Spedimex

Opinie o Spedimex

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Proszę, abyś na forum publicznym nie używał tego typu zwrotów w kierunku do osób, które pracują w firmie Spedimex. W swoim komentarzu stwierdziłeś, że odradzasz pracę w tej firmie, jednak opisałeś tak naprawdę tylko osobę, która pracuje na spedycji. Możesz poruszyć inne aspekty pracy? Jak ocenisz zarobki, atmosferę oraz ilość obowiązków przypadających na jednego pracownika? Sprecyzuj, proszę swoją wypowiedź, aby była bardziej uzasadniona.

OJ
 Opinia

Hmm... wypowiedź godna uwagi, która nic nie wnosi prócz rasistowskich uwag. Merytorycznie dno i wodorosty, i niestety nic w temacie, chyba za mocno skupiles się nie na Tym, co należy.

tolek
@OJ 09.12.2018 22:38

Skupiłem się na tym co się rzuca ostatnio w oczy. Są tam osoby kompetentne i pogadać normalnie można było do niedawna i pośmiać się chwilę i robotę załatwić ale od jesieni po prostu zaczął się tam jakiś cyrk. Najpierw kryzys bo magazyn zakorkowany i zamiast się tym zajać to ściągają do biura malowaną lalę. Gdyby coś robiła to pół biedy. Są gusta i guściki. Ale siedzieć i się w telefon gapić jak obok ludzie nie radzą sobie z nawałem roboty. Widziałem na własne oczy. Niech ktoś tam wreszcie oprzytomnieje.

@tolek 12.12.2018 16:59

W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś, jak ocenisz pracodawcę pod kątem oferowanych warunków pracy? Mógłbyś podać szacunkowe kwoty, na jakie mogą liczyć nowo przyjęci pracownicy do pracy w tym miejscu? Czy po przepracowaniu pewnego okresu są szanse na podwyżkę? Proszę, abyś napisał, jak to wygląda.

Pol
 Opinia

Witam Jakie są warunki pracy w firmie Spedimex na stanowisku magazyniera? Warto składać tam aplikacje czy lepiej sobie darować?

Qwer
 Opinia

Pracuje tam jako kierowca u prywaciarza i to moja najgorsza praca ever. Właściciel jest spoko tylko spedycja nieogarnięta. Trzeba szukać sobie samemu towaru bo magazynierzy albo nie mają czasu albo ich jest za mało,masakra. Nie idźcie tam, chaos jakich malo.

olo
@Qwer 14.10.2017 08:21

a co powiesz na temat pozostałych pracowników zajmujących się spedycją, może to nie wina magazynu albo firmy tylko osób na szczeblu pośrednim? miałeś kontakt z którymś nich?

@Qwer 14.10.2017 08:21

Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca zatrudniony w firmie Spedimex? Stawka jest stała i niezmienna, czy może uzależniona od tego ile zleceń uda nam się zrealizować w ciągu całego dnia? Zapraszam do dalszej dyskusji.

Aneta
 Opinia

@lolo, rozumiem, że Twoja opinia jest z poziomu osoby, która współpracowała z firmą Spedimex. Możesz sprecyzować, na czym polegała Wasza współpraca? Były to pierwsze interesy z tą firmą, czy może współpraca trwała już dłuższy czas? Sprecyzuj, proszę, jak to wyglądało.

lolo
 Opinia

Najgorsza Firma z jaką współpracowałem. Nie to że faktury płacą po pół roku to jeszcze dają fikcyjne obciążenia za uszkodzony towar. NIE POLECAM !!!!!!

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Spedimex o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kamil Stoch
 Opinia

Janusze rekrutacji - dostałem telefon we wtorek "proszę przyjść w czwartek bo dyrektor ma wtedy czas"

Opinia

Czekamy na informacje odbyłychpracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Jak teraz pracuje się w Spedimex?

petru
@admin 24.07.2016 01:38

wzór , polecam osobom na każdym stanowisku. Pełen szacunek do pracownika a warunki to już każdy indywidualnie ustala ale są konkurencyjne.

Zostaw opinię o Spedimex - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedimex

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.