Polinwest

Opinie o Polinwest

autentyczna

koleżanka dobrze pisze nie ma jak pojechać po oszołomach wyzyskiwaczach i kapitalistach niech żyje socjalizm , a kapitaliści na bruk my ludzie pracy obalimy tę hołotę zbudujemy wspólnie nasz nowy dom. popieram takie brutalne ataki na wyzyskiwaczy kapitalizmu do DAVOS z nimi i zasypać im drogi powrotu tylko socjalizm może nas uratować.

jedyna

Reasumując.. Miejmy nadzieję, że zaspamowanie forum przez głównych zainteresowanych, poskutkuje poprawą atmosfery w firmie oraz poprawą płac..

anonimus

właściciel piotr to porażka jako szef,

ale afera

widzę, że nic się w firmie nie zmieniło... jak była sodoma i gomora tak jest do teraz ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polinwest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
zniesmaczona

No proszę... Teraz nagle wszyscy ci, którzy piszą "szczere" pochlebne komentarze będą się podpisywać? Do pani wyżej-> już nie pamięta się, jak się do koleżanek narzekało na to i owo w firmie?

Aneta M

Dziewczyny, jak czytam niektóre komentarze to mi się słabo robi... Czy Wy myślicie co piszecie?? Ja rozumiem, że może coś nie pasować, ale żeby na forum?? Pomyślcie co o Was myślą ludzie którzy to czytają... Poniżające i żenujące... Same sobie g***o robicie i psujecie atmosferę. Sam jad i żal tu można wyczuć. Co do dziewczyn w biurze, dajcie im się wdrożyć. One wcześniej pracowały na tym samym stanowisku co Wy. Ciekawe czy niektóre z Was tak wszystko by idealnie ogarniały będąc na ich miejscu. Nie pasuje Wam coś?? Odejdźcie. Wiem, że są ciężkie czasy, ale skoro tak macie się "męczyć" w tej firmie to co to za problem.

alatan

czy to wazne ze ktos sra jak i tak w g....e siedzicie?

buhaha

w tej firmie siedzą jeszcze tylko te osoby, co muszą i dobrze o tym wiecie ;]

nieobecna

zgadzam się z zniesmaczona

obecna
@nieobecna

skoro Cię z nami nie ma więc skąd wiesz jak teraz jest ?? :| Żal was wszystkich :]

też obecna

oj zgadzam się z OBECNĄ.Pani K sama sobie winna...Wywyższa się bo ma kompleksy. kurka wodna jest o niebo lepiej.

obecna

ho ho wielkie słowa .fajne osoby ?? Pani K. z którą nikt nie rozmawiał?! Panią D. która się nieustannie wywyższa!! a może Pani A. ?! dajcie sobie spokój miejcie klasę by odejść bez tych zbędnych komentarzy . obecnie jest o niebo lepiej, tyle ze kwas wpuszczają osoby które nie potrafią się pogodzić ze swoją nieudolnością .

jorgus

Tutaj nie ma miejsca dla pracownikow ...tylko dla obludy i totalnego chamstwa. Piszcie sobie wy byle pracownice bylejakie ..Czyli wy !!!

jedyna

Ha ha doprawdy ciekawe co tu piszecie ... a moze wy nigdzie nie pracujecie z tad te dziwne opinie ja sobie tam chwale a co do dziewczyn falszywych, my chyba mamy taka nature.

@jedyna

Jedyna, ty jesteś jedyna w swoim rodzaju. Rozumiem, że nie masz przyjaciółek? Skoro wszystkie kobiety uważasz za fałszywe łącznie z sobą. Ja wiem jedno. Wszystkie fajne osoby odchodzą.

solo

nie pracuje już tam ale czuję że to najlepsza decyzja.bo wymyśliłam sobie chorobę. wszyscy fałszywi. za nadgodziny źle rozliczają. po swojemu.

A pomiatanie pracownikami?

zniesmaczona

Co druga która jeszcze się męczy z Wami podziela moją opinię. Ponoć żal ściska tyłek, wiec uważaj żeby nie popaść w anoreksję ;)

@@

Prawda.@Prawda.@

:D

A ja wiem ,że są osoby które cieszą się, że inni już tam nie pracują.To przez te osoby były kwasy...Czas na zmiany.

k

AMEN

Takiego właśnie słownictwa używasię do pracowników

Gall

Święta racja

ss

Katastrofa, traktowanie pracowników jak woły robocze bez szacunku, za małe pieniądze, o urlop musisz się prosić, w pierwszym roku zapomnij. Nie polecam. Sama szukam innej pracy i o ile mi dobrze wiadomo to nie tylko ja

Zostaw merytoryczną opinię o Polinwest - Gliwice

• Jak się pracuje w Polinwest?

Zobacz opinie na temat firmy Polinwest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinwest?

Polinwest