Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

aga

Najgorszy pracodawca bo polski czyli zlodzieje zero bonow zero socjala totalne dno nikomu nie polecam

@aga

POLOMarket nie ma funduszu socjalnego. Pracownikowi na "start" proponuje się płacę minimalną czyli 2000 zł brutto. Dodatek na stanowisku mięso/wędliny 100 zł brutto Dodatek po 6 miesiącach pracy bez absencji chorobowej 200 zł brutto. Premia uznaniowa do 100 zł brutto. Oceń czy warto? Podobno to zachodnie koncerny wykorzystują pracowników? W Wigilię BN zachodnie koncerny pracowały do 14, "katolicki" polski pracodawca kazał pracowac do 16 + min. godzina na zamknięcie czyli kolacja wigilijna ok. 20 Od marca wydłużono godziny pracy w niedzielę do 20. Tak modna ostatnio "Dobra Zmiana"! Odpowiedź nasuwa się sama.

Zwyczajna osoba

Od marca tego roku będą tylko dwie niedzielę w miesiącu ,za rok jedna ,a w 2020 w żadną Niedzielę nie będzie można pracować w supermarketach.Syzykuj się na większy ruch ,ale za to dostaniesz wolną Niedziele.

Ooo

Kłamiesz

Merlin

W Zabrzu na ul.Wolności może i jest dobra obsługa pracowników bo oni to zwykłe robochołe potrafią pracować po12 -14 godzin żeby tylko nie zostali zwolnieni a tak naprawde kierownik wraz z zastępcami tylko grzeją (usunięte przez administratora) na krześle praca jest tylko wtedy kiedy ma przyjechać dyrektor lub regionalna wtedy zaczynają znikać przeterminowane artykuły a tak to na bieżąco sprzedaż przeterminowanych leci,skargi od klijenta są zamiatane pod dywan z uśmiechem.Dyrektor powinien być na tym sklepie co dzień żeby coś presperowało bo to co tam się dzieje to nie do opowiedzenia.

Kot
@Merlin

To nie ten polomarket tak może byc tylko na Slowackiego w Zabrzu

eliza2

a co Wam nie odpowiada w zarobkach? Widzieliscie może jakie są jeśli chodzi o lidli czy biedronke….no kurcze, mamy we krwi narzekanie.

Smakosz

w zadnym markecie nie kupuje się z lady nic... :) chyba ze masz silny żołądek

remig
@Smakosz

Przeciez jesli chodzi o jakies uwagi co do sklepu to macie obsługe tam i mozecie zawsze się do nich udać i zwrócic uwagę. No proszę Was... W PoloMarkecie pracują normalni ludzie.

remska
@remig

Oni tak naprawde maja dobre zaplecze socjalne, dobre zarobki jak na nasze małe miasto. Fajna kadra ludzi. Naprawdę powiem Wam ze z przyjemnością chodzę do pracy. Dla mnie pracodawca ok.

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

majster

Witam szukam pracy w Wałbrzychu w polo na stanowisku Kierownik zastepca ma ktoś możliwość załatwienia pracy?

pracownica

witam pracowałam w Barczewie w polo markecie wszystko było ok póki nie zmienił się kierownik na kierowniczkę to po prostu totalna porażka ,brat kierowniczki niby magazynier nic nie robił tylko siedział w biurze i się mądrzył kierowniczka ordynarna ,wiecznie krzycząca na pracowników nie szanująca ich ,pozatrudniała znajomych ,nie umiejąca rozmawiać z pracownikami,tylko wiecznie krzyki ,totalny mobbing ,szkoda mi tych osób co zostały tam ,bo chcą pracować ale to gehenna .

Była pracownica
@pracownica

Czyżby to była gruba Beata i jej brat Damian? :D

Staly klient

Polomarket na bielskiej w Opolu-kpina,miesny to kompletna porazka,regularnie sprzedaje sie nieswierze mieso,wiecznie brakuje promocyjnego towaru,brak higieny,obsluga ma wszystko w (usunięte przez administratora) a konkretnie jedna wiecznie narzekajaca na wszystko,po 40,krecone wlosy, zrzedzi jak stara baba,wiecznie w podziurawionej bluzce,i nie rozumie ze cienko.to cienko,a nie 30dkg w 8plastrach,nie uzywa rekawic,ogolna zenada.minela sie z powolaniem,

Mirek

Witam, jestem dlugoletnim klientem Polo Market, ostatnio po zakupach i wyjsciu ze sklepu zostalem zaproszony przez jedna z pracownic o pojscie do biura, z tego wzgledu ze bardzo spieszylam sie do pracy odpowiedzialem ze nie rozumiem dlaczego mam isc, ze sie spiesze i nigdzie nie pojde, po czym odjechalem do pracy. W pracy zorientowalem sie ze mam w torbie dodatkowy towar, ktory nie widnieje na paragonie(mialem 2 torby). Co moge zrobic w tej sytuacji?jaka jest procedura

machu
@Mirek

Rozumiem że włożyłeś towar do drugiej torby , zapomniałeś wyjąć do skasowania i wyszedłeś z nim ?

Klient

Polo Market w Jeleniej Gorze nie lepszy...kolejka na miesnym po same pieczywo,ale jedna pani obsluguje jak dojdzie druga to zas czekanie bo stoja 3 maszyny do krojenia a uzywana jest tylko jedna.masakra.na kasach starsze panie ktore tylko gadaja a po co ?zal sluchac.dzien dobry dziekuje i zapraszam tyle wystarczy moim zdaniem.kierownik powinien personel wymienic na mlodych ludzi.jutro piatek i zas stanie w kolejce mnie czeka a co dopiero w sobote na miesnym bedzie uuuu masakra.pozdrawiam

Nn

Zazwyczaj z uzbieranej kasy kierownicy wykupuja towar, zeby zmniejszyc straty ...czasami tez z tych pieniedzy sa zwracane roznice jezeli klientowi cena sie nie zgadza. Nadwyzki pieniedzy odkladaja, a kasjerom wylicza co do grosza...

Kasjer
@Nn

Co Wy chcecie od kasjerów? Dostają na start kilka drobnych i musi im starczyć na 8-9h na kasie. Macie ból d*py a to Wasza wina, że nie macie drobnych. Ludzie przychodzą, robią zakupy na kilkadziesiąt groszy i płacą stówą, no i jeszcze pretensje, że nie ma jak wydać i musi szukać po innych kasjerach. Albo tacy co mają drobne, a nie chce im się ich wyciągać. Nie raz zdarzyło mi się zobaczyć, że mają dwadzieścia złotych albo dziesięć, a płacą grubymi i bezczelnie kłamią, że nic nie mają. Tak samo jak robią zakupy swoje jedne, a potem drugie od razu i mówią, że nie mają drobnych, a chwilę wcześniej dostali drobne ode mnie. Klienci to dno i to we wszystkich marketach, jeszcze ich stękanie

Nn
@Kasjer

Cala prawda. Czesto zdaza sie ze ktos przychodzi, kupuje gume do zucia i placi 100zl, tylko po to zeby ja rozmienic.. .pracuje w takim sklepie gdzie w takich sytuacjach odmawiamy sprzedazy, majac pelne poparcie zmianowych. Ale to co sie nasluchamy od takich klientow to juz tylko my wiemy.. najbardziej irytujacy tekst: "od tego pani tu jest".

G
@Nn

@Nn zazdroszczę. U mnie zawsze trzeba kombinować, bo sklep ma zasadę, że towar trzeba sprzedać. Wydawanie ze 100 zł w złotówkach? Żaden problem. Koleżance jeden klient rzucił kiedyś drobnymi w twarz, bo nie miała całej dychy...

POLO

Ludzie, nie bójcie się płacić kartą ;) możecie to robić od dowolnej kwoty, większość z nas płaci nawet za kilkadziesiąt groszy, dzięki temu sprzedawcy nie muszą szukać drobnych, zwłaszcza, że często ich nie mają

kasjerka
@POLO

nie wprowadzaj ludzi w błąd - płatność kartą jest od zakupów za 1 zł, a nie kiladziesią groszy!!!

visa
@kasjerka

to ty nie wprowadzaj w błąd ludzi. mi wczoraj przyszło zapłacić 45 groszy kartą i poszło

G
@kasjerka

Jeśli ktoś dotarł do tego momentu (jak ja), to płatność zależy od sklepu. Robię zakupy w 3 polomarketach, zależnie gdzie akurat mam bliżej i w jednym jest płatność od 10 zł, a w 2 innych od grosza. W tym od 10 jest mały ruch i za niskie płatności sklep ponosiłby straty.

życzliwy

supermarket do (usunięte przez administratora) w lipcu byłem w Dziwnowie pszłem do sklepu i stwierdziłem że produkty promocyjne z gazetki są dużo droższe .Po zapytaniu personelu dlaczego usłyszałem że polo w Dziwnowie nie obowjązuje gazetka promocyjna .Kaszana

sezon
@życzliwy

To nie wina pracowników, że podczas sezonu w miejscowościach nadomorskich nie obowiązuje gazetka, tak jest prawdopodobnie wszędzie. To ustalają co z góry, a pracownicy muszą się dostosować i jeszcze wysłuchiwać narzekań klientów, jeszcze za tak marne pieniądze.

Kura

A czytniki po co są

Kura
@życzliwy

Polo markety to porażka oszustwa wykorzystywanie pracowników jeżeli macie jeszcze troche zdrowia to nigdy polomarket wiem to z doswiadczenia

Julita

Na portalu branżowym pojawił się artykuł opisujący akcje jaką dla pracowników przygotował Polo Market. Chodzi o motywację przy pomocy grywalizacji. Czy Projekt PoloCup działa również w Waszym sklepie? Co o nim myślicie? Więcej pod linkiem: http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/polomarket-motywuje-pracownikow-poprzez-grywalizacje,150428.html

Gds post

Janikowo po zmianach ustawien regałów porazka,nie ma jak człowiek na wozku inwalidzkim czy matka z dzieckiem przejechac nawrt przez bramke wjazdowa w sklepie.Nie wiem czyj to pomysl ale ten człowiek nie ma wyobrazni.Podobnie a nawet tak samo jest w Dziwnówku.Czekam na otwarcie biedronki,to nie wejde do tego sklepu wiecej Tak mysli cala moja rodzina,. PANIE na miesnym tez nie kompetentne.Duzy problem dla nich to sprawdzenie skad jest mieso i do kiedy termin do spozycia.Oczywiście jak widza znajomego to pogaduszki z 20 min jak nic,co tam klient stojacy w kplejce.No i umiejscowienie kas to debilizm.

Morze

Byłem z rodziną w tym roku na wakacjach w Mielnie i muszę bardzo pochwalić Polomarket, zwłaszcza na tle innego marketu. Tutaj było czysto, dużo miejsca, dużo kas otwartych, miła obsługa i bardzo dużo młodzieży (co pokazuje, że polska młodzież jest pracowita). Ceny mogłyby być niższe, ale jest to ośrodek nadmorski, więc w mniejszych miejscowościach jest dużo drożej.

Student

Czy ktoś może coś powiedzieć o Gdańsku??? Wiem, że są tam 3 sklepy, ale różne opinie od klientów (znajomych). Zaczynam niedługo studia i potrzebuję się gdzieś zahaczyć do pracy

Julita

@zalpiszesz, że nie ma dla pracowników żadnych pakietów socjalnych. Jednak w treści oferty pracy można znaleźć informację, że można liczyć m.in. na pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, zniżkowe karty, bony na święta oraz wyprawki dla dzieci. Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się w tej kwestii? Czy benefity te są dla Was dostępne, czy też może jest to zależne od konkretnej lokalizacji w jakiej się pracuje?

nn
@Julita

Prywatna opieka jest dostepna, za dodatkowa oplata takze dla czlonkow rodziny. Znizki, na karte pracownicza, funkcjonuja na takiej samej zasadzie kak Polokarta, z tym ze sa to specjalne znizki dla pracownikow. Bony tylko na swieta Bozego Narodzenia, wysokosc uzalezniona od czasu pracy, oczywiscie placimy za nie podatek i przez to dostajesz nizsza wyplate, premie tez. Paczki na swieta dla dzieci ze slodyczami "polowskimi, jezeli przyniesiesz stroik, poniewaz wszystko jest robione w formie konkursu. Co do wyprawki, to niestety sie nie orientuje. I to by bylo na tyle :-)

MIELNO

MIELNO - nie zrobię tu więcej zakupów, wysoki blondyn ochroniarz "wozi" się po sklepie jakby był jakimś szefem całego POLO. Głupie docinki jego, cieknie mu ślina jak gapi się na kobiety i zastawia kasę, by pogadać przez telefon.

zal

Śmiech na sali, w ogłoszeniu piszą "atrakcyjne wynagrodzenie". Takie atrakcyjne, że najniższą krajową to ja mam w każdym osiedlowym i przy tym nie ma tak gł*piego regionalnego, który przyjeżdża ciągle i się czepia i pracownicy dostają po du*ie. Socjal? Premia? Hahaha za kłamstwa powinni karać ten market

tubylec

POLOMARKET MIELNO: lubię tu robić zakupy, dostaję to czego chcę, obsługa jest bardzo miła, na sklepie czysto, świeże owoce i warzywa, a także mięso i ser. W razie załatwienia jakiejś faktury czy pytań to pracownicy zawsze chętnie służą pomocą. Nie podoba mi się natomiast, że w sezonie cierpią mieszkańcy, bo nie obowiązuje tu gazetka i nie ma promocji, które są w innych POLOmarketach

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.