Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Agnes

Ja cztery lata ale w innym magazynie firmie pracowałam na agencje i dosłownie nawet do WC czy po pietruszkę chodziłam z telefonem. A i tak nie zawsze odebrałam. Pracuję w Strykowie mam umowę i praca jak praca może być fizyczna na produkcji. Moje zdanie jest takie aby pracować na agencje właśnie trzeba mieć za co żyć. A nie mieć nóż na gardle jak mi ktoś to powiedział.

Ola Stryków

Po co dawać te ogłoszenia. Przecież ci ludzie się wykruszą. Albo znajdą coś innego albo się wkurzą i powiedzą "w (usunięte przez administratora) z taką robotą". Zachodzę w głowę co to za polityka? Jakbym siedziała w domu to bym pewnie przyszła nawet na kilka dni ale bym właśnie szukała innej pracy albo jeszcze by mi nerwy puściły jakbym miała wracać i tyle by było. Szkoda mi tych ludzi. Jak sobie wyobrażę siebie w ich skórze aż mi się ciśnienie podnosi że pozwalają siebie tak traktować. Trzeba właśnie szukać innej pracy nawet sprzątanie a nie pozwalać na coś takiego: pracownik na zawołanie na śmieciówce.

@Ola Stryków

To prawda na hali SSC4 są Ukraińcy i Truvant. Ukraińcy są ok ale oni uciekli przed wojną. Za mieszkania nieraz płacą 1500-2100, więc to nie są biedni ludzie i w pełni sił, młodzi. Niektórzy przyjeżdżają swoimi samochodami. Ale ciekawe ile będą i na ile to starczy. W przeciwieństwie do Polaków na apt. W pierwszej kolejności oni są redukowani. Takie są widocznie decyzje pani Kasi bo kogo? My robimy swoje ale Polska powinna być dla Polaków. Można wybrać sobie lepszych na agencje. Zgłaszalibyśmy kto się nadaje i chce pracować. Na apt chyba prace dać można. W końcu zostanie kilka osób, które i tak się nie nadaje albo trzeba dla nich szukać stanowiska pracy. My jesteśmy tylko pracownikami jak inni: pakowacze itp

Marlena
@Anonim

Wiosną latem jest więcej pracy więc ludzie z apt pouciekają. Do innych magazynów, lodziarnie itp. A imigranci przecież też muszą za coś żyć. Nie wiem czy dyrektorzy hal sobie zdają sprawę, że ich pracowników musiał ktoś utrzymywać. Zazwyczaj mężowie! Ja uważam że ludzie na apt są tacy sami jak na firmę.

Ola Stryków

Jestem ciekawa skąd będą brać ludzi na kilka dni w miesiącu. Powiedzmy sobie szczerze ten zakład potrzebuje pracownika tymczasowego a nie na stałe. Pracuje na ssc4 i dyrektorka najwidoczniej postawiła na Ukraińców. Ale oni też chcą pracować i zarobić a nie czekać na telefon więc nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa. Pracy było mało w Strykowie od listopada. Na ssc4 zima/wiosna też cienka. Oni myślą że Polacy po kilku miesiącach wrócą?????Kogo chcą mieć i skąd brać tych ludzi? Ktoś im będzie więcej siedział i czekał na tel i pracował kilka dni za 500 zł? Nie rozumiem

Jak zwykle anonim

Ssc12 nie podoba mi się dyskryminacja pracowników produkcji. Traktowani jesteśmy jak (usunięte przez administratora) Nie mam problemu z kontrolą osobistą przy wyjściu z hali produkcyjnej. Ale zaraz będzie kontrola przy wyjściu na ochronie. Tylko pracowników produkcji. Biuro, jakość, inżynierowie, oni nie. Bo założenia są takie że ci na pewno nie kradną. Mogą wychodzić głównym wejściem z pominięciem ochrony. W poprzednich firmach jak pracowałam kontrolowani byli wszyscy od dyrektora do sprzątaczki...

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gościu

No i zakład się nie popisał w tym roku z poczęstunkiem Wielkanocnym!!! Bo go nie było. Na wyższe stanowiska promują nie wykształcone osoby ze wschodu niż Polaków. Polak ja się dostanie na wyższe stanowisko na okres próbny to mu się kładzie kłody pod nogi. Aby mu dowieść że się nie nadaje na to stanowisko. Starają się nawet ciebie zdołować i powiedzieć że ty jesteś po takich studiach, a kompletnie się nie nadajesz.

