“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Opinie o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.

Viktoria

Czy są obecnie przyjęcia do pracy

lajon
@Viktoria

Cały czas są przyjęcia, podobno podniosła się stawka dla początkowych pracowników.

@lajon

11zl :) za nocki 12zl :) wsumie wszystko Oki. Ale stare pracownice uprzykszaja i zniechęcają do pracy już Pierwszego Dnia. Więc jak mają przychodzić nowi albo zostać Ci którzy się przyjęli.

xxx
@Daria

ja słyszałem, że na początek 13zł i po miesiącu nawet 15 na godzine + premie, ponoć można zarobić nawet 3 tysiące netto z premiami

vbbbb

3 tysiące to chyba z sobotami i nockami

Asia
@xxx

Na produkcji takie stawki czy na serwisie sprzątająca i kwota dotyczy umowy zlecenie??? Czy umowy o pracę??? Z góry dzięki za info

@xxx

13zl ale to dla pracowników produkcji czy serwisu sprzątającego??? 13zl umowa zlecenie a potem na umowie o pracę 15zl

Mateusz
@Daria

13 na produkcji dają na początek, firma zapewnia transport

Mateusz
@Mateusz

8 godzin dziennie, 5dni w tygodniu, 4 tygodnie w miesiącu to jest 2400 netto + premia

jakie zarobki jako kierowca kat C?

Daria

Praca jest ciężka i praca od poniedziałku do soboty :) tak są przyjęcia dużo się przyjmuje ale też sporo odchodzi. A pracownic którzy pracują tam lata myślą że wszystko zrobią i na każdym kroku mysla jak tu by się pozbyć nowego pracownika

Joanna

@Paula, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w Jędrusiu. Zdecydowałaś się aplikować? Daj znać, jeśli zostaniesz zaproszona na rozmowę rekrutacyjną! @wiki, rozumiem, że pracujesz w tym miejscu. Możesz podzielić się na forum opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam! @Myszkauss, jestem moderatorem forum, więc nie jestem zainteresowana pracą w tej firmie, ale dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam!

@Joanna

Jestem zdecydowana praca mam też aktualna książeczkę ale też mam wątpliwości co do pracowników którzy pracują lata nie wiem czemu nowych pracowników za wszelką cenę się chcą pozbyć nie są uprzejmi i robią pod hu...

Pracownik Gospodarczy

Bardzo profesjonalny, począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej do spotkania w którym po chwili uczestniczyły dwie bardzo dobrze przygotowane Panie, które miały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania.

Rzeczowe, mające związek z moim CV jak i motywacją.

Paula

Czy jest możliwa Umowa o Pracę??, czy tylko Umowa Zlecenie?? Dziękuję z góry za informację

wiki
@Paula

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie później jak wszystko jest ok to umowa o pracę.

@wiki

Dziękuję za info.

Myszkauss

Joanna możemy porozmawiać na Priv jak jesteś zainteresowana.

Myszkauss

Praca jak każda inna nie ma co narzekać i od razu sobie mówić że jest zła. Wiem że ludzie którzy tam pracuja też awansują jak moja koleżanka. Wypłaty też na czas.Sporo osób też idzie do Valeo ale czy tam lepiej.

Joanna

@Myszkauss, czyli firma lokalizacyjnie znajduje się w jakimś mało uczęszczanym miejscu, tak? Co mogłabyś jeszcze dodać na temat samej pracy, warunków oferowanych przez pracodawcą, atmosfery? To bardzo istotne kwestie dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w Jędrusiu.

Myszkauss

Praca jest Oki! Wypłata na czas. Tylko ten dojazd trzeba. Szkoda że bus jedzie tak że zabiera wszystkich po kolei. A to daje że jeździec my 1.5 h przed pracą.

Joanna

@Zaa, jakie warunki byłyby dla Ciebie zadowalające? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w firmie Jędruś? Jeśli to zrobisz i zostaniesz zaproszony na rozmowę, nie zapomnij później podzielić się z nami wrażeniami na temat jej przebiegu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Jędruś w Morawicy? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Zaa

Jakas opinia o pracy w technologii? Nadgodziny?, Jak rozliczane. Warto próbować jeśli jest się doświadczonym technologiem?

Joanna

@Alojzy, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź! @Kamcia????, skoro pracujesz w Jędruś, to napisz proszę coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę, atmosferze panującej w zespole. @Jarek, czy Ty także jesteś pracownikiem Jędruś?

Łukasz78

Witam ;) Prosze o rozkład jazdy Autobusu "U Jędrusia" Odjazdy Kierunek Krzeszowice-Morawica na 6 rano do roboty na 14 rano do roboty oraz podróż powrotna po skonczonej zmianie o 14 Morawica-Krzeszowice(ok ktorej jest w Krzeszowicach) po skonczonej zmiane o 22 Morawica-Krzeszowice(O której jest w krzeszowicach) Dziękuje

zenon

Oczywiście jak to bywa w Polsce najlepiej jest narzekać. jak się komuś nie chce robić to wymyśla niestworzone historie byleby tylko w twn sposób dopiec drugiemu. Ja pracuję parę lat jako operator maszyn, na czysto mam kolo 3 tyś choć wiem że nowi zaczynają od 2 koła. W soboty i niedziele nadodziny dodatkowo płatne(5-7stówek dodatkowych), bonusy w postaci premi rocznej trzynastki, za obsługę maszyn kolejne premie, karta benefit, paczki na święta, bus firmowy praktycznie za darmo, deszcz nie kapie na głowę, kasa na kncie zawsze 10tego. a to że baby się kłuca to przecież zawsze tak było i będzie czy to u jędrusia czy w gelwe.

lucek
@zenon

koło 3tys na czysto jako operator maszyn to się wychodzi z 2 sobotami i 1 niedzielą. niestety praca w weekendy obowiązkowa.

Łukasz

Siemanko ;) Czy u jedrusia jest mozliwosc zatrudnienia na 2 zmiany czy tylko na 3? 6-14 i 14-22 zeby na noce nie robić?

Alojzy
@Łukasz

W dziale produkcji jest taka szansa, ale zgłoś to od razu na rozmowie kwalifikacyjnej.

xyz

Dopóki nie zmieni się sposób zarządzania w Dziale Technologiczno-Jakościowym, to nie będzie się w nim dobrze pracowało, niestety.

Kola
@xyz

Witam chciałabym się skontaktować aby porozmawiać nie jestem pracownikiem firmy Jędruś ,proszę o kontakt jest to bardzo ważne dla mnie dziękuje

A ile może zarobić automatyk w dziale utrzymania ruchu , bo widzę że rekrutują i to dosyć często, z czego to wynika, marna płaca, zła atmosfera ?

Alojzy
@Piotr

Firma prężnie się rozwija i na produkcji pojawia się coraz więcej nowoczesnych maszyn, stąd zapotrzebowanie na automatyków. W Dziale Utrzymania Ruchu atmosfera jest w porządku. Co do płacy to kwestia Twojego doświadczenia i umiejętności. Nie zaszkodzi spotkać się na rozmowę...

padają tu różne sformułowania np. zastraszanie, sprawa dni wolnych, czy narusza się w tej firmie prawa pracownicze?, proszę o potwierdzenie prawdy tych słów bo łamanie prawa jest nie dopuszczalne i należy podjąć odpowiednie działania, które miałyby na celu dać pracownikom poczucie prawa do pracy w spokoju zgodnego z prawem

Ktoś
@Adam

cala prawda o firmie;)

OperO

Praca i atmosfera w dziale technologicznym w Morawicy to dno, nie polecam nikomu. Zero zasad, zero etyki, nieludzkie zachowanie w stosunku do pracownikow ciagle zastraszanie, poniżanie pracownika. A w niektórych przypadkach nawet psychiczne znęcanie się. Szkoda czasu na tą firmę lepiej poszukać firmy ze zdrowa i przyjazna atmosferą.

Bolo
@OperO

może coś jeszcze opisać więcej jak to wygląda?

Justyna

Jak dobra firma to trudno jest dostać się do pracy. Może jednak coś wiecie?

Zostaw merytoryczną opinię o “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. - Liszki

• Jak się pracuje w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w “U JĘDRUSIA” Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

“U JĘDRUSIA” Sp. z o.o.