Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce

Opinie o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce

Jaka atmosfera jest między działami w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce?

Praca w Alumetalu jest do bani,licza sie zyski a nie pracownik. Obiecuja dużo i nie wywiazuja sie z obietnic. Brak BHP nie ma przerw 15 min. Jak bedziesz mial wypadek w pracy to cie zwolnia bo to zawsze jest z winy pracownika.

Marzena

witam, z perspektywy jakiego stanowiska Pan zdaje tę relację? można prosić o szczegóły dotyczące warunków BHP?

Obecnie pracujacy
@Marzena

To nie jest prawdziwa opinia tego byłego pracownika. Zakład jako nieliczny daje dość dobre wynagrodzenie w porównaniu z okolicznymi zakładami. Daje ponadto stabilne oparte o umowę o pracę miejsce pracy. Co do zasad bhp to ostatnio restrykcje z tego tytułu są ostre. Tylko nieodpowiednie zachowanie pracownika może być przyczyną niepotrzebnego wypadku. Co do przerw to są nawet dłuższe niż 15 min. Zależy to od cyklu pracy i stanowiska.

@Obecnie pracujacy

dziękuję, w związki z tym przytaczanym wynagrodzeniem czy można się dowiedzieć czegoś więcej? ile mógłby zarobić nowoprzyjęty ślusarz z 5letnim doświadczeniem? są potencjalnie widełki?

Obecnie pracujacy Nowy wpis
@Marzena

W zakładzie obowiązuje stawka godzinowa. W związku z tym nowoprzyjęty pracownik może liczyć na niższą ze stawek. Po okresie próbnym z reguły jest szansa na podwyżkę.

Sortowacz Nowy wpis
@Obecnie pracujacy

Nie wiem jak na odlewni ale na sortowni przerwy są po 30 minut i fajna lekka robota

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce?

Marzena

Dzień dobry, widzieliśmy na stronie, że do Gorczyc szukają ślusarza, czy to aktualne? Jeśli tak i ktoś pracował to proszę o wystawienie opinii. Jak praca w praktyce tutaj wygląda i na jakie wygrodzenie można obecnie liczyć? w ogłoszeniu nie podano stawki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pracownik AL

Witam. Jak u was wygląda dopłata na "spotkanie integracyjne dla pracowników" Ile PLN wychodzi na osobę, bo przy tej inflacji to chyba mało oferuje zakład . 3majta Się ????

Jaka atmosfera jest między działami w Alumetal Poland Zakład Gorzyce?

Żółte kaski

Atmosfera się pogarsza. Za duże są różnice w płacach i systemie premiowym pomiędzy linią propersi a innymi działami.

@Żółte kaski

Zaczyna dochodzić do jakiś ostrzejszych konfliktów czy po prostu widać niechęć? Kierownictwo jeszcze nie zauważyło, że pojawił się tego typu problem?

Żółte kaski
@Marzena

Faworyzowanie jednych kosztem drugich zawsze będzie ogniskiem nieporozumień. Kierownictwo na pewno to widzi tylko nic z tym nie chce zrobić. Ludzie pomału tracą cierpliwości.

Xxxx

Jaki jest system na odlewni?? Po tygodniu czy czterobrygadówka?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alumetal Poland Zakład Gorzyce?

(usunięte przez administratora) Tylko to ich interesuje. Dobrze by było jak byś miał uprawnienia udt na wózek widłowy i suwnice. Ale to nie problem bo można zrobić w pracy.

Myszka

Nie polecam. Szkoda zdrowia, cieszę się że tam już nie pracuję.....

@Myszka

Masz racje. Szkoda zdrowia i nerwów na ten zakład. Nie ma stabilnego angażu. Jest wiele przypisanych stanowisk.Liczą się tony, uzyski. Człowiek jest nikim. Dobrze jak się trafi na brygade gdzie normalny jest przełożony. Na premię no można nasrać . Są symboliczne. Dobrze że jest koniunktura bo trochę podnieśli. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Jak Wygląda obecnie praca na odlewni? Praca na 2 zmiany? Jak wynagrodzenie na próbnym i po?

Jasper

Zwalniali w tamtym roku ludzi w miarę ogarnięty a teraz nie ma kto robić. Kierownictwo ma duże braki z planowania i przewidywania .

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Alumetal Poland Zakład Gorzyce?

Zenek

Nie liczy się człowiek. Tylko tony tony . Brak komfortu pracy.

gutek

Dlaczego pracownikom dostarcza się przeterminowaną wodę do picia. Czy to kolejna z form oszczędności?

@pracownik ale ile wychodzi nadgodzin mniej więcej ?

Agnieszka

Ile trwa okres próbny w tej firmie? Miesiąc czy dwa miesiące ?

@Agnieszka

Trzy miesiące umowa na okres próbny. Póżniej jak przedłużą umowę dostajesz na 33 miesiące.

Maciej

Nadal wynagrodzenie, na które można liczyć wynosi 2500zł? W ogłoszeniach o pracę nie natknąłem się na żadne benefity. Czyżby ich nie było?

majster
@Maciej

Szału nie ma, bo 3tyś wyjdzie z wszystkimi pełnymi premiami i zapłatą za dni wolne, których w miesiącu wychodzi różnie.Jakie benefity, chyba że konserwa mięsna za dzień pracy może być tym grantem.

Remek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, gdzie można znaleźć oferty?

Hanna

@Blondas, będziesz aplikował do firmy? Pracodawca prócz wynagrodzenia często dodaje bonusy w postaci pakietu socjalnego lub premii. Jeśli się zdecydujesz napisz na forum o swoich odczuciach dotyczących rozmowy rekrutacyjnej. Na stronie http://www.alumetal.pl/oferty-pracy pracodawca w zakładzie w Gorzycach szuka osób na stanowisko: elektromonter, odlewacz gąsek, magazynier. Firma oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, pakiet socjalny, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą, atrakcyjne wynagrodzenie.

amelinok
@Hanna

i w ramach premi rocznej aluminioza gratis,tak aluminioza to śmiertelna choroba!

Zenek

Każda firma boryka się z brakiem pracowników. Jakie zarobki można wyciągnąć w firmie?

Odlewacz
@Zenek

2500 max

Blondas
@Odlewacz

Trochę mało.

Arek

Czy trudno jest przejść rekrutację?

Flaszka
@Arek

Jeżeli masz mózg oraz jedną rękę prawą a drugą lewą to przejdziesz rekrutację.

Zostaw merytoryczną opinię o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce - Gorzyce

• Jak się pracuje w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce?

Zobacz opinie na temat firmy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce?

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce