SUM Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o SUM Poland Sp. z o.o.

aaa

Zatrudnili mnie w sumie i potwierdzam, dostalem umowe o prace na poczatek. Atmosfera wydaje sie spoko zobaczymy co dalej.

Miniek

A ja moge napisac cos na swiezo. Pracuje w sumiku juz prawie rok, od poczatku miałem umowe o prace na suma, na umowie 15 na godzine. Pracy jest duzo i bywaja napiecia natomiast co do podejscia kierownika nie moge narzekac. Przy dobrym miesiacu nadgodziny platne i moge liczyc na premie 300-500.

ppp
@Miniek 28.09.2017 08:53

Czytam ten post i nie mogę uwierzyć. Czyżby firma zaczęła trochę myśleć?? W sumie z myśleniem, to zawsze była to ich "pięta achillesowa" Przepracowałem w zakładzie kilka lat. Za moich czasów nie było mowy o premiach, podwyżkach... Oczywiście "Januszek i team" zawsze obiecywali złote góry, premie uznaniowe etc, ale nigdy nikt nic nie dostał. Standardem było jak piszę Mateusz podpisywanie umowy na KSS na płace minimalną + premia uznaniowa. W praktyce jednak wyglądało to w taki sposób, że premia uznaniowa była składnikiem stałym wynagrodzenia. Jeśli rząd podnosił płacę minimalną, to automatycznie dostawaliśmy aneks, o ucięciu premii uznaniowej np o 100 zł i nadal pozostawaliśmy z nędznymi pensjami.

Mateusz

Pracowałem tam kilka lat temu na stanowisku młodszego konstruktora. Czytając posty mogę stwierdzić, że nic się tam nie zmieniło: szklany pył w powietrzu, brak szacunku do ludzi i mało rozgarnięta kadra zarządzająca. Za moich czasów idąc pracować do SUMa zatrudniony zostałeś/-łaś przez Komorowski Sewing Systems na minimalną krajową bez widoków na podwyżkę. Nie polecam

SLOWIK

Byłem pracownikiem w tej firmie niestety dodam tylko tyle że sam szef w tamtym okresie sam był zielony i nie bardzo wiedział jak prowadzić firmę

ex sum

Jeśli ktoś chcę, aby nim pomiatali i traktowali najgorzej jak się da a przy rozwiązaniu umowy potraktowali jak najgorszą szmatę to gorąco polecam.

aa

Też miałem okazje być rekrutowanym przez panią HR. Mogę poświadczyć brak jakichkolwiek kompetencji tej pani. Wymyśla klocki i inne pierdoły, zamiast skupić się na tym co ważne. Sprawia wrażenie, ze nie zna się na swojej pracy. Obiecują złote góry a rzeczywistość jest zupełnie inna. Jeśli rozmowa skłania się ku wynagrodzeniu kompletne chowanie głowy w piasek, uciekanie od tematu i propozycja pracy w niby cudownej firmie z ciągłą rotacją osób za minimalną pensje. Już chyba lepiej ulotki roznosić

ania
@aa 18.03.2015 14:23

jak wyżej, na jakie stanowisko aplikowałeś? zaproponowano ci najniższą krajową?

k.

Mój kontakt z firma SUM Poland na szczęście ograniczył się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pani "HR manager" próbująca ukryć swój brak kompetencji głupkowatym śmiechem za główne kryterium przyjęcia do pracy stawia sprawne ułożenie drewnianych klocków pomijając całkowicie wykształcenie i doświadczenie w zawodzie. Odnośnie kwestii finansowej mina i wielkie oczy Pani prowadzącej rozmowę, kiedy przedstawiłem swoje (niezbyt wygórowane) oczekiwania płacowe, mówią więcej niż milion słów. Tak więc jeśli ktoś lubi być traktowany jak idiota, mieć mydlone oczy, pracować za najniższą krajową i do tego jego pasją są klocki to gorąco polecam tą firmę.

ania
@k. 17.03.2015 19:32

na jakie stanowisko aplikowałeś? jaką kwotę netto podałeś, napisz chociaż przedział np 2 000 - 3 000.

SUM

Najdziwniejsza firma w Polsce. Pracownicy nie są szanowani - szczególnie dział produkcja (a niektórzy robią co chcą) Marna kasa.Praca w cięzkich warunkach- wata szklana, szkło. Przymuszanie do pracy w dni wolne. Brak jakiejkolwiek kultury. Góra unika trudnych tematów (rozmów z pracownikami) i nie potrafi się zachować względem osób. Ciągła rotacja osób. Ludzie odchodzą jak tylko znajda coś lepszego, a sposób w jaki zwalniają pracowników karygodny i uwłaczający godności człowieka... Jednym słowem żenada...

Zostaw opinię o SUM Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUM Poland Sp. z o.o.