Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

System

Prawie cały miesiąc była informacja w kioskach multi. że testują nowy system wynagrodzeń i przy wypłacie będzie wszystko dobrze policzone, więc jest dobrze policzone, o co im chodzi???

Prawilny

Taaak jak się jebyo na dwie wypłaty to oddawać od razu, a jak coś zapomną sobie policzyć to już im się tak nie spieszy. Ja na konto nie zaglądam, więc skąd mam wiedzieć ile przelali ????

Kis s

Hej wszystkim pracuje pierwsze tygodnie po miesiącu jakie tak mniej więcej mogę się spodziewać wypłaty ???

Marian

I to z dopłatą do najniższej, bo przy tych normach dla świeżego pracownika to żeby mieć najniższa to musisz jeszcze załapać się na premie i dodatek frekwencyjny

@Marian

frekwencyjny to raczej wiadomo jak sobie wyrobić, a co z resztą? jako osoba nowa jak można tu na premię sobie zasłużyć w takim razie? pod koniec miesiąca jest szansa na jakąś konsultację odnośnie swoich wyników z pracy, żeby było wiadomo co i jak? z kim sie rozmawia?

Wór przysiecki

Panowie słyszałem że u was na 10 jakaś wieśniara której się podpadnie chodzi na mistrzowke i załatwia kary.Widze ze macie tam straszną (usunięte przez administratora). Do dyrektora jak najszybciej z takim czym ja bym na waszym miejscu szybko ja uświadomił kim ona jest.

@Wór przysiecki

Na mistrzowke to chodzą sami pracownicy narzekać na taką czy inną prace zwłaszcza gdy kolega czy koleżanka ma lepszą, zawiść ludzka nie zna granic a oceniać fałszywie może każdy ale to świadczy jedynie o nim oceniającym.

A2a

Widać, że nie ważne jaka hala na każdej pociotki i inne kliki. Czy a2 czy a3 czy jakakolwiek inna hala schemat ten sam. A żeby coś pomóc pracownikowi to można zapomnieć. Zamiast podwyżki plac mamy podwyżki norm akordów i non stop szybciej więcej i najlepiej 24/7.

Mroowa

Dlaczego za 3 dni chorobowego biorą całą premie? Kto to zarządził? Lepiej teraz siedzieć 30 dni niż wracać hm porażka

@Mroowa

Chodzi ci o premie czy raczej dodatek frekwencyjny. W 1 przypadku do 5dni chorobowego jest to 1.5% za jeden dzień. Powyżej 5dni tj 2% za dzien. A jeśli chodzi o dodatek frekwencyjny to on znika nawet po jednym dniu chorobowego. Stąd opłaca się chorować cały miesiąc :) lub do końca miesiąca jak ktoś woli takie tłumaczenie

Mroowa
@A2a

Mi zabrali całą premie i frekwencyjny za 5 dni chorobowego. Więc cos tu nie gra dlaczego jestem wyzerowany.

Franek
@Mroowa

Taka sama sytuacja

Bon

A kiedy bony , czy firmy nie stać na osobny przelew żeby każdy widział ile tych bonów tak naprawdę jest?

Stefan
@Bon

Jest na każdej hali informacja ile kiedy za co ludzie czytajcie ogłoszenia firmowe albo zapytajcie osób pracujących w narzędziowni oni wiedzą wszystko :)

@Bon

Przeciez jest informacja, że ludzie zatrudnieni na dzień 27.03 dostaną bony i będą to w osobnym przelewie. Czytajcie a nie problemy z (usunięte przez administratora) robicie.

Różne ploty chodzą
@Bon

Chodzą suchy ze dopiero w kwietniu ale każdy ma swoją wersję napewno coś będzie kombinowane

Serweta

I jak Wam na a-10 ? Biskup kracze dobrze między wronami ??? Hahah przygłupy nie zgodzili się na dodatek do wyrabianych punktów...

