Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Gosia

Pracowalam w PoloMarkecie prawie 8 lat! Czasami bylo ciezko,ale zawsze szlo sie dogadac co do zmian,czy urlopow,super zgrana ekipa!! Mysle o powrocie po polrocznej przerwie,ale u nas juz brak etatow.

Agula

Jakas porazka ,kasjer rozlicza kasetke a w biurze15 osob przekrzykuja sie jeden przez drugiego i jak kasjerka ma sie skoncentrowac na liczeniu pieniedzy. W innych sklepach byloby to niedopomyslenia,przy rozliczaniu zmiany powinien byc kierownik zmiany i dana osoba ktora sie rozlicza. Wprowadzaja rozne absurdalne procedury a tam gdzie naprawde hest to potrzebne to cicho-sza.warto sie nad tym zastanowic szanowny panie dyrektorze.

kasia
@Agula

pracuje sie dziennie ponad swoje godziny? a jak jest jakas pomylka na kasie to trzeba pokrywac z wlasnej kieszeni? z gory dzieki za odp

Agula
@kasia

Jezeli masz roznice kasjerska to niestety trzeba oddawac z wlasnej kieszeni. W pracy jestes tyle godzin ile masz w grafiku nic ponad norme czasami zdazaja sie naggodziny za ktore masz placone.

kasia
@Agula

powaznie? to jak bede miala np - 1zl to musze oddawac z wlasnej kieszeni, serio?? zawsze sa jakies wideki 5zl lub 10....masakra, zaskoczylo mnie to:/

Andzia

9 Mc pracy dobry pracownik premie. chorobowe szpitalnei nawet grosza nie dali na talony swiateczne super podejście do pracownika szacun dla dyrekcji

zainteresowana
@Andzia

powiedz jak sie w polo pracuje? ja dopiero zaczynam.... zastanawiam sie jak faktycznie jest z wyplata?

Daniel

Nasz nowy polo market jest na poziomie uwielbiam to i jego klimatów

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Grav

Praca jak praca. Nowy pracownik na okresie probnym ma mniejsza wyplate bo nie dostaje premi i dodatku stazowego. Po 6 mc wyplata 2000 pewna na reke. Przynajmniej u mnie. A co do wypowiedzi ponizej pff... u nas nie ma zabawy w niszczenie przeterminowanych produktow. Laduja w koszu co prawda jak leci i pracownik nie ma prawa nic z tego zabrac. Kamera ustawiona jest na wyjscie jak i na kontenery. Dodatkowo przy kazdym wyrzuceniu takich odpadow jest kierownik zmiany...

Kamil
@Grav

Obecnie weszła ustawa, że nie można już wyrzucać żywności tylko oddawać ją odpowiednim organizacjom. Napisz jaką umowę o pracę dostałeś na początek i czy po sześciu miesiącach kiedy masz już wszystkie dodatki możesz też liczyć na kontrakt na czas nieokreślony?

Marylka

Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Darmowa wyżerka na okrągło. A i czasem trafił się czasem jakiś bezdomny to się go pogoniło od śmietnika kijem. Musiałam tak robić bo takie było zrządzenie od górne, gnać ich ile wlezie. Bo jak nie to zwolnienie z pracy czekało w szatni. No i niszczenie starych produktów wyrzucanych do śmietnika po terminie ważności. Od tego deptania, zawsze miałam całe buty pobrudzone o jogurtów czy śmietan. To gumiaki ubierałam więc dawałam sobie radę. A do domu w ramach premii wszystkiego nie szło zabierać. Zresztą jak ktoś nie ma znajomego ze sklepem to co ma z tym robić?

Adam Nakło

Żeby obsługa nasyłała ochroniarzy do pałowania bezdomnych grzebiących w ich śmietnikach w Kujawsko-Pomorskim. To zupełnie jak (usunięte przez administratora) Podczas gdy sami wynoszą wielgachne torby z towarem po pracy do prywatnych aut. Nigdy a ni nikt z moich znajomych nie zrobi w waszych marketach zakupów. I będę to odradzał każdemu.

Kamil
@Adam Nakło

Jako klient byłeś świadkiem takiej sytuacji? Powinieneś to zgłosić odpowiedniej instytucji. Na tym forum szukamy wypowiedzi głównie pracowników firmy, więc zachęcam osoby zatrudnione do komentarzy na temat grafiku lub możliwości barania udziału w szkoleniach.

@Kamil

barania ?

Adam Nakło

Polo market w Bydgoszcz na ulicy Saperów. Obsługa i kierowniczka zachowują się jak bandziory. Dzisiaj zostałam wręcz pobita przez kierowniczkę tego marketu. Bo wystawiła towar przeceniony w promocji która zaczynała się dopiero na następny dzień. Na mój protest przy kasie, kiedy cena okazała się dużo wyższa niż była na półce. Kierowniczka naubliżała nam i wezwała ochronę jak do złodziei. Przyjechał jakiś 2 metrowy szajbus z gazem wielkości gaśnicy i pałą w ręce i rogowych okularach. Omijać ten sklep z daleka, nie chodzić tam z dziećmi na zakupy, bo możesz dostać pałą po głowie albo gazem po twarzy. Kogo zatrudnia Juventus, psychopatów?

Monika Kowalska

Bardzo polecam to miejsce jesli chodzi o prace. Bardzo dobre warunki i pensja na czas.

Edyta
@Monika Kowalska

To świetnie! Wiele osób poleca ostatnio Polomarket jako pracodawcę, co bardzo cieszy. Nadmieniłaś o dobrych warunkach zatrudnienia. Dobrze byłoby, jakbyś rozwinęła tę myśl. Czy na wynagrodzenie, oprócz oczywiście podstawy, składają się także jakieś dodatki?

pracownik sezonowy

zapomnialem dodac ze atmosfera super a to rzadko spotykane :) Kierownik pomocna 5702

pracownik sezonowy

Ciezka praca fizyczna za minimalna stawke , chodz na umowie zlecenie wakacje i tak jest lepiej niz ma pracownik na umowie o prace . Oczywiscie o ile sie pracuje te chociaz 160 h w miesiacu a z tym ciezko bo przeciez najwazniejsza dla ''góry'' jest produktywność czyli nic nie warty wskaźnik . Przez to czesto kierownictwo nie daje duzo dni pracy pomimo checi mlodego czlowieka . ;) ;) Potem przychodzisz 2 razy w tygodniu i masz tyrać jak za cały tydzień :) Pracowałem 3 sezony pod rząd ale za każdym razem jest tylko gorzej przez jakieś żałosne zmiany i produktywnosc . Pozdro 5702

Ktoś

Żona pracuje w jednym z polo w Bydgoszczy ponad 5 lat. Zarobki bez nadgodzin 1800 netto, brak prawa do 14 dyniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .

Arya

Pracowałam jako kasjer-sprzedawca. W sklepie brak podstawowych narzędzi takich jak rękawiczki czy nożyki. Mimo jeżdżenia wózkami widłowymi brak obuwia roboczego. Płaca w granicach minimalnej (odrobinę większa). Krzesełka na kasach, oprócz kasy monopolowej z ciastami (która funkcjonuje jako kasa pierwsza) są, jednak wg kierowniczki nie jest mile widziane siedzenie na nich ponieważ podobno wtedy kasjer wolniej obsługuje klientów. Na pierwszej kasie przez 8h się stoi i kasuje.

@Arya

Dosyć dziwne, że nie miałaś zapewnionych podstawowych narzędzi pracy. Mogłabyś napisać, jak ocenisz pracę w tej firmie pod względem trudności? Jest ona trudna fizycznie, czy osoby starsze szukające zatrudnienia na stanowisku kasjer-sprzedawca powinny sobie bez problemu poradzić w firmie Polomarket?

arus

w W sklepie w Dzwiżynie w Polomarkiecie sprzedaje się wendline z papierem to nie dopuszczalne aby klijent płacił za papier tyle co za zakupiona wendline.Uważam że to czyste złodziejstwo powiny się tym procederem zająsc odpowiednie instytucje aby ukrucić ten proceder.Licze że w najbliszych dniach dojdzie do kontroli i zostaną wyciągniente odpowiednie sankcje wobec nie uciwego handlu.

@arus

Skoro uważasz, że jest to nieuczciwy proceder to może warto by było zwrócić na to uwagę w rozmowie z kierownikiem sklepu Polomarket? Nie myślałeś o tym, żeby porozmawiać z osobą decyzyjną na ten temat? Wtedy można by było poznać stanowisko kierownika w tej sprawie oraz uzasadnienie, dlaczego tak to wygląda.

