Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Iber alles

Dlaczego w tym zakładzie sanockim rządzą wiochmeny? Niech nie zapominaja, ze oni sa tu goscmi- w razie czego moga miec problem z wyjazdem!

Tusk moim Bogiem
@Iber alles

Jak się nie podoba to się zwolnij

Julia
@Tusk moim Bogiem

A Tobie się podoba?

Sanatorium
@Iber alles

Tu mają ci dobrze, którzy DZIOBIĄ!!! Taka prawda, jak dziobiesz to i luz jest i większą premia, nawet za leżenie. Gadanie głupot, podrywanie czyichś żon, dziewczyn... Najlepiej to wychodzi na takiej zacnej 11.

Winko
@Sanatorium

Które to takie piękne z 11

Winko

Która to bo robie tam i nic nie wiem

Paciara
@Winko

Jakbyś nie pił winka to byś wiedział :P

Małgorzata
@Paciara

A serio ten alkohol się pojawia czy to żarciki tylko? ;p

Praca

Pamiętacie ze na pasie świat się nie kończy co nie? No wiecie narzekacie narzekacie i narzekacie ale jakoś tam siedziecie. Więc jak to jest? Albo wam zle i się zwalniacie albo przestajecie narzekac i dajecie z pompa do roboty. Za takie pieniądze można już robić wszędzie bo najnizsza zarobisz nawet w spożywczaku. Pytanie czy chcecie się męczyć aż do starości czy jednak ruszycie swoje cztery litery?

Fetor

Podobno wysyłają ludzi z A 10 na A2 bo na 10 nie ma nic do roboty. Co jest grane?

Nic dziwnego
@Fetor

Bo taka jest prawda, pooddawali montaże na Słowacje, Bośnie i część na A8 i A2, przyszedł okres wakacyjny i bieda nie ma co z ludźmi zrobić, a i tak część jest na taryfach. Kilka osób poszło na A8, i kilka na A2, miały być tydzień a już podobno jeszcze mają być przyszły tydzień do końca miesiąca. Tylko jaki jest sens wysłania ludzi po innych halach, skoro i tam pewnie nie ma szału z robotą. A druga strona medalu jest też taka, że ciekawym jest fakt, że nie który osoby nie są w ogóle brane pod uwagę przy takich delegacjach, bo gdy w kwietniu z A10 chodzili na A8 to grupkami, ale część osób jakoś to ominęło i teraz też zapewne tak będzie, bo zapewne ma się plecy albo szybciej się dostanie info i uciekanie na chorobowe i potem żadnych konsekwencji za to nie poniosą. W sumie w tej firmie już mnie nic nie zdziwi, zobaczymy co to będzie dalej, do dobrego to nie idzie już od bardzo dawna.

Xd
@Fetor

Bo na a 10 ma być lutowanie

Cygan

Niestety rbr nie powinno byc wpuszczane na zaklad. Trzeba zrobic segregacje.

Hehe

Prawda to że zmniejszają ilość kontrolerów jest ich trochę na A8

A8

Życzę wam teraz powiedzenia z Panem K.F. słyszałem że odważna się zwolniła ì zobaczymy teraz kto będzie mu się stawiał

Krol
@A8

Która to ta odważna??

@Krol

O widzę że znalazl się (usunięte przez administratora) Spokojnie zobaczysz szybko wrazie jakiś problemów ze żadno z was się nie odezwie

A
@A8

Tak prawda, teraz będą z wami robić co chcą.

A
@Krol

Tobie zostanie tylko cwaniakowanie pod czytnikiem.

@A

A takich jest ponad 90% osób na tej hali.

Nd
@A

Ty też do odważnych nie należysz jak widać pisząc na forum anonimowo.To twoja odwaga???

Niech to upadnie lub przeniosą

Sama nizina spoĺeczna tam robi!!

