spedimex

Łódź

Opinie o spedimex

Rekrutujemy

Zatrudnimy operatorów wózka widłowego • Praca na 3 zmiany na Widzewie, • Dodatkowo płatne soboty • Praca bezpośrednio pod firmą bez udziału pośredników • Wynagrodzenie 18 pln brutto/h Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacje@sisteama.com.pl

er

wiecie co mnie zaitneresoaly praktyki w dziale obslgui kleinta w Strykowie od nich..ciekawe jak atmosfera bo wiem ze spore dosiwadcznei tutaj mozna zdobyc

Dąb

Jeden wielki bajzel same [usunięte przez moderatora], drzewa genealogiczne, brać siekierę i robać. Jeżeli tęsknisz za [usunięte przez moderatora] to tylko tam a najlepsze MEGA DRZEWA!!! [usunięte przez moderatora]. temat dla psychologa. Jeszcze nie wspomnę a the beściakach Pan wyżelowany Logistyk Roku inni oddziałowi menedżery PR w gazetach piszą co to za wspaniała firma po prostu ZIEMIA OBIECANA. Nadzwyczajne Perpetoum mobile!!! Jeżeli jesteś [usunięte przez moderatora] to tylko tam.

gnom

Podejmując prace w firmie Spedimex Łódź musisz się godzić na: -bezpłatne nadgodziny -przychodzenie do pracy z popołudniowej zmiany na ranną -niepisany w umowie ale słowny akord -prace na wszystkich możliwych działach jakie istnieją -pracujące soboty -syf na stołowce,że o toaletach nie wspomne i szatni,bo pani sprzątaczka ma ważniejsze sprawy na głowie!!! mam na myśli drugi magazyn:) bo pani z pierwszego jest ok i wie co należy do obowiązków sprzątaczki -jeżeli nie ma pracy w Łodzi to wysyłają Cię do Strykowa ach można wymieniać bez końca,odradzam prace w tej firmie,szkoda czasu i nerwów

mikka

super dobra praca

Zostaw opinię o spedimex - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spedimex