Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Pawo

Mi zalezalo żeby kasa była na czas i nikt mi nie wscikal jakiś głupot jak w poprzedniej robocie, ze kasa przyjdzie, a potem trzeba było czekac i czekac. Pod tym wzgledem tu jest ok.

rogal

jak to mowia nikt nikomu nie dogodzi. Jak ktos chce robic to nie bedzie mial problemow z robota

tad

nie wiem o co tyle dyskusji. Gadalem z ludzmi i nie tylko ja juz tu troche siedze. Raz lepiej raz gorzej ale nikt jak pytalem to nie zamierzal zmieniac. Pozdro

Taki ktoś

Texton to jeden wielki niewypał. Nie ma kto tak naprawdę szkolić dobrze pracowników przez co "operatorzy" sami niszczą sprzęt, na którym pracują. Oczywiście nie mówię, że to jest ich wina bo skąd mają wiedzieć czy robią dobrze skoro nikt im nie jest w stanie powiedzieć. Kolejnym minusem jest (usunięte przez administratora) Nikt po sobie nie sprząta, a jak się zwróci jakiemuś kierownikowi uwagę, że (usunięte przez administratora) zostawiony tu czy tam to jest tłumaczenie "ale to nie my", zadziwiajace jest to, że z tego wynika że żadna zmiana nie robi syfu, dobrze przychodzą krasnoludki i robią. Następnym minusem jest bezmyślność ludzi zarządzających i niedbalstwo. Każdy dobrze wie jakie są problemy z maszynami, a mimo to nikt się tym nie interesuje, bo maszyna ma iść, a jak przychodzi co do czego, że idzie sam szrot albo następuje awaria maszyny w skutek niedbalstwa to jeby dostaje oczywiście operator. Jeszcze bym zrozumiał jakby to była jego wina, ale coo tam przecież w oczach kierowników i dyrekcji wszystko jest w najlepszym porządku. Następny problem to wózki widłowe, przecież to jest w ogóle jakaś masakra, ten sprzęt co tam się znajduje, przynajmniej w większości nie powinien pod żadnym pozorem przejść kontroli UDT. Następny problem to surowiec, ludzie zamiast kupować granulat dobry, sprawdzony to skupują jakieś albo smierduchy albo jakieś (usunięte przez administratora) na którym złapać parametry to jest większy cud niż przemiana wody w wino przez Jezusa. Ale oczywiście nie ma parametrów -wina operatora, wszyscy się zgadzamy. To co tu przedstawiłem to można nazwać wstępem do MASY, a wręcz LAWINY problemów i nieudolności ludzi zarządzających tym "zakładem". Odradzam ten zakład z całego serca. Pozdrawiam wszystkich. Jeśli chcecie wiedzieć więcej to się nie krępujcie, pytajcie chętnie odpowiem. Moje sugestie dla Texton S.A.: Weźcie się w końcu za myślenie ludzie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyżki, naprawić albo usunąć ten złom zwany maszynami

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
logo firmy Market Analyst in Product Management (Eastern Europe)
Wrocław
VEGA Polska sp. z o.o.
rosz

Ja nie wiem..no co czlowiek to opinia tak naprawde.. nie zamierzam zmieniac tej roboty na razie bo calkiem mi dobrze tu gdzie siedze i nikt mnie nie oszukuja to napewno moge powoedziec.

Edyta

@Zycze oleju do mozgu, a czy to jakaś zmiana niedawno wprowadzona do firmy, czy wcześniej też tak było? Może ma to jakieś podstawy? @nowy, tak krótkie opinie, bez żadnych argumentów, nic nie mówią innym użytkownikom forum. Jeśli już decydujesz się na wypowiedź, to popieraj ją proszę zawsze merytorycznymi argumentami. @Kamyk, to dobrze, bo czasem różnie z tym bywa. Jeszcze jakąś kwestię chciałbyś podjąć dotyczącą pracy w Textonie?

Zyczeoleju
@Edyta

Wczesniej tez tak bylo zmian to oni zadnych nie wprowadzaja

Zycze oleju do mozgu

Jestesmy operatorami a nie mozemy decydowac na jakim surowcu idzie maszyna I po 8h krecimy szrot odradzam pracy

Edyta

@STOP, a czy nadgodziny są w takim razie odbierane w postaci dni wolnych? Jak to możliwe, że jak piszesz, w firmie jest "brak przerwy"? Czy oznacza to, że pracuje się przez całą zmianę non stop? Gdybyś mógł wyjaśnić te kwestie, byłabym wdzięczna. Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Texton w Zgierzu?

Zadowolony
@Edyta

Ta osoba pisze bzdury. Na produkcji nie mamy przerwy Bo maszyny nie oplaca na Nia sie zatrzymywac ale jak sie obsluzy maszyne to mozna pojsc na papierosa czy toalety lub na stolowke w kazdej chwili I nikt nie ma o to problemu

Kamyk
@Zadowolony

No nie ma problemu z tym, jak ktos chce to idzie

Pykimnienima

To sie zwolnij

Edyta

@Zadowolony, dziękuję za odpowiedź! Takie konkrety na forum są bardzo cenne, bo wiele mówią o sytuacji w firmie osobom chcącym podjąć pracę w danym miejscu. Długo już pracujesz w Textonie? Czy możesz jeszcze powiedzieć, czy jest może jakiś socjal dla pracowników w tej firmie?

Zadowolony
@Edyta

Kilka lat juz w tej firmie pracuje niestety socjalu nie mamy zadnego ani gruszkowego do tego karty ktore mamy do wchodzenia w niektore miejsca nie dzialaja jest bardzo slaba organizacja informatyczna. Kto by pomyslal zeby pracownik nie mial dostepu na stolowke

Edyta

@Karcu, też długo już pracujesz w Textonie? Możesz napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w firmie? Jeśli oczywiście możesz i chcesz. Czy ktoś z Was także pracuje w firmie Texton w Zgierzu? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

norekp

ostatnio sie dopiero zorientowalem ile ja w tej robocie juz siedze...tak mi mija czas ze hoho. czlowiek wstaje chodzi do tej roboty i sie juz tak przyzwyczailem.

Karcu
@norekp

Wiem o czym mowisz bo mam tak samo ale to dobrze bo nie ma nic gorszego niz to jak sie czlowiekowi dluzy w robocie wiec to akurat na plus. przychodzi ta zmiana to sie wpada po prosru w rytm robi swoje i do domu

Edyta

@Kret, pewnie, że masz rację - atmosfera w miejscu pracy ma ogromne znaczenie! Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracujesz w Textonie - możesz napisać kilka słów więcej na temat pracy w tej firmie? Chętnie dowiem się, jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych dla pracowników - czy jest coś takiego w firmie? Warto dodawać swoje opinie na forum! Dzięki Waszym wypowiedziom inne osoby mają jaśniejszy obraz sytuacji w danej firmie.

Ryboos

Ja sie lubie czepiac, ale generalnie to wszystko sie zgadza z tym co mi mowiono wiec nie zamierzam w najblizszym czasie nic zmieniac.

tobi
@Ryboos

No najlepiej siedziec tam gdzie sie ma w miare pewna robote.

Tylko

Spoko atmosfera, przynajmniej ja mam takie odczucie i czlowiekowi od razu jakos szybciej te zmiany leca..

ropek
@Tylko

tez tak uwazam, nie mam tu z nikim jakis wiekszych zgrzytow.

Kret
@ropek

To istotne i to bardzo. w koncu tyle godzin sie z ludzmi siedzi.

Edyta

@norekp i jak długo już pracujesz w Texton? Jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, czy praca jest rozwojowa i czy można liczyć na awans. @Nugat, @sonic, brzmi to dość dobrze - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Jak wygląda w Texton kwestia dodatków pozapłacowych?

Edyta

@fiksok, a mógłbyś napisać jeszcze, jak atmosfera panuje wśród współpracowników w Texton? Jestem ciekawa, czy organizowane są na przykład wyjścia pracownicze lub wyjazdy integracyjne, czy ludzie są dla siebie pomocni. @Tylko, @ropek, a długo już pracujecie w Texton? Czy przez ten czas, odkąd jesteście związani z firmą, zaszły w niej jakieś istotne zmiany? Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum! Komentarze pisane w obraźliwym lub wulgarnym tonie zostaną usunięte przez administratora forum.

Nugat
@Edyta

ja moge powiedziec ze swojego doswiadczenia, ze atmosfera zalezy od dnia, generalnie nie spotkalem jeszcze kogos kto bylby taki bardzo niemily lub wrogo nastawiony. Pomocni ludzie tez sa.

sonic
@Nugat

Jak tam robilem to tez nie mialam zadnych zatargow z ludzmi.

fiksok

dla mnie ta robota jest znosna - umowa o prace jest, kasa bez opoznien i to mnie w sumie interesuje.

Edyta

@Tyyyyk, to dobrze, bo to z pewnością bardzo istotna kwestia dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Texton. Czy chciałbyś jeszcze coś dodać na temat tego pracodawcy? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Edyta

@Ryboos, czy możesz napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w Texton? Czy w firmie jest jakiś socjal dla pracowników? Myślę, że to interesujące kwestie dla osób chcących podjąć zatrudnienie w tej firmie. @lopek, oczywiście, to bardzo istotna kwestia. Mógłbyś jeszcze napisać na podstawie jakiej umowy pracuje się w Texton w Zgierzu?

Tyyyyk

umowa o prace jest

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1240 ocen.

Texton S.A.