Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Mielno

Ja pracuję w Mielnie i jest ok. Mogliby podnieść trochę wynagrodzenie

brak słów

Pracuję w polo w Ustce. Z racji tego, iż Ustka to miejscowość turystyczna jest to tak zwany sklep sezonowy. To znaczy, że w okresie letnim pracują w nim osoby zatrudnione tylko na sezon. I tak w latach poprzednich takich osób było ok 20, obecnie po zmianie kierownika regionalnego jest ich 8. Kierownik chce pokazać ,że załoga da radę. Efekt? Jesteśmy tak przemęczeni , ze ledwo chodzimy. 4 Kasy chodzą od rana do wieczora. Dostawy mamy dwa razy dziennie - o 4 rano i o 22. Czujemy się jak niewolnicy. Ostatnio zmarła mi babcia więc powinienem dostać urlop okolicznościowy. W praktyce okazało się, że kierowniczka sklepu kazała mi ten dzień odrobić czego efektem była praca 9 nocek pod rząd. Mając wolną rękę od regionalnej nasza kierowniczka zatrudniła swoją koleżankę do pracy na sezon. Owa koleżanka była wcześniej kierownikiem sklepu lecz za mobbing została zdegradowana do zmianowej, potem odeszła. Obecnie dzień zaczyna od kawki w biurze i dwóch papierosów a następnie wysługiwania się pracownikami. Jeśli ktoś się odezwie od razu spotykają go szykany. Ja nie dostałem wolnego dnia na komunię chrześnicy i musiałem brać urlop na żądanie. Zmiany w grafiku po kilka razy w miesiącu - nie da się niczego zaplanować. Generalnie jeden wielki syf. Stanowiska funkcyjne typu kierownik sklepu lub zmianowi są przyznawane nie ze względu na umiejętności lecz za włażenie w doopę lub poodpierdalanie. Atmosfera w pracy skandaliczna - strach się do kogokolwiek odezwać. Generalnie nie polecam tej firmy.

Hrh

Nie miła obsługa

Julita

@Gość czy sytuacje, o których piszesz są częste? Jeśli coś w danym sklepie nie do końca działa w porządku, to może warto takie informacje przesłać do centrali.

@Julita

i co to da?

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

Leszno

Nie zatrudniajcie się w tym sklepie. Zatrudniają na rok czasu aby dostać dofinansowanie i później (usunięte przez administratora) jak szmatę. Stanowisko pracy jedno a (usunięte przez administratora) się za dziesięciu.

Szkoda slow

Moja żona pracuje tam 3 miesiące i szkoda mi jej widząc jak wykończona wraca. Jedna z pań się zwolniła zaraz po przyjęciu mojej i harują za dwie osoby bo do tej pory nikogo nie zatrudnili!!! Nie wiem jak jest w innych marketach ale 1 osoba na stanowisko mięsne to katastrofa. A kierowniczka jeszcze bezczelnie potrafi przejść obok i pomarudzic bo coś jej wiecznie nie pasuje. 12 tyg pracy 12 sobót w robocie paranoja!!! Wypłata 1466zl. Jeszcze miesiąc i żona ucieka

dw

Ile tam jest na rękę teraz? chyba w każdym mieście zarobki są takie same? a przynajmniej powinny skoro to jedna firma?

@dw

okolo 1460, tyle wychodzi z 2000 brutto, do tego dochodzi premia, ktora ostatnio nie wychodzi ponad 100zl brutto. Po pol roku dostajesz dodatek stazowy 200 zl oczywiscie brutto.

Ola

Mam pytanie: jak to wygląda ze zmianami? Jak są ustalane godziny? Zawsze jest tak samo np 6-14, 14-22 itp czy mozna się spodziewać za każdym razem innych godzin?

@Ola

sa tez srodki, np. 9-17, 10-18. Jednak to w duzej mierze zalezy od kierownika sklepu.

Nn

Ludzie co wy za glupoty wypisujecie?! Jakie dobre zarobki i zaplecze socjalne?! Jezeli dla was pensja 2000 brutto to wysokie zarobki to powodzenia zycze :-D Wprowadzili dodatek stazowy 200 zl brutto, ktory ze stazem nie ma nic wspolnego! Zabrali wszystko co mogli...premie uznaniowa, premie za audyt a nawet dodatek urlopowy. Ludzie obudzcie sie w koncu! Co wy nazywacie dobrym zapleczem socjalnym? karte pracownicza? Litosci!!!

tomek

Mam pracować w polo markecie na cały etat. Pensja 2000 brutto. Od pon. do soboty po 8 godzin i jedna niedziela w miesiącu 12 godzin.T o jest 60 godzin. Czy za nadgodziny polo market płaci

@tomek

placi, ale szału nie ma..jednak u tego pracodawcy bez nadgodzin porzadnej wyplaty nie dostaniesz

Markus

Witam pochodzę z regionu gdzie jest ciężko o pracę zastanawiam się nad pracą w polo jest ogłoszenie potrzebują ludzi do kilku miast nad morzem i zapewniają zakwaterowanie może ktoś z tamtych stron napisać jak to wygląda czy opłaca się przyjechać z drugiego końca Polski ?

Natasza
@Markus

teraz płacą 11 zł za godzinę na rękę umowa zlecenie i robisz 8,10 lub 12 godzin dziennie to zależy od zapotrzebowania ,w sezonie letnim masz chyba 13 albo 14 zł na rękę ale nie jestem pewna jaka będzie stawka,poza tym jest to zależne od zakwaterowania bo za to odciągają ale o to musisz się zapytać jak będziesz dzwonić i ocenisz czy ci się to opłaca,nasi sezonowi przyjeżdżają już trzeci sezon z rzędu i są zadowoleni bo zarabiają ok 4 tys.a z nadgodzinami więcej ,z resztą połączysz przyjemne z pożytecznym bo okolice są piękne więc wrażenia pozostaną na długo-zapraszam na Pomorze do Jastrzębiej Góry,Helu,Władysławowa ,Pucka a może w drugą stronę Koszalin,Kołobrzeg,Świnoujście lub Ustronie Morskie wybór należy do ciebie pozdrawiam

ŚwieżaPracownica 2017-04-05 12:55 Cieszymy się ze i firma wstawia swoeje komentarze. Ale trochę bardziej realizmu proszę. Hehe

ŚwieżaPracownica

Zdecydowałam się na pracę w POLO. Po opiniach myślałam, że będzie ciężko. Co prawda dużo brakuje do doskonałości, brak socjalu (może kiedyś to się zmieni). Plusem jest to że dostajesz od razu umowę o pracę. Współpracownicy są mili i pomocni. Nie zostaje się po godzinach jeżeli nie ma takie potrzeby (zdarza się rzadko). Wynagrodzenie jest niskie ale można liczyć na dodatki, premie, stażowe. Jeśli ktoś się decyduje na pracę w sklepie to trzeba się liczyć że jest to ciężka praca i nieraz bardzo męcząca (szczególnie kiedy zmienia się gazetka i w okresie świąt). Pracowałam wcześniej w innym sklepie gdzie stawka była trochę wyższa ale byłam niezadowolona, zostawiona sama sobie (bez doświadczenia, chociaż mówili że wszystkiego mnie naucza, pokażą objaśnia itd.), A do tego kierownictwo i reszta załogi nie miłe, wręcz chamskie. Natomiast w POLO zadbano o to żeby mnie wszystkiego nauczyć już od wejścia. Uważam, że mimo iż praca jest ciężka to nie jest to zła praca.

zmęczona
@ŚwieżaPracownica

zaczęłaś dopiero pracę - przetrwaj tam rok i potem napisz. na początku jest zawsze pięknie, schody się zaczynają jak na sklepie zostaną dwie kasjerki, jedna na stoisku mięsnym plus zmianowa. Za bardzo nie wiesz za co najpierw się zabrać, bo wszystko musi być zrobione na już.

Ciekawa

Mam pytanie o pracę, pojawiło się ogłoszenie że Polo potrzebuje na sezon pracowników.Np praca nad morzem,oferują zakwaterowanie,dobre warunki płacowe itp. A jak to wygląda naprawdę czy ktoś z was pracował w ten sposób ?

greg 2017-03-15 12:35 Raczej chodziło mi o to że ciągle ludzie sarkają na zagraniczne firmy, a z tego co wiem i sam doświadczyłem (przynajmniej w handlu) firmy z zagranicznym kapitałem maja jakies minima chociaż, trzymają się jakichś standardów- chociaż to już czasem zależy od swobodnej interpretacji konkretnego kierownika. Polskie firmy to dziadostwo. Chaos, zarządzanie na poziomie przedszkola kompletny brak pomysłow na sciąganie klientów. Jasne ze to kapitalizm i chodzi o ZARABIANIE ale tracenie dobrych pracowników i zrażanie klientów to chyba nie jest dobry biznesplan ;)

Pani P.

Ja chciałam króciutko o Polo Markecie w Obornikach Śląskich. Marker otworzono 1 czerwca 2016 roku. Po pierwszym miesiącu sklep zyskał miano najdroższego w okolicy. W następnym miesiącu odstraszał nie świeżym mięsem. W tej chwili sklep jest wyludniony, brakuje towaru na półkach. Za mało personelu o kasjerkach już nie wspomnę. Przyjmują ludzi z Ukrainy, nic do nich nie mam ale mało umieją i pracują bardzo wolno. Zdarza się sprzedaż produktów po terminie, co jest nie dopuszczalne !!! Obecna Pani kierownik Justyna P. to dopiero beznadziejny przypadek. Jest niekompetentna, pomiata pracownikami, rozmawia przez telefon na sklepie i nic sobie nie robi z kolejki (np. na mięsnym) przechodząc obok. Bardzo rzadko widywana przy pracy na sklepie. Polo market w Obornikach to - PORAŻKA !!!

polo fan
@Pani P.

Widocznie nawet Ukraińcy doszli do wniosku ze jaka płaca taka praca.

lros
@Pani P.

Mozna cos wiecej?

Pani P.
@lros

Tam sytuacja ogólnie jest beznadziejna. Ludzie cały czas narzekają na brak kasjerek. Sklep kompletnie się nie rozwija. Jest już ponad rok i jakby stoi w miejscu. Kierowniczka Justyna to prawdziwa porażka. Myślisz, że czemu ogłoszenie o przyjęciu kasjerek nie schodzi ze stron ogłoszeń o pracę??? Nikt tam nie chce pracować z tą kierowniczką!!!

No a czy ktoś zna kierowniczkę z Polo w Częstochowie /? Jakieś wypowiedzi albo zastępców? Da się z nimi pracować.?

W POLOmarket nie doceniają pracownika Pracujesz za 3 etaty , a premii nie dostajesz Dlaczego premie dostają tylko prezydupasy kierownika? Ciągłe zmienianie grafiku bez zgody pracownika Tak nie może być!! Łamane przepisy kodeksu pracy i czysty mobbing Nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie

SS

To znaczy ,że w Sosnowcu jest Polomarket i Mila dwa różne sklepy ?

P
@SS

Tak, Mila na Środuli, a Polo na Zagórzu.

brzęku

A ja odniosę się konkretnie o Polo w Kłobucku k. Częstochowy. Są jakieś opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.