Opinie o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spedimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spedimex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Obecny pracownik

Dobry pracownik poradzi sobie w każdej firmie. Może trzeba lepiej pracować i mniej dywagować!!

Julita

@tamara - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Spedimex? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Czy firma zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Co masz na myśli pisząc, że firma nie informuje swoich pracowników o sytuacji w firmie? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

tamara

Ja tam pracowalam w tym Strykowie i szczerze nie polecam bo ciagle nic nie wiadomo tylko robic i robic a nikt nic nie wyjasni i kreca czlowiekiem raz tu raz tam to w sumie czesto nawet nie wiadomo co dokladnie robic ale trzeba robic wyplata zawsze na czas to na plus slyszalam, ze przewoznikom nie placa bo czasami do biura przychodzili i sie pytali kiedy wyplaca za fakture

Bob
@tamara

Przyglądam się firmie od kilku lat. Od środka.i mam wrażenie że pod względem kierownictwa dyrektorstwa to albo zakład pracy chronionej albo głęboka komuna a główny właściciel nie wie co za niekompetentnych ludzi ma i co oni tam robią. Każdy tam na tej łodzi spedimex ma swój ster i płynie gdzie indziej niż reszta. Zero kontroli nad tym Tytanikiem

Julita

@Lala - nie bardzo rozumiem, co miałaś na myśli. Czy mogłabyś wyjaśnić swoją odpowiedź? Będzie to przydatne dla innych użytkowników forum, którzy zainteresowani są podjęciem zatrudnienia w Spedimex Sp. z o.o.

Firma Spedimex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator Wózka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Julita

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Strykowie - warto aplikować? Jakie warunki zatrudnienia proponują? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Lala
@Julita

Szerszej niż pięć złotych nie zatrudniają.

Harpia

Płatności ,masakra . Kroją za wszystko . Współpraca --NIGDY WIĘCEJ z oddzałem STRYKÓW

muzyk
@Harpia

Moj towar wozili 2 miesiace .. potem policzyli za dużo.. ale ok zaplacilismy 2 dni po trrminie odetki 4.2 zl WYSTAPILI DO SADU O ZAPLATE I PRZYSŁALI KOMORNIKA ... CZALOSC PRAWIE 300 ZŁ CO TO MUSZA BYC ZA (usunięte przez administratora) LUDZIE?

Ss

Jakieś opinie o pracy w biurze w Szczecinie?

yyyyy?

Witam, Byłem podwykonawcą w oddziale Wrocław .Przewoznicy trzymajcie się od tej firmy z daleka ostrzegam.Płatnośc 45 dni po 60 dniach błagasz o pieniądze,lecz to nie jest problem.Za 6 dni pracy 2000zł ,kierowca jeździł po 12 godzin.Stawki nie jasne nie wiesz za ile jeździsz dopiero jak przyjdzie rozliczenie dowiesz się ile zarobiłeś.Ta firma to porażka.

@yyyyy?

yyyy Przedstaw się twardzielu ! Cwaniak Skoro masz rację nie powinieneś mieć z tym problemu Wkurzaja mnie takie typy

Ona

Witam,a jak z przesylkami jestem osoba ktora czeka na przesylke z Pokski za granice?

Mana
@Ona

Masakra !!Pierwszy i ostatni raz korzystałam z usług spedimexu.Brak kontaktu ,notoryczne kłamstwa czas realizacji ponad 14 dni.NIE POLECAM- ODRADZAM

Baton

Dzwoniłem 9 razy do oddziału w Strykowie do tej sympatycznej Pani Katarzyna Jagodzińskiej ( Kierownik Działu Spedycji Krajowej) zeby poznac warunki współpracy. Ani razu nie odebrany telefon! A żeby oddzwoniła uffff... Super! Rzetelna firma hahaahahah. Nie polecam :)

Captain

Będzie dobrze we Wro ,jest nowa ,solidna załoga , nowy kierownik , menadżer POLECAM PRACE W KAZDEJ LOKALIZACJI!

On
@Captain

Śmiech na sali...

eSeNTe

Pracowałem w tej firmie w Sosnowcu pod Strykowem i tylko jedno słowo mi się ciśnie na usta - SPEDIMEXYK :)

JON

Oddział Wrocław SPEDIMEX........KTO URATUJĘ BO TONIE JAK TYTANIK NIKT SOBIE NIE DAJE RADY,JUŻ NAWET ŚCIĄGNELI NOWYCH MENADZERÓW,MAGAZYNIERÓW Z INNYCH ODDZIAŁÓW ,I DALEJ BAJZEL.WSZYSCY SPEDYTORZY POZWALNIALI SIĘ CO ROBILI PO PARĘ LAT. NIE PŁACĄ-A WYMAGAJĄ OD PRZEWOŹNIKÓW KOKOSÓW.CAŁY CZAS TYLKO KARY UMOWNE I NOTY OBCIĄŻENIOWE,Z TEGO ŻYJĄ. NAWET ŻUKA BYM TAM NIE WSTAWIŁ HA HA . NIE POLECAM TEJ FIRMY

busiu12
@JON

TO PRAWDA.

maku

oby było faktycznie tak jak pieszesz z ta atmosfera bo dla mne to jest mega istotne praktycznie zawsze biore to pod uwagę i dlae mnie to jest tak samo ważne jak na przykład wynagrodzenie czy warunki .

Olisadebest

Gówno nie firma.

jkl

Pozytywnie - przyszły szef bardzo w porządku :)

Michal89

Dostałem się na stanowisko Aystent Spedytora Międzynarodowego w Sosnowcu. Czy ktoś może bardziej przybliżyć te stanowisko?

y

tak

kierow

Zapraszam na romowe wszystkiego się dowiesz

assasin

Ja też jestem zadowolony z nowego miejsca pracy. Magazyn i ludzie wydają się być wporzadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spedimex Sp. z o.o.