Europapier Polska Sp. z o.o.

Opinie o Europapier Polska Sp. z o.o.

Czy w Europapier Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Pracownik Sprzedaży

Tak są.

Beata
@Pracownik Sprzedaży

Jak często się odbywają szkolenia w Europapierze? Czy można poszerzać dzięki nim swoją wiedzę z różnych obszarów czy są ściśle związane ze stanowiskiem, które się obejmuje? :) Czy każdy może wziąć w nich udział?

Dział HR
@Beata

Dzień dobry, szkolenia i działania rozwojowe (nie tylko szkolenia) najczęściej związane są z zakresem odpowiedzialności na obecnym, lub planowanym stanowiskiem pracy. Biorą w nich udział wszyscy, których zakres szkolenia dotyczy. Potrzeby szkoleniowe określane są przez bezpośrednich przełożonych w trakcie roku oraz podczas rocznego podsumowania.

Dzień dobry, tak, w firmie realizowane są działania rozwojowe, nie tylko szkolenia, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Ich rodzaj ustalany jest na podstawie analizy potrzeb i w większości przypadków odnosi się do obecnych lub przyszłych zadań Pracownika na stanowisku. Biorą w nich udział osoby, do których szkolenie jest dedykowane. Są także takie szkolenia jak np. nauka języków obcych (platforma eTutor), które dedykowane są dla wszystkich a nawet dla dodatkowo wybranej przez Pracownika osoby z Rodziny. Pozdrawiam, Katarzyna.

mmmm

czy ktoś się może wypowiedzieć jak się pracuje na stanowisku KAM?

mmmm

tak. właśnie szukają KAMa. agencja rekrutacyjna się do mnie zgłosiła. ale jak czytam te opinie to nie wiem czy mam ochotę tam startować....

Alex
@mmmm

nie warto, najlepsi pracownicy odchodzą..

Beata

A jak dokładnie wyglądają te niskie stawki w Europapierze? Czy stawka proponowana na start będzie obowiązywała później już cały czas czy może jest szansa na jakieś podwyżki?

Maaa
@Beata

Jedynie na jaka podwyżkę tam można liczyć to podwyżka pracy

@mmmm

Dzień dobry, głównym celem stanowiska KAM jest zapewnienie wyniku biznesowego poprzez realizację planu sprzedaży w powierzonych grupach produktowych i kompleksową sprzedaż i obsługę składanych zamówień przez Klienta, budowanie długotrwałych relacji z Klientami. W parze handlowej (tj. ze specjalistą ds. sprzedaży i obsługi klienta, który pracuje stacjonarnie w biurze) odpowiedzialny jest m.in. za analizę rynku, profesjonalne doradztwo produktowe, przygotowywanie ofert, poszukiwanie nowych Klientów. Podstawowe narzędzia pracy to telefon służbowy, laptop, samochód służbowy oraz materiały marketingowe np. ulotki, katalogi, wzorniki itp. Pozdrawiam, Katarzyna.

@Beata

Dzień dobry, poziom wynagrodzeń w firmie jest kwestią poufną i zarezerwowaną dla Pracownika i Pracodawcy. Wynagrodzenia w firmie są wynikową doświadczenia i kompetencji danego Pracownika oraz stopnia realizacji celów/zadań. Plany sprzedażowe owszem są ambitne, ale większość Handlowców bierze prowizje oraz premie. Zmiany wynagrodzeń odbywają się raz w roku po podsumowaniu danego roku. Pozdrawiam, Katarzyna.

Marian

@Janusz odszedłeś z powodu emerytury czy z jakiegoś innego?

Janusz

Budowałem tę Firmę od jej zarania. Konkretnie pion logistyczny. Wszystko zaczęło się w Łodzi. Potem był Kostowiec następnie Błonie. Najpierw był Sonevix potem weszli w to Austriacy ( 1995 ) i zaczął się Europapier. Wytrwałem tam 23 lata. Przeżyłem kilkunastu prezesów, Polaków, Niemców, Austriaków. Bywało różnie. Nieustannie była presja. Ale gdzie tego nie ma ? Zarobki zawsze były wyższe niż gdzie indziej. Płacone na czas. Firma nigdy nie oszukiwała. Wszelkie składki typu ZUS itp. również zawsze były płacone. Nie o wszystkich pracodawcach można to powiedzieć. Praca w tego typu firmie jak Europapier to wyzwanie ale też przygoda. Ja wspominam ją dobrze.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy w firmie Europapier Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Lidia

Emilu, czy Ty miałeś taka sytuację w firmie Europapier Polska Sp. z o.o., bo jest to trochę niedowierzające porównanie że pracując nie dostajesz premii a niepracujące to pewnie dostajesz? Może są jakieś inne szczegóły,które opiszesz?

Arek

Niestety nie każdy idzie do pracy żeby pracować. Fajna firma dla zaangażowanych

Kasiek

W końcu pracownicy doczekali się podwyżek. Aż 100zł brutto do podstawy po 2 latach pracy! I w zamian zmieniono punktację aby premia nie była już za wysoka. Po podwyżce mam az - 200 zl brutto w prowuwnaniu do pensji przed podwyżką. Śmiech na sali! Oszukują ludzi jak się da!