@Serweta

brak zgody z czego wynika? podkreślasz tylko a10, a co z innymi? i tak wgl skoro siedzisz w temacie to jakie wstępne wnioski powinien mieć według Ciebie kandydat wchodząc tu i widząc takie zapytanie?

Podwyzki

Pracuje 14 lat na montażu i 10 lat temu zarabiałem tyle samo co teraz bez ich podwyżek, prawda jest taka że te wszystkie dodatki , podwyżki itp, powinni ująć w jedną rubrykę (dopłata do min.) takie są pieniądze na montażu że za wykonywanie ich norm jest poniżej najniższej płacy a to co oni uważają za podwyżki czy premie i inne dodatki to tak naprawdę i tak muszą wyrównać do najnizszej

Chałupnik

Czyżby kierownik z bukowska zaczynał przygotowywać miejsca dla swoich ludzi z chałupy znów kontrola na wydziałach nie potrzebna można redukować bo przecież nic nie robią i tylko przekładają z rączki do rączki popijając kawkę

A o kim mowa?

Pocałunek Posejdona

Dlaczego nie ma umów normalnych ktoś wie ???

Lol
@Pocałunek Posejdona

Ale o jakie umowy chodzi ? Co to znaczy "normalnych"?

Pocałunek Posejdona
@Lol

Normalnych w sensie takim że do dziś mam 8.95/h , wiem że pracując na montażu ma się akord i teoretycznie zwiększają cenę za łączenie ale co z kwestą jak masz dniówkę? Dodatek 2zl stanowisko? Przecież najwięcej korzystają Ci którzy pracują na dniówkę...

a2

Widać ze na plastikach dalej hulaj dusza sobota i dalej wczasy pod gruszą, w tygodniu (usunięte przez administratora) ale sobota musi być żeby odpocząć, przełożony nie wie nic ciekawe czy właściciel wie co się dzieje i na co wydaje pieniądze a Wy chcecie podwyżkę za taka prace ?

@a2

A bo wiesz. W tygodniu jak się nie orobisz to sobotę sobie dalej polecisz w(usunięte przez administratora) Normalny pracownik wykonujacy uczciwa prace dosc orobi sie w tygodniu a sobota jest do odpoczynku bo ogolnie w takich pieniądzach niech się cieszą, że ktoś tam w ogóle przychodzi.

Zefir olox

Ktoś coś wie odnośnie rozmów dotyczących podwyżek ??

Roblox
@Zefir olox

Jakie podwyżki, mnie się wydaje, że plan jest taki by to zamkną i przeniesc wszystko na Bośnię

N

Na FB jest wszystko opisane

Maciek
@N

Ale nie wszyscy należą do ZZ, albo ci co należą nie wszyscy mają fb, więc może by było warto coś w skrócie napisać

@Maciek

Czyli jak z tymi podwyżkami w końcu wyszło, bo wątek się urwał? A tak jak piszesz nie każdy to fb ma, co racja to racja. Napiszecie?

Rt

I jak przebiegły rozmowy w poniedziałek w sprawie podwyżki??????????

Pass
@Małgorzata

Nic z tego. Pass twierdzi, że w tamtym roku dostaliśmy 10% podwyżki i że itak na kotłach dużo zarabiają

@Zefir olox

Mam takie zwykłe pytanie... W jakich godzinach są zmiany w Passie?

Aczy3
@Zefir olox

Podwyżki będą. Norm i obowiązków a o pieniądzach zapomnin

@N

FB,kto to dziś jeszcze ma ?

@Maciek

Kto dziś jeszcze ma FB ?

@Małgorzata

No właśnie,kto wogóle ma jeszcze FB ?

@Pass

Dużo...? A jakiś bardziej rozwinięty argument jest przy tym podawany czy tylko pada tego typu stwierdzenie? Czyli sugerujecie, że do końca roku nie ma na co się nastawiać jeśli o wzrost zarobków chodzi? To czym się ludzie teraz do pracy motywują?