Xd
@Niech to upadnie lub przeniosą

Mówisz o sobie

Smok
@Niech to upadnie lub przeniosą

Nie pasuje to się zwolnij jesteś młody świat przed tobą stoi otwarty a trzymasz się pasa jak rzep psiego ogona boisz się??Nie obrażaj ludzi którzy pracują ciężko i uczciwie

Maszkara

Ja po wiem tak niektórych ukrainców powinna zabrać żandarmeria wojskowa ukrainy i posłać na ftont jak są tacy wojowniczy i polaków zastraszają ciekawe czy byli by takie chojraki jakby na front trafili a o których ukraincach mówie to chyba wszyscy wiedzą o których mówie mam nadzieje że policja się wami zainteresuje i skończy się ten cyrk.

@Maszkara

Niech te szoszony, wracają do siebie, my ich nie chcemy

Cyrk
@Maszkara

Nie sądzę żeby to się tak po prostu skończyło. Ta dwójka wiecie o kim mówię jest siebie warta i do póki się nie dogadają albo po zabijają to się nie skończy

R

Niech zabiorą fachowców z niebieszczan. Każdy to wielki pan biznesmen.

Ja wiem kto

jak tam, ciepło na hali?

Wiatrak

Czy normalne jest to że drzwi przeciw pożarowe są zaplombowane gdzie tu jest troska o ludzi przecież na tej hali A11 idzie się udusić na 2 zmianie jedyny dopływ powietrza to te świetliki delikatnie uchylone i to jedno okno na oścież otwarte to jest śmiech na sali

Zszokowana
@Wiatrak

Najważniejsze jest to ile maszyn obslugujesz a nie tam temperatura na hali. Komuś wieje wiatrem i przeciągi robi. Chyba w wyobraźni samych zainteresowanych... Żenua...

Gocha
@Wiatrak

Tu jest wszystko normalne chociaż czasem jest absurdalnie ekstremalnie wszystko wg. prawa i dla dobra pracownika. A co do ciepła no to przecież klima jest na mistrzówkach i w biurze jest tam gdzie jest wymagana bo na halach nie trzeba. Na hali nie pracujesz umysło by Ci sie coś stało

@Gocha

Taa. Na produkcji ludzie nie muszą myśleć, mało tego nie mają mózgów to udar czy wylew im nie grozi.

Ostrzeżenie

Docierają do mnie wiadomości, koleżanka wraz z kolegą z Ukrainy grożą każdemu kto brał udział w tej zabawie. Nie współczuję wam na własne życzenie to macie. Można było księżnice wytłumaczyć i zrezygnować ze znajomosci z nią. Koleżanko z góry dzięki, wiesz za co. Jak byś miała problem z Ukraińcami daj znać, wiesz jak mnie znaleźć lub napisać. Chodź za te wiadomości nie powinienem ci pomagać. Oni są niebezpieczni, to tylko dla tego. Reszta niech każdą sytuację zglasza na policję, musi być więcej zgłoszeń dotyczących ich w tedy się zajmą ta sprawa. Na policji wiedzą, wystarczy tylko powiedzieć o co chodzi a zostaniecie skierowani do osoby co się tym zajmuje. Komisariat w Sanoku. Nie dajcie się im.

Ostrzeżenie
@Ostrzeżenie

Drodzy Ukraińcy i koleżanko skończcie z tym. Nie chcę widzieć nikogo pod domem i PROSZĘ się od kolegi i pozostalych odczepić.

Ludzie

Informacja, dla ludzi z a2 montaż. Składacie się biednemu ukraincowi dajecie pieniądze gdzie w raz z polskim kolega robi przekręty. Pierwsza składka poszła na rzęsy dla biednej Ukrainki. (usunięte przez administratora) was jak mogą. W tej chwili działają na zasadzie biedny Ukraińcy. Zapraszam nad san sami zobaczycie jak się bawią za wasze. Jesteście naiwni tylko śmieją się i patrza jak i skąd wziąść pieniądze. Koleżanka została spalona dla tego wyjechała.

