Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Wartości

Wartości

Grupa Alumetal to jeden z najnowocześniejszych i ciągle rozwijających się producentów wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych i stopów wstępnych, zaliczany do największych w Europie.

 

Ludzie i polityka bezpieczeństwa

Nasi pracownicy są jedną z najważniejszych wartości w Grupie Alumetal. Zapewnienie dobrych warunków pracy i atmosfery, podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz standardów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy to nasz główny cel. Polityką Grupy Alumetal jest zero wypadków w pracy.

 

Jakość

W pełni wdrożony i regularnie re-certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normą IATF 16949:2016 gwarantuje, że produkowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy wymagane przez przemysł motoryzacyjny. Dekady kompetencji zbudowanych na produkcji stopów odlewniczych i stopów wstępnych, rosnących potrzebach rynku, inwestowaniu w najnowocześniejsze technologie i poszukiwaniu efektywności operacyjnej i energetycznej pozwalają spełniać oczekiwania klientów. Realizacja tych zadań w pełni wpisuje się w cele strategii Grupy Alumetal.

 

Ekologia

Działalność jak i działania w kierunku rozwoju zakładów Grupy Alumetal odbywają się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Funkcjonowanie wszystkich lokalizacji opiera się o uzyskane pozwolenia zintegrowane oraz podąża za obowiązującymi przepisami i wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska. Wszystkie urządzenia technologiczne spełniają wymagania BAT.

 

Doświadczenie

Grupa Alumetal produkuje wtórne aluminiowe stopy odlewnicze od roku 1953, kiedy to uruchomiony został zakład odlewni w ramach organizacji ZML Kety. Prawie 70-letnie doświadczenie w produkcji i zdobyta przez lata wiedza technologiczna powodują, że poza produktami oferujemy także naszym klientom fachowe doradztwo z dziedziny odlewnictwa.

 

Dobre standardy

Działalność Grupy Alumetal odbywa się w oparciu o najwyższe standardy etyczne, które są dla nas kwestią nadrzędną. Przestrzeganie podstawowych zasad etyki uwzględniane jest we wszystkich aspektach naszej pracy. W oparciu o funkcjonujący w organizacji zestaw Dobrych Praktyk wdrożony został szereg kanałów komunikacyjnych oraz zasad w obszarze respektowania norm etycznych. Wiarygodność i reputacja to bardzo ważne zasady, którym hołdują standardy pracy w Grupie Alumetal.

 

Elastyczność i terminowość

Dzięki wyspecjalizowanym, jak i komplementarnym zakładom o dużych zdolnościach produkcyjnych, jak i szerokiej liczbie partnerów transportowych Alumetal jest w stanie szybko i elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów, co jest jednym z ważniejszych atutów naszej firmy. Terminowość dostawy w przemyśle motoryzacyjnym to podstawowa wartość decydująca o bezpieczeństwie łańcucha dostaw.

 

 

 

Dołącz do Nas!

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Gorzyce