Elektryk

Ile masz maszyn?(usunięte przez administratora)

Podobno decyzja zapadła......w Passie Spór Zbiorowy

....
@dobrze poinformowany

Zacznął zwalniac i znowu się (usunięte przez administratora)wszyscy. Tak jest co roku

JGHUYFU
@....

Jakoś rok temu dostaliśmy 600 zł podwyżki i nikt się nie (usunięte przez administratora)!!

@JGHUYFU

A gdzie te 600 zł? Bo ja jakoś tego nie widzę...Co roku podwyżka a wypłata taka sama albo nawet mniejsza. Dziwne to jest

Związkowiec
@dobrze poinformowany

Związkowcy mają spór o wyjazd na wczasy,gdzie i jak spędzać czas na imprezach,a nie bronić pracowników którzy traktowani są jak (usunięte przez administratora) i ciągle (usunięte przez administratora)przez brygadzistów i kierowników (usunięte przez administratora)

Sędzia
@....

Na wyższych stanowiskach też zrobić redukcja malowanie desek delegacja z tunelu na montaż??Nie za mniejsza stawkę gdzie są zwiazki??

Henryk

Witam. W jakich godzinach są zmiany w Waszej firmie? Poszukuję pracy i chodzi o dojazd.

ARMANI

1-6:50 do 14:50 2-14:50 do 22:50 3-22:50 do 6:50

Oik
@Henryk

Ale z tego co się orientuję to nie ma przyjęć.Sytuacja w firmie jest dość kiepska.

@Oik

Skoro jesteś tak zorientowany to napiszesz o tym coś więcej? Z czego obecnie ta słaba sytuacja wynika i jaka jest najbliższa perspektywa? Bywały tu już podobne okresy?

@ARMANI

Dzięki. A która zmiana po dobie następuje? Jak to jest z godzinami po zmianie? Będę wdzięczny za podpowiedź

Pityk
@Henryk

Dana zmiana trwa cały tydzień.System 3-2-1, czyli rozpoczynamy od 3 zm.,następny tydzień 2zm.i później 1.

Leho

Czyli de facto brak roboty !

Armani
@Henryk

Tydzień pierwszej tydzień drugiej i tydzień trzeciej zmiany.

Damianos

Jak z przyjęciami teraz ? Są gdziekolwiek ? Ja się roboty nie boje także dam rade

Leho
@Damianos

Nie ma przyjęć, sytuacja jest kiepska !

do ???

Jpl przetłumacz to co napisałeś

???
@do ???

A co mam tłumaczyć wszystko jest jasne i gołym okiem widoczne ale nie dla wszystkich

Rumbcas

to prawda że znowu szykują się spore zwolnienia czy to tylko gadaniana ?

Aczy3
@Rumbcas

Ja bym pierwsze ogarnął to co się dzieje jak się wejdzie w biale drzwi. Na 1 zmianie nie ma gdzie nogi postawić tyle tych pomocników pomocnika siedzi i rozmowy. To oparci o barierkę, to o regal. Tak samo sprawa się tyczy innych pomieszczeń. Telefony, kebaby, karkówki... to wkoncu praca czy wakacje ?

@Rumbcas

To bzdury, ktoś puszcza plotki i się wami bawi.......zamówień jest w cholerę tylko komponentów brakuje.

@dobrze poinformowany

No właśnie,skoro brakuje komponentów,to de facto roboty nie ma ?

Barbara
@Rumbcas

Skąd doszły do ciebie te informacje na temat zwolnień? Mowisz że znowu zwolnienia to kiedy miały miejsce ostatnie zwolnienia? Dawno?

@Joi

Nie pitol i nie strasz....robota jest tylko, że chwilowo mniej, a zwolnień nie ma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 642.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 562, z czego 91 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.