Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

Romanow

Dlaczego usuwacie negatywne komentarze?

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie "G...o" .Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...Pan(usunięte przez administratora) nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie "G...o" .Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...z metra ciety"Rudy"nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Kasuja negatywne komentarze....

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Romanow

Nie polecam pracy w tej firmie...nie wywiązują się z żadnego danego slowa pracownikowi.Na rozmowach kwalifikacyjnych kłamią że stawką jaką dostaniesz po okresie probnym będzie niewiadomo jaką,a tu przy podpisywaniu aneksu wielkie rozczarowanie...jednym słowem żenada.W szczególności nie polecam pracy na magazynie gdzie panuje jeden wielki bałagan i charmider,znalezienie czegokolwiek z daną partią graniczy z cudem.Sprzet (wózki)W opłakanym stanie, no i oczywiście najlepszy z najlepszych z metra cięty "Rudy" który ni jak nie potrafi zarządzać magazynem oraz ludźmi....Nawet Ukraińcy z tamtą uciekają!!!

Brunet

Dlaczego usuwają opinii? Chciałbym więcej dowiedzieć się o tej firmie jak tam jest teraz bo mam zamiar iść tam do pracy.

Iza

Widzę, że ostatnio nie pojawiły się zbyt miłe opinie o firmie Grupa Dijo. A firma poszukuje osób na wiele stanowisk pracy: http://www.dijo.pl/oferty-pracy/ Może jednak warto spróbować zaaplikować i samemu na własnym doświadczeniu sprawdzić jakim firma jest pracodawcą?

Nick_pracownik

Zdecydowanie odradzam firmę. Polskie standardy (w złym tego słowa znaczeniu), zła atmosfera (podchodząca często pod mobbing), nie wywiązywanie się z ustaleń przez pracodawce, przytłaczająca liczba obowiązków - jesteś od wszystkiego!

Iza

@Krystyna i @Tomek nie powiedzieliście dlaczego tak uważacie. Możecie powiedzieć dlaczego w stronę firmy posyłacie takie poważne oskarżenia? Przypominam Wam również, że obrażanie na forum jest zabronione. Odsyłam Was do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

(usunięte przez administratora)rasz na umowę zlecenie przez pół roku od rana do nocy na zmiany obcinają kasą jak tylko znajdą pretekst masakra. Nawet ukraińcy uciekają.

Iza

@Pracownik dzięki za informacje. Czy skoro jesteś pracownikiem firmy chcesz podzielić się z nami swoja opinia na jej temat? Każda dodatkowa opinia będzie przydatna.

Iza

@Informator ale o co chodzi? Mają inną nazwę? Czy nie istnieją? Normalnie pod tą nazwą jest spora liczba ogłoszeń o pracę: http://www.gowork.pl/praca/dijo-baking-horeca-service-sp.-z-o.o-komandytowa;pr. Czy chodzi Ci, że w logo jest inaczej napisane?

@Iza

Nazwa firmy się po prostu przekształciła z Dijo Bakig Horeca Sp. z o o. sp. k. na Dijo Baking Sp. z o.o. :)

Iza

@Kama masz rację jest dużo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/dijo-baking-horeca-service-sp.-z-o.o-komandytowa;pr. Ale może nie jest to powód rotacji pracowników, a rozwoju firmy. Ważne, by te informacje potwierdzili pracownicy i powiedzieli czy warto aplikować na te stanowiska w Dijo Baking Horeca Service.

Informator
@Iza

Od 6 grudnia 2016, nie ma już Dijo Baking Horeca Service. W sumie, to nigdy takiego tworka nie było.

Kama

Dlaczego jest tak duża rotacja pracowników w firmie Dijo ? Czy można poznać rzetelną opinię o pracy na stanowiskach administracyjno-biurowych w firmie Dijo ?

zaciekawiony

Ktos wie jak na stanowisku magazyniera? Jak atmosfera? na co zwrocic uwage podczas rozmowy ?

kas26

Nie jest łatwo, spory stres jednak firma z duza perspekywa, zarobki tez nienajgorsze

by;y pracownik firmy

odradzam pracowac wtej firmie nie wywiazuja sie zewszystkiego

kaska

Jak nie zaaplikujesz to sie niedowiesz, nie warto wierzyc we wszystko co sie czyta.

Poco

Hej ile zarabia się jako specjalista ds sprzedaży eksportowej?

bart

ile mogę tam zarobić netto

bick
@bart

2 tys na reke praca swiątek piątek i niedziela syf kiła odradzam tam prace mobbing totalny

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo