Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

ciekawy

witam mam zamiar popracować w fcpk w kielcach stąd moje pytanie jak tam jest na prawdę w firmie bo z tego co wyczytałem do tej pory to same negatywne opinie Zależy mi na rzetelnej i wiarygodnej informacji Rozmawiałem już z panem M.B. w sprawie pracy Dzięki z góry za jakiekolwiek informacje

były robotnik

Siemanko napiszcie jacy delikwenci sa teraz tam majstrami i czy da sie z nimi pracowac ,czy sa jeszcze gorsi od poprzedników?Pozdrawia były a zarazem szczesliwy napierdalacz plyt za 11 brutto na 3 zmiany

Zdzichu z Łabędziowa

No i gitara... Majstrów zmieniają jak kartony na pakowaniu... [usunięte przez administratora] tam było i jest jeszcze większe. Ja tam nie wrócę... Dalej macie 10zł czy podnieśli na 11??? Powodzenia fachmani od płytek :)

postronny

Czasem cos kupuje w FCPK, ceny bardzo dobre, obsluga calkiem mila i zlego slowa bym nie powiedzial. Jestem zaskoczony tym co tu przeczytalem. Dziwi mnie ze jakakolwiek firma trzyma takich "mistrzow" u siebie. Mysle ze firma nie ma prawa rozwoju z takich warunkach. A Ty panie "byly majster" napewno juz nie raz po mordzie dostales za takie zachowanie ale jak ja bym kiedys spotkal taka gnide jak ty to bym cie raz na zawsze oduczl ludzmi gardzic

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Siarasiarzewski

To nie firma... to zakład zatrudniający uchyniętych... Każą wyrabiać robotę ponad normalne normy i klientom sprzedają braki robione expresowo przez niewykwalifikowanych brakorobów za dużą kasę której pracownik nigdy nie widzi! Odradzam tą gófnianą firmę!!!

ex-pracownik

Coś mi sie nie chce wierzyc ze któregoś wywieźli. Co sie właściwie zieje w FCPK Kielce z tymi majstrami? Widze często oferty, tak ich zwalnia (usunięte przez moderatora) czy sami nie wytrzymują? I jak sobie (usunięte przez moderatora radzi bo eraz przecie jest najbardziej doświadczony?

ecie pecie siij prezesie

Cze przyjaxiele! robita jeszcze we tej firmie? Napiszcie jakieś świerze wiadomości- (usunięte przez moderatora :) POzdro!

obserwator

Teee Krasnal... a 100 zł na wodę dostałeś? i czy o wodę ci chodzi czy o pieniadze ze za mało zarabiasz za to twoje obijanie sie? bo przeciez na 2 maszynach nie da sie robic... a majstra wyrzucili? to chyba dobrze bo czytajac wszystkie wypowiedzi to nikomu sie nie podobali i tylko (usunięte przez moderatora) kierownikowi... a moze ktos z was w fcpk chce zostac majstrem skoro to taka fajna robota.... (usunięte przez moderatora)

Ex-robol

Mnie wywalili stamtąd jakiś czas temu i nie żałuje. Najlepsze co mogli mi zrobić. Drodzy koledzy, jak teraz leci w kielcach? Ponoć miszczunio (usunięte przez moderatora)wyleciał, wiecie za co? Nicniewiedzący (usunięte przez moderatora) dalej sie trzyma? ostatnio widziałem oferty na mistrza produkcji, czyżby znowu jakieś roszady? Pozdrawiam jedynych porządnych w tej firmie, czyli roboli :)

makumba

Teee- Krasnal - weź sie zwolnij... nie dali ci 5 dych na wode??? Może ci dadzą premie za chodzenie do roboty i niechorowanie...heheheee... Związki Ci się marzą- to je załóżcie a nie narzekacie i robicie tam po pare lat... hehe... Tak się nadajecie do innej roboty, że was emerytura tam zastanie. Bez wody, związków i nadzieji że bedzie lepiej... Pozdrawiam!

krasnal

Bytowskie fcpk w ramach oszczędności przy temperaturach na hali dochodzących do+ 33stopnie C.nie dają napoi chłodzących.Dyrekcja uważa że pracownik zbyt dużo czasu poświęcił by na picie i sikanie co wiązało by się z mniejszą wydajnością. PYTANIE GDZIE SĄ ANIMALSI BY CHRONIĆ GATUNEK ,,LUDZKI" W fcpk ?.Czy ci u ,, góry '' zatracili przez swoją chciwość i pogoń za zyskiem swoje człowieczeństwo?.Gdzie jest PIP , związki ( CZŁOWIEK) . Czy tylko chamstwo i obłuda królują na tym świecie. A tak normalnie jak się widzi i słyszy to wszędobylskie zakłamanie to (usunięte przez moderatora) się chce.

nicniełumiem

fajna firma. można se porobić na maszynach wstawiając im super szybkie parametry. ja testowałem ile maszyna wytrzyma żeby zrobić zadanie i nie stanąć. narzędzia wymienili bez problema ale ze silnika dym poszedł. ale sie nie zjarał. super firma dla tych co lubią testować stare technologie nie bacząc na zysk jednoski pracującej. czyli- zarobki do bani ale można miesiąc do trzech expermynentować. tylko kask na łeb :)

nierób

fajowska firma żeby se walnąć zwolnienie... po przyjęciu trzy miechy można ciągnąć :) POLECAM!!!

obserwator

Swięte słowa... Racja na każdym kroku w tych komentach. (usunięte przez moderatora)

krasnal

Już niebawem pojawi się (usunięte przez moderatora) za wielkiej wody ze słomą w butach i będzie biadolił jak to jest niedobrze jak ogromny jest kryzys na świecie. Ilu trzeba jeszcze zwolnić by nabić sobie kabze . Chcieliśmy ameryki to teraz ją mamy. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.