Marzena
@Gościu

Pewnie tak. A się nie nadaje bo nie wpisuje z ludźmi, z którymi pracuje, więc trzeba coś powiedzieć. Gdyby na Ukrainie było inaczej pewnie już by się ten zakład przeniósł i wykorzystywał. A potem ściągał z Uzbekistanu, Azerbejdżanu i Kirgistanu. W tym zakładzie ludzie są po takich studiach, że lepiej już być po zawodówce. Papir zrobili i tyle. I myślą że ktoś im się będzie kłaniał w pas bo kariera. A ludzie tam przychodzą aby pracować i zarobić a nie robić taką karierę. Ciekawe kto o tym marzył? Mieli chłopoków ze wsi i dziewczyny z miasteczek to ich nie szanowali. Teraz Ukraina w Polsce.

Anka

Ja widzę to tak. Zakład szuka ludzi biednych, zdesperowanych, teraz uciekających przed wojną lub chcących coś zmienić w swoim życiu. A jak przyjadą i będą rozczarowani bo pracy brak, małe pieniądze to powiedzą można nie przychodzić. To się przede wszystkim nie ściąga takich ludzi! Albo się rozlepia, daje ogłoszenia a potem kilka dni pracy bo to praca tymczasowa na agencje. Proszę, proszę, proszę...Na polskich listach apt po 2, 3 nazwiska, ludzie przyjeżdżają bo agencja kazała. A na miejscu się okazuje że nie ma na liście. Czy oni robią to złośliwie? Tak trudno ogarnąć listę, gdzie jest kilka osób? Po co szukać, po co ściągać, po co kazać przyjeżdżać? Bo to praca tymczasowa, na zawołanie, raz jest raz nie. Jak jest trzeba pracować, jak nie czekać na telefon

Dzik

Kolejny dzień szczucia, zastraszania i gnębienia pracowników. (usunięte przez administratora) Truvant oferuje premie - nigdy żadnej premi nie dostaniesz.za niechorowalność dostaniesz 80 zł i tyle . Normy wywalone w kosmos 22 puszki na minutę do spakowania, jak przez cały miesiąc będziesz (usunięte przez administratora) po 115% to dostaniesz 2% premi od pensji- czytaj nigdy tego nie dostaniesz. Jakby mogły to by portki ludzią do (usunięte przez administratora) przyszyły szczucie i zastraszanie codziennie przez wielką lider obszaru i monstrum kierownicę. Miła atmosfera? Daj ludzią łyżkę to Ci wydrapią nią oczy łącznie ze wspaniałym kierownictwem. Linie stoją nie ma zamówień? Nie ważne ! Ważne jest to jakie masz majtki na (usunięte przez administratora) ! Jak żyje takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem! Aż się chce rzygać jak tam trzeba iść ! Robią tylko emerytki albo takie co im zostało nie wiele do emerytury, młodych osób praktycznie tu nie zobaczysz. Awans ? Zapomnij! Chyba że dobrze odnosisz albo masz rodzinę to wtedy oczywiście jak najbardziej chociaż byłbyś tlukiem nie z tej ziemi ale masz kogoś z rodzinki możesz zostać każdym nawet kierownikiem po podstawówce. Ten zakład to jedna wielka szczujnia gapienie się jednego na drugiego i donoszenie , i to nie przy biurku jak myślicie tylko SMS prosto do pani kierownik. Stryków to najgorszy zakład jaki istnieje , tu już nawet Ukraińce nie chcą pracować. Powinni tu na przymusowe roboty więźniów przysyłać tylko na to zasługują. Chociaż ich to by się może bali bo ludzie dla nich to jest (usunięte przez administratora) bez rozumu nie możesz myśleć ani się odzywać bo dopiero zaczną Cię gonić. Podwyższanie norm i zdejmowanie pracowników z lini to jest norma i dzwonienie po wielkie kierownictwo bo jak to ludzie nie dają rady (usunięte przez administratora)na wielkich liderów wielkie państwo za 3.5 na rękę nawet do łazienki się nie zapytają czy chcesz wyjść tylko się musisz prosić. A ludzią dają najniższą krajową bo jakby mogli dać (usunięte przez administratora) to by dali (usunięte przez administratora) a najlepiej to jeszcze żeby ludzie im dopłacili.

Edyta
@Dzik

Z tego co mówisz to nie wolno chorować? A te normy to udało się w ogóle kiedyś osiągnąć? W umowie jest jakiś zapisek odnośnie premii? Piszesz o tym chodzeniu do toalety na prośbę, ale to macie jakieś przerwy, które przysługują w trakcie pracy?

Biedactwo1
@Dzik

Zgadzam się z tym powyżej, atmosfera straszna, tylko norma i norma, odnośnie premii nie mam informacji

Beata
@Biedactwo1

Mnie interesuje właśnie ta atmosfera, bo to znaczące jak się codziennie pracuje. A od czego zależy, że jest taka w firmie? To ludzie mają taki charakter i podejście, a firma wcale nie dba o tę kwestię? Może firma jednak stara się i jakieś imprezki firmowe robią czasami?

Riki

Praca jak praca fizyczna i tyle. Ale jak tej pracy i tak nie ma powinni pracować Polacy. Młode dziewuchy i sensowny facet siedzą na odwołaniach. A prawda jest taka że Ukraińcy też. I prawdą jest że ludzie z agencji nieraz muszą wracać. Mimo że mamy fajnego ludzkiego kierownika. Na innych zmianach podobno się nie patyczkują bo nasz to coś uruchomi itp. Każdy wie na co się pisał ale mam nadzieję że pani Grażyna poświęci trochę czasu aby porozglądać się w Strykowie co się dzieje. Kto im będzie pracował na te agencje? Tu jest praca tymczasowa ale najwyższy czas coś z tym wszystkim zrobić. Jak stracę pracę to może też będę musiała szukać w apt. Lepszy rydz niż nic ale nie na takich warunkach. Kogo oni chcą mieć. Ludzie chcą mieć pracę a zakład pracownika i warto to mieć na uwadze

Firma Truvant w Strykowie to najgorzej płacący zakład w Strykowie, jeśli chodzi o atmosferę, szacunek do pracownika itd to zależy na jaką hale się trafi. SCC 5 pod względem pracy i kierownictwa jest okey, ssc12 to ogromne normy, liderzy to osoby niekompetentne, mało kto rozumie czym jest szacunek do drugiego człowieka. Natomiast jeśli chodzi o hale ssc3, praca sama w sobie nie jest ciężka, jako pracownik tej hali mogę powiedzieć jedno, trzeba omijać zmiane A, kierowniczka zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, ma za nic druga osobę, jest wulgarna oraz chamska, na zmianie panuje " kumpelstwo", kogo polubi ma dobrze, Ukrainę traktuje lepiej niż Polaków. Na zmianie B większość liderów jest w porządku, kierownictwo dość surowe, najlepiej czułem się na zmianie C kierowniczka jest dość ostra, ale konkretna jeśli pracujesz nie ma z nią żadnego problemu. Niestety jest dość niesprawiedliwa, swoich pracowników traktuje różnie, "ogarnięte" osoby są przez nią niedoceniane i dostają najgorszą prace, większość liderów to osoby zachowujące się jak ktoś lepszy albo mają na wszystko wywalone i nawet pracownika nie przeszkolą, jest kilka porządnych liderek, które szanują pracownika, są uprzejme i nie chcą zajechać człowieka byleby zrobić normę, ale takie osoby w tym zakładzie można policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli masz wybór innego zakładu ten omin, lepiej przyjść przez agencje.