ABC
@Ludzie

Coś w tym jest

Głosuje na PO

ukrainki chyba nie mają co robić bo zamiast pracować obcych facetów zaczepiają a ci chyba zapomnieli że żony mają

Anonim3
@Głosuje na PO

Nie ma tu poważniejszych problemów. Nudne to się staje.

Norman

Lód jest taki, że sama nie wiedziałabyś od której strony się do niego zabrać dziewczynko XD

Żona
@Norman

Wiesz jest takie powiedzenie swoją drogą bardzo fajne. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

@Żona

Masz pojęcie o życiu widzę. Dalej gotuj obiadki swojemu mężowi, który co najwyżej skosi trawę dwa razy na miesiąc i codziennie pije piwko a w pracy do dziewczyn gada takie bzdury chamskie, że głowa mała. Oj gdybyś tylko mogła posłuchać... Wyjdź ze swojej strefy komfortu, życie na prawdę jest piękne.

Zona
@Norman

I widzisz tu pojawia się problem ze widać jestes takim mężem. Współczuję żonie. A co do gadania to skoro jesteś taki odważny na anonimowym forum to nagraj takiego i podeślij żonie będzie zachwycona. Polecam

Co to ma być
@Zona

Żono czasami lepiej przemilczeć. Taki prostaki nic nie zrozumieją. Ostatnio z tego forum zrobił się burdel. Takiego typu posty nie powinny być publikowane!!!!!!

@Zona

Odważna jesteś. Polubiłem Cię :)

Burdel
@Co to ma być

Niestety taka prawda ale z drugiej strony ta firma chyba też

Nie głosuje na PO
@Głosuje na PO

Trudno się dziwić wystarczy popatrzeć na te niektóre Polskie małżonki Z majtek dało by się uszyć żagiel dla średniej wielkości jachtu Gdzie się podziała legendarna uroda Polek? Wstyd żeby tak się zapuścić i jeszcze pretensje że współmałżonek na boki chodzi

Informacja
@Nie głosuje na PO

Bla bla bla jestem ślepym idiota

@Nie głosuje na PO

A co, lustro się stłukło i dawno nie widziałeś swojego odbicia, koleżko "przystojny inaczej"? Fajnie się przelewa swoje kompleksy na innych?

pluto

a co tam na kotłach słychac jak z praca?

@pluto

Ale o które Ci chodzi ? Są gumowe, silikonowe i plastikowe czyli poliamidowe.

Julia
@Żulik osiedlowy

To jest aż taka różnca w zależnosci od kotłów?

@Julia

Jest różnica. W pracy jest , w zarobkach też .

Żulik osiedlowy

Nie jest lekko . Ale pieniądze też w miarę dobre. Zależy od przepracowanych sobót , punktów ponad normę. I to ,że nie każdy nadaje się do tej roboty.

zszokowana

Dlaczego, na dywizji jedenastej, są zamykany drzwi ewakuacyjne? Czy bhp na to pozwala?

Do Pana K

Pan pamięta ze kłamstwa długich nóg nie mają.

Ekspedientka

Do sklepu panie...

Jak to gnojenie? To przełożeni tak traktują pracowników? Możesz napisać co konkretnie się dzieje bo przecież takie zachowania są karalne. Jest na to przyzwolenie?

Stary rol

Co to u was na A 8, jakas nowa afera u chłopaków z kJ, słyszałem, że jest jakiś wytrawny donosiciel.

KJ
@Stary rol

Donosiciel na co ?

Stary rol
@KJ

Nie, że u was jest donosiciel, tylko ktoś spoza kJ na was donosi, tak słyszałem

Alkoholizm
@Stary rol

Picie w pracy jest zabronione chyba a tym bardziej bycie pijanym na takim stanowisku

Frabek

mam nadzieje że na halach passa są piorunochrony żeby się nieskończyło jak w Ciarko

Piorun
@Frabek

A wiesz ze to nie od pioruna czy udajesz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 642.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 562, z czego 91 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.