuja i jeb...ich przy najblizszej nadarzajacej sie okazji.

Przyszla pracownica

Powiedz Lendo dokladnie o tej pracy bo nie wiem czy isc tam-3 zmiany jak?-3,2,1czy1,2,3? ,rozmowa rekrutacyjna jak sie odbywa,przyjmuja od razu po niej jak cos czy dlugo sie czeka?na czym praca polega i na ile umowy daja?pozdrawiam

igor
@Przyszla pracownica 09.09.2014 19:06

a to co moratorium kadrowki na zachete czy jak? nigdy nie jest taka szara codziennosc zeby cie traktowac jak zdechlego kundla

igor

LOLO

wszystko toporne ,stare ,kurz syf halas .jak mnie tam oprowadzili to myslalem ze upadne ze smiechu.Nie sadzilem ze takie cos jeszcze istnieje .mUZEUM -mAUZOLEUM

anio

praca nie jest zla ale kasa mogla być wieksza nie idzie w gore tylko w dol opinie o ludziach tez niezla wystawiają lubia niszczyc

hehe

potwierdzam ogólnie panujący chaos i brak organizacji, poucinane premie po to żeby się wykazać przed właścicielem i utrzymać ciepłą posadkę. Pracownicy nie są doceniani. Komunistyczny sposób zarządzania a efektów nie widać ... jeśli ktoś chce extremalnych przeżyc i szoku polecam wysłać cv i dostać się do tej firmy

Piter

Wszystko jak wyżej, tylko teraz premie zabrali, by wykazać się przed akcjonariuszami, bo koniec kadencji prezesów się zbliża.

GlamGirlAnna

Praca na 3zmiany pensja najniższa krajowa + premia podwyżki raz na 3lata {grosze} warunki fatalne hałas, kurz i pył ponad normę,[usunięte przez moderatora] ciężkość pracy średnia{ da się przeżyć } perspektyw żadnych pieniędzy się tu nie zarobi.

Zostaw opinię o Agrosak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrosak