Sonoco Poland-Packaging Services Stryków

Toruń

Opinie o Sonoco Poland-Packaging Services Stryków

Pracuje w tym zakładzie od 7 lat i stwierdzam, że niesprawiedliwe jest wynagrodzenie dla np. Liderów linii obecnie 2600. Koniec końcem czy ktos sie opiernicza czy naprawdę solidnie pracuje zarabia tyle samo co ktoś kto ma to gdzieś. Premia roczna za nie chorowalnisc do 5 dni powyżej premia przepada. Dużo jest osób którym sie należy ale zachorują napeawde i premia przepada. Jak tu porównać do kogoś kto idzie na zwolnienie po urlopu wakacyjnym bo sie robić nie chce. Narazie

Zostaw opinię o Sonoco Poland-Packaging Services Stryków - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonoco Poland-Packaging Services Stryków