Anwim S.A.

Opinie o Anwim S.A.

Obiektywny

Firma dla ludzi z orzełka. Jeżeli w twoim CV nie ma orzełka to ścieżkę rozwoju w tej firmie masz z głowy - siedzisz na jednym stanowisku i zastanawiasz się kiedy zastąpi Cię nowy spadochroniarz z orzełka. Czasy rodzinnego Anwim minęły bezpowrotnie.

Adr

Całe życie myślałem że praca na cysternie adr to praca z misja że ta praca jak strasz pożarna ważna misja. Co się okazuje ze to banda kolesi zbadanych z kaczka Najmanem ale nie tym w Europie typowy Polak Ukraińcowi da ale Polakowi nie

Marekvsf

Najgorsza stacja. A ich fachlowanie cenami w przeciągu 3 godzin. To zlodziejstko w biały dzień. Powinno zamknąć tą instytucje oraz zabrać koncesję do ...

Łukasz Dębiec

Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecane złote góry a otrzymujemy co najwyżej złoty lub żółty ???? deszcz na nas od osób które są nad nami. (usunięte przez administratora) Ani kierowca ani kasjer w tej firmie nie zarobi a na pewno niczego się nie dorobisz. Kasjer zarobi 2200 a kierowca 3600 a i zmiany od 4 rano, i psy misliwskie którzy jeżdżą za Tobą jakbyś przewoził złoto i robią z Ciebie (usunięte przez administratora)

FerdnandoAlonzo

Szczerze nie polecam. Paca jako kasjer dobra dla studenta, który 3/4 pensji przeznacza na alkohol i narkotyki. Zarobki na umowę o pracę na stacjach MOYA, to 2100 zł na rękę. Zmiany 12 godzinne, w weekendy i święta. Firma nie daje żadnych dodatków. Obiecane złote góry w premiach. Premii nie ma bo targetry nie do zrobienia. Jak już dadzą cokolwiek to 100 zł do łapy. Czyli robota za 2200-2300/mc. To jest żenada. Najgorsze warunki pracy ze wszystkich sieci stacji paliw.

Honorata
@FerdnandoAlonzo

2100 na rękę to wciąż więcej niż najniższa krajowa, bo ona netto wyniesie mniej. A za pracę na nocki nie ma paru groszy ?

Johny

Co do pracy na stanowisku kierowcy c+e (usunięte przez administratora)praca po ok 12 godzin dziennie, nie mniej niz 10h.(usunięte przez administratora)Drugą zmianę zaczynasz dopiero jak kierowca z pierwszej zmiany zjedzie na bazę np o 18. O urlopie/dniu wolnym zapomnij no chyba że znajdziesz kogoś na swoje zastępstwo. Generalnie bardzo słabo.

Zbyszek Kolosowski
@Johny

Jak możesz pisać takie bzdury że musisz szukać za siebie zastępstwo nigdy tak nie było i nie ma Pracować trzeba nikt za darmo nie płaci i płacił nie będzie Jak tego oczekujesz Szanowny Koluniu to chyba się nie doczekasz i życie Tobie upłynie na narzekanie Pewnie szukasz łatwego grosza no to się zawiodłes Pracuję na stanowisku KIEROWCY ponad 12 lat i każdemu po fachu życzę TAKIEGO UCZCIWEGO PRACODAWCE Zaznaczam że nie jest to opinia na zamówienie lecz realna .Pozdrawiam

Obecny
@Zbyszek Kolosowski

Człowieku o jakiej uczciwości Ty piszesz w tej firmie pracuje.ładnych parę lat I wiem co piszę

Co sądzicie o kadrze menagerskiej?

Wiktor
@Michał

Straszne nieuki, byli handlowcy bez znajomości języków, bez szkoleń i nowoczesnych metod zarządzania zespołami. Dziwię się, że po tylu latach nie zachodzą tam zmiany kadrowe ?

Menago
@Wiktor

Za te słowa pójdziesz pod sąd!!

Sylwek

Ogólnie śmieszna sytacja, jeżeli chodzi o flotę, wielki problem ma Pan przedstawiciel z wysyłką oferty na maila, na innych stacjach bez problemu, a tutaj tylko rozmowa telefoniczna na której wciskają na (usunięte przez administratora) oferty żeby tylko wziąć, 9 innych stacji wysłało ofertę na maila tutaj rozmowa i namawianie że najlepiej i najlepiej, a jak proszę o konkretną ofertę na maila to cisza

Łysa_Pała
@Sylwek

Najgorsza karta flotowa jaką miałem, słabe zabezpieczenia, masa wymagań jak weksel i deklaracja, dwa dni spóźnienia obniżają limit. Karta tylko na Polskę, ogromne kolejki na stacjach automatycznych, rabaty bardzo słabe, wybrałem kartę EuroWag.