Tomasz

Zgadzam się

No właśnie niech wie wspaniały zakład pochwali jakie prezenty dał ludzią na dzień kobiet i mężczyzny. Kobieta dali ulotki pseudo zakladeczki do książki za 10 groszy a mężczyzną magnesiki na lodówkę. WSTYD !! Produkcji nie ma wcale maszyny stoją miesiącami !! A liderzy obszaru tylko przypierdalaja się o wszystko i straszą ludzi ! A ich ulubionym zajęciem łącznie z kierownictwem jest ściąganie ludzi o portki ! (usunięte przez administratora)

Riki

Tak pakowacz ma najniższą 3490 brutto czy coś. I to uważam że ok. Umowa o pracę dodatki dowóz za darmo. Ale jeśli chodzi o polską agencję chyba machnęli na nią ręką. Na razie mają wojnę na Ukrainie zakład korzysta że młodzież uciekła inni muszą czekać na lepsze czasy na Ukrainie. Długo tam dobrze nie będzie ale ta młodzież wróci innym też nie będzie się opłacać chodzić do takiej pracy pod telefonem. Polak to Polak. Z wiosek ludzi by mieli kobiety z miasteczek też by przyszły za 1500 zł. Ale oni wybrali ludzi którzy będą zawsze na zawołanie. I oto chodziło. Dba się o produkcję jak jest a nie o pracownika który na dodatek nie jest na zakład tylko na apt. Trzeba było przemyśleć politykę zatrudnienia 15 lat temu. A myślało się co będzie jutro, za tydzień góra miesiąc. Każdy wiedział jak będzie. Rozumiem że jak tej pracy nie ma ludzie podpierać ściany nie będą ale trzeba było znaleźć jakiś kompromis: są osoby bez rodzin, jeszcze młode bez zobowiązań, żony, studenci na wakacje, zaoczni itp, itd. Firmy nie było stać aby nawet funkcyjnym facetom przed laty dać 1350 brutto czy zagwarantować w miarę możliwości zatrudnienie na śmieciówce. Każdy człowiek stara sensownie ułożyć sobie życie nawet kobieta z wioski będzie w końcu wolała zadbać o dom, obejście, pomóc mężowi, przypilnować wnuki.

truvant stryków

Wiecie co w strykowie prawie już nie ma Polaków. Na agencje pracują obcokrajowcy nie tylko ze wschodu ale i Azji. Polacy siedzą tylko dlatego że mają umowy o pracę. Oczywiście na agencje ludzi jak kiedyś się odwołuje lub chodzą w kratkę. Na dzień kobiet dali zakładkę do książki facetom magnes na lodówkę. Poniżenie człowieka

Gooo home

Co to się porobiło w tej firmie. Pracowałam i nie polecam ludzie z agencji są dużo razy odwoływani albo pojadą i wracają (usunięte przez administratora) kilometrów do domu. Brak organizacji jak stanie się wypadek w pracy każdy ręce umywa. A kierownictwo obszaru leniwe jak nie wiem tylko siedzą i plotkują... Liderzy też aby normę zrobić Ukraińców na papierosa po 10 min.puszczaja a Polak musi się prosić... Dajcie spokój to tylko praca dla emerytów a nie młodych ludzi.

Karola
@Gooo home

Cała prawda odradzam puki coś się nie zmieni to jest tam katastrofa

Aneta
@Gooo home

To odwoływanie to jak wygląda? Jest jakiś grafik i oni go zmieniają w trakcie dnia? Za ten czas co jest się w drodze to płacą?

Eeee
@Aneta

To wygląda tak ,że po prostu jednego dnia pracujesz drugiego nie zależy jak praca jest . Czasem też jest tak że przyjedzie się do pracy i wraca od razu . I nie , nie płacą za to

@Aneta

Ludzie potrafią być odwołani całe tygodnie i być zawołani tylko na dwa trzy dni , przyjeżdżanie do roboty i nie ma na liście to standard, albo wyganianie ludzi z hali bo nie potrzebują tyle osób. Praca na telefon, raczej dla emerytów jak ktoś chce dorobić a nie stały dochód.

lipna ta praca
@Anonim

Tak jest we Wrocławiu właśnie że wpuszczają tylko ileśtam osób z listy

Julia
@Anonim

To na jakiej umowie się tu pracuje? Nie na stałej podstawy, płaca tylko za przepracowane godziny? Da się wyciągnąć chociaż najniższa krajowa czy jest z tym problem?

@Julia

Agencja ma umowę zlecenie na miesiąc , albo zarobi 100 zł albo nie zarobi bywa tak że od stycznia ludzie mają po 3 dni przepracowane przez 3 miesiące, to praca na telefon jak zadzwonią to idziesz jak nie to siedzisz w domu i czekasz , dobre jak ktoś jest emerytem i mu się nudzi w domu . Część ludzi ma umowy o pracę ale to ma najniższą krajową.