P...
@Kasiek

Ja mam do Ciebie pytanie jako pracownik magazynu. Mi się premia zawsze zgadza. Nie chodzę i nie gadam po regale a i z podwyżki jestem zadowolony (wiadomo mogła by być wieksza :) ). Czy jesteś naprawdę w porządku z swoją pracą? Z tego co zauważyłem to narzekekaja tylko takie osoby które się lenia albo nie potrafią wykonać wszystkich czynności na magazynie. Ci co robią swoje i nie kombinują to maja. Narzeka w tej firmie z 10 osób na magazynie A reszta w miarę zadowolona i robi swoje. Tyle w temacie więc się zastanów co piszesz.

Może jednak firma zdecyduje się na jakieś podwyżki? Brakuje wszędzie fachowców.

Jacek

Praca na magazynie naprawdę w porządku. Jak w każdej pracy trzeba się napracować. Jeżeli ktoś robi co do niego należy to premie dostaje nawet większą (wiem bo tam pracowalem). Atmosfera w porządku. Kierownicy również w porządku (pewnie nie pasują bo wymagają ale nie wszyscy kierownicy). Jedynie kasa w podstawie za mała na nasz rynek pracy. Nie pracuje tam od miesiąca i żałuję że odeszlem w innych firmach dużo gorzej. Jak widzę komentarze że komuś jest tam ciężko to musi być typowy laser. POLECAM ! Jak będę miał możliwość to na pewno wrócę.

Janusz

Poszukuja operatorów wózków wysokiego składu a to ciężka praca fizyczna, nieustanne przerzucanie ton papieru lub rolek. Kręgosłup siada a ręce do ziemi za psi grosz. Podstawa niska a premia bezpodstawnie zanizana. Brak szacunku dla pracownikow. Niepolecam

Kamila

witam Państwa nikomu nie polecam tej Firmy Do pracy Niskie Zarobki Człowiek musi się kłócić o Każdą złotówkę Premię są zabierane za nic. Człowiek wykonuję swoją prace i jeszcze za innych ponieważ nie ma ludzi do Pracy a Dyrektor nic w tym kierunku nie robi. A prezes nie wie co się dzieje w jego firmie....

Werdi

Praca dla mądrych ludzi. Nie każdy tu może pracować. Szkoda tylko, że tak rzadko piszecie na forum. Może warto aplikować?

jdo

Panie Dawidzie, widzę przeogromny entuzjazm w pańskiej wypowiedzi. To fajnie, że firma tak dobrze się prezentuje, ale jestem w szoku, że tyle tu pozytywów na ich temat. Ciekaw jestem czy firma zatrudnia wiele osób, skoro ma tak szeroki zakres działania.

@piotr

Praca w Europapierze to praca w sprzedaży. Firma utrzymuje się tylko z odsprzedaży papierów więc nie jest lekko. Większość to pracownicy z kilkunastoletnim stażem, wiedzą jak się nie napracować a pod innymi dołki pokopać. Obecna atmosfera w pracy nie jest sprzyjająca, budżety mocno zawyżane przez "starych".

maja

Hej,czy moge dowiedziec sie czegos wiecej? planuje prace w tej firmie. [usunięte przez administratora]

Pracowałem w tej firmie krótko ale nie wspominam jej źle. Ludzie tam są mili i pomocni szczególnie w okresie wdrożenia co jest ważne. Dodatkowo warunki pracy są na poziomie standardów firmy o zasięgu międzynarodowym. Jedyne co może komuś doskwierać to branża w której działa firma i teren kraju jaki ma do dyspozycji, przy czym przychodząc do firmy godzisz się pracować w branży a specyfikę terenu który obejmujesz możesz zdiagnozować jedynie w praktyce przyjmując się do pracy. W moim przypadku sam wysnułem wniosek, że firmie nie opłaca się utrzymywać na moim terenie pracownika, przy czym też miałem alternatywę przy zmianie pracy.

przedstawiciel handlowy

Pracowałem w tej firmie,wszystko zależy na kogo trafisz, kto będzie twoim szefem, w dziale sprzedaży nie licz na kogoś normalnego. pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, w weekendy też, starasz się wyrobić budżet, a w związku z tym że jest zawyżony to go nie realizujesz, następnie masz cudowne pogawędki z przełożonymi ( "groźby"), a w najmniej odpowiednim momencie mówią ci że i tak jesteś zły i wyrzucają z podaniem oczywistego powodu brak wyników. w pracy napotykasz jeszcze utrudnienia w księgowości i w dziale windykacji. dziewczyny w handlowym pracują jak mrówki, często zostają po godzinach za co nie dostają ani grosza. jedynym atutem tej firmy jest pensja na czas i że wszystkie dochody są opodatkowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Europapier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europapier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europapier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europapier Polska Sp. z o.o.?

Europapier Polska Sp. z o.o.