Cyco
@arus

Matuchno! Człowieku "arus". Zamiast przejmować się bzdurnym papierem, który waży parę gramów, weź się za swoją ortografię, bo to woła o pomstę do nieba! A sankcje to wyciągaj najpierw u siebie za te haniebne byki!

@Cyco

Dyskusja schodzi w kierunku całkowicie niezwiązanym z tematem tego wątku. Pamiętajmy, że jest to wątek, w którym dyskutujemy o pracy w firmie Polomarket. Może Ty masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Wciąż brakuje najświeższych informacji dotyczących tego pracodawcy.

PRACOWNIK

PRACUJĘ W POLO W JASTRZĘBIEJ GÓRZE W DANEJ FIRMIE 7 LAT WCZEŚNIEJ HEL NAJPIERW JAKO KASJER A OD 5 JAKO ZASTĘPCA KIEROWNIKA NAJLEPSZA PRACA JAKĄ MIAŁAM KIEROWNICTWO JAK I MY ZAŁOGA NAPRAWDĘ BOMBA ZGRANA EKIPA IDZIE SIĘ POŚMIAĆ POŻARTOWAĆ NA WSZYSTKO ZNAJDZIE SIĘ CZAS WIADOMO CZASAMI CIĘŻKO MAŁA ZAŁOGA DOSTAWA WARZYWNIAK PIEKARNIA NABIAŁ PAPIERY ZAMÓWIENIA A NAWET I NA KASĘ TRZEBA IŚĆ POMÓC KASJEROWI ZA CHWILĘ STRATY (PL) ALE WSZYSTKO W DOBREJ ORGANIZACJI IDZIE ZROBIĆ.CO DO CZYSTOŚCI NA SOCJALU CZY TEZ SALI SPRZEDAŻY KAŻDY SPRZĄTA NIE PATRZĄC CZY TO MOJE CZY NIE RAZ JA RAZ KTO INNY CO DO ZNISZCZONYCH KRZESEŁ CZY INNYCH SPRZĘTÓW JEST POTRZEBA ZAMAWIAMY NOWY ALBO SERWIS DO NAPRAWY.JEŚLI CHODZI O ZAROBKI NIE DOSTAŁAM MNIEJ NIŻ 2800-3000 TYŚ WIADOMO KASJER MNIEJ ALE NIE MNIEJ NIŻ 2 TYSIĄCE.JEŚLI CHODZI O PRACĘ W POLO LUBIĘ TO CO ROBIĘ :)

@PRACOWNIK

Twoja opinia o zatrudnieniu w Polomarket jest pozytywna. Osoby zadowolone z pracy są bardziej zmotywowane. Jakie jeszcze widzisz plusy w tym zatrudnieniu? Czy umowa jest stabilna i długoterminowa, a grafik pracy elastyczny? Możliwość ułożenia go według potrzeb pracownika jest bardzo ważna, bo daje możliwość łączenia pracy z innymi obowiązkami. A co sądzą inni pracownicy? Każda obiektywna opinia będzie cenna.

Annapurna

Dotyczy Polo market w Łomnicy - brak narzędzi do pracy tj towarowania (rękawiczki, nożyki, obuwie robocze) - brak jakichkolwiek zasad bhp. Na magazynie i sklepie jeździ się wózkiem paletowym z napędem elektrycznym jak i zwykłym paleciakiem,mimo to nikt nie ma butów roboczych, pracownicy pracują w adidasach. - Brak podestów i drabinek - jeśli trzeba coś sięgnąć z górnych regałów bądź ułożyć towar na wyższych półkach, pracownik staje na odwróconej skrzynce po piwie bywa że na dwóch ułożonych jedna na drugiej. - brak prasy do kartonów - brak porządnego zaplecza socjalnego. Stołówkę stanowi stół, koślawe krzesła i ławka która i tak jest zajęta przez kartony z jakimś towarem. - brak porządnych krzeseł na kasach. Krzesła które są, nie podnoszą się (są uszkodzone), po kilku awanturach u kierowniczki sklepu, na kasy dostarczono taborety (bez podłokietników i oparcia), przez co bywa że kasjer obsługuje klientów na stojąco. - Brak apteczek. Ogółem jest dostępna JEDNA apteczka na stołówce, której zawartość pełni opakowanie bandaża, folia termiczna i zardzewiałe nożyczki. Brak plastrów, opatrunków, gazy itp. Na ladach nie ma apteczki. - ręczne krajalnice do serów. - brak zliczarek do pieniędzy. Kasetki przelicza się recznie - straty, tj odpady żywnościowe (warzywa, owoce, pieczywo, tzw żywność sucha i przemysłowa) wyrzucanie są do kontenerów zamkniętych w blaszanym garażu. W słoneczny dzień jest tam temperatura rzędu 40° o strasznym fetorze nie wspominając - brak ochrony indywidualnej tzn przy używaniu maszyny do mycia podłogi w sklepie i magazynie brak dostępnych rękawic - w ewidencji jedni podpisują się za drugich -zastawione alejki stendami i wstawkami, nie ma możliwości przejechania paletą z towarem, więc sklep towaruje się poprzez przerzucanie towaru z palet do wózków klientowskich. - zasłonięte lub zastawione dostępy do gaśnic - brak większości cen

eliza2

W Polo jest ok pracowa. Kiedys pracowalam w biedronce i nie wiem jak wy ale zachrzaniałam za trzy. Tutaj mamy dobrą kierowniczke. A to w pracy na pewno jest bardzo wazne.

Żaneta

(usunięte przez administratora)Zero szkoleń, posadza cię na kasie "to się robi tu, a to tu", wiecznie brak kodów, połamane krzesła na kasach, po godzinie siedzenia kręgosłup boli tak że nie można wytrzymać. Ciągle brak drobnych. Zero zasad bhp, na stołówce gorzej niż w chlewie. Koszmar. Najgorsza praca.

(usunięte przez administratora) nie praca, (usunięte przez administratora) nie pieniądze. Zmarnowane 4 miesiące życia. Polomarket w wałbrzychu (podzamcze). Kierowniczka mega nie miła problem zeby wziac jakiekolwiek wolne. Zero premi dopiero po 3 miesiacach marne grosze o ile nie zachorujesz bo wtedy od nowa 3 miesiace bez niczego. Kasy przy ktorych trzeba pamietac kazdy jeden kod podczas gdy w innych marketach wystarczy nacisnac odpowiedni przycisk. Wieczny brak drobnych w kasetkach, nie ma czym wydawac klientom reszty. Problemy o wszystko. Nic nie jest dobrze pokazane a wymaga sie tego od pracownikow. Stolowka z rozwalonym stolem i krzeselkiem smrod brud i muchy, wolalam jesc w szatni... kazdy pracownik jest potencjalnym (usunięte przez administratora) Wieczne kolejki, wieczne latanie do kiosku rozmieniac drobne, 8nne kasjerki maja problem do ciebie o to ze jest kolejka bo towar trzrba wykladac. Porażka po prostu. Konczac zmiane o 14 wychodzilam o 14:30 jak mnie ktos laskawie rozliczył bo wiecznie wazniejsze rzeczy niz czas wolny pracownika a juz pracownik 2 minuty wczesniej wyjsc nie moze. Jakies pieniazki na plusie? O fajnie ale jak manko to nuz nie wazne ze cos sie mialo na plusie. O polar sie nie mozna doprosic a zamarzaj sobie bo w swojej bluzie siedziec nie mozna. A i najlepsze na kase czesto sie produkty nabijaja x2 w przeciwienstwie do teraz juz chyba kazdego marketu samemu wycofac nie mozna (usunięte przez administratora)trzeba na nie czekac dlugo kolejka coraz wieksza wszyscy sie denerwują druga kasjerka tez pretensje ze musiala przyjsc na kase. Parodia ;)

Dżejsika

Najgorsza praca!! Brak podstawowych zasad bhp, brak odzieży roboczej, brak obuwia. Niskie zarobki, premie uznawane wedle widzimisię pani kierownik, (usunięte przez administratora) brud, brak porządnej stołówki. Ciężka fizyczna praca ponad siły. Polo ma chyba poukładane z inspekcja pracy, bo w innych zakładach już dawno by to zamknęli.

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.