Anwim S.A.

Opinie o Anwim S.A.

Wojtek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy, ktoś coś wie?

Tymon

Idealnych firm nie ma, więc zawsze może się nam coś nie podobać.

Niestety musze potwierdzic “schemat” dzialania rekrutacji w Moya: 4 etapy, zadanie do wykonania, 4 etap to rozmowa z dyrektorem, po ktorej nastepuje cisza pomimo wielokrotnych zapewnien o tym, ze “zadzwonie do pana na pewno, najpozniej w piatek a moze wczesniej”. Niestety wyglada na to, ze napisanie kilku slow informacji w mailu (bo przeciez obiecanego telefonu nie mozna wymagac), przerasta mozliwosci dyrekcji tej firmy.

Witold

Firma się rozwija ale pracownicy nie zauważają tego. Szkoda,

Renata

Wszędzie czy tylko w Olsztynie pracownice mają wiecznie okres i złe dni? Żeńska kadra jest tam chyba trzymana za karę. Nie potrafią nawet odpowiedzieć na proste pytania. Że nie wspomne o nabijaniu jednej rzeczy 4 minuty a koniec końców dostałam to bez paragonu, jak wytłumaczyła pani Jolanta, nie wchodzi. . Ciekawe czy skarbówka też wie, że nie wchodzi?

Pracownica

Czy u reszty stacji w kraju też nie dostajecie premii? A jak już od święta to po 100 zł max? Nie wspominając o sposobach naliczania premii, o których nikt nie wie, wliczając to pytanie kierownika. Śmiech ogarnia przy zerknięciu na konto.

aaajent

Proszę o informację na temat współpracy z tą firmą jako ajent stacji paliw. Na jakich zasadach przebiega współpraca, przybliżone dochody, stopień odpowiedzialności, niezbędny czasowy wkład pracy. Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Norbert

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Norbert

Na jakie stanowisko?

Daniel

Najniższa krajowa za pracę w weekendy, święta, brak dodatków jakichkolwiek, nie wspominając o ekwiwalencie za pranie itp Brak możliwości rozwoju,podwyżek, awansu Sam sobie odpowiedz... Praca nadaje się co najwyżej dla studentów, aby sobie dorobić

Konrad

Czy stanowisko kierownika operacyjnego jest aktualne, co napiszecie o firmie?

Konrad

Zainteresował mnie oferta ajenta stacji paliw. Czy może ktoś ma już rozeznanie jak się na tym wychodzi? Kilka informacji może mi bardzo pomóc w decyzji.

Budes
@Konrad

Musisz mieć doświadczenie przechodzisz rozmowę podpisuje weksel i prowadzisz stacje.

Joanna

@Aplikant faktycznie - to jest sytuacja, która nie wpływa pozytywnie na postrzeganie potencjalnych pracowników firmy. Czy w takim razie nie uzyskałeś żadnej informacji od firmy, czy jednak koniec końców ktoś się z Tobą skontaktował i chociaż podziękował za udział w rekrutacji?

Anwim
@Joanna

Nie uzyskałam żadnej informacji. Przez 7 lat zajmowałam się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników. Nigdy nie dopuściłam do sytuacji o jakiej sama napisałam. Dyrektor zapewne posiada sekretarkę, asystentkę można było za jej pośrednictwem przekazać informację zwrotną. Cały obraz Firmy Anwim przez takie zachowanie jest mało wiarygodny. Na rozmowie mówiono mi jak bardzo Firma szanuje ludzi itp. W efekcie końcowym słabo to wypadło. Wiele mądrości ludzki rozum jest w stanie przyswoić, jednak kultura i szacunek dla drugiego człowieka nadal stanowią nieosiągalny cel dla wielu ludzi.

Aplikant

Anwim rozwija się dynamicznie. Nie neguję wykształcenia osob które tam pracują. Jednak posiadam jedno bardzo duże zastrzeżenie. Aplikowałam na "pewne stanowisko". Zostałam zaproszona na rozmowę , a później na ponowną. Kolejnym etapem była kwestia finansowa. Osoba posiadająca "tytuł" dyrektora umawia się, żę w przeciągu godziny telefonicznie przekaże odpowiedź dotyczącą wynagrodzenia po czym nie oddzwania i nie udziela informacji zwrotnej. Dodatkowo nie odbiera telefonu. Takie zachowanie jest w dzisiejszych czasach mało profesjonalne. Ponad miesiąc czasu zawracania kandydatowi głowy i firmy nie stać na zdanie.... " Dziękujemy nie spełnia Pani naszych oczekiwań. Dziękujemy za poświęcony czas". Jak dla mnie śmieszna sytuacja. Na pewno mało profesjonalne podejście - brak szacunku dla drugiej osoby. p.s. Poprzez noszenie chusteczki w butonierce mężczyzna nie stanie się " gentlemanem".

Joanna

Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego dla naszego portalu udzielił Wiceprezes Anwim S.A http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,718831,wywiad-pawel-grzywaczewski Która z informacji w nim zawartym najbardziej Was zaciekawiła?

bambni

@kobra mówisz o wielkiej rotacji a jakoś ofert pracy nie ma, bujasz

Wujas

No właśnie... czy ktoś wie jakie warunki na ajenta stacji?

jrDaily

Po 2 spotkaniach rekrutacyjnych zaproszono mnie do finału. Po spotkaniu finałowym zaproszono mnie na kolejne - super finał. Na spotkaniu 3 i 4 prezentowałem strategię/pomysł na określony obszar działalności firmy Anwim. Poświeciłem im 4 dni spotkań (4 połówki urlopów), dodatkowo 2 dni na opracowanie prezentacji. Od super finału minęły 2 miesiące a ja nie otrzymałem odpowiedzi. Nie oczekuję, że prezentacja ma powodować ofertę pracy, oczekuję jednak że 4 spotkania i super finał procesu rekrutacji na kluczowe stanowisko w firmie zobowiązuje do odpowiedzi kandydatowi. Dla mnie to nie mały skandal. To również brak szacunku do kandydata,(usunięte przez administratora) Ponadto sądzę że to znakomity sposób dla firmy na darmową pracę koncepcyjną. Nie wiem ilu kandydatów prezentowało swoją koncepcję, ale wiem że jeden z elementów mojej prezentacji już się urzeczywistnił...czy stało by się tak bez mojej prezentacji - tego nigdy się nie dowiem.

flesz

na stanowisko kierowcy nawet najgorszemu wrogowi bym niepolecil

mily

ale to niejest branza budowlana to branza paliwowa wiec wyksztalcenie budowlane i rynek nieruchomosciami to nie ten dzial

powolniak

a ile ci zaoferowali bo z tego co wiem to marna placa jakby dobrze placili to wiecznie ludzi by nieszukali kierowcow tez wiecznie szukaja wiec cos chyba jest nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.