@Łysa_Pała

Karta flotowa MOYA Firma to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od ilości posiadanych we flocie pojazdów czy ilości tankowanego miesięcznie paliwa. Nieustannie doskonalimy zarówno program MOYA Firma, jak i narzędzia w nim wykorzystywane – aplikację mobilną oraz kartę flotową. Zapraszamy do kontaktu (tel.: 22 496 00 73, e-mail: bok@moyastacja.pl) – chętnie dowiemy się co jest przyczyną Pana negatywnej opinii. MOYA Firma to przede wszystkim atrakcyjne, indywidualnie ustalane rabaty na paliwa. Wygodny sposób użytkowania – zbiorcze fakturowanie, aplikacja mobilna MOYA Firma czy dostęp do szczegółowych raportów i transakcji poprzez serwis oraz aplikację to tylko niektóre z cech karty wymienianych przez jej użytkowników. Karty można używać na ponad 330 stacjach MOYA w Polsce, a karty MOYA IQ na 2500 stacjach w całej Europie. Klienci bardzo chwalą sobie użytkowanie aplikacji mobilnej MOYA Firma – dowodem na to jest chociażby prestiżowe wyróżnienie w plebiscycie branży CFM – Fleet Derby. Nagroda przyznawana jest w wyniku głosowania użytkowników rozwiązań flotowych.

Władysław
@Anwim S.A.

W Świecku sprzedajcie paliwo z bazy Octan Energy import z morza? Już raz płaciłem kilka tysięcy za wymianę pompowtryskiwaczy, przyjechał handlowiec zrobił zdjęcia filtrów i pojechał od tej pory cisza.

@Władysław

Szanowny Panie, pragniemy uprzejmie poinformować, że nasze paliwa pochodzą od największych krajowych oraz zagranicznych producentów. Co więcej, jako doświadczona firma, z niemal 30-letnim stażem na rynku, mamy wypracowane ścisłe procedury dotyczące kontroli jakości naszych paliw na całym łańcuchu dostaw. Dajemy gwarancję jakości, co jest potwierdzone certyfikatem TankQ wydawanym przez niezależne laboratorium badawcze J.S. Hamilton Poland Ltd. Jeżeli jest Pan nieusatysfakcjonowany jakimikolwiek usługami na stacji paliw MOYA, uprzejmie prosimy o kontakt pod adres pr@anwim.pl i szczegółowy opis sprawy.

Luki

Ooo tak, (usunięte przez administratora) dodają obowiązków jeszcze wieciej i... ciut ciut. Żadnych premii, dodatków wielkie NIC. PRACOWNIKÓW MAJA ZA (usunięte przez administratora) NIKOGO NIE SZANUJA! Ty(usunięte przez administratora)starasz się itp. Chcesz podwyżkę to rozkładają ręce i ten tekst.. " no z czego"? Za najniższa krajowa, na prawdę nie opłaca się pracować, szarpać nerwów i niszczyć zdrowia.

sprzedawca

dowalają coraz obowiązków a kasa ta sama, naprawdę nie warto. zero dodatków za prace w weekendy i święta.. premia jest albo jej nie ma.

Ciekawy

Witam jak wygląda praca w sekcji IT ??. Jestem ciekaw bo jest ogłoszenie o pracę. Jeśli mógł ktoś wypowiedzieć się na ten temat bym był bardzo wdzięczny.

Ciekawy

Zapytanie mam jak jest odnośnie pracy w sekcji it. Widziałem ogłoszenie i się zastanawiam czy składać ofertę pracy.

Zawiedziony

Wizja i misja Anwim, czyli polska firma z tradycjami. Pracowników stacji paliw traktują jednak gorzej niż Niemiec, Czech czy Anglik. Wolę zachodnie koncerny. Ta firma powinna się nazywać Najniższa Krajowa S.A. wieczny problem z kasą, a Góra wozi się nowymi limuzynami wykupują parki rozrywki i kluby sportowe. Na początku tego roku obiecali nowy system premiowy, czerwiec się kończy i po prostu zapomnieli. Co tydzień nowe wymagania, nowe kanapki, zapiekanki burgera i dokładają roboty. Niedługo zaczną chyba wolontariuszy szukać, którzy w imię idei będą zasuwać. W zmian dostaniesz kubek i dlugopis z logiem firmy. Jesteś kasjerem= śmieć statystyka, który za michę ryżu bedzie pracował, bo jest za głupi dla ważniaków w centrali. Pozdrawiam

Sprzedawca sg

Nie polecam pracy na tych stacjach . Nie dosyć że wymagania do tego najniższa krajowa. To jeszcze problem jak się nie zgadza wypłata , bo co walczysz o swoje.Oczywiście obiecanki cacanki , problem z ubraniami . I właściciele oczywiście tylko robić ludzi w bambuko.

Z całego serca nie polecam pracy na stacji paliw Moya. Praca za najniższa krajowa, tagety nie do zrobienia, więc człowiek zostaje bez premi i dostaje 2050 zł za etat jako kasjer, a wymogi co do obsługi klienta takie jakby płacili co najmniej dwa razy tyle. Ciągle dochodzą nowe obowiązki, jak nie świeże zapiekanki, burgera to kanapki robione na miejscu. Podejście "góry" do szeregowego pracownika jak na stację własną to kpina.

PracowniK

Niestety po ponad trzech latach pracy na jednej ze stacji własnych Moya, nie jestem w stanie wystawić pozytywnej opinii o tej firmie. Moya kreuuje się w mediach na przyjazną, wspaniałą, wręcz idealną sieć stacji paliw. We wszelkiego rodzaju wywiadach podkreślane jest stwierdzenie, że jest to firma rozwijająca się w bardzo dynamicznym tempie. Mają o tym świadczyć wszelkiego rodzaju nagrody przyznane za "rozwój oparty na zasadach partnerstwa, sprawnej logistyce i profesjonalnym zarządzaniu". Marketing, promowanie marki to jedno, a kierowanie firmą, szacunek do pracowników, to drugie. Jako kasjer jestem wręcz rozczarowana podejściem tych Państwa do swoich podwładnych. Jeśli ktoś zastawia się czy podjąć się pracy na stanowisku sprzedawcy, to szczerze odradzam. Praca po 12godzin, zmiany dzienne, nocne, w weekendy i w święta za... najniższą krajową. O podwyżkach mowy nie było, nie ma i nie będzie. Dlaczego? Najczęściej padająca odpowiedź brzmi "Anwim nie ma pieniędzy". Byłabym w stanie to zrozumieć, bo ciężkie czasy, pandemia, czy cokolwiek innego. Wyrozumiałość kończy się w momemcie, gdy okazuje się że Anwim zamiast zainwestować w pracowników, inwestuje w m.in.:Klub Żużlowy Wybrzeże, siatkarki (RadomskaRadom), kick-bokserke (Róża Gumienna), Park Rozrywki Energylandia, team rajdowy... Bardzo miło jest usłyszeć odmowę udzielenia podwyżki ("bo nas nie stać") mając świadomość że na YouTubie można oglądać vlogi Pana Dyr. Filipa z Rajdu na których żali się na wysokie temperatury i piach w butach. Pracując za najniższą krajową, ratować pracownika (zatrudnionego na umowę o pracę) może premia. Niestety od kilku dobrych miesięcy targety miesięczne są tak wysokie, że ich wyrobienie momentami graniczy z cudem. Korekty targetów, prośby o ich zmniejszenie są odrzucane co miesiąc. Jeśli jakimś cudem już jeden target zostanie pomniejszony (np bistro), w zamian podwyższany jest inny (np na sklep), również nie do wyrobienia. O dokladaniu obowiązków nie wspomnę. Motywacja do pracy zerowa. Szacunku brak. Tak to wygląda "od kuchni". Panie Filipie, jeśli Pan to czyta, nawiązując do Pańskiego wywiadu z marca tego roku, chciałabym tylko dodać, że niestety ale zatrudniona na stacji Moya nigdy nie poczułam się traktowana po partnersku, ale właśnie jako siła robocza wykorzystywana za jak najniższe pieniądze.

@PracowniK

Szanowna Pani, Dziękujemy za tę opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. Naszym celem jest zaoferowanie optymalnych warunków pracy dla naszych pracowników, dlatego z powagą podchodzimy do podobnych ocen na temat naszej firmy. Z poważaniem

Mistrzyni Excella
@PracowniK

Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Oddaje kwintesencję tej firmy i jej niezmienne podejście do ludzi.

maestro

Pracowałem na stacji na gryfińskiej ,i mam bardzo złe zdanie praca po 12 godzin obsługa klienta,dbanie o sklep,przyjmowanie dostaw,liczenie towaru,mycie sprzętu na nockach + mycie śmietników, dystrybutorów,zamiatanie placu i koszenie trawnika i to wszystko za 2400

@maestro

Szanowny Panie, Pragniemy wyjaśnić, że stacja paliw w Szczecinie przy ul. Gryfińskiej jest obiektem franczyzowym. Oznacza to, że pomimo tego, że działa on pod marką MOYA, nie jest własnością Anwim S.A., operatora sieci MOYA. Jest to stacja partnerska. W związku z tym, nie jesteśmy właściwym adresatem wystawionej przez Pana opinii dotyczącej spółki Anwim S.A. jako pracodawcy. Z poważaniem

KIEROWCA

FIRMA OK MA SWOJE WADY JAK KAŻDA ALE BYM NIE ZMIENIŁ NA NIC INNEGO KASA OK MOŻNA SIĘ DOGADAĆ AUTA W MIARĘ NOWE

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Anwim S.A.?

Sławek

Znajomość angielskiego będzie dużą przeszkodą. Pożądane jest natomiast nieskrywana prostolinijność.

Jak długo czekaliście na odzew z Anwim S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Do mnie się nie odezwali,choć mieli dać znać i to było bardzo słabe

Agnieszka
@Anna

Może oni gardzą Kandydatami?

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.