Truvant to wspaniały zakład, bardzo dba o pracowników żeby nie poumierali z głodu dali podwyżkę aż 20 złotych brutto. Czuje się tak zaszczycony tą podwyżką,że aż nie wiem co mam z takim majątkiem zrobić . Chyba ułożę sobie życie na nowo, takie bogactwo .

Aneta

Te 20zl brutto to za godzinę? Czy za inny czas / okres taka podwyżka? Daj znać bo zaciekawiłeś mnie bardzo

@Aneta

Za miesiąc ???????????? trzeba było zrobić wyrównanie do najniższej krajowej a że brakowało do najniższej 20 złoty brutto to dali 20 zł brutto więcej na miesiąc.

Klaudixx

Hej wiecie może jak wyglada praca na weekend w truvancie w Łodzi? Jesli ktos ma już umowę z ta firma w Strykowie to może podjąć prace na weekendy w Łodzi czy nie?

Gabriela

Cześć! Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na stanowisko inzynier ds lean. Piszecie tutaj że dużo osób z Ukrainy pracuje i się zastanawiam czy jak złożę cv na tą ofertę to mam jakieś szanse z nimi? Poza tym może wiecie na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Stary

Jak tam kierowniczka Marta tak zwana królik ?????

Ilo94

Może ktoś wie ile w firmie Truvant, płacą za pracę na stanowisku operatora maszyn?

Saloma
@Ilo94

Jedz to Łodzi i zobacz ile tam jest Ukrainy. To już nie jest zakład dla Polaków. Sama Ukraina. Przed wejściem do pracy to nawet nie usłyszysz j. Polskiego.

Anonimowy

Może ktoś powiedzieć jak to jest w firmie w Strykowie, jeżeli chodzi o rezygnację z pracy. Zależy mi na rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron i jestem ciekawa, czy odbywa się to bezproblemowo?

@Anonimowy

Idziesz do kierowniczki najlepiej już z wydrukowanym wypowiedzeniem :), Problemów nie robią, a sam się nad tym zastanawiam pracując tam :)

Anonimowy
@Marek

Dziękuję za odpowiedź, faktycznie nie ma żadnych problemów z wypowiedzeniem umowy. Życzę powodzenia :)

Mamiła
@Anonimowy

Znam osobę, która dostała lepszą pracę i poszła z prośbą o wypowiedzenie nie do kierowniczki ale do dyrektora hali i jej dał

Irena
@Mamiła

W sumie zastanawiam się czemu mieliby nie chcieć dać.. a ten okres wypowiedzenia to ile tu trwa? miesiąc? tutaj szybko chyba udaje się miejsce zapełnić po kimś, nieczęsto braki mają?

Odradzam calkowicie, kazdy z dzialow, zatrudniaja osoby niekompetentne byle by byly wakaty - jak wiadomo truvant to jedna duza agencja pracy. Ludzie godza sie na przejscie z jednego stanowiska na drugie o wiekszym zakresie obowiazkow za nizsza stawke byleby uciec przed swoim aktualnym przelozonym. (usunięte przez administratora), zwalnianie ludzi z agencji/pakowaczy z truvant za to ze zle się spojrzą na kierownika/brygadziste, dostanie urlopu - problem, w sumie problemy o wszystko, totalnie, o rozmawianie z kims na maszynie, o nieprawidlowy ton wypowiedzi. brak szacunku do ludzi. Szczególnie zmiana C i zmiany weekendowe. Zmiana B i A na +. Kierownictwo na negatywnie ocenionych zmianach to kółko wzajemnej adoracji, ludzie narcystyczni, często bezczelni, infantylni - dla nich przyjemnoscia jest zrobic ci problem, bo im sie nudzi. ludzie strzelajacy z ucha moga tu zajsc bardzo daleko. Jak brygadzista/kierownik uprze sie zeby cie zwolnic to nawet kaczynski ci nie pomoze (usunięte przez administratora) Nie pomysl nawet o tym zeby przejsc z jednego dzialu do drugiego, bo wtedy dostaniesz dyscyplinarke za cos tam - przyklad ze zmiany